Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 9   Do dołu

Autor Wątek: On na mnie nie zwraca uwagi!  (Przeczytany 18125 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #30 : 2006-05-20, 13:29 »
Cytuj
Ajeżeli to jest przejściowa "miłość"? Tylko zauroczenie, zadurzenie? Wtedy takie chodzenie ze sobą pomaga zrozumieć, że to nie jest prawdziwa miłość tylko przelotne uczucie!
Tego to zupełnie nie rozumiem :roll: W takim zrozumieniu tak samo (a nawet lepiej) pomagają po prostu spotkania, randki, czy jak to tam nazwiesz. A wtedy przynajmniej nie ma głupich sytuacji. Moja koleżanka ostatnio chodziła  jednym chłopakiem - traktowała to podobnie jak Ty, jako sprawdzenie, bo on się jej podobał. No i po tygodniu doszła do wniosku, że to nie to - zerwała, sama była z tego zadowolona, czego nie można powiedziec o chłopaku :roll: Troche sie załamał, bo on uważał chodzenie za pewne zobowiązanie :/
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Karolcia

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #31 : 2006-05-20, 15:36 »
Dokładnie. Chodzenie niesie ze sobą pewne zobowiązania, czego najwyraźniej nie rozumie dzieciarnia w wieku lat dwunastu, czy coś w tym guście.

Wiecie co tak niedawno usłyszałam, a co totalnie mnie rozwaliło??? Znajoma (lat niecałe 13) mojej kolezanki powiedziała do niej (tej koleżanki):
- Wiesz co, gdy już skończę chodzić z Mateuszem (lat 12), to zacznę chodzić z Tomkiem (lat13).

Jeeeejjjjjjuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!! Wnioski wysuńcie sami :P
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #32 : 2006-05-22, 16:36 »
Uważacie chodzenie za coś absurdalnego! Nie rozumiem was! Jednak pozwólci, iż coś przypomnę: ten tamat to "On na mnie zwraca uwagi" a nie "Chodzenie ze sobą"!! Wy schodzicie tu z tematu!
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Forum Zwierzaki

Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedz #32 : 2006-05-22, 16:36 »

DnW

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #33 : 2006-05-22, 16:39 »
Uważacie chodzenie za coś absurdalnego! Nie rozumiem was! Jednak pozwólci, iż coś przypomnę: ten tamat to "On na mnie zwraca uwagi" a nie "Chodzenie ze sobą"!! Wy schodzicie tu z tematu!
czepiasz sie, nie ma forum bez off topa. zreszta, nasze dziewczyny z FZ juz tak maja ze chodzenie z kims uwazaja za cos nieludzkiego :P (zwlaszca jak ten ktos ma mniej niz 13 lat)
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #34 : 2006-05-22, 16:45 »
bo taka jest prawda...niektorzy ktorych znam maja po 15 i tez nie wiedza jak to jest ze soba ''byc''....wogole to sie nie dzieje z milosci czy cos..wogole co tu mowic o milosci. te dzieci poprostu chca juz wejsc w taki etap doroslosci.
ja sama wiem po sobie bojuz ''chodzilam'' z chlopakiem jak mialam 10 lat...to bylo takie szczeniackie :/ teraz nie powtarzam juz tych bledow bo doroslam i troche widze to inaczej niz kiedys.
Zapisane

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #35 : 2006-05-22, 18:01 »
mnie dzisiaj kolega dobił. Cały czas za mną po szkole łaził i sie mnie pytał, cze chce z nim ,,chodzić"...aż w końcu powiedziałam, że sie zastanowie, a on tak sie ucieszył, że mnie prawie pocałował...

Wracając do tematu-chłopak, któryt na mnie nie zwracał uwagi-Krzysio. Po prostu go postanowiłam więcej nie bajerować, nie zwracam na niego uwagi (tylko, że zawsze chdze z koleżanką, która jak go widzi, puszca taaaaakiego pięknego buraczka...:) ). I co?? w piątek do mnie zagadał, dzisiaj sie chciał na boisku przysiąść, a poza tym, to on za mna ciągle łazi. I taki sposób Ci polecam-udawaj, że go          ignorujesz   A on sie tym przejmie, zobaczy, że coś jest nie tak i bedzie chciał, żeby było jak dawniej.
Zapisane

Karolcia

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #36 : 2006-05-22, 19:26 »
Tak jak dawniej, czyli żebyś to ty za nim łaziła, tak? Faceci potrafią być niekiedy bezczelni, ale niekiedy, naprawdę bardzo, bradzo żadko zdrzają się wyjątki, żeby już nie było... ;)

