Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???  (Przeczytany 5095 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sugar

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #30 : 2004-08-10, 11:41 »
nom wiem, że troszkę inny ale forum jest po to żeby sobie pogadać....poc oc się ograniczać do jednego wątku....opowiadaj co tam jeszcze porabiałeś.... ;)
Zapisane

ina

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #31 : 2004-08-15, 20:08 »
to ja wam na chwilke przerwę...
jak czytałam to prawie się poryczałam, wiecie? wszystko przez wyjazd.. poznalam świetnego chłopaka... pomocnik wychowawcy... tylko jedyne co wiem, że to tylko wakacyjne zauroczenie. narazie nie chcę pozbawiać się tego uczucia, bo w końcu ktoś mi się naprawdę zaczął podobać. jednak boję się, że nie będzie chciało mi przejść baaardzo długo... :( te oczy...
a w ogóle to jak sobie wysłałam smska na horoskop i mi napisali, ze moja miłość życia jest w pobliżu zgadnijcie o kim pomyślałam..
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #32 : 2004-08-15, 23:17 »
Ojj nie wiem czy mozliwa jest taka milosc.. dawniej bylam swiecie przekonana ze tak, teraz sama nie wiem.., ale to chyba zalezy od ludzi, jak na prawde sie kochają ich milosc przetrwa.. z drogiej strony meczace jest takie czekanie..
Zapisane

Forum Zwierzaki

ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedz #32 : 2004-08-15, 23:17 »

k_lap

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #33 : 2004-12-11, 00:02 »
Jesli chodzi o zwiazki na odleglosc... Sadze, ze sa mozliwe. Kolezanka z mojej grupy na studiach ma chlopaka w Hamburgu... To daleko od Wroclawia... A jednak... Sa ze soba juz dlugo, maja powazne plany co do swojej przyszlosci i sa szczesliwi.
Sadze, ze tutaj wazna jest sila i prawdziwosc uczucia, ktora laczy dwie osoby. Jezeli sa to osoby odpowiednie dla siebie i staraja sie o swoje uczucia i zwiazek to czemu nie...
Zapisane

Eriwendell

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #34 : 2004-12-29, 21:23 »
Jeśli chodzi o mnie mam pecha do facetów. Zawsze mi się podoba facet z innego miasta niż ja. W wakacje 2003r. spotkałam świetnego faceta na wakacjach, był o 6 lat starszy :oops: . Chodziliśmy ze sobą przez pół roku, potem przestał odpisywać na smski i nie odbierał gdy dzwoniła. Miałam po tym strasznego doła; ryczałam i wogóle, ale to nie koniec. Wte wakacje na Słowacji poznałam chłopaka, na początku nic między nami nie było, dopiero później. Pod koniec obozu, byliśmy nie formalnie parą (tzn. przez głupi zakład z kolegami miał chodzić z najbrzydsza dziewczyną z obozu do końca), teraz jesteśmy parą, ale dzieli nas dużo kilometrów. Jednak mam nadziej, ze to przetrwa, jak naj dłużej.Myśle ,że taka miłość jest sensowna, jeśli obydwie strony chcą być razem i nie przeszkodzi ich uczuciu odleglosc
Zapisane

KikerS

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #35 : 2005-01-16, 12:14 »
Jest możliwa:mrgreen:

haa... a ja nawet znami taki przypadek  :lol:
Ona mieszka w Szczecinie.. on w Lubinie (kolo Wrocławia) są ze sobą od 4 lat... pozanli sie na wakacjach...  :mrgreen:   chociaz ja sobie jakoś tego nie wyobrażam... :P  w moim przypadkQ byłoby to niemożeliwe  :P
Zapisane

AziS

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 888
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #36 : 2005-05-25, 14:04 »
NIE.Taka milosc nie przetrwa....Tkwilam w takim zwiazku 1,5 roku i.....zakonczyl sie.

