Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19   Do dołu

Autor Wątek: sny-najzwyklejsze i inne  (Przeczytany 85049 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #270 : 2007-07-04, 08:29 »
Chodziłam po górach i zwiałam aby zrobić sobie tatuaż... Tatuaż miałam zrobiony na całym lewym boku,przedstawiał człowieka z żarówką na głowie, a w konturze człowieka był wytatuowany mój Czarek,tyle ,że jedynie mordka była podobna, a za resztę byłam zła na tatuatora, bo wprowadził zbyt dużo własnej inwencji twórczej, a ja chciałam tattoo realistyczny...
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #271 : 2007-07-04, 21:38 »
A mi się śniły tłuściutkie frytki ... takie słone! pyszne!
Zapisane

Iza13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 563
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #272 : 2007-07-07, 22:29 »
Od kilku dni powtarza mi się ten sam sen . . . pewien chłopak krzyczy na mnie i czegoś mi zabrania a ja zaczynam płakać, płacze przez sen i nie mogę się wybudzić .
Zapisane
;)

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #272 : 2007-07-07, 22:29 »

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #273 : 2007-07-09, 13:05 »
Mi się śnił ostatnio koniec świata, a raczej coś w stylu "Arki Noego". Miało być wielkie trzęsienie ziemi, ale nikt temu nie wierzył - oprócz mnie, Tadzia, Ilzy i Perry'ego (to są postacie z "Emilek" :D czyli prawdopodobnie, ja byłam Emilką :)). Jeździliśmy z Panem Jezusem takim jakby - statkiem kosmicznym... xP Sen był świetny. :P
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #274 : 2007-07-09, 13:16 »
Mi też się śnił koniec świata.
W ogóle dziwny miałam sen. Najpierw koniec świata. Potem mi się śniło, że spałam i coś mnie tam obudziło :P potem, że gadałam na czacie skype'owym i chciałam numer gg takiego jednego, i w ogóle ostatnio mam jakieś dziwne sny i nie potrafię ich w pełni opisac ;P
a raz mi się śniło, że ciocia u której wczoraj byłam w odwiedzinach opowiadała nam o nauczycielce, która miała jechac z innymi nauczycielami na wycieczkę do Włoch, ale w dzień wyjazdu gdy jej powiedzieli ze juz jadą nauczycielka myślała że jadą w sobotę i wtym czasie był a w sklepie na zakupach...
A wczoraj dokładnie słowo w słowo opowiadała nam to samo. oO
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Retriva

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #275 : 2007-07-09, 14:39 »
Kaczka, deja vu ;) wydaje Ci sie ze to Ci sie snilo, wydaje sie ze juz to widzialas :D czesto tak mam ^^
Zapisane

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #276 : 2007-07-09, 22:18 »
śniło mi się wspomnienie.. ja znim na tych ohydnych schodach razem w objęciach nic innego nie miało znaczenia tylko my.. :(
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #277 : 2007-07-09, 23:26 »
A ja mam ostatnio straszny 'natłok' snów. Normalnie ciągle,przez całą noc mi się śni i jak się budzę to czuję się taka 'wymęczona' O.o
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #278 : 2007-07-10, 10:10 »
Kurde, mi sie snilo, ze mialam brata i siostre i mieszkalam w PL w tym mieszkaniu co normalnie... i mieszkalam tez z mama i z tata... :/ i ze tato pil itp i wywalil mnie z domu, bo z niepelnosprawna kolezanka poszlysmy w nocy do jakiejs akademii pozjezdzac na poreczach O_o i szlam szukac mojej kuzynki i znalazlam.. kolege z bylej klasy, ale mowil po ang T__T i jak z  nim rozmawialam przybiegl do mnie Uzo... a potem pobiegl na trawnik i siusial z podniesiona lapa xD ale pomieszany ten sen O__o
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #278 : 2007-07-10, 10:10 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #279 : 2007-07-10, 11:14 »
Mi się śnił ostatnio koniec świata

Mi też się śnił koniec świata.