Chłopcy lubia, gdy sie za nimi lata, ich zaczepia itede. Mam takiego koffanego kolege :lol: który od niepamiętnych czasów buja sie w mojej koleżance, Ewie. Ona wiecznie mu daje kosza, a on sie wiecznie na nia wścieka i obraża - kiedyś mi powiedział, że to dlatego, bo on lubi, gdy Ewa go przeprasza, a on, oczywiście, nie chce tych przeprosin przyjąć. Rany, czy wszyscy faceci tacy są???
Zapisane

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #37 : 2006-05-22, 20:21 »

chyba wszyscy siostrzyczko. Faceci uwielbiają być (z braku lepszego słowa) ,,adorowani" :lol:
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #38 : 2006-05-22, 21:51 »
tiaaa.skad ja to znam :P jak mi sie nudzi adorowanie mojego przyjaciela to sie od razu mnie pyta czy sie obrazilam czy jak...:D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedz #38 : 2006-05-22, 21:51 »

thrilly

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #39 : 2006-05-22, 23:34 »
Cytuj
Uważacie chodzenie za coś absurdalnego! Nie rozumiem was!
no chodzenie jest okropne i tylko dla lapsów i fajfusów, więc uważaj bo łatwo można zostać frajerem!!!

wracając do tematu adorowania...

gdzie ci rycerze... którzy przez całe życie walczyli o swój honor...gdzie się podziała etykieta..? potrafili  tygodniami walczyć by dostać od tej jedynej chusteczkę skropioną jej perfumami... ech co za marzenia.. :) a teraz takie cioty za przeproszeniem nie potrafią nic powiedzieć konkretnie.. przykre :(
Zapisane

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #40 : 2006-05-23, 19:46 »
i sie zgadzam. Jak już chcą się zapytać o ,,chodzenie" to :
-wysyłają kolegę.
-wysyłają sms'a
-klikają na gg
-osaczają dziewczynę po lekcjach z klegami
-albo ją gdieś wyciągają
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #41 : 2006-05-23, 19:54 »
Jak mnie wkurza to jak ktos sie pyta lub zrywa z kims przez sms albo na gg a tym bardziej wkurza mnie jak ktos np. scenka ale czat.
- Hej mam na imie Marta
-Hej a ja Kamil, ile masz lat.
-12
-Ja tez , chcesz ze mna chodzić.
-Tak
Czy to nie jest dobijające...........a pozatym nie chodzic a bawić sie bo tego nie można nazwać chodzeniem a tym bardziej zakochaniem......
A co do tego to zupełna racja ,, gdzie ci mezczyźni gdy niewiasta jest w potrzebie" teraz to  styl podrywania kolezanek z klasy  podbiega uderza kolege w bark potem ten ja goni ona krzyczy i ja uderza w reke itd.... a my międzyinnymi z Dorsha chodzimy i poprostu sie z tego głośno smiejemy.......adoracja dzisiejszej płci przeciwnej ostatnio bardzo mnie zastanawia......
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #42 : 2006-05-23, 20:31 »
Ogólnie rzecz biorąc jest to nie fo przyjęcia... ale... znam parę która jest już bardzo długo razem, a chłopak poprosił dziewczynę o chodzenie przez gg. Ja sama - dziwne stworzenie, nie chciałam usłyszeć uczuć faceta do mnie i uciekłam, każąc mu, żeby mi to napisał w sms-esie... :P Wciąż go mam.. Snyf...
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #43 : 2006-05-23, 20:50 »
tak prawde mowiac juz 2 razy praktykowalem dziecinade typu pytanie o chodzenie przez gg. to bylo jak mialem 13 lat i na szczescie dojrzalem bardziej do wspolnego zycia i mam nadzieje ze chodzenie, a raczej wspolne zycie z dziewczyna, nie bedzie tylko zabawa i glupota.
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #44 : 2006-05-24, 21:06 »
no chodzenie jest okropne i tylko dla lapsów i fajfusów, więc uważaj bo łatwo można zostać frajerem!!!

wracając do tematu adorowania...

gdzie ci rycerze... którzy przez całe życie walczyli o swój honor...gdzie się podziała etykieta..? potrafili  tygodniami walczyć by dostać od tej jedynej chusteczkę skropioną jej perfumami... ech co za marzenia.. :) a teraz takie cioty za przeproszeniem nie potrafią nic powiedzieć konkretnie.. przykre :(
frajerzy, cioty? Tylko przez to, że twoim zdaniem tylko takie osoby uznają coś takiego jak chodzenie ze sobą??No to ci powiem, nie obraź się, to szczera prawda, że coś ci się w głowie pomieszało!! Jakoś u nas w klasie wiadomo, że kilka osób ma chłopaka lub dziewczynę, jednak nikt nie uważa ich za frajerów!! No, nie powiedziałabym, że nie potrafią powidzieć, u mnie w klasie chłopacy są potwornie wygadani i mozna z nimi porozmawiać sensownie, nie wiem, jakich ty znasz, ze tak twierdzisz. No cóż, dawne czasy nie wrócą, a o rycerzach na białych koniach i w lśniącej zbroi marzą dziewczyny w wieku 7-11 lat! Czyżbyś się w tym mieściła?
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Forum Zwierzaki

Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedz #44 : 2006-05-24, 21:06 »

kate8828

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #45 : 2006-05-24, 22:35 »
Loleczka chodzenie albo bycie ze soba jak mnie te słowa wkurzają <wydawane przez moje rówieśniczki>chyba zabawa w zakochanych bo inaczej tego nie nazwe!!! Mamy tyle samo lat jednakze musze stwierdzić że ja nie  mam pogladow podobnych do twoich bo z tego co wnioskuje to w wieku 11-13 lat moż ejuz miłośc, narzeczony, dom i dzieci  my jestesmy jeszcze małolatami < sama nia jestem> które nic o prawdziwym życiu nie wiedza z to jest tylko zabawa udawanie bycia dorosłym chociaz może frajer i fajfus sa troche przesadzone to napewno nie powiesz mi że te osoby sa ze soba z miłości bo jaka miłośc u 13 latków!!!!
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #46 : 2006-05-25, 06:07 »
Cytuj
frajerzy, cioty? Tylko przez to, że twoim zdaniem tylko takie osoby uznają coś takiego jak chodzenie ze sobą??
ekhm... ona mówiła o chodzeniu na nogach... (chyba)
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #47 : 2006-05-25, 14:19 »
coś ci się w głowie pomieszało!!
tak, wypłynął mi przez to płyn mózgowo-rdzeniowy zmieszany z oliwą z oliwek przez uszy i teraz mam tam czarny krater wypalony przez drobnoustroje chorobotwórcze czego skutkiem jest niewydolność ogólna i żarówka jarzeniowa w komorze mózgowej
Cytuj
dziewczyny w wieku 7-11 lat
o tak wiele przemian w tak młodym organiźmie się dokonuje

! Czyżbyś się w tym mieściła?
no po zimie to nie mieszczę się w 36 a co dopiero w 11


zawsze można siedzieć ze sobą albo leżeć jest to nawet wygodniejsze od chodzenia zresztą jaka to różnica, he ?
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #48 : 2006-05-25, 15:03 »
ekhm... ona mówiła o chodzeniu na nogach... (chyba)
Dnw jezeli tak to zwracam kolezance Loleczce honor a z Thrilly zgodze sie w 100% procentach.
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #49 : 2006-05-25, 20:35 »
tak, wypłynął mi przez to płyn mózgowo-rdzeniowy zmieszany z oliwą z oliwek przez uszy i teraz mam tam czarny krater wypalony przez drobnoustroje chorobotwórcze czego skutkiem jest niewydolność ogólna i żarówka jarzeniowa w komorze mózgowejo tak wiele przemian w tak młodym organiźmie się dokonuje
no po zimie to nie mieszczę się w 36 a co dopiero w 11 


zawsze można siedzieć ze sobą albo leżeć jest to nawet wygodniejsze od chodzenia zresztą jaka to różnica, he ?

Czy ty masz dobrze w głowie?? Jesteś chyba nienormalna!!Ile ty masz lat!! Normalnie zachowujesz się jak rozkapryszony siedmioletni bachor!! Normalnie wypowiedź godna mojej koleżanki Angeli, która powiedziała dziś do mnie "Jesteś głupsza ode mnie, o ile to możliwe!" i była tak zadowolona, jakby powiedziała, ze jestem głupsza od niej! Z taką wypowiedzią wyglądasz mi na max 11 lat!
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

thrilly

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #50 : 2006-05-25, 20:46 »
Cytuj
powiedziała dziś do mnie "Jesteś głupsza ode mnie, o ile to możliwe!" i była tak zadowolona, jakby powiedziała, ze jestem głupsza od niej!
jea jeee bejbe

proponuję zmienić nazwę tematu bo off się robi :)

Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedz #50 : 2006-05-25, 20:46 »

DnW

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #51 : 2006-05-25, 21:40 »
dobra loleczka daj se spokoj, thrilly widocznie ma swoje powody dla ktorych tak ci odpisuje.
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #52 : 2006-05-25, 22:01 »
wlasnie....nie najezdzajcie tak na siebie...kazda z was ma inne zdanie i wlasciwie to obie macie po czesci racje...ale dosc juz :P
Zapisane

