Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Przyjaciółki + chłopak  (Przeczytany 1417 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nataila

  • Gość
Przyjaciółki + chłopak
« : 2005-06-24, 22:05 »
No więc jest taka historia. Zaczyna się od tego, że są sobie dwie świetne dziewczyny, które są przyjaciółkami. Potem pojawia się chłopak. Jedna przyjaciółka, Paulina, zakochuje się w nim. A druga, Karolina, dobrze go zna z podstawówki i nie lubi go. Kiedyś on chciał z nią chodzić. Karolina odradza Paulinie zajmowanie się tym chłopakiem, ale Paulina nie słucha. Od kilku tygodni ten chłopak, Paweł, wysyła do Karoliny SMSy w stylu "dobranoc, miłych snów" i inne takie. Karolina dowiaduje się, że Paweł się w niej buja i chce z nią chodzić, ale ona stanowczo nie jest nim zainteresowana. I jest pytanie: czy Karolina ma powiedzieć o wszystkim Paulinie, żeby ta dała sobie spokój z Pawłem? Z pewnością Paulina się na nią wścieknie. Z drugiej strony, Karolina może spróbować załatwić sprawę z Pawłem, ale też nie sprawi, żeby on zakochał się w Paulinie.
Co, Waszym zdaniem, może zrobić?

PeeS Karolina i Paulina to moje przyjaciółki, a Karolina powiedziała mi o całej tej sprawie z Pawłem. Ja już nie mogę patrzeć i słuchać, jak Paulina wzdycha do Pawła, więc uważam, że powinna wiedzieć, że on jest zakochany w Karolinie. Ale nie mogę przekonać Karoliny, żeby z nią pogadała.
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Przyjaciółki + chłopak
« Odpowiedź #1 : 2005-06-24, 22:10 »
Upsss paskudna sytuacja.
Jak Karolina powie Paulinie że on się w niej buja to ona może jej nie uwierzyć i cała przyjaźń się zepsuje.
Jak jej nie powie to ona się kiedyś dowie i też będzie źle...
Może interwencja osoby 3?
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Przyjaciółki + chłopak
« Odpowiedź #2 : 2005-06-24, 22:23 »
Tylko co ta osoba trzecia może zrobić?
Nikt oprócz mnie o tym nie wie - Karolina mi powiedziała o wszystkim. Tylko że jeżeli ja, np. powiem o wszystkim Paulinie, to Karolina wścieknie się na mnie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Przyjaciółki + chłopak
« Odpowiedz #2 : 2005-06-24, 22:23 »

thrilly

  • Gość
Odp: Przyjaciółki + chłopak
« Odpowiedź #3 : 2005-06-25, 12:08 »
jeśli są prawdziwymi przyjaciółkami to przeżyją - Karolina powinna powiedzieć Paulinie , ja osobiście nie uznaję tajemnic i przekrętów gdziekolwiek czy to w przyjaźni czy koleżeństwie
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Przyjaciółki + chłopak
« Odpowiedź #4 : 2005-06-25, 12:25 »
Też nie uznaje przekrętów w przyjaźni...
Ta trzecia może pogadac najpierw z Karoliną a potem z Pauliną,a reszte wyjaśnią sobie one same.
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Przyjaciółki + chłopak
« Odpowiedź #5 : 2005-06-25, 19:41 »
Cóż, dzięki za pomoc ;) . Spróbuję coś zrobić.
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Przyjaciółki + chłopak
« Odpowiedź #6 : 2005-06-25, 21:44 »
Moim zdaniem Karolina musi szczerze porozmawiać z Pauliną. Nawet jeśli ta będzie rozczarowana i zła na Karolinę (do czego nie ma podstaw, w końcu to nie jej wina, ale wiadomo, w takich chwilach nie myśli się sensownie) to przecież pogodzi się z tym i wszystko będzie OK. A interwencja postronna może tylko namieszać.
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Przyjaciółki + chłopak
« Odpowiedź #7 : 2005-06-25, 22:53 »
Szczerze porozmawiać muszą napewno.Nie znam charakterów dziewczyn,nie wiem jak silna jest ich przyjaźń a także uczucie jednej z nich do chłopaka więc cieżko jest cokolwiek powiedzieć.Jednak wydaje mi się że gdyby porozmawiała z nimi osoba 3 która obie darzą zaufaniem pomogłoby to.
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Przyjaciółki + chłopak
« Odpowiedź #8 : 2005-06-25, 23:13 »
A mnie się wydaje, że dopiero Paulina mogłaby poczuć się potraktowana jak napalona idiotka, której koleżanka boi się powiedzieć taką rzecz... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Przyjaciółki + chłopak
« Odpowiedz #8 : 2005-06-25, 23:13 »

ona14

  • Gość
Odp: Przyjaciółki + chłopak
« Odpowiedź #9 : 2005-06-26, 09:44 »
Ale jeśli Karolina powie o tym Paulinie,to ta może uznać że ona ją okłamuje,że chce jej odbić chłopaka itp. (wiecie jak to jest jak się jest zaślepionym miłością) może to być dla niej cios i znienawidzi przyjaciółkę
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Przyjaciółki + chłopak
« Odpowiedź #10 : 2005-06-26, 09:45 »
Ale jeśli Karolina powie o tym Paulinie,to ta może uznać że ona ją okłamuje,że chce jej odbić chłopaka itp. (wiecie jak to jest jak się jest zaślepionym miłością) może to być dla niej cios i znienawidzi przyjaciółkę
I Karolina myśli, że tak właśnie będzie. Dlatego nie chce porozmawiać z Pauliną.
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Przyjaciółki + chłopak
« Odpowiedź #11 : 2005-06-26, 09:48 »
Ale tak będzie raczej na pewno :P
Nie wiem jak one się przyjaźnią,jak Paulina jest zakochana w tym kolesiu więc wiele nie możemy powiedzieć
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 23 zapytaniami.