Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Uciekanie, czy sens?  (Przeczytany 5747 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Darke Elf K.

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« : 2004-07-19, 07:35 »
Im desperd. Pytam Was, o co w tym chodzi, albo się Was poradzić. Jak to jest z tymi uczuciami  :(. Chodziłem z moją dziewczyną rok, po czym mi powiedziała, że ona już nie chce mieć nikogo. Dodając, że nie ma już uczuć. Wtedy poczułem jak ktoś mi wbija nóż w serce. Ja ją kocham, i siedzi w głębi mojego serca. Wspominając, że tydzień temu mówiła: "kocham cię"... Jednak miłość to jedno wielkie, za przeproszeniem "gówno". A jak już się zakocha, to można powiedzieć, że: miłość to sen... i to kiepski sen...  :(
Zapisane

ina

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #1 : 2004-07-19, 12:12 »
na moje słabe oko, dziewczyna  nie jest pewna swoich uczuć. i to dlatego... daj jej czas. chyba, że juz od dawna nic do ciebie nie czuła... no róznie moze być...
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #2 : 2004-07-19, 12:30 »
noo... hmm... to chyba normalne ze w tym wieku nie jest sie z kims na stale (jezeli mozna mowic wogole o zwiazku)... male prawdopodobienstwo, ze bysie sie pobrali i byli ze soba do konca zycia. 1rok to i tak duzo (na 12 lat ;p)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedz #2 : 2004-07-19, 12:30 »

Darke Elf K.

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #3 : 2004-07-19, 13:07 »
To był rok :) - całkiem niezły, rok... - niewiem co już o niej sądzić... może dać sobie spokój
Zapisane

myszka

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #4 : 2004-07-19, 13:39 »
Darke, szczerze - jesteście jeszcze dziećmi oboje. W tym wieku jeszcze nie wie się, co to miłość, czy związek, nawet jeżeli wydaje się, że to coś wielkiego. Dziewczyna najpewniej przeżywa kryzysy dojrzewania, stąd stwierdzenie o "braku uczuć" - albo to, albo nie wiem, co w jej życiu musiałoby się stać. Spokojnie i po prostu poczekaj. Nie śpiesz się, jak przyjdzie czas, to znajdziesz związek. Prawdziwy.
Zapisane

cut

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 341
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #5 : 2004-07-19, 14:32 »
Po części zgadzam się z Myszką: takich kategorycznych deklaracji w tym wieku nie należy brać na serio... Dziewczyna weszła pewnie w bardzo trudny okres w swoim życiu - przeżywa wiele problemów, ma pewnie mnóstwo wątpliwości. Daj jej czas. Jeśli Wasze uczucie było prawdziwe, to przetrwa tę próbę. Życzę powodzenia.
Zapisane
'Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.'
(Ustawa o Ochronie Zwierząt)

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #6 : 2004-07-19, 17:11 »
ja tam popieram myszke w 100% :wink:
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

Darke Elf K.

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #7 : 2004-07-21, 09:09 »
Myszka, masz racje, i Wy wszyscy. Ale dzieci też mają uczucia, i uczą się kochać. Ja tak to ja bez niej rzyć nie moge, kocham ja bardzo, a ona juz wiele mi zlego zrobila, ale pomimo tego zawsze do niej wracalem... i to jest najgorsze.. ze ten bol.. przeszywa mnie jak najbardzeij  :? ..
Zapisane

ina

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #8 : 2004-07-21, 09:17 »
wg. mnie powinieneś sobie odpuścic. babka nie jest pewna uczuć i chce mieć spokoj i tyle. nie chce mieszać sobie w życiu.... naprawde, niewarto. a miłość, fakt boli... ja nic innego oprócz bólu jeszcze nie przeżyłam :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedz #8 : 2004-07-21, 09:17 »

Darke Elf K.

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #9 : 2004-07-21, 09:21 »
ale dla mnie.. juz takiej jak ona nie ma... moze pojde do katolika, a moze juz nigdy, ta milosc to jedno wielkie peace of shit... tylko sie cierpi, i cierpi... - dziewczyna dla mnie musi miec styl, poczucie humoru, troche szarosci, no i ladna.. zeby miala cos fajnego.. ale.. ania jest wyjatkiem :(
Zapisane

ina

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #10 : 2004-07-21, 09:28 »
to daj jej czas, a w tą skołe katolicką to nie wierze :D
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #11 : 2004-07-21, 09:43 »
:P


