Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Poradźcie co mam zrobić ... :(  (Przeczytany 1617 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Monia i Zara

  • Gość
Poradźcie co mam zrobić ... :(
« : 2004-10-07, 14:03 »
Musze wytlumaczyc Wam wszysto od początku (wszystkie imiona zostały zmienione) :
We wrzesniu poszlam do nowej szkoly (do gima :P )... nikogo tam nie znalam - ale juz po tygodniu zaprzyjaźnilam sie z taka świetną Kamylką :D Kamylka powidziala mi ze pododba jej sie taki Maciek z I D ( ja z kamylką chodzimy do I C ). Potem ( 20 września) byl obóz integracyjny i wszystkie pierwsze klasy wyjezdzaly w inne miejsce .. tylko my pojechalismy jescze z inną klasą z I D .. Kamylka byla w siódmym niebie :D Jak pokazala mi w końcu Maćka pomyslalam ze jest oblesny i wogole mi sie nie podobal ...  Jak byla na obozie dyskoteka Kamylka zapytala macka czy z nią zatańczy ... on sie zgodzil (maciek jest bardzo wstydliwy ... ) Zatańczyli ze soba .. kamylka zakochala sie w nim ... :D Wszystko mi o nim mowila - poweidziala jak ma na nazwisko - gdzie mieszka (okazalo sie ze mieszka w tej samej dzielnicy co ja :D ) itp. Jak wrocilismy z obozu - weszlam na gg i tak sobie pomyslalam, ze mozeby poszukac macka czy jest w ktalogu :D i znalazlam go - nazwisko imie i przezwisko - wszystko sie zgadzalo :D Po okolo tyg. maciek weszedl na gg :D:D byl wtedy co i ja - no to zaczelam z nim gadke :D powidzialam ze jest monika, ze pewnie mnie nie zna, poweidzial ze moja przyjaciolka jest kamylka itp. Gdy powedzialam kamylce ze mam jego gg :D zaczela skakac z radosci - powiedziala zebym jej podala numer i zebym ja sie spytala czy on chce jej numer :D on powedizal, ze chce - to mu podalam .. kamylka prosila mnie zebym sie go spytala czy ona jemu sie poddoba .. Maciek powiedzial ze moze byc, ale prawie wogole jej nie zna ... potem przez kilka kolejnych dni gadalismy ze soba (ale tylko na gg w szkole mowi mi tylko czesc .. heh - wstdliwy jest bardzo tzn. teraz juz oczywiscie ze sobą gadmy!!.. ... ) Kamylka prosila mnie zebym jej kopiowala rozmowe z mackiem - no to jaj kopiowalam ( na gg:P) spytalam sie go tez kogo z naszej klasy z dziewczyn lubi a on poweidzial ze powie tylko to, że ja z kamylka jestem w pierwszej dwojce (:D) a on sie potem spytala kogo ja lubie z ich kklasy .. no to ja powiedizlam, że Bognę, Dominike, Jego i Kube - no to no powiedzial, czemu on jest dopiwero na trzecikm miejcsu no to ja mu powdizalm ze to nie jest wedlog zadnych zasad ... i wtedy zrozumialam zeo no mi sie pododba ... :( poprosil mnie o chodzenie ..... co mam zrobić ?? ... kamylka jeszcze o tym nie wie .. ona mysli ze ja z nim gadam tlyko po to, zebym sie dowiedziala czy kamylka mu sie podoba ... ale tak nie jest ... co ja mam teraz zrobic ?? nie chce ani obrazic kamylki (ona wtedy na pewo sie do mnie nie odezwie) ani maćka (z nim pewnie bedzie tak samo :cry:) postarajcie sie chociaż podpowiedziec mi co mam zrobic ;( powiedzialam mackowi ze odpowiem mu jak sie namysle .. ale przeciez nie bede tego odwlekac w nieskończoność .. heh :cry:
Zapisane

ina

  • Gość
Poradźcie co mam zrobić ... :(
« Odpowiedź #1 : 2004-10-07, 14:39 »
na kim ci bardziej zależy? po prostu...
Zapisane

kasia

  • Gość
Poradźcie co mam zrobić ... :(
« Odpowiedź #2 : 2004-10-07, 14:45 »
Wiesz... Jeśli przyjaźń z Kamylką jest dla Cibie ważna, czujesz, że może przetrwac wiele i cenisz ja ponad wszystko... Myślę, że sprawa jest jasna.  (Wykluczam bajkową sytuację, że mówisz swojej przyjaciółce co się stało i razem rozwiazujecie sprawe).
Mże to tylko chwilowe zauroczenie i za kilka dni/tygodni Maciek przestanie Ci się podobać i nie będziesz miała ani chłopaka, ani przyajciółki. Zastanów się nad tym.
A jesli pomimo wszystko dojdziesz do wniosku, ze bardzo zalezy Ci na macku... Powiedz mu o tym.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Poradźcie co mam zrobić ... :(
« Odpowiedz #2 : 2004-10-07, 14:45 »

