Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Luudu! Trzeba mi sie rozbeczeć ^.~  (Przeczytany 1346 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Luudu! Trzeba mi sie rozbeczeć ^.~
« : 2006-08-12, 21:06 »
Słuchajta :P trzeba mi sie naumieć rozbeczeć na zawołanie :P i to szybkooo :P bo czeka mnie niedługo... hm... pewna rozmowa, na której trzeba sie mi rozpłakać :P ale tak naprawde kurcze :P ja ostatnio mało wrażliwa jestem, więc może jakieś rady? ^^
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Luudu! Trzeba mi sie rozbeczeć ^.~
« Odpowiedź #1 : 2006-08-12, 21:06 »
Ja mogę ryczeć na zawołanie  :P Po prostu myślę, że wszyscy się ze mnie śmieją/o najgorszym dniu mojego życia i inne takie  :P I czasami pomaga po proostu myślenie o tym, ze łzy napływają ci do oczu ;)
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Luudu! Trzeba mi sie rozbeczeć ^.~
« Odpowiedź #2 : 2006-08-12, 21:13 »
Ja płaczę jak wyobrażam sobie że umarłam na coś strasznego i wszyscy po mnie płaczą i wtedy tak mi się ich żal robi że aż łzy lecą ;) Często też płaczę przy różnych pięknych piosenkach z klimatem, albo jak wyobrażam sobie że idę do ślubu w pięknej koronkowej sukni ecru, obok mnie facet z moich snów i potem myśl - ,nigdy tak nie będzie' i wtedy też łatwo się jest rozpłakać ;) No to moje patenty do płaczu ale nigdy ich nie wykorzystałam żeby uronić łzę właśnie na tzw ,,zawołanie"
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Luudu! Trzeba mi sie rozbeczeć ^.~
« Odpowiedz #2 : 2006-08-12, 21:13 »

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Luudu! Trzeba mi sie rozbeczeć ^.~
« Odpowiedź #3 : 2006-08-12, 21:16 »
Shih - Tak już próbowałam. Nie ra dady ;) bo kurcze nie miałam chyba jeszcze najgorszego dnia w moim życiu no :P nawet jak sobie przypomnę, jak beczałam jak sie dowiedziałam że mój brat jest chory to mi to nic nie da bo zaraz sobie myślę że już jest przecież lepiej :P ja jestem dziwna ^^
A z tym ślubem fajne ^^
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Luudu! Trzeba mi sie rozbeczeć ^.~
« Odpowiedź #4 : 2006-08-12, 21:25 »
umm ja się umiem rozbeczeć na zawołanie, ale nei lubię tego robić ...
najczęściej puszczam smutne piosenki i przypominam sobie wszystkie te chwile kiedy było pięknie ... kiedy ( ... o żesz ... poryczałamam się ... ) aaa nie chcę o tym pisać ale działa chociaż boli ...
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Luudu! Trzeba mi sie rozbeczeć ^.~
« Odpowiedź #5 : 2006-08-12, 21:41 »
ja zwykle myślę o wszystkich skrzywdzonych zwierzętach, o tych najokrutniejszych przypadkach, następnie o ludziach, którzy im to robią, dalej - co chciałabym im zrobić, a potem chwilka olśnienia, że nigdy nie zostaną ukarani.. i ryczę ze złości.

ale generalnie pomysł, żeby się rozpłakać, nachodzi mnie na kilka sekund przed tym, po prostu stwierdzam, że dla wzmocnienia efektu można byłoby uronić trochę łez - i jakoś samo wychodzi, bez myślenia o jakichś strasznych/smutnych rzeczach. :P

btw. na mnie myślenie o własnej śmierci i co byłoby potem na wpływ zupełnie inny, niż na większość ludzi, wręcz mnie dowartościowuje.. ale to takie prywatne małe zboczenie. :P
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Luudu! Trzeba mi sie rozbeczeć ^.~
« Odpowiedź #6 : 2006-08-12, 21:50 »
Aly mnie myślenie o własnej śmierci też jakoś specjalnie nie napawa smutkiem ... moze podświadomie na nią czekam ...
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Luudu! Trzeba mi sie rozbeczeć ^.~
« Odpowiedź #7 : 2006-08-12, 21:53 »
moze podświadomie na nią czekam ...
a nie, ja nie ten typ.. ja po prostu jestem ciekawa, czy ludzie, których uważam za dobrych kumpli, byliby przygnębieni, no i co by paru ludków innego rodzaju zrobiło.. :P i zawsze myślę, że jednak oni są fajni, żałowaliby mnie, i to mnie dowartościowuje. :P
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Luudu! Trzeba mi sie rozbeczeć ^.~
« Odpowiedź #8 : 2006-08-12, 22:31 »
Ze mnie taka aktorka że moge ryczeć na zawołanie. Tylko dawno nie ćwiczyłam i nie wiem czy mi dalej wychodzi :P
A nauczyłam sie tego na początku wyobrażając sobie straszne rzeczy albo przypominając kogoś kto umarł....
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Luudu! Trzeba mi sie rozbeczeć ^.~
« Odpowiedz #8 : 2006-08-12, 22:31 »

Qaś

  • Gość
Odp: Luudu! Trzeba mi sie rozbeczeć ^.~
« Odpowiedź #9 : 2006-08-13, 12:04 »
Umiem ryczeć na zawołanie,ale nie umiem kogos uczyć więc nici z mojej pomocy :P
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Odp: Luudu! Trzeba mi sie rozbeczeć ^.~
« Odpowiedź #10 : 2006-08-16, 13:29 »
Mi sie nieraz udaje rozplakac na zawolanie :)
Poprostu intenstywnie wyobrazam sobie , ze ktos kogo bardzo kochal odszedl z tego swiata i juz nigdy go nie zobacze :( Albo mysle o mojej zmarlej babci, czy tez przypomniam sobie jakies bardzo przykre wydarzenie z mojego zycia.
Na mnie to zazwyczaj dziala.
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

AltF4

  • Gość
Odp: Luudu! Trzeba mi sie rozbeczeć ^.~
« Odpowiedź #11 : 2006-08-16, 17:46 »
...eee... to może przy sobie cebulę noście ? -.-
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Luudu! Trzeba mi sie rozbeczeć ^.~
« Odpowiedź #12 : 2006-08-17, 11:28 »
Kiedys kroilam cebule, a tu nagle dzwoni domofon, wychodze (to listonosz), cala zaplakana i w dodatku z nozem w rece :lol:
Ja placze takze po posmarowaniu okolic oczu pasta do zebow (nie mialam zadnych skutkow ubocznych :P)
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Luudu! Trzeba mi sie rozbeczeć ^.~
« Odpowiedź #13 : 2006-08-17, 18:14 »
ja nie umiem plkakac na zawolanie..znaczymoze i bym umiala ale nie potrafie sie skupic na tych wszystkich myslach....zawsze placze jak jest taka atmosfera...i wtedy TE mysli :/
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 25 zapytaniami.