Edit: Spotyka sie z innym - bo miala fochy - ale dalej mi mowila ze mnie kocha, a czy mu ? - o nie wiem no ale to by bylo cos strasznego..
Zapisane

ina

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #12 : 2004-07-21, 10:29 »
no to jak sie spotykała z innym, to co ty chłopie jeszcze z nią robisz ? dziewczyna w ogóle nie jest pewna swoich uczuć. ja sądzę, że nie chciała ci zrobic narazie przykrości... tak mi sie wydaje
Zapisane

*_=Aniutek=_*

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #13 : 2004-07-21, 10:50 »
jesli naprawde chodzila z innym to bylo z nią o tym porozmawiac i wytlumaczyc sobie wszystko i sami doszli byscie do wniosku ze niema co sie dalej ze sobą meczyć :)

teraz to po ptakach....chyba ze pogadacie i wytlumaczycie sobie wszystko!!!!
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #14 : 2004-07-21, 11:00 »
To czytać uważnie ;).

Pokłóciłem się z nią 2 miesiące temu, ona kleiła się do innego, pojechała na Green School, i tam chodzili razem, zamykali sie w pokoju, on jej dal pierscionek itp. Ja bylem na zielonej szkole, dowiedzialem sie o tym i rpzez 3 dni ryczalem. Zakochalem sie w innej, potem wypaplaly ance ze ja sie zakochalem w innej, odkochalem sie, pogodzilismy sie, pojechala do niemczech na 1 tydzien, wrocila, spoko, dwa dni miody. No i ten rafal zaczela sie z nim spotykac i w ogole. Potem mi powiedziala ze niema uczuc itp. ale dalej mnie kocha.. porazka.. :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedz #14 : 2004-07-21, 11:00 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #15 : 2004-07-23, 12:27 »
Wiem, że to trudne, ale powiem Ci coś: daj sobie z nią spokój. Ona ma Cie w nosie, olewa Cię, wykorzystuje. Mówi, że kocha, idzie do innego, znów do Ciebie wraca. Jak jakaś... przepraszam, że tego słowa użyję... pani za pieniądze. :? Darke, mówię Ci, daj sobie z nią spokój, ona nie jest Ciebie warta. Kto kocha szczerze, ten tak nie robi. Wiem, jak to boli, ale zobaczysz, znajdziesz kogoś naprawdę wartościowego. Dla tego kogoś Ty będziesz całym światem, a nie, jak dla niej, głupim chłopaczkiem do którego można wrócić, powiedzieć "kocham" i znów odejść. I nie mów mi, że plotę głupoty, że to bez sensu. Nieprawda, wiem coś o tym, chociażby dlatego, że sama tak właśnie się męczę już rok. Ale ja wiem coś, czego Ty jeszcze nie wiesz: szczeniackie miłości, takie w wieku właśnie kilkunastu lat, zawsze się kończą. To nie czas, by znaleźć sobie kogoś do końca życia, choć czasem spotykają się dwie osoby, że tego chcą i im się to udaje, ale to naprawdę wyjątki (takim wyjątkiem jestem np. ja i Ty, ja tez bym chciala kogos miec do konca zycia i juz sie niczym nie martwić). Mówię Ci, w tym wieku to takie pitu-pitu, lanie wody, nic z tego nie wychodzi, a serducho boli. Trzymam kciuki mistrzu! :) :wink:
Zapisane

ina

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #16 : 2004-07-23, 13:05 »
Guniu, ja np. teraz nie chciałabym poznać kogoś na całe zycie. JEszcze nie. Mi sie marzy tylko taki ktoś, z kim będę mogła porozmawiać na każdy temat, nie będzie się ze mnie wysmieał itp. a w dodatku pełne zaufanie. A Ty Darke, daj sobie z nią spokoj i tyle!!
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #17 : 2004-07-23, 13:29 »
Wiem, wiem.. Naprawde to prosto Wam tak mówić :(... wszystko mi lata przed oczami, nie przestaję myśleć...kocham ją.. bo tak naprawde ona jest moim ideałem... no.. ten.. nigdy nie miałem takiej dziewczyny... chyba, że ta druga będzie tak samo wyjątkowa... pzdr. dzięki ina, dzięki gunia :cmokkk: iii dla Was... :(
Zapisane

ina

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #18 : 2004-07-23, 17:53 »
słuchaj my wiemy, że to trudne, ale problemy są po to, żeby je pokonywac:P
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #19 : 2004-07-24, 16:27 »
Darke, wiedziałam, że tak napiszesz, dlatego już wcześniej napisałam: "Wiem, że to trudne, ale powiem Ci coś: daj sobie z nią spokój." Powodzenia życzę mi i Tobie ;)
Zapisane