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
Poradźcie co mam zrobić ... :(
« Odpowiedź #3 : 2004-10-07, 18:16 »
Kasia ma racje. Ja bym to sobie dobrze przemyslala. Jesli chodzi o moje zdanie, to przyjazn  jest duzo wazniejsza :)
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Poradźcie co mam zrobić ... :(
« Odpowiedź #4 : 2004-10-07, 18:33 »
a moim zdaniem to zależy...jesteś w takim wieku że ja osobiście wtedy stawiałam na przyjaźń. Nie rozumiem zakochania sie po pierwszym tańcu :| on może jej sie poprostu podobać. Ja bym nie była zła jeśli moja przyjaciólka zaczęła chodzić z chłopakiem który mi sie podoba. Ale jaka jest Twoja-niewiem. Moze pogadaj najpierw z kamilą...powiedz jej że on Ci to zaproponował...może zrozumie...a jeśli nie to rpzeciez ty nie jesteś winna...to nie ty złożyłaś propozycje tylko on.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

misiakonisia

  • Gość
Poradźcie co mam zrobić ... :(
« Odpowiedź #5 : 2004-10-07, 19:00 »
Mysle ze musisz wybrac co jest dla ciebie ważniejsze KamYlka czy ten... maciek.
wierzmi ja mam z maćkami niemiłe wspomnienia( ale to nie reguła)
jezeli Kamylka jest w nim po uszy zakoffana tak jak ja w moim słoneczku( koffam cie :P ) to nie powinnaś sie zgadzać bo złamiesz jej serce a chodzenie bedzie naciagane bo bedziesz ja miała na sumieniu!! :roll:
wiesz...... jak moja koffana pamelka chodziła by z moim słoneczkiem chyba bym padła trupem, to by mi pocharatało serduszko!! :P
 naprawde ja bym stawiała na przyjaźń!!! :wink:
Zapisane

kasia

  • Gość
Poradźcie co mam zrobić ... :(
« Odpowiedź #6 : 2004-10-07, 20:24 »
Nie chce Cię urazić, ale jak już wcześniej ktoś wspomniał... weź pod uwagę Twój wiek. Raczej mało prawdopobdobne, że to ten jedyny, miłośc do końca życia i w ogóle. Raczej zauroczenie, które szybko minie.
Za to przyjaźń  może przetrwać wiele, całe lata...  :roll:
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Poradźcie co mam zrobić ... :(
« Odpowiedź #7 : 2004-10-07, 21:32 »
Myślę żę przyjaźń jest ważniejsza i nie należy jej kończyć z powodu chłopaka, pewnie poznasz jeszcze wielu chłopaków, w których się zakochasz. A jeżeli aż tak ci na nim zależy to może powiedz szczerze przyjaciółce o tym że on jest tobą zainteresowany i spytaj ją czy aż tak bardzo chciałąby z nim być, bo może zrozumie tą sytuację i mogłabyś zgodzić się na jego propozycję jednocześnie nie tracąc przyjaciółki. A ją może zapoznaj z jakimś fajnym kolegą tego Maćka. Życzę powodzenia w rozwiązaniu problemu. :wink:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Poradźcie co mam zrobić ... :(
« Odpowiedź #8 : 2004-10-08, 17:17 »
wszyscy powtarzają "przyjaźń jest ważniejsza" nie powiem że jest ważniejsza. Przyjaźń jest ważna. Ale przyjaciel czasami potrafi zawieść bardziej niż ukochana osoba. Dla mnie ważniejszy jest związek (przynajmniej mój) niż przyjaźń. Na szczęście wiążąc sie z panem K nie musiałam rezygnować z rzadnych przyjaźni, a poznałam wielu innych wspaniałych ludzi. Przyjaciel to ktoś co rozumie wszystko. Moja przyjaciółka rozumie mnie. Nie ogranicza. Pragnie mego szczęścia, tak jak ja pragne jej. I obojętne czy facet by jej si epodobał to i tak nie zniszczyłoby to naszej przyjaźni. (na szczęście miałysmy inny gust zawsze :P )

W tym przypadku dużą rolę odgrywa wiek. Pamiętam jak sama byłam w gimnazjum i podobali mi sie jacyś faceci ;) ale oni sie porpostu podobali. Nie było sensu niszczenia przez nich przyjaźni ;)

