Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ON:/  (Przeczytany 1365 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sczurka

  • Gość
ON:/
« : 2005-09-25, 18:51 »
Kurde mam problem.. w maju zmarł mi Tata (
  • ) moja mama zaprosiła kiedys do nas mojego z dalekiej rodziny wojka... i od tej pory jest u nas strasznie czesto i do tego przyjezdza na tydzien /2 i mnie to strsznie wkurza a mama mnie nie slucha.... lubie go nawet... ale nie wiem co ja mam robić! jak ja mam z mamą pogadać na ten temat co jej powiedzieć? :(
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: ON:/
« Odpowiedź #1 : 2005-09-25, 18:55 »
Rozumiem, że między wujkiem a Twoją mamą tworzy się bliższa więź, a Ty się jej boisz i nie chcesz zaakceptować..? Niestety, nie możesz zrobić nic innego, jak porozmawiać z mamą, przedstawić swój punkt widzenia.. Ale raczej nie uda Ci się zmienić jej uczuć.. Pozostaje przyzwyczaić się do wujka, piszesz, że go lubisz.. Spójrz na tą sprawę z innej strony - Twoja mama zapewne łatwiej godzi się ze stratą Twojego taty, gdy w pobliżu jest wujek. Może po prostu on stał się jej przyjacielem, i na tym się wszystko skończy..?
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: ON:/
« Odpowiedź #2 : 2005-09-25, 19:09 »
Sczurka, przykro mi z powodu śmierci Twojego taty...  :(
Tragedia, która spotkała Twoją rodzinę, jest nieodwracalna. Nie ma innego wyjścia, jak żyć dalej. Twoja mama ma prawo spotykać się z przyjacielem, ma prawo związać się z kimś ponownie. Może uważasz, że jeszcze zbyt wcześnie? Jeśli jednak mamie w ten sposób łatwiej "pozbierać się" po przeżytym dramacie, to nie miej jej tego za złe, ciesz się, że nie wpadła w depresję i nie straciła chęci do życia. Przecież to nie znaczy, że nie dość kochała tatę. Za jakiś czas Ty odejdziesz z domu i mama zostałaby sama, chyba nie chciałabyś, by żyła tylko wspomnieniami? Ma prawo ułożyć sobie życie, a skoro i Ty polubiłaś wujka, to się ciesz, że dobrze wybrała przyjaciela  :tuli:
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: ON:/
« Odpowiedz #2 : 2005-09-25, 19:09 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: ON:/
« Odpowiedź #3 : 2005-09-25, 19:35 »
mi 2 lata temu też zmarł tata ... Nie wyobrażam sobie aby moja mama zaczęła się z kimś spotykać.  Z resztą chyba nawet nie chce. Sczurka wiem co czujesz :(
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: ON:/
« Odpowiedź #4 : 2005-09-26, 19:25 »
Moj tata zyje wiec nie rozumiem tego co wy czujecie, jednak nie bardzo rozumiem, jak mozna uniemozliwaiac mamie spotykanie sie z kims ... troszke to śmieszne, wkoncu i wy wyfruniecie z gniazda a mama zostanie sama, a przeciez wpadanie raz w tygodniu to nie to samo co mieiszkac z kims, mieszkac w pustych scianach? nie moc sie do nikogo odezwac? to przykre.. myślicie tylko o sobie.. jednak nie o mamie, moze ona chce ulozyc sobie nowe zycie?! przeciez, ten ktos nigdy nie zostanie waszym ojcem, ale rowniez moze byc mily .. nie myślcie tylko o sobie ..
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Death

  • Gość
Odp: ON:/
« Odpowiedź #5 : 2005-10-17, 21:26 »
zaba14, troszkę niedelikatnieujęte... bez obrazy:]
Sczurka, przykro mi... ale z kolei nie zabraniaj mamie spotykać się z tym gościem... ona teżjest załamana po śmierci Twojego taty, więc musi znaleźćw kimś poieszenie... zrozum, że to niekoniecznie mussz być ty...
Zapisane

Jamniczka

  • Gość
Odp: ON:/
« Odpowiedź #6 : 2005-10-22, 19:50 »
<Ja mam tate>
zaba14, wyobraz sobie ze poza twoim tata nagle istnieje jakia inyy facet i np. zaczyna przytulac twoja mame...przyjemnie ci?:P
napewno osoba ktora ma taka sytuacje zaakceptuje to, ale nie wiesz jakie jest to uczucie... :|
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: ON:/
« Odpowiedź #7 : 2005-10-22, 21:02 »
Jamniczka nie wiem jakie jest to uczucie, ale jesli moja mama mialaby byc samotna i smutna z tego powodu to wybacz poki koles nie wtracalby sie w moje zycie to nie przeszkadzaloby mi to...
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

myszka

  • Gość
Odp: ON:/
« Odpowiedź #8 : 2005-11-05, 21:25 »
Zgadzam się z Żabą. Poza tym, taty juz nie ma w tej sytuacji, a matka tym bardziej w tej chwili ma prawo, a nawet powinna, jeśli tego potrzebuje, znaleźć oparcie w nowej miłości czy choćby przyjaźni. Niezrozumienie tego faktu jest, delikatnie ujmując, egoistyczne.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ON:/
« Odpowiedz #8 : 2005-11-05, 21:25 »

Leloo

  • Gość
Odp: ON:/
« Odpowiedź #9 : 2005-11-05, 22:38 »
Szczurka chodzi ci o to jak zaczac ta romzowe z mama pewnie... najlepiej gdybys caly czas zagadywala na temat wujka, wypytywala mame o niego i mylsle ze Twoja mam sama by sie domyslila o co chidzi i by z Toba pogadala.. sprobuj:) i napisz jakie sa efekty:) Pozdrawiam:)
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: ON:/
« Odpowiedź #10 : 2005-11-06, 01:35 »
Zgadzam się z Żab&plusmn;. Poza tym, taty juz nie ma w tej sytuacji, a matka tym bardziej w tej chwili ma prawo, a nawet powinna, je&para;li tego potrzebuje, znaleĽć oparcie w nowej miło&para;ci czy choćby przyjaĽni. Niezrozumienie tego faktu jest, delikatnie ujmuj&plusmn;c, egoistyczne.
zgadzam sie....albo akceptacja albo szczera rozmowa...:D
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: ON:/
« Odpowiedź #11 : 2005-11-07, 17:25 »
Przykro mi ze nie zyje twoj Tata.
Twoja mam ma posieszeie u twojego wujka , ona pewnie szka w nim twojego taty. Ty inaczej to rozumiesz twoja mam inaczej. Spróbuj zaakceptować to. To jest tak jak  ty masz chłoapka ale mamie się on nie podba. To troche jest w tym.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.124 sekund z 25 zapytaniami.