Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 8   Do dołu

Autor Wątek: Prorocze sny?  (Przeczytany 36578 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ssgosiass

  • Gość
Prorocze sny?
« : 2005-02-01, 18:06 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 22:39 autor ssgosiass »
Zapisane

golden

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #1 : 2005-02-01, 18:11 »
sny przewidujace przyszlosc... nie, to mi sie nie zdarzylo ;) ale bywały takie sny, że po jakimś zdarzeniu pojawial sie w nich jeden i ten sam schemat, podobny do tych, ktore podalas ;)
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #2 : 2005-02-01, 18:15 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 22:39 autor ssgosiass »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #2 : 2005-02-01, 18:15 »

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #3 : 2005-02-01, 18:29 »
mi siem śniło w bodajże 2 kl podst. że zerwałam z chłopakiem i to sie sprawdziło :lol22:
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

DeeDee13

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #4 : 2005-02-01, 20:02 »
Dokładnie ta scena co mi się śniła to się nie sprawdziła, ale ostatnio kozystam z senników i sprawdzam co oznacza dany sen i to się sprawdziło.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #5 : 2005-02-01, 20:05 »
regulernie mam symboliczne sny i jak na razie tylko jednego nie zrozumiałam. sa to często bardzo wazne wskazówki dla mnie, wiec przykładam wage do snów, przynajmniej tych bardzo istotnych
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

DeeDee13

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #6 : 2005-02-01, 20:11 »
No ja też się staram ale nie zawsze uda mi się zapamiętać sen... Ale się  bardzo staram
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #7 : 2005-02-01, 20:30 »
Cytuj

Czy snił wam się ajkiś sen który potem sie sprawdza?


niestety (ale tez stety, bo oprocz tych okropnych mialam takze piekne sny o tym ze bede miala psa :) ) mam duzo snow ktore sie sprawdzaja.. i nie dosc ze sie martwie naprawde, to jeszcze w snach mnie to dreczy.. ostatnio (w ciagu 1-2 tygodni) mialam 2 czy 3 takie wlasnie.. :? straszne, okropne.. nie chce ich :(
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #8 : 2005-02-01, 20:35 »
Mi dzień przed kupnem kochanej Klepki ( dla niewiedzących - mojej żółwicy stepowej ) przyśnił się żółw. O dziwo - dokładnie taki sam jak Klepcia  :o   ;)  .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #8 : 2005-02-01, 20:35 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #9 : 2005-02-01, 21:05 »
Pewnie...Kiedyś śniło mi sie,ze umarł mój chomik...Nastepnego dnia umarł. Albo przyśnił mi sie nagrobek i pełno ludzi płaczących...Nastepnego dnia dowiedziałam się,ze umarł tata mojego kolegi...Pełno takich sytuacji było.
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #10 : 2005-02-01, 21:29 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 22:39 autor ssgosiass »
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #11 : 2005-02-01, 21:37 »
Mi osobiście to chyba raczej nie (nic takiego nie kojarze).
ALe moja babcia ma prorocze sny, np. jak śni jej się brudna woda albo zgniła ryba to coś złego się stanie-i niestety to sie sprawdza :shock:
Raz mojej mamie śniła się zgniła ryba a mojej babci (tej samej nocy) śniła się brudna woda i nastepnego dnia mój brat miał wypadek samochodowy  :(
Raz też mojej babci śnił się biała pościel (to że się dostanie jakąs nowine) - dostała list, albo sniła jej się krew i rzeczywiście przyjechali krewni...
Aha, ja ostatnio tak miałam że śniłą mi się śmierć kogoś bliskiego (ale właśnie nie widziałam kogo) a kilka dni pozniej zmarł mój wujek  :(
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #12 : 2005-02-01, 21:50 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 22:39 autor ssgosiass »
Zapisane