O.o mi też xP
W ogóle często mam takie sny, że są takie realistyczne, jak ten o końcu świata, że się budzę cała zlana potem i jeszcze się trzęsę i jestem w szoku, nie mogę się uspokoić, a jak już się uspokoję to nie mogę zasnąć z powrotem.
Zapisane
Why so serious?

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #280 : 2007-07-10, 11:22 »
Może to z tym końcem świata to jakieś prorocze jest czy coś? xD
mamy zacząc się bac? xD
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

kaska9141868

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #281 : 2007-07-10, 11:30 »
Mi sie ostatno śniło,że byłam z koleżanką Dianką nad jeziorkiem.Potem było ciemno i do nas na ręcznik przyszła Olka z Zuźką(siostry Dianki).Poszliśmy do wody.Było jeszce duzo ludzi tam.Zanurkowałam,a jak sie wynużyłam niemogłam znaleśc dziewczyn.Patrze na ręcznik a tam jacyś chlopacy(ok.20 lat) biorą nasze rzeczy.Bobiegłam tam.Potem szłam z tym takim młotszym chłopakiem(ok.18lat) jakimś korytarzem,a on trzymał moją komórkę w ręku.Prosiłam go żeby mi ją oddał, bo w domu będe miała ochrzan i prosiłam.Potem tamten starszy go zawołał powiedział zeby zostawił bachora(czyli mnie).Ja sie na tego młotszego spojżałam a on mi dał mój telefon.Potem patrzem moja mama z tatą samochodem jadą.Podeszlam i powiedziałam co sie stało.Tata powiedział ze idziemy do dziatka a mama miała poczekac w samochodzie (bo miała nogę w gipsie).Idziemy ja sie odwracam patrze,samochodu niema.Mówie ojcu.Wracam się trochę begnąc.Patrze na dół mostu a tam 3 chlopacy prowadzą moją matke za stodołę.Potem gdzies poszliśmy z tatą.Potem wróciliśmy si po mamę.Chopacy zaczeli bi mojego ojca ja podeszlam z kijem i ich przez łep.Mama byla zała i zdrowa.Pojechaliśmy do domu......A potem to ja sie obudziłam bo pies chciał na dwór:):):)
Ale mi sie cęsto śnią takie porwania.W tamtym roku co tydzien przez 4 noce ślił mi się ten sam sen.Ze ktos na przystanku przd moim blokiem wysiada z czrnego BMW i strzela do mojej mamy i coci.Ja udaje że nieżyje oni odjezdzają zabijając moją mame ciocie i wojka:(A co do konca świata to tez mi sie śnił moze jakies zacmienie hehehe
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #282 : 2007-07-10, 11:34 »
Po ostatniej tragedii, śni mi się w kółko to samo... płonący dom, śmierć. W środku nocy się przebudzam, wystraszona. Po co to wszystko, na co? :(
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #283 : 2007-07-10, 11:36 »
Może to z tym końcem świata to jakieś prorocze jest czy coś? xD
mamy zacząc się bac? xD
OMG :lol:
Mi się dzisiaj śniło, że jakaś dziewczyna z FZ umarła i miała podpis na FZ : "nie żyję". Z powodu jej śmierci moja szkoła była zamknięta...
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #284 : 2007-07-10, 22:00 »
Ja ostatnio długo spie i mam kilka snów w jedna noc.
Jeden nawet dobrze zapamiętałam. śmiac mi sie z niego chce jak nie wiem :lol:
Ale był strasznie realistyczny, ze bałam się iż to prawda.

