Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: jak to zrobic?  (Przeczytany 1210 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

martaska

  • Gość
jak to zrobic?
« : 2005-10-13, 19:58 »
jak był taki temat to sorry ale nie chce mi sie szukac.
Poznałam na gg fajnego chłopaka gadamy juz długo i raz sie spodkalismy przypadkowo bo przypadkowo ale sie spodkalismy i chciałabym sie znów z nim spodkac.Póbowałam wszytskiego w żartach ze kiedy sie znów spodkamy itp.Poprostu wszytsko no ale to nic nie daje co zrobic?
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: jak to zrobic?
« Odpowiedź #1 : 2005-10-13, 20:23 »
A spotkalas go tylko tak ze tylko sie gdzies mineliscie czy ze soba normalnie gadaliscie i w ogole?Moglabys napisac  cos takiego : "Juz dlugo gadamy na gg, wiec mysle ze fajnie byloby poznac sie  w realu. Co o tym myslisz?" ale to tylko wtedy oczywiscie jesli tylko sie widzielisci a nie rozmawialiscie. W kazdym razie wedlug mnie owijanie tego w bawelne ze chcesz sie spotkac i robienie jakichs aluzji jest bezsensowne.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

martaska

  • Gość
Odp: jak to zrobic?
« Odpowiedź #2 : 2005-10-13, 21:08 »
spodkałam sie z nim i normalnie gadałam a to ze owijam w bawełne robie tak bo sie boje ze zapytanie sie wprost chłopaka to troche głupie.jestem niesmiała
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: jak to zrobic?
« Odpowiedz #2 : 2005-10-13, 21:08 »

Jaśka

  • Gość
Odp: jak to zrobic?
« Odpowiedź #3 : 2005-10-15, 11:26 »
ale o co zapytania sie? O nastepne spotkanie ?
Eee nie rozumiem :roll:
Zapisane

wisienka15

  • Gość
Odp: jak to zrobic?
« Odpowiedź #4 : 2005-10-15, 16:33 »
przez gg smialo mozesz zapytac, przeciez nie widzi Twojej twarzy ani nic wiec powinno byc spoko :)
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: jak to zrobic?
« Odpowiedź #5 : 2005-10-16, 12:29 »
przez gg smialo mozesz zapytac, przeciez nie widzi Twojej twarzy ani nic wiec powinno byc spoko :)

Może ona po prostu boi się jego reakcji?

Droga martasko, po prostu się go zapytaj wprost, po co tracić cenne dni i godziny na uciekanie od prawdy? ;)
Zapisane

joanka

  • Gość
Odp: jak to zrobic?
« Odpowiedź #6 : 2005-10-17, 16:18 »
Jestem w podobnej sytuacji. Od paru miesięcy gadam z takim chłopakiem na gg. Poznaliśmy się zupełnie przypadkiem - on szukał jakiejś swojej koleżanki, która ma tak samo na imię jak ja, ale znalazł mnie i tak się zaprzyjaźniliśmy. Pod koniec wakacji odważyliśmy się spotkać. Było całkiem fajnie, chociaż trochę dziwnie... Od czasu spotkania dalej się przyjaźniliśmy, ale na razie nie zamierzamy się spotkać. Wiadomo - szkoła... Nie wiem, czy ta przyjaźń przetrwa, ale bardzo mi na nim zależy i zrobię praktycznie wszystko, żeby podtrzymać tą znajomość.
A Tobie radzę postawić sprawę jasno, ale nie licz, że od razu da Ci odpowiedź. Ja całe wakacje zastanawiałam się, czy się spotkać, czy nie i to był mój błąd, bo później zdążyliśmy się spotkać tylko raz.
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: jak to zrobic?
« Odpowiedź #7 : 2005-10-23, 16:58 »
Spróbuj go namówić napisz mu że będzie fajnie itp itd :) :mrgreen:
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: jak to zrobic?
« Odpowiedź #8 : 2005-10-23, 20:48 »
Moja koleżanka przez gg poznała swojego obecnego chłopaka...romantyczne co nie? hyhyhy
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: jak to zrobic?
« Odpowiedz #8 : 2005-10-23, 20:48 »

Acalia

  • Gość
Odp: jak to zrobic?
« Odpowiedź #9 : 2005-10-23, 21:25 »
Łohoho i kto by pomyślał że nasze stare poczciwe gygy będzie swatką... :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 24 zapytaniami.