Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Potrzebuje pomocy... (dwa fronty :P )  (Przeczytany 890 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Potrzebuje pomocy... (dwa fronty :P )
« : 2006-05-30, 18:19 »
Nie wiem, co robic... Jest tak:
Jestem od dluzszego czasu zakochana w pewnym chlopaku (niech nazywa sie X). Gadalam z nim moze ze 2-3 razy, a potem zaczelam sie zastanawiac, czy on cos do mnie czuje, albo czy przynajmniej nie jestem mu obojetna. Mialam pewne watpliwosci, wlasciwie mam je do tej pory, ale coz. Nie wiem i sama sie tego nie dowiem, a on zachowuje sie raz tak, jakbym go wlasnie obchodzila, a innym razem znowu tak jakby mnie nie bylo..
Bardzo niedawno (dzisiaj) pojawil sie inny chlopak (dajmy na to Y). Spokojnie szlam sobie ze szkolki kiedy ktos mnie zaczepil idac od tylu (a juz myslalam, ze to X :P ). Kiedy go zobaczylam, stwierdzilam ze nigdy na oczy go nie widzialam. Przedstawil sie i od razu spytal, czy mam dzis wolny wieczor, albo w najblizszym czasie. Mowil, ze mieszka niedaleko i wyglada na to, ze mu sie podobam, choc to niezwykle dziwne... Mnie wcielo, ze strachu powiedzialam ze dzis nie moge. Cos tam potem zaczal gadac i wyszlo z tego wszystkiego, ze wymienilismy sie numerami telefonow i na czwartek prawdopodobnie mamy sie umowic na spotkanko...

Teraz przedstawie problem: czuje, ze moje serducho nalezy do X, ale wlasciwie nie wiem, czy mam u niego jakies szanse, a nie chce od razu odrzucac Y, bo wydaje sie fajny. Nie chce tez ranic uczuc Y w razie czego, a chcialam jeszcze postarac sie o X... Co mam robic? Powiedziec Y o tym chlopaku X? A jesli sie na mnie wkurzy ze sie umawiam chociaz mam kogos innego na oku?  rany, nigdy nie sadzilam ze bede miec takie problemy, ale mam... Pomocy :(  :help: Postapilam nie w moim stylu, a teraz nie da sie tego juz odkrecic...

Oj, sorki za takiego dlugiego posta...
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Potrzebuje pomocy... (dwa fronty :P )
« Odpowiedź #1 : 2006-05-30, 18:29 »
Myślę, że mogłaś nie najwyżej zauroczyć w X, i powinnaś poznać go lepiej i zobacz co z tego wyniknie, bo na razie jesteście znajomymi i tyle. Jak musisz się spotkać z Y, to na nautralnym gruncie i uważaj na siebie... :(
Jak dla mnie spotkanie od niczego nie zobowiązuje... aczkolwiek ja się nie znam... :P
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Potrzebuje pomocy... (dwa fronty :P )
« Odpowiedź #2 : 2006-05-30, 22:03 »
napisz po spotkaniu z Y co otym myślisz bo jemu zależy a X nie a nic na siłę tym bardziej że gadałaś z xem tylko paręrazy i go nie znasz na dobrą sprawę.. zakumpluj się z nimi i ich poznaj dopiero potem działaj
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Potrzebuje pomocy... (dwa fronty :P )
« Odpowiedz #2 : 2006-05-30, 22:03 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Potrzebuje pomocy... (dwa fronty :P )
« Odpowiedź #3 : 2006-05-30, 22:38 »
Moim zdaniem lepiej nie wymyslaj planow na przyszlosc i co robic zeby zadnego nie zranic, bo jak sama pisalas zadnego z nich tak na prawde nie znasz ;>.
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Odp: Potrzebuje pomocy... (dwa fronty :P )
« Odpowiedź #4 : 2006-06-01, 13:30 »
mi też sie wydaje, ze to tylko zauroczenie. Na prawdziwą milość za wczesnie skoro go dobrze nie znasz. A co do Y... To tylko spotkanie, a przecież z X nic poważnego cie nie wiąze, nie mozna tego pojmowac w kategoriach zdrady ;) Uwierz mi strasznie jest załowac czegos czego sie nie zrobilo, a miało się szanse :(
Jak zdecydujesz sie na spotkanie to w dość ruchliwym miejscu, bo nie wiadomo z kim masz doczynienia... i jak powiedziała charon : uwarzaj na siebie ;)
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Potrzebuje pomocy... (dwa fronty :P )
« Odpowiedź #5 : 2006-06-04, 20:36 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 13:48 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: Potrzebuje pomocy... (dwa fronty :P )
« Odpowiedź #6 : 2006-06-05, 15:36 »
Ekhem :] spotkalam sie z Y i okazal sie byc mily, nawet mamy ze soba duzo wspolnego, jednak przynajmniej na razie mysle o nim jak o koledze ;) Mamy sie spotkac jeszcze raz i zobaczymy, co bedzie dalej...
To zauroczenie Xem trwa juz ze 2 lata :P Przez nie o wiele bardziej mi na nim zalezy niz na Y... Sprobuje jeszcze z nim nawiazac jakas rozmowke, mam nadzieje ze sie uda.
Dzieki za odpowiedzi, czuje sie dzieki wam o wiele lepiej :)
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 24 zapytaniami.