Wyglądało to tak:
Była jakaś akcja zorganizowana przez psiarzy, że jak psy są jakoś źle traktowane itd. to mamy je zabijać :lol:.
Więc wstałam o 4 rano, wzięłam jakaś cichą broń i ide na wieś.  Jest taka jedna ulica, a raczej część ulicy, gdzie  są tylko 3 domy(na przeciwko nich jest czyjeś pole) i należą one do trzech braci i oni mieszkają tam z rodziną, mają już dorosłe dzieci , wiek studiów itd. W tym śnie, poszłam na ta ulice i  naprzeciwko mnie szedł przyszywany kuzyn który jest moim sąsiadem ma 20 lat(ale ja jestem dziwoląg i z nim nie gadam :P). Więc go minęłam chowając broń, a potem zaczęłam szukać psów. We śnie, pole na przeciwko tych domów było jednego z braci i tam rosła kapusta którą pilnowały 3 Border Colie :lol: a na podwórku miał jeszcze z 2. W realu ma  mieszańca foksteriera.
 Psy szczekały ale nikt ich nie słyszał(z reguły nikt nie reaguje gdy psy szczekają w nocy). Ja zaczęłam  ze sporej odległości celować do jednego psa mówiąc mu, ze to dla jego dobra i będzie zaraz za TM :lol:.
 Zastrzeliłam 2 psy, a jeden uciekł, więc wzięłam sie i cicho poszłam do domu, bo zaczęło świtać. Miałam straszne wyrzuty sumienia, ze zabiłam psa, strasznie płakałam i w ogóle, ale poszłam do domu. Nagle sie w tym śnie obudziłam i z ulgą stwierdziłam, ze to był jednak sen :P. Ja ide do kuchni i mi mówią, że temu Panu psy zaginęły.
 W ogóle nie skojarzyłam faktów i rozmyślałam, ze ktoś mógł je ukraść. Nagle sie przestraszyłam, że jednak ja zabiłam te psy!
Z wielkim strachem i wyrzutami poszłam w to pole i stwierdziłam, że gdybym to ja zabiła te psy to leżałyby tu ciała, a ich niema i imi strasznie ulżyło. Aż się obudziłam. Uszczypnęłam sie by sprawdzić, czy to już koniec tego snu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #284 : 2007-07-10, 22:00 »

kaska9141868

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #285 : 2007-07-11, 15:15 »
Po ostatniej tragedii, śni mi się w kółko to samo... płonący dom, śmierć. W środku nocy się przebudzam, wystraszona. Po co to wszystko, na co? :(
A jaka to tragedia była????Sorry że pytam ale niewiem :lol:
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #286 : 2007-07-31, 08:47 »
Może to z tym końcem świata to jakieś prorocze jest czy coś? xD
mamy zacząc się bac? xD

Ej, bez kitu... W końcu 2012 już blisko :lol:


A ja miałam dzisiaj trzy sny ^^
Pierwszy to było coś takiego, że idę sobie na Rockowe Ogródki i siedzi sobie ten M. co mi się podoba, z papierosem w ręku (a to dziwne, bo mnie się zdaje, że on nie palie xD ) No i, o dziwo, patrzę na niego, uśmiecham się, on do mnie i tak dalej xD Potem sobie siadam gdzieś tam obok. I nagle słyszę jego kolegę "Ej, weź, człowieku, ona ci się podoba, zrób coś xD". No i tu nagle czuję, jak coś mnie za kaptur ciągnie _-_ Oczywiście to M. :D No  to ja na to "Ożesz ty xD" I chcę go pociągnąć za jakąś część ubrania, ale on się zasłania.
No to idziemy wszyscy zamiast na koncert do jakiegoś domu O.o I tam ja, moja kumpela, on i jego koledzy jesteśmy w łazience takiej dużej :lol: No i oni coś tam robią, gadają, ja gadam z M. i potem on mnie przytuuuuuulił :kocham: I tak się przytulaliśmy, wszyscy wyszli, a my sobie zostaliśmy sami ^^ Kuniec.