Brifka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #13 : 2005-02-01, 22:17 »
czasami miewam sny,ktore sie sprawdzaja,moze nie tak dokladnie,ale jednak cos w tym jest ;)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #14 : 2005-02-01, 22:23 »
Ja miewam sny które dla mnie są wręcz przekleństwem... nie dość że się sprawdzają to jeszcze zawsze oznaczaja chorobę lub śmierć... (jeśli choroba to zawsze ciężka) a najgorsze jest to że zwykle wiem że ktoś (lub coś - czasem dotycz ą moich zwierząt) umrze/zachoruje , ale nie wiem które, bo jak do tej pory nie udało mi się wyczytać prawidłowo tych wskazówek.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #14 : 2005-02-01, 22:23 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #15 : 2005-02-02, 09:33 »
dlaczego podchodzicie do tych snów jako do przekleństwa???? w moim odczuciu to błogosławieństwo, bo śmierć nie zaskakuje ale mamy szanse sie do niej przygotować. nawet jeśli to tylko kilka godzin, minut ale jednak, największy szok nas omija a i możemy pomóc innym
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Jaśka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #16 : 2005-02-02, 09:55 »
Pao tak myślisz?? A ja nie.. Bo wiesz do śmierci bliskiej Ci osoby się nike da tak poprostu przygotować. To jest wielki bol z ktorym nie da sie pogodzic w kilka godzin badz minut. Ok  mozna byc z ta osoba, spedzac z nia czas, opiekowac sie, pomagac. Ale co zrobic kiedy wiesz ze ona umrze a jestes np. 100 km od niej i nie masz szansy tam pojechac?? Czujesz sie jak najbardziej bezradna...
Wiec moim zdaniem takie sny są prawie jak przekleństwo
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #17 : 2005-02-02, 10:08 »
mam inne zdanie. a jeżeli masz takie sny to znaczy że też możesz pomóc "na odległość" pytanie tylko czy chcesz???? kiedy miałam kilka lat nie rozumiałam tego, kiedy miałam naście to uważałam to za przekleństwo, teraz jestem pewna, że to dar. wspaniały dar, bo życie to nie tylko uśmiechy ale też łzy a śmierć jest jednym z elementów żywota.
wiedziałam o tym, że moja siostra nie urodzi dziecka... nie mówiłam jej o tym, bo jak mozna powiedzieć coś takiego ciężarnej ale mogłam zbudować w tym czasie coś co pomogło rodzinie przetrwać ten ciężki czas... gdybym w tym czasie nadal patrzyła na to jako na przekleństwo nie byłabym w stanie wspomóc najbliższych. tego daru nie dostaje ktokolwiek i jeżeli jesteś w tym gronie to weż odpowiedzialność i pomórz innym.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Jaśka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #18 : 2005-02-02, 10:20 »
tak Pao wiem o co Ci chodzi i masz racje niektore sny pomagaja ale jednak nie wszystkie...Ja osobiscie ciesze sie ze nie mam proroczych snow, bo bym sie zle czula ze swoja bezradnoscia, poniewaz wiem ze jeszcze nie bylam bym w stanie niektorym pomoc. i rzeczywiscie interpretacja i stosunek do tych snow chyba zmienia sie wraz z wiekiem....
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #19 : 2005-02-02, 10:25 »
Cytuj

Ja osobiscie ciesze sie ze nie mam proroczych snow

i nie będziesz miała póki nie będziesz na to gotowa. to nie jest ślepy los ale pewne zadanie. jeżeli mamy dar to po to by wykorzystać go do pomocy innym.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

ssgosiass

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #20 : 2005-02-02, 12:01 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 22:39 autor ssgosiass »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #20 : 2005-02-02, 12:01 »

kasia

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #21 : 2005-02-02, 14:12 »
Zdarzają mi się takie sny. Tylko, że nie są pełne syboli, ale zupełnie bezpośrednie - widzę to, co ma sie zdarzyć. (Już gdzies pisałam na forum o tym).
Często są to głupoty, zwykłe sytuacje z dnia następnego, ale zdarzają się np. choroba przyjaciela, pogorszenie stamu zdrowia kolegi... Zwykle to dotyczy tych najbliższych mi osób, ale nie ściśle rodziny... :roll:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #22 : 2005-02-02, 14:25 »
Cytuj

Zwykle to dotyczy tych najbliższych mi osób, ale nie ściśle rodziny...

to swoisty "wentyl bezpieczeństwa". prawdopodobnie nie dałabyś rady z informacją o najbliższych, więc informacje są tak przedstawione, ze ich nie odczytujesz lub zapominasz zaraz po przebudzeniu. z najblizszymi masz dobry komtakt więc wyłapujesz sytuacje ale na rodzine potrzebujesz "dekodera" ;)
ja o śmierci siostrzeńca też nie dostałam jasnej informacji, ale czułam, ze coś będzie nie tak. od samego początku ciąży. nic na to nie wskazywało ale niestety dziecko zmarło na 3 dni przed terminem porodu. dzięki mym odczuciom nie byłam zrozpaczona i zaskoczona. było mi smutno ale miałam siłę by działać.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #23 : 2005-02-02, 14:49 »
O snach pisałam szerzej w temacie niezwykłe zdolności, wklejam to co tam napisaam:

Cytuj
Ja miewam prorocze sny, kedys sniła mi sie czerwona plama na białym tle, która ciągle sie powiększała, powiększała ..aż się obudziłam. Wstałam strasznie roztrzęśona i przerażona. Ide do mamy do pokoju i mówie: mamo, ktoś umarł  . Mama domysliła się ze cos mi sie przysniło, pocieszała mnie, mówiła ze to tylko sen. Niesty to nie był tylko sen... tego samego dnia wieczorem dowiedziałam się że moja ciocia nie zyje, umarła w nocy.
Maiłam tez inny sen dotyczacy moej babci, leżała w trumnie a mama tak strasznie płakała....tym razem mama od razu chwyciała telefon i dzowni na wieś. Okazalo się że babaci zasłasłabła, leży  w szpitalu a lekarze cudem ją odratowali, miała bardzo wysokie ciśnienie, jedną nogą była na tamtym swiecie, reanimowali ją.  