Dorsha

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #53 : 2006-05-26, 15:59 »
I zeszło na tematy o chodzeniu. Nie rozumiem Was. Przecież nie zawsze gdy mijasz na ulicy superprzystojniaka myślisz o chodzeniu.
Ostatnio miałam taką historię: idę z KATE8828 piękną, wileńską uliczką. Poprawiłyśmy sobie fryzurki, bo wiał silny wiatr i wtedy usłyszałyśmy CIAOOO. Odwróciłyśmy się i ujrzałyśmy 4 przystojnych chopaków. Mieli maxymalnie 14 latek. Wtedy wysłałyśmy im SMILE'a. Zrobili to samo i poszłyśmy dalej...
Zapisane

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #54 : 2006-05-26, 16:50 »
thrilly, zgadzam sie z Tobą :D Ludzie. Ja mam 12 latek i chodzenie z kimś uważam za śmieszne, więc co Loleczko, też mam nie po kolei w głowie? Jesteś bardzo nietolerancyjna :P Rozumiem, że chłopak dla  dziewczyny może być przyjacielem, ale chłopakiem to już moze troche później..ja pamietam ze jak bylam w 4 klasie podstawowki, to jedna dziewczyna z mojej klasy "Zakochala" sie w chlopaku (tez z mojej klasy) i rysowala mu jakies rysuneczki, w ogole sie zachwycała, i potem na zielonej szkole "chodzili" ze sobą..przez jeden dzień... :roll:a chodzenie polegało na tym, że... no w sumie na niczym :P i ten sam chlopak ostatnio miał STRASZNY problem..mial w opisie na GG "A mnie od roku nikt nie kocha"  :lol: Ledwo sie powstrzymałam zeby go nie wysmiac...
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #55 : 2006-05-26, 17:34 »
Tez bym taką osobę wyśmiała, bo to niemożliwe, że go nikt nie kocha! Trzeba było zapytać się "Mama też cię nie kocha?" Chodzenie śmieszne? Ludzie, chodzenie to, tak jakby, narzeczeństwo tylko na mniej poważnie. No poza tym jak się chodzi ze sobą to się nie planuje ślubu. A wracając do przewodniego tematu... Jakie macie sposoby na poderwanie chlopaka?
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

DnW

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #56 : 2006-05-26, 17:35 »
thrilly, zgadzam sie z Tobą :D Ludzie. Ja mam 12 latek i chodzenie z kimś uważam za śmieszne, więc co Loleczko, też mam nie po kolei w głowie? Jesteś bardzo nietolerancyjna :P Rozumiem, że chłopak dla  dziewczyny może być przyjacielem, ale chłopakiem to już moze troche później..ja pamietam ze jak bylam w 4 klasie podstawowki, to jedna dziewczyna z mojej klasy "Zakochala" sie w chlopaku (tez z mojej klasy) i rysowala mu jakies rysuneczki, w ogole sie zachwycała, i potem na zielonej szkole "chodzili" ze sobą..przez jeden dzień... :roll:a chodzenie polegało na tym, że... no w sumie na niczym :P i ten sam chlopak ostatnio miał STRASZNY problem..mial w opisie na GG "A mnie od roku nikt nie kocha"  :lol: Ledwo sie powstrzymałam zeby go nie wysmiac...
w wieku 12 lat sie nawet nie mysli o chodzeniu (a przynajmnien nie powinno :P), jeszcze zdazysz sie zakochac :P
Zapisane

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #57 : 2006-05-26, 17:48 »
yyy...Loleczko...myśmy sie chyba nie zrozumiały... :roll:
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Forum Zwierzaki

Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedz #57 : 2006-05-26, 17:48 »

Jaśka

  • Gość
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #58 : 2006-05-26, 18:07 »
Ludzie, chodzenie to, tak jakby, narzeczeństwo tylko na mniej poważnie.
ciekawe podejscie :hahaha:

Jejuu czy te szalone 12stki nie maja co innego do roboty ? :roll: ja w tym wieku o chlopakach nawet nie myslalam zbytnio :P
Jak dla mnie "chodzenie" jest zalosne...
Ludzieee zwiazek polega na milosci, przyjazni, zrozumieniu, zaufaniu itp. a nie na pytaniu "bedziesz ze mna chodzic?" albo "ustawisz sie ze mna?" i dziecinadzie.... :roll:
Bo do zwiazku trzeba dorosnac...dojrzec...
Zapisane

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: On na mnie nie zwraca uwagi!
« Odpowiedź #59 : 2006-05-26, 18:18 »
Loleczka kojarzy mi sie z tymy babkami z Na Wspólnej..te "koleżanki" Olki ;p (przepraszam, Loleczka, jeśli Cię tym uraziłam :D)
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.15 sekund z 28 zapytaniami.