Drugi mi się śnił taki, że mój znajomy z innego forum poprosił mnie, żebym sprawdziła, czy na forum siedzi taka jedna gościówka. No a ja zapomniałam, i potem on do mnie dzwoni(a nie zna mojego numeru oczywiście xD) na komórkę ze swoją siostrą, której naprawdę nie posiada, bo ma tylko braci czy tam brata. I coś tam gadają do tej słuchawki, ale nie pamiętam co :D

I trzeci był taki, że mama mnie siłą wypchnęła do dentysty. No i ja poszłam, ta babka mnie wita, coś tam gada. No i zanim usiadłam na fotelu to powiedziałam, że jeszcze zamiast tych dwóch dodatkowych zębów na dole to mam jednego stałego pod mleczny po prawej stronie. To ona tak miłym głosem "A co mnie to obchodzi?" No to ja, że ja tak uprzedzam. A ona coś mi gada, że jest anestezjologiem O.o No i rach ciach mi wyrywa tego mleczaka, ja nic nie czułam, tylko potem naprawdę poczułam, jak krew mi w buzi leci xD I wtedy wyszłyśmy z tego dworku, co ona tam mieszkała i miała gabinet i mówi "Patrz, twój brat idzie". No i faktycznie, Mateusz szedł i dzwonił domofonem do drzwi. A przecież były otwarte. I dzwoni, i dzwoni, i dzwoni... Obudziłam się i zorientowałam, że to moja mama dzwoni, bo z psem wyszła xD
Zapisane
Why so serious?

mafinia

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #287 : 2007-08-01, 14:02 »
wczoraj minal rok jak snila mi sie smierc... wczoraj rowniez minal rok od smierci mojego kota..... jednak i czasem sny sie spelniaja....niestety....
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #288 : 2007-08-01, 17:55 »
Ech... Nie wszystkie prorocze sny są jednak fajne :tuli: Nie martw się :tuli:

Ale jednak mój pierwszy z wyżej opowiedzianych mógłby się spełnić ;)
Zapisane
Why so serious?

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #289 : 2007-08-01, 18:26 »
a etraz mój głupi sen/ prawie zawsze mam głupie sny :D

śniła mi się chyba szkoła i że znalazłam telefan, taki wypasiony, no i wziełam go do domu a jak chciałam sie dodzwonić do kogoś komu mogłabym oddać telefon to zaczeła się zabawa  :roll: powchodziłam w jakieś gry(harry potter...) i przeniosłam sie do tych gier, ale jazda, potem to się jakoś skończyło i oddałam telefon.

kiedyś miałam dwa takie same sny, albo Harry potter był u mnie w szkole i walczył z pajakiem(nie jeste fanką Pottera jakoń tak wyszło). jak byłam na obozie to potem przez miesiąc prawie dzień w dzień, znaczy nac w nac mi sie śnił ten obóz
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #290 : 2007-08-03, 18:08 »
Mnie się śniło że moja siostra leciała samolotem na jakąś kolonię i się gdzieś rozbiła.
I w TV o tym mówili.

Szkoda że to sen :P :P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #290 : 2007-08-03, 18:08 »

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #291 : 2007-08-05, 14:02 »
A mi się śniły dwa światy.
Bardzo dziwny sen. Dokładnie go nie opowiem bo w sumie nie pamiętam wszystkiego, ale było mniej więcej tak, że w jednym świecie żyli ludzie (ale to było dziwne życie, żadnej cywilizacji ani nic, wszędzie tylko ziemia i jakieś dziwne rzadkie drzewa, żadnego słońca, niebo o różnych odcieniach szarości i żyła tam sobie określona grupa ludzi). Właściwie to to wyglądało tak jakby oni się przenieśli w czasie (nie wiem czy przyszłość czy przeszłość. Trudno określić.) i nie wiedzieli co ze sobą zrobić, tylko tak sobie od czasu do czasu wędrowali. Pewnego dnia do ich świata przeniosły się jakieś dziwne istoty z tego drugiego świata. Odkrył ich jeden z tych ludzi, ale te stwory chyba o nich nie wiedziały. Nie wiem, nie pamiętam. Wiem, że potem Ci ludzie przenieśli się na ten drugi świat, który właśnie wcześniej zamieszkiwały te stwory.
Potem pamiętam, że Ci ludzie znajdowali się na jakimś statku (?) i tak sobie żyli. Od momentu z tym statkiem pojawiłam się ja i wszyscy moi znajomi, i Miyavi xD" A te dziwne istoty żyły sobie na tym drugim świecie i straszyły siebie nawzajem :P