Jeśli to twoja prawdziwa przyjaciółka to powinna zrozumieć wszystko gdy z nią pogadasz. Nie powinnaś podejmować decyzji bez szczerej rozmowy z nią.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

Poradźcie co mam zrobić ... :(
« Odpowiedz #8 : 2004-10-08, 17:17 »

NaNcY

  • Gość
Poradźcie co mam zrobić ... :(
« Odpowiedź #9 : 2004-10-08, 17:25 »
ja stawiałabym na przyjaźń... tylko pytanie czy to można nazwać przyjaźnią... :roll:
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Poradźcie co mam zrobić ... :(
« Odpowiedź #10 : 2004-10-08, 17:39 »
Z tego co piszesz wynika że gadałaś z Maćkiem tylko na gg, wydaje mi się ze troszkę za mało na Chodzenie. poza tym tak jak pisały dziewczyny, weź pod uwagę swój wiek bo prawie na 100 % Maciek nie bedzie Twoim przyszłym mężem  ;) Ja wybrałabym na Twoim miejscu przyjaciółkę ale czy ona , tak ja napisała Nancy, napewno jest Twoja przyjaciółką?? Ja nie byłabym taka prędka  do nazywania swoim przyjacielem osoby którą zam dopiero od miesiaca, tym bardziej jesli nie jest się z nią szczerą... Nie wiem co Ci poradzić
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
Poradźcie co mam zrobić ... :(
« Odpowiedź #11 : 2004-10-08, 19:39 »
Cytat: kasia
Nie chce Cię urazić, ale jak już wcześniej ktoś wspomniał... weź pod uwagę Twój wiek. Raczej mało prawdopobdobne, że to ten jedyny, miłośc do końca życia i w ogóle. Raczej zauroczenie, które szybko minie.
Za to przyjaźń  może przetrwać wiele, całe lata...  :roll:


no no no  :grr: ja jestem młodsza i zabujałam sie na długo cos tak czuję!! :oops:

 :?: mysle ze dopuki on nie opósci mojego gimnazjum bede nad nim wzdychać, a moze pójdziemy do jednego liceum?? :wink:
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Poradźcie co mam zrobić ... :(
« Odpowiedź #12 : 2004-10-08, 20:08 »
własnie jak gadałas z nim tylko na gg (chociaż wtrąciałas do swojego postu, ze teraz juz ze soba gadacie) to powinnaś go bardziej poznać. Z wygladu chłopak moze wygladac SUPER,a jak sie z nim gada to dopiero wyjawia sie jego prawdziew "ja". Znasz ta Kamylke dopiero miesiąc, raczej nie mozna nazwac tego przyjaźnią (chyba :roll: sama osądz czy mozesz nazwac ja 100% przyjaciółką) Nie wiem co bym wybrała, zależy czy bym naprawde lubiła chłopaka i jakie bym miała stosunki z ta dziewczyną, której tez sie podoba ten chłopak.   :roll:
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

arke

  • Gość
Poradźcie co mam zrobić ... :(
« Odpowiedź #13 : 2004-10-08, 20:43 »
A co ja mam zrobic mój brat zna moje hasło na fz?i co nie zrobie to on bierze i na -e-maila przychodzi nowe hasło i wchodzi i może pisac głupstwa :cry:
Zapisane

Kira

  • Gość
Poradźcie co mam zrobić ... :(
« Odpowiedź #14 : 2004-10-08, 21:24 »
ja w /tym wieku stawiałam na przyjażn  :)  teraz juz rywalizacja i facet :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Poradźcie co mam zrobić ... :(
« Odpowiedz #14 : 2004-10-08, 21:24 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Poradźcie co mam zrobić ... :(
« Odpowiedź #15 : 2004-10-08, 22:09 »
Cytuj

Wiesz... Jeśli przyjaźń z Kamylką jest dla Cibie ważna, czujesz, że może przetrwac wiele i cenisz ja ponad wszystko... Myślę, że sprawa jest jasna

tez tak mysle..troche by bylo naciagane to chodzenie z mackiem,nie uwazasz??
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Poradźcie co mam zrobić ... :(
« Odpowiedź #16 : 2004-10-08, 23:05 »
Cytuj

A co ja mam zrobic mój brat zna moje hasło na fz?i co nie zrobie to on bierze i na -e-maila przychodzi nowe hasło i wchodzi i może pisac głupstwa

eee.. a co ta ma związanego z tematem Moniki?? :myśli:


mysle ze powinas sie zastanowic na kim ci bardziej zalezy i czy woigole to jest przyjażń a chlopak.. cóż teraz ci sie podoba potem moze ci sie odwidzeic i co.. a przyjazn trudno jest odzyskac gdy zlamie sie serce tj drugiej ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 26 zapytaniami.