Mi też często snia sie jakies dziwne rzeczy, rozne symbole których nie potrafie oczytać. Np ostanio snił mi sie sen w którym ja i moja mama bylismy na zakupach w supermarkecie, mielismy duzy wózek i wkładalismy do niego mieso, cała zawartość kosza wypenialo mięso. Gdy wkońcu dotarlismy do kas, wykładamy to wszystko na tasme a mama w tym momenci mówi: Aga ty wiesz ze to mięso jest posute? Wiesz ze ono nie jest dobre? Wiesz prawda? Wtedy sie obudziłam a że był weekend to przy sniadaniu smiejąc sie opowiadałam to wszystko rodzicom  tata pojrzał wtedy na mame i mówi: mięso oznacza cięzką chorobe. I co sie dowiadujemy nastepnego dnia? Moja namłodsza cioteczna siostra poszła do szpitala- mononukleoza, do dzis lezy na odziale :( .
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #24 : 2005-02-02, 15:19 »
Cytat: pao
dlaczego podchodzicie do tych snów jako do przekleństwa???? w moim odczuciu to błogosławieństwo, bo śmierć nie zaskakuje ale mamy szanse sie do niej przygotować.


właśnie na tym polega problem że zaskakuje... nigdy nie wiem, kto czy co umrze. Co do czasu na przygotowanie się - gdyby to było kilka dni to byłoby lepiej, jednak zwykle jest to kilka miesięcy czy tygodni. I po takim czasie zdarzało sie że odczuwałam ulgę że pomyliłam się przy interpretacji... a tu nagle...  Najgorsze są sny w ktorych widać niewielką szansę przeżycia..złudne nadzieje...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #25 : 2005-02-02, 15:58 »
Cytuj

nigdy nie wiem, kto czy co umrze

być może na tę informację masz blokade, bo może jakieś głupstwo byś zrobiła... nie wiemy dlaczego akurat takie mamy możliwości, ale nic co nam się przytrafia nie ma możliwości nas złamać. nawet te najcięższe doświadczenia
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

ssgosiass

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #26 : 2005-02-02, 16:07 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 22:39 autor ssgosiass »
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #27 : 2005-02-02, 18:47 »
moja droga, czy y aby sebsacji nie szukasz????? mam nadzieję, że nie...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #27 : 2005-02-02, 18:47 »

Emilka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #28 : 2005-02-02, 19:02 »
zostalo udowodnione naukowo ze sny to nic innego jak nasze MARZENIA,PRAGNIENIA lub LĘKI,OBAWY  i tego sie wlasnie trzymam, nigdy nie doszukuje sie w moich snach jakiegos glebszego znaczenia a zazwyczaj jest wlasnie takz e sni mi sie cos co albo bardzo bym chciala zeby sie spelnilo albo wlasnie sie tego obawiam.


 :wink:
Zapisane

sylwas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 265
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #29 : 2005-02-02, 19:16 »
Około 4 lata temu miałam taki sen w którym widać było słońce ale takie jakby zamglone, zaciemnione. Było widoczne ale klimat przypominał scenę z ,,Faraona" podczas zaćmienia słońca, chociaż ono cały czs było widoczne gdzieś tam w tej ,,mgle". Kiedy się obudziłam (dość jak na mnie wcześnie) miałam jakieś niejasne przeczucia co do tego snu.
 :shock:  Wstałam i rozmyślałam co on oznacza. Kiedy piłam kawę (mąż jeszcze spał) zadzwonił telefon. To była zapłakana córka która właśnie w tym momencie była eksmitowana na bruk z mieszkania po swojej prababci. :cry:
Ten dzień i następne były straszne, ale dochodząc do sedna po blisko roku prowadzenie sprawy przeciwko gminie wygraliśmy proces i córce należał się zwrot mieszkania. Ponieważ tamto mieszkanie zasiedlono zaraz po jej eksmisji to w zamian zaproponowano kilka innych o podobnym metrażu do wyboru. Efekt? Nowe mieszkanie,  we współczesnym standardzie, wykończone,  większe od poprzedniego i co najważniejsze przez nikogo dotąd nie zamieszkane.  :D
Jak analizowałam ten sen i symbole to może właśnie to iż nie było to całkowiete zaćmienie a zamglenie (czy jakoś tak) był to pozytywny znak? Nie wiem bo jak na razie nie potrafię tłumaczyć snów. Ostatnio zdarzało mi się śnić akwarium z rybami i to dość często. Ale bywa też że we śnie woda w nim jest mętna albo ryby się zjadają, lub pływa sam szkielet ryby(!?). Kilka dni temu też mi się takie śniło a w tej chwili mam anginę jakiej nie pamiętam od czasów dzieciństwa (staciłam mowę i dusiłam się w nocy). Może to też symbole choroby??? :mysli:
Zapisane
Lepiej jest mieć częściowo rację niż być całkowicie w błędzie!
Strony: [1] 2 3 ... 8   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.143 sekund z 28 zapytaniami.