Jeszcze pamiętam drugi sen. Coś, że byłam na zielonej szkole i jakaś tam klasa mieszkała w dziwnym domu, w którym straszyło czy coś takiego xD

I pamiętam jeszcze, że chyba przed tym śniło mi się że tarzałam się po boisku podczas kiedy jakieś chłopaki grały w nogę. O, to było dziwne. Jak wpadłam na chłopca, który mi się podoba nie miałam siły przeczołgać się dalej, a ten się na mnie gapił jak na idiotkę :lol:

No cóż...
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Retriva

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #292 : 2007-08-07, 16:11 »
snilo mi sie ze wypadl mi przedni ząb, górna prawa jedynka xD (mimo że jest stały i w śnie też był stały xD) a na jej miejsce rosła nowa i się ze mnie śmiali xD
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #293 : 2007-08-07, 16:40 »
ja mam głupie sny jak rano się obudze i jeszcze śpie, obudze się i spowrotem zasypiam

dziś śniło mi siedużó osób, najpierw dwie koleżanki potem szłam na spacer z psem i spotkałam inną koleżanke z psem, ale nie swoim tylko jeszcze innej kolezanki, potem jechałysmy rowerami w dół z wielkiej górki itakie tam, juz nei pamiętam, ale ja niektóre sny naprawde mam głupie

jak byłam na obozie to potem przez miesiąc mi sie ten obóz śnił :/
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #294 : 2007-08-08, 23:03 »
Mnie się śniło że moja siostra leciała samolotem na jakąś kolonię i się gdzieś rozbiła.
I w TV o tym mówili.

Szkoda że to sen :P :P
nie skomentuje;/

nie wiem czy juz o tym pisałam, ale już 4 razy śniła mi sie Alysz XD

Mi sie kiedyś sniło, że Marsi mieli wystąpić w mojej szkole i ja miałam mieć prywatne spotkanie z Nimi. No i grzecznie przed koncertem poszłam na to spotkanie. Ledwo zdąrzyłam się przywitać a tu wpada moja klasa, a za Nimi.. Zołnierze z Iraku którzy chcieli rozstrzelać wszystkich przebywających w mojej szkole o_O No i tak wyszło, ze zastrzelili wszystkich (Łącznie z Marsami, nie wliczając Jareda) oprócz mnie i Jareda o_O Wszędzie były zwłoki a ja kulturalnie zapytałam Jareda czy możemy se zrobić fotke razem;D On sie zgodził, wszędzie leżały zwłoki a my se foty cykaliśmy o_O
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #295 : 2007-08-09, 10:57 »
ja mam głupie sny jak rano się obudze i jeszcze śpie, obudze się i spowrotem zasypiam

dziś śniło mi siedużó osób, najpierw dwie koleżanki potem szłam na spacer z psem i spotkałam inną koleżanke z psem, ale nie swoim tylko jeszcze innej kolezanki, potem jechałysmy rowerami w dół z wielkiej górki itakie tam, juz nei pamiętam, ale ja niektóre sny naprawde mam głupie

jak byłam na obozie to potem przez miesiąc mi sie ten obóz śnił :/
A to musiało być tam fajnie? :)
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Retriva

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #296 : 2007-08-09, 11:01 »
nie skomentuje;/
tez tego nie skomentuje...

Ppx, zobaczysz, jaka to bedzie strata, jak kiedys Twojej siostry zabraknie. Zobaczysz.
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #297 : 2007-08-09, 16:23 »
Ona nie raz gorzej o mnie mówi :P
My się tak prześladujemy tak już mamy :P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #297 : 2007-08-09, 16:23 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #298 : 2007-08-09, 17:13 »
nie wiem czy juz o tym pisałam, ale już 