Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 23   Do dołu

Autor Wątek: Ile miałyście chłopaków?????????  (Przeczytany 45904 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golden

  • Gość
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #30 : 2005-01-31, 20:59 »
Pao, gdybyś była w mojej sytuacji, takie zachowania już by Cię dobijały :lol: teraz sie z tego śmieje, wcześniej - głupie uczucie :lol:
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #31 : 2005-01-31, 21:15 »
Mnie to tez raczej śmieszy, sytuacja rodem z brazylijskiej telenoweli, gdzie rozum gdzie honor? Trzeba mimo desperacji zachowac zdrowy rozsądek.  :?
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #32 : 2005-01-31, 21:16 »
Cytuj

teraz sie z tego śmieje, wcześniej - głupie uczucie

pomyśl jak ona sie czuła... troche więcej wyrozumiałości...

Basieq, masz jeszcze czas :wink:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedz #32 : 2005-01-31, 21:16 »

golden

  • Gość
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #33 : 2005-01-31, 21:19 »
jej zachowanie bylo chyba ponizej jej godnosci... wokol krecilo sie pelno ludzi, w ogole :P :lol: gdzie sie podzial jej wstyd?? :P
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #34 : 2005-01-31, 21:23 »
Cytuj

gdzie sie podzial jej wstyd??

to jej sprawa, Ty mozesz pilnować tylko swojej godności a wyśmiewanie zdesperowanego człowieka nie swiadczy najlepiej.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #35 : 2005-01-31, 21:25 »
Pao tolerancja dla głupoty?
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #36 : 2005-01-31, 21:26 »
nie no takie zachowanie...  :roll:  trzeba mieć swoją godność, honor. Ja podobno mam go aż za dużo - może dlatego jestem sama?

Ilu miałam chłopaków?
Na poważnie żadnego, na nie poważnie dwóch.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #37 : 2005-01-31, 21:33 »
Cytuj

Pao tolerancja dla głupoty?

tolerancja dla ludzkiej desperacji... nie mozna poniżać człowieka nawet gdy głupotę poczyni gdyz każdemu z nas zdażają się sytuacje o których najchętniej by zaponmiał... nikt nie jest wolny od błędu. porozmawiać z kimś takim (na osobności) wyjaśnić idiotyczność zachowania bądź sytuacji, wyjaśnić swoje stanowisko, ale nie ośmieszać. wszystko wskazuje na to, że żadna z nas jej nie zna a już ją oceniłyście... kto wie, komże poza tym wybrykiem to cenna osoba...a nawet jeśli więcej takich wpadek ma na koncie to nie powód by człowieka odrzucać... a nie ma chyba boleśniejszych sposobów odrzucenia jak wyśmianie i ignorancja...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Wiedźma

  • Gość
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #38 : 2005-01-31, 21:58 »
Cytuj

moje niektóre koleżanki chodzą z chłopakami "tak sobie", czasem oni im się nawet nie podobają.

Oczywiescie, ze jest to bez sensu. Nigdy nie rozumialam i nie zrozumiem czegos takiego.

Cytuj

Nie uznaję zbyt "widocznego" makijażu...

No i bardzo slusznie (zwlaszcza w tak mlodym wieku). Ale makijaz moze byc delikatny, a mimo to upiekszac. Idealny makijaz to taki, ktorego nie widac, ale ktory upieksza kobiete :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedz #38 : 2005-01-31, 21:58 »

Agatra

  • Gość
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #39 : 2005-01-31, 21:59 »
Ja nie bede tutaj bardzo rozwijac tematu ale muszę się pochwalić że od tygodnia mam chłopaka. Pewnie mnie wyśmiejecie jak powiem ze pierwszy raz czuje się z kimś tak dobrze, bo przecież każdy tak mówi jak się zakocha/zauroczy. Przy Wiktorze czuje że moge zrobić wszystko, kiedyś gdy byłam z kimś to zawsze przed spotkaniem z tym chłopakiem dziwnie sie czułam, miałam mieszane uczucia. Teraz nic takiego nie występuje, może dlatego ze mój men jest ode mnie młodszy, a moze dlatego ze dawno z nikim nie byłam i wreszcie dorosłam :P
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #40 : 2005-01-31, 22:06 »
Wiesz co Ci powiem Agatro? - jesteś szczęściarą  :P  i wcale nie mam zamiaru się z Ciebie śmiać