Essey

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #20 : 2004-07-25, 12:35 »
Cytuj

noo... hmm... to chyba normalne ze w tym wieku nie jest sie z kims na stale (jezeli mozna mowic wogole o zwiazku)... male prawdopodobienstwo, ze bysie sie pobrali i byli ze soba do konca zycia. 1rok to i tak duzo (na 12 lat ;p)


Rok to dużo?? Ja od trzech lat do czwartej klasy miałam chłopaków :lol: I chodziłam z nimi srednio po 4 lata. Ponąć dziecięce doświadczenia są najważniejsze. A mi te doświadczenia nieźle dały w dupę i teraz jestem sama :P  :lol:

Szczerze Darke, to kiedyś zachowałam się podobnie jak twoja była. A wiesz czemu?? Całkiem się pogubiłam, i sama nie wiedziałam czego chcę. Musiałam szybko ze wszystkim skończyć i dać sobie trochę czasu, żeby wszystko przemyśleć. Stwierdziłam że się do tego nie nadaję. Daj dziewczynie trochę czasu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedz #20 : 2004-07-25, 12:35 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #21 : 2004-07-25, 15:00 »
Cytat: Pinky

I chodziłam z nimi srednio po 4 lata.
:shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock: Kobieto, gdzie Ty takich facetów znajdowałaś, na księżycu?! :shock:  :shock:  :shock:  :shock: Taki chłopak to skarb, ja znam takich, co maxymalnie wytrzymują coś koło 5 miesięcy! Weź mi wyślij paczką takiego jednego (ale ladnego :P ) :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #22 : 2004-07-25, 17:43 »
Ja jestem długo terminowy... btw: pinky.. no ładnie
Zapisane

Essey

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #23 : 2004-07-25, 18:22 »
Cytat: gunia

Kobieto, gdzie Ty takich facetów znajdowałaś, na księżycu?!


Nie, na Śląsku :lol:

Cytat: gunia

Weź mi wyślij paczką takiego jednego (ale ladnego  )    




Do paczki to się raczej nie zmieści, ale mogę ci dać e-mail :lol:


P.S. Nie dziwię się tej dziewczynie ze cię zostawiła Darke :grr: Poszła po rozum do głowy :?
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #24 : 2004-07-25, 19:48 »
Pinky- faktycznie, w wieku 3 lat to mozna z kims na powaznie chodzic  :P  ;)
Darke- moze nie uwierzysz ale... rozumiem Cie. Sama mialam podobna sytuacje... takiego kopa dostalam od zycia ze szkoda gadac :?: Taaa, jakbym opowiedziala komus moja historie, i powiedziala, ze mam 20 czy 30 lat, to moze by uwierzyl, jak bardzo to przezylam, ale jak ktos slyszal- 15 lat??- dziewczyno zdazysz sie jeszcze tyle razy zakochac!!! A ja nie chcialam... bo tak bardzo kochalam :( I kocham nadal... wszystko sie skonczylo szczesliwie, potrzeba bylo miesiaca przerwy.. Darke, licze ze wszystko bedzie OK, ze ...jakos sie ulozy .. trzymaj sie!   :wink:
Zapisane

Essey

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #25 : 2004-07-25, 20:21 »
Cytat: Tiggy

Pinky- faktycznie, w wieku 3 lat to mozna z kims na powaznie chodzic  


Nie na poważnie. to były po prostu pierwsze doświadczenia z młodości ;)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #26 : 2004-07-26, 11:25 »
Darke - też jestem długoterminowa. :P Niestety chłopaków długoterminowych prawie w ogóle nie ma. :(
Zapisane

ina

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #27 : 2004-07-27, 16:49 »
Guniu są... sama znam paru
Zapisane

Forum Zwierzaki

Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedz #27 : 2004-07-27, 16:49 »

Nicka

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #28 : 2004-07-27, 17:04 »
daj jej czas...tewnie jest tak samo jak Ty rozbita..."w kawałkach", a potem z nia pogdaj tak na poważnie... ale niech odetchnie :roll:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #29 : 2004-08-01, 11:54 »
Tak szczerze, to jednak myślę, że niewiele się tu da zrobić. Trzeba się pogodzić.

A mi na razie chłopcy nie w głowie, mam na to czas. Zwłaszcza teraz, gdy mają fiu-bździu w głowach (nie obrażając tych fajnych, których jest 1 na 1000 :P).
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 28 zapytaniami.