Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Nasze dzieci  (Przeczytany 6662 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #30 : 2005-08-31, 03:08 »
ja na razie nie mam dzieci ale już odczuwam wielką ochotę, żeby je mieć...
ale najpierw muszę być bliżej męża... dużo bliżej  :lol:
a i po tym raczej wstrzymamy się jakieś dwa lata, żeby się sobą nacieszyć, a jak wcześniej wyjdzie, że jednak będziemy rodzicami - kurcze, ja się będę cieszyć, mąż też :)
W planach mamy trójkę dzieci, to znaczy ja mam taki plan, zaakceptowany przez męża :) Najlepiej 2 chłopców i małą dziewczyneczkę :) w dodatku jest bardzo prawdopodobne, że będziemy mieć bliźnięta, bo i jego babcia miała siostrę bliźniaczkę, a moja babcia sama urodziła bliźniaki - trochę się tego boję, ale co tam, poradzimy sobie
ja się urodziłam kiedy moja mama miała 28 lat a tata 26, mój brat trzy lata wcześniej :)
Aszka: gratuluję, a jak dzieci zareagowały na tą wiadomość, jeśli można wiedzieć
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #31 : 2005-08-31, 07:56 »
Aszka gratulację :D Wspaniała wiadomosc :) A już wiesz jakie to będzie Dzieciątko?? Chłopak czy dziewuszka :D
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #32 : 2005-08-31, 08:08 »
Madziarko,  bliżnikai to niekonicznie musisz mieć. U mnie też a babci na mame rodziły się bliżnięta. ale nie mam , siostra tez nie. Może nasze dzieci będą miały. Ale ma to swój urok za jednym podejściem masz 2 dzieci...  :wink: a moja mama miała 29 lat jak przyszłam na świat i miałam być chłopakiem-  niestety od początku pokrzyżowałam plany... ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedz #32 : 2005-08-31, 08:08 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #33 : 2005-08-31, 17:11 »
bo to jest zazwyczaj w 3 pokoleniu... a że u nas jest z dwóch stron no to prawdopodobieństwo wzrasta :)
Tak z jednej strony to jest niezłe, ciach i od razu dwoje dzieci, z tym że trzeba się rozdwajać, przy jednym niemowlaku jest zajęcie, a przy dwójce to już w ogóle... dlatego też podziwiam rodziców, którym się np od razu 5 urodziła, przecież to chyba wtedy nie wiadomo od czego zacząć :)
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #34 : 2005-08-31, 18:16 »
A ja jestem inna :P Może mi to minie zwiekiem bo wkońcu mam tylko 13 lat ale ja nie lubie dzci :P Nie przepadam za nimi
Zapisane

irmina

  • Gość
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #35 : 2005-08-31, 19:10 »
Aszka gratuluję. Ale mieszkanie z kobietą w ciąży to istny koszmar -ciągle im coś nie pasuje :roll:...Wiem, bo mama jest w ciąży, ale termin dopiero 28.02.06r :)
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #36 : 2005-08-31, 23:15 »
dziekuje wszystkim za gratulacje :D
irmina, gratuluje i wspolczuje :tuli: ja wiem, ze trudno wytrzymac, dziwie sie, ze mnie jeszcze nie wyeksmitowali :lol:
madziaro, no coz, oboje przezyli szok, Magda sie ucieszyla, a Artur potrzebowal wiecej czasu na oswojenie sie z ta mysla, w tej chwili jest ok, nawet robi plany na ktore place zabaw bedzie chodzil ;) bedzie udawal mlodego tatusia, a tacy dla niektorych dziewczyn sa bardzo interesujacy :lol:
Marta, bedzie dziewczynka :wink:
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #37 : 2005-08-31, 23:28 »
Aszka: właśnie tak myślałam, że pewnie syn będzie podrywał na siostrę dziewczyny heheh naprawdę dużo leci na dziecko :), a dla nich pewnie to szok był, że rodzice jeszcze ze sobą sypiają heheh tacy starzy ;)
pomyziaj małą ode mnie :)
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #38 : 2005-08-31, 23:31 »
no wiecie, tak sądzą?? hm..jacy starzy? ponoć w tym wieku CO MY !!! jets najbardzije hm... ciekawy??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedz #38 : 2005-08-31, 23:31 »

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #39 : 2005-08-31, 23:36 »
madziaro, pomyzialam :wink:
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #40 : 2005-09-01, 00:05 »
hmmm... dobrze ...jak wszyscy , to wszyscy...babcia też...

to moje potworki : Minio i Olo - kabaret, który gra na okrągło:

[img=http://img313.imageshack.us/img313/9162/obraz009a0042od.th.jpg]

[img=http://img313.imageshack.us/img313/9798/obraz009a0017zp.th.jpg]

