Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Problemik:P  (Przeczytany 976 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marycha

  • Gość
Problemik:P
« : 2005-09-11, 21:25 »
Witam! Mam problem. Zabujałam się w pewnym chłopaku, który chodzi do równoległej klasy. Jest moim kumplem. Gadamy ze sobą w szkole, po szkole, na gg... Ale nic więcej... A chciałabym... Jednak nie chce sie zbytnio w to angażować, ani sama działać bo zazwyczaj nic z tego nie wychodzi. Więc jak moglabym dać mu do zrozumienia, że jest dla mnie kimś więcej niż tylko kumplem - przyjacielem?? Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam!
Zapisane

martaska

  • Gość
Odp: Problemik:P
« Odpowiedź #1 : 2005-09-11, 22:30 »
ja mysle ze mozesz sie zapytac w prost(jak sie wstydzisz na gg)co o tobie sadzi.jezeli powie ze jest dla niego kims waznym to powiedz ze tez jest dlaciebie kims innym niz kumplem
Zapisane

Marycha

  • Gość
Odp: Problemik:P
« Odpowiedź #2 : 2005-09-12, 14:57 »
Tylko właśnie ja się boję, że przez takie "wyznania" moge wszystko stracić... Wiadomo, ze jak nie bedzie mnie chciał i bedzie zakłopotany to bedzie mnie unikał, a tego bym nie chciała...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Problemik:P
« Odpowiedz #2 : 2005-09-12, 14:57 »

niaania

  • Gość
Odp: Problemik:P
« Odpowiedź #3 : 2005-09-12, 15:14 »
Próbuj spędzać z nim jak najwięcej czasu. I musisz czekać... może on kiedyś zrobi ten pierwszy krok. I masz rację, że nie należy się zbytnio w to angażować. I nie mów o tym koleżankom, bo one mogą zabrać ci go.
Zapisane

beata03

  • Gość
Odp: Problemik:P
« Odpowiedź #4 : 2005-09-12, 15:42 »
No ja powiem tak, że wiem jaka jest sytuacja... Z tym chłopakiem chodzie do klasy, a maryche to też znam... i to bardzo. Ja widze to, że on jest w jakiś sposób nią zainteresowany. Moje zdanie jest takie: Marycha niech rozmawia z nim i czeka na jego ruch.

Będzie dobrze! Ja to widze, że to im wyjdzie:)

Pozdro madzia!
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Problemik:P
« Odpowiedź #5 : 2005-09-12, 19:58 »
Trzymam kciuki ale nie rób sobie na razie za duzych nadziei Marycha zeby pote msie nei zawiesc ;)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Problemik:P
« Odpowiedź #6 : 2005-09-12, 20:26 »
A mi sie wydaje zebyś troche poczekała ;) Moze to on zrobi też pierwszy krok? :) Spotykajcie się jak najcześciej da, jeśli mu zależy wkońcu cos zrobi w tym kierunku :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 23 zapytaniami.