Aby zainwestowac w taki zwiazek potrzeba duzo uczucia a przede wszytskim zakochania. Bez tego ani rusz.

Ja osobiscie jestem przeciw takim zwiazakom. Bo co to za zwiazek, kiedy jedno drugiego potrzebuje a nie moga sie spotkac? Nie moga sie przytulic...:( Tragedia.
Zapisane
:mrblue: Psy Górą :mrblue:

-> Jeśli w niebie nie ma psów,
To chcę pójść tam,
Gdzie po śmierci idą one.

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #37 : 2005-05-25, 17:32 »
pewnie że można...ja już w środę następną wyprowadzam się po 4 latach znajomości do chłopaka w mediolanie...kochamy się baaardzo
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

Agysz

  • Gość
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #38 : 2005-05-25, 17:33 »
Dla mnie taka miłosć nie ma sensu :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedz #38 : 2005-05-25, 17:33 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #39 : 2005-05-29, 22:30 »
jak już pisałam w innych tematach - oczywiście, że ma sens - od marca jestem szczęśliwą żoną swojego męża ;), który mieszka w Toronto, Ontario, Kanada :), Jakoś przyzwyczailiśmy się do tego, że niestety nie jesteśmy non stop ze sobą i musimy sobie jakoś radzić. Zresztą zawsze powtarzam, że wiedziałam co brałam, bo odkąd się znamy on właśnie tam mieszka. Wszystko zależy. Najgorsze jest to, że właśnie wczoraj się dowiedziałam, że niestety wizę do Kanady dostanę dopiero po nowym roku - styczeń/luty  :cry:, bo żeby było szybciej to trzeba by dać łapówkę, duuużą łapówkę  :?
Zapisane

phill

  • Gość
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #40 : 2005-05-29, 22:38 »
Takie związki są wporządku. Jeśli te dwie osoby widują sie przynajmniej raz na kilka tyg. - miesiac to jeszcze jakos ujdzie... ale z dłuższymi przerwami nie da rady. Lepiej sobie kogoś wyszukać z własnej okolicy.
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #41 : 2005-05-29, 22:40 »
madziaro ma sens ale gdy obie strony tego pragną ;) Ty wraz z mężem wytrzymaliście próbę czasu i odległości :) przez to mogliście się lepiej poznać,ale to naprawdę trudne :) ale jakie romantyczne  :kocham:
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #42 : 2005-05-29, 22:51 »
phill: ja z moim mężem widywaliśmy się jeszcze jako para co pół roku, rok, a nawet zdarzyło się półtora roku, jak się chce to się da

malutka: Nie widzieliśmy innego sensu, ponieważ obydwoje wiedzieliśmy, że to jest właśnie to czego pragniemy i nikt inny nie zrobił na nas takiego wrażenia. Oczywiście, że obydwoje muszą tego chcieć, bo to jest bardzo trudna decyzja - czy znaleźć kogoś, kto pasuje mniej więcej, czy iść za tą wielką miłością poświęcając jej każdą chwilę i nie wiedząc tak naprawdę czy ona przetrwa. Jest to straszliwie trudne, oczywiście były nieprzespane, niespokojne noce ale mamy już to za sobą. Na szczęście nam się udało  :mrgreen:
Teraz są one tylko nieprzespane przez kłopoty związane z wizą, i zastanawianie się czy urzędnicy jeszcze czegoś biurokratycznego nie wymyślą... Papierów jest tyle, że masakra, od szkoły chyba tyle nie pisałam ;)
No cóż świat się robi coraz mniejszy...
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #43 : 2005-06-22, 21:19 »
Miałam 2 takie związki i oba nie przetrwały duzej niż kilka tygodni.
Ogromnym problemem są te rzadkie spotkania.
Mnie od moich chłopaków dzielkiło kilkanaście km,a mimo to było ciężko a co dopiero kilkaset
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #44 : 2005-06-23, 15:40 »
Moja siostra poznała faceta na wakacjach. Miała wtedy chłopaka, ale pół roku po wakacjach z nim zerwała i na następne wakacje pojechała do tego poznanego na wakacjach. Od tamtego czasu już z nim zamieszkała i sa ze sobą już ponad 2 lata.
Więc związki na odległość nie tylko moga przetrawć, ale także można kogoś naprawdę pokochać i się przekonać, że to jest ten jeden jedyny.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedz #44 : 2005-06-23, 15:40 »