[img=http://img313.imageshack.us/img313/6421/obraz009a0032bw.th.jpg]

fotki sprzed roku i dwóch...jak wreszcie zdobędę kasę by wywołać z tego roku...to nie omieszkam coś wrzucić.
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #41 : 2005-09-01, 00:20 »
Nefra: fajne dzieciaczki :) nic tylko gratulować :)

ja w tej chwili się cieszę, zapomniałam wcześniej napisać tutaj, że będę "ciocią", bo moja najlepsza przyjaciółka w styczniu urodzi. Kurde cieszę się chyba bardziej od niej :) Niestety maleństwem za długo się nie nacieszę, bo wyjeżdżam, ale wyjazd już tak zaplanowany, żebym mogła zobaczyć kogo będę rozpieszczać prezentami od "cioci z zagranicy" heh
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #42 : 2005-09-01, 10:25 »
mój kolega czasm zabierał mi Gabi na spacer w wózeczku w ramach metody podrywu :)
ponoć świetnie działa ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #43 : 2005-09-01, 15:34 »
no bo jakby tak pomyśleć to jest mało kobiet, które na widok maleństwa się nie uśmiechną albo nie zagadają, ja zawsze zaczepiam małe dzieci :) zwłaszcza jak mnie "czarują" czyli się patrzą na mnie tak fajnie :)
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #44 : 2005-09-01, 18:11 »
Nefra, super chlopaki, na niezlych urwisow wygladaja ;)
pao, moj syn bardzo na to liczy ;)
madziaro, kiedy wyjezdzasz?
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedz #44 : 2005-09-01, 18:11 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #45 : 2005-09-01, 18:12 »
prawdopodobnie na początku lutego - zobaczymy jak szybko mi wizę dadzą
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #46 : 2005-09-01, 18:21 »
to nie bedziesz miala wiele czasu na poznanie dzidziusia...
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #47 : 2005-09-01, 18:28 »
no właśnie, niestety :/ już przyszłej matce mówię, żeby się streszczała i urodziła pod koniec grudnia albo początek stycznia ;)
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #48 : 2005-09-01, 18:33 »
Aszka? Za ok. 6 tyg...to znaczy na skorpionika się nie załapie??? :(
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #49 : 2005-09-01, 18:35 »
raczej na wage, a co? skorpionik jestes?
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #50 : 2005-09-01, 18:36 »
niom :;p: :jupi2:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedz #50 : 2005-09-01, 18:36 »

irmina

  • Gość
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #51 : 2005-09-01, 19:05 »
Niech się łapie na wagę, bo waga to znowu ja jestem :D
Aszka wiadomo już jak się będzie nazywała malutka?? Też bym chciała żeby się urodziła dziewczynka...Ale jeszcze za wcześnie i nie wiadomo  :)
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #52 : 2005-09-01, 19:15 »
niom :;p: :jupi2:
ja tyz :P
irmina, mala bedzie miala na imie Maja lub Maya- pisownia do uzgodnienia ze starszymi dziecmi, w tej chwili ma ksywke Bazylia :wink: a wiem juz od maja, ze bedzie dziewcze, bo mialam robione badania wod plodowych, wiec o pomylce nie moze byc mowy, chyba, ze wody podmienili ;) :lol:
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #53 : 2005-09-01, 19:27 »
a ja tak sobie myślę, że przed urodzeniem dziecka nie chciałabym wiedzieć płci maluszka, bo po co :) Większa niespodziewanka wtedy
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #54 : 2005-09-01, 19:39 »
Hehe, ja nie mam dzieci, za mloda jestem :P :P heh :P
Ale chcialam pogratulowac Aszce :D Jak sie urodzi wycaluj ją ode mnie ;) :D :D
Waga - to moj brat :D Urodzil sie 1 pazdziernika ;) Za miesiac 7 lat bedzie mial :)
Madziaro, a ty dokąd wybywasz? :)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #55 : 2005-09-01, 19:41 »
przed pierwszym nie, ale kazde nastepne... bardziej korci zeby wiedziec ;)
badania mialam robione nie z ciekawosci jakiej plci bedzie dziecko, to wyszlo przy okazji i nikt nawet nie pytal czy chce wiedziec, po prostu przyslali list i tam bylo napisane :wink:
przy pierwszym dziecku nie bylo mozliwosci zeby sprawdzic, drugie nie chcialo do konca pokazac jakiej plci bedzie, a teraz nikt nie pytal czy chce wiedziec. Mozna powiedziec, ze 2 razy mialam niespodzianke, wiec teraz- na stare lata przynajmniej nie bede sie podniecac niepewnoscia ;) :lol:
a tak w ogole to z poprzednimi dziecmi mialo byc odwrotnie, najpierw chcialam coreczke, przy drugiej ciazy chlopaka, bo nie wiedzialam czy poradze sobie z dziewczynka ;) a teraz chcialam coreczka i wreszcie jest jak sobie zazyczylam :wink:

Dziekuje Weroniko :)
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #56 : 2005-09-01, 19:49 »
Veronica: do Kanady

Aszka: no właśnie boję się, że ktoś mi może wypaplać przez przypadek jaka będzie płeć dziecka - oczywiście jak przyjdzie co do czego heh No tak po dwóch niespodziankach można już sobie darować :) no i widzisz do trzech razy sztuka :)
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #57 : 2005-09-01, 20:21 »
Madziaro, nie przejmuj się...Miśka trzy razy prześwietlali i widzieli babę...miała być Marysia :lol: :lol: :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedz #57 : 2005-09-01, 20:21 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #58 : 2005-09-01, 20:35 »
Gabrysia zaś miała być chłopcem :)
ja zreszta ponoć też ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Nasze dzieci
« Odpowiedź #59 : 2005-09-01, 20:38 »
Nefra heheh no zdarzają się właśnie takie pomyłki, człowiek się wtedy nastawi na babę a tu chłop :) widocznie wstydliwy był strasznie :)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 28 zapytaniami.