A macie może jakieś lekarstwo na debilizm? Mam kolegę, na ktorym mi zależy. I za każdym razem kiedy z nim rozmawiałam trzepnęłam taką głupote że aż żal mnie ściska, nie powiem za co. Nie wiem co się ze mną dzieje kiedy jestem przy nim. Cała moja mądrość, inteligencja, błyskotliwość i elokwencja( :lol: ) przy nim znikają. Już chyba go ,straciłam', a jak tak będzie zawsze to ja chyba z mostu się rzucę (np.)  :?
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #41 : 2005-01-31, 22:26 »
Cytuj

 Cała moja mądrość, inteligencja, błyskotliwość i elokwencja(  ) przy nim znikają.

no to przestań sie starać a po prostu bądź sobą :wink:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #42 : 2005-02-01, 09:20 »
ale ja jestem sobą kiedy taka jestem  :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #43 : 2005-02-01, 10:06 »
Mnie w ogóle rozwala pytanie "Ilu miałyście chłopaków" z ust czternastolatki. W tym wieku, to nie można mówić przecież o związku, o "posiadaniu chłopaka" w pełnym tego słowa znaczeniu - i nie chodzi bynajmniej o seks, ale o uczucia - w wieku 12,13,14 lat - to jeszcze nie ten wymiar. Śmieszy mnie licytacja tak młodych dziewczyn ilością "chłopaków" - nawet nie wiedzą jeszcze, co to tak naprawdę znaczy być z kimś, co się wtedy czuje. To, co robią, to zabawa i wprawki, a "uczucia" rodzą się z rozchwiania dorastającej psychiki, fascynacji innością chłopców jako gatunku - najlepiej świadczy o tym to, jak co kilka chwil zmieniają "obiekt" i to dlatego, że jest "ładniejszy". Tak więc, lepiej czekać, nie przejmować się "Och, jeszcze nie mam chłopaka, jestem nienormalna" - wprost przeciwnie, to lepsze poczekać i cieszyć się pierwszym uczuciem głębiej przemyślanym niż uczestniczyć w takim rozmienianiu się na drobne.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #44 : 2005-02-01, 10:40 »
Cytuj

ale ja jestem sobą kiedy taka jestem

no to na forum sie cos zbyt składnie wypowiadasz ;)  skoro jestes soba to dobrze. czego chcieć więcej???

Myszko, racja, ale nie lekceważmy ich odczuć (bo jeszcze to nie uczucia) by nie zamknęły sie w sobie i błędów straszliwych nie popełniały...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedz #44 : 2005-02-01, 10:40 »

Monika Z

  • Gość
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #45 : 2005-02-01, 10:58 »
Cytuj

Ilu miałam chłopaków?
Na poważnie żadnego, na nie poważnie dwóch.

Ja każdego spławiam nie wierze w miłość 14 latka lub moja :roll:
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #46 : 2005-02-01, 12:26 »
pao, bo ja jestem taka wtedy kiedy nikt tego nie widzi, nie słyszy i nie czyta  :roll:  ;)

Monika Z dlaczego akurat moje słowa wybrałaś na cytat? :mysli:
Zapisane

Monika Z

  • Gość
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #47 : 2005-02-01, 12:33 »
Cytuj

Monika Z dlaczego akurat moje słowa wybrałaś na cytat?

poniewaz mialam  kiedys chlopaka nie na powaznie jednego a jak sobie to "chodzenie"przypomne  :lol: to nie moge powstrzymac napadu smiechu."niby ten chłopaka" w 6 klasie postawowki wogole sie do mnie nie odzywal na czas chodzenia hehehe A gdy "skonczylismy ten cyrk" znowu stałam sie jego przyjaciolka nie rozumiem tego :?:

A tak wogóle to zawsze miałam kumpli a jak ktoś się komuś nawet podobał to ja obracałam to w żart.  Są u nas takie dziewczyny w szkole z mojego rocznika które malują się jak .... bardzo mocno. Mają pomalowane włosy np. na czarno. Wystają im brzuchy fuu. Poza tym wyglądaja jak nie domyte z tego powodu trafiłam ostatnio do pedagoga.
Zapisane

whiper

  • Gość
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #48 : 2005-02-01, 12:55 »
Sporo było "ala związków", ale nigdy nic napoważnie  ;) .
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #49 : 2005-02-01, 13:39 »
aha Monis u mnie było podobnie... hm, może z jednego wyszłoby coś, ale ostatecznie skończyło się na paru spacerach - chłopak opowiedział mi jak ,,wywieźli psa do lasu bo za duży urósł, a po kilku dniach on wrócił ale znowu go wywieźliśmy i przywiązaliśmy do drzewa żeby znowu się nie przypałętał" po takim wyznaniu to... powiedziałam mu parę słów prawdy i zostawiłam na środku ulicy  :roll:  niezbyt romantycznie no i do dziś myśle o tym biednym psiaku  :(
Zapisane

golden

  • Gość
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #50 : 2005-02-01, 18:08 »
Cytuj
wyśmiewanie zdesperowanego człowieka nie swiadczy najlepiej

a gdzież ja się z niej wyśmiewam? ;) śmieszy mnie jej zachowanie, ale nie jestem takim strasznym chamem, żeby otwarcie się z niej śmiać ;) I tego nie robię, przeciwnie - unikam tematu o niej :P tutaj sam zacząłem,. ale to był jedynie przykład :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedz #50 : 2005-02-01, 18:08 »

Dalmafreciak

  • Gość
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #51 : 2005-02-01, 18:41 »
Żadnego.
Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #52 : 2005-02-01, 19:48 »
Cytat: myszka
Mnie w ogóle rozwala pytanie "Ilu miałyście chłopaków" z ust czternastolatki.

Napisałam że pytam orientacyjnie, nie mówie że ja miałam ich nie wiadomo ile bo miałam jednego (nie chodze z kazdym kto mnie o to poprosi). I też niezbyt wierzę w miłośc w moim wieku, ale czasem się to zdaza.
Zapisane

KikerS

  • Gość
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #53 : 2005-02-01, 20:14 »
Ja miałam jednego... byłam z nim ok.. hm... niech policze :P jakies 2,5 miesiaca :P długo sie nie mogłam po tym pozbierać (to on zerwał)  bo za wszystko obwiniałam siebie... dobra.. juz nic nie mowie.. bo brazylijska zaraz bedziecie chciały z tego nakrecić :lol: :lol:
Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #54 : 2005-02-01, 20:16 »
heheheeheheheheeh ja nic nie chce kręcić, nooo chyba że inni....
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #55 : 2005-02-01, 20:58 »
Ja...dwóch...I teraz to na zadnego patrzec nie moge ;)
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #56 : 2005-02-01, 22:00 »
Teoretycznie trzech a praktycznie ani jednego ;) Nie ten wiek ;)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

ina

  • Gość
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #57 : 2005-02-02, 22:29 »
hm.. a ja nie miałam żadnego, tyle że teraz coś się kroi. nie sądzę, żeby to było na poważnie tylko tak... :) trzeba korzystać z życia:D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedz #57 : 2005-02-02, 22:29 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #58 : 2005-02-03, 15:14 »
Eee... Jeden oficjalnie, a drugi nieoficjalnie :P . Głupie jest chodzenie dla jaj czy na kilka dni... Dzieciniada... o ile dzieciniada nie jest chodzenie w naszym wieku ;) :P
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #59 : 2005-02-03, 16:20 »
Ja miałam w sumie dwóch.. jednego gdy miałam jakieś 10 lat (poprosił mnie o chodzenie, a ja sie zgodziłam bo nie wiedziałam zbytnio o co biega) no to trawało - nie wiem, jakiś misiąc może... Drugiego miałam gdzieś z rok czy dwa temu, z sobą byliśmy przez 1,5 roku. Niestety była to miłość jednostronna, a coś takiego nie wróżt szczęścia. Kontaktu nie zerwaliśmy, w tej chwili jesteśmy po prostu przyjaciółmi.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: 1 [2] 3 4 ... 23   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 27 zapytaniami.