ona14

  • Gość
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #45 : 2005-06-23, 15:50 »
Zdarzają się takie przypadki.
Chociaz dopiero u ludzi nieco starszych,bo w wieku 14-17 lat raczej wątpie...
Szkoła itp.
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #46 : 2005-06-23, 17:42 »
no ja też jestem zdania, że w tak młodym wieku to raczej nie ma przyszłości.... chociaż też wszystko zależy :)
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #47 : 2005-06-23, 18:11 »
A ja uważam, że jest możliwa. ale dopiero po 25 roku życia. Wcześniej niestety szalę nad stabilizacją ma namiętność i to ona rządzi.
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #48 : 2005-06-23, 22:31 »
Agata: nie no z tym wiekiem przesadziłaś w drugą stronę heheh kurde to ja bym miała jeszcze rok do śłubu, a co z tymi wcześniejszymi latami ;) Myślę, że nie mozna mowić od jakiego wieku, bo to u każdego jest inaczej, trzeba tylko wiedziec czego się chce
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #49 : 2005-06-24, 14:58 »
To zalaeży od naszej psychiki,charakteru i tego czy już znaleźliśmy ta osobę
Zapisane

aleb

  • Gość
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #50 : 2005-07-09, 17:20 »
Eh... byłam teraz na koloniach, własnie dzis wróciłam i poznałam fajnego chlopaka :) Było wszystko ok, gdy tylko nie wyjechalismy :( Nie mam jego nr tel., tylko jego kolezanki młodszej, z która tez sie zaprzyjazniłam. Jest z Żywca, a nie wiem co teraz robić, bo naprawde zawrocił mi w głowie :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedz #50 : 2005-07-09, 17:20 »

izunia

  • Gość
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #51 : 2005-07-09, 19:06 »
powiem szczerze, moim zdaniem związki na odległość nie mają przyszłości.. chociaz zdarzają sie wyjątki, ale trzeba sie naprawde bardzo kochac :?
Zapisane

aleb

  • Gość
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #52 : 2005-07-09, 20:18 »
No tak, wiem, że to najczesciej nie wychodzi, ale są wyjatki... mam nadzieje,ze go kiedys znowu spotkam :) moze wytrzasne gg od niego? :>
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #53 : 2005-07-09, 20:42 »
ja tylko utrzymuje znajomosci na odległość, ale miłość...?to co innego
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #54 : 2005-07-17, 19:12 »
Związki na odległość... moi rodzice od 11 lat żyją "na odległość". Gdyby nie to, wogóle bym nie wierzyła w takie związki- zdaje się że prędzej czy później i tak się rozpadną ale jednak nie... Mój tata pracóje za granicą w Belgii i widujemy goz mamą jakieś 3-4 razy w roku. Da się żyć na odległość ale jest o wiele trudniej bo co to za życie- tata przyjeżdża i wraz z mamą muszą sobie wszystko wyjażniać, często kłucąc się:/ potem im przechodzi i gdy tatko wyjeżdża gorzkie łzy:[[[ czasem powoli zaczynam wontpić w taki związek, szczególnie wtedy gdy się kłucą... no ale co począć;) pozdro for all
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #55 : 2005-07-18, 11:36 »
domyślam sie że to jest trudne...ale kiedys wspomniałam że jednak istnieją takie związki, ale to zdarza sie bardzo rzadko :|
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.187 sekund z 27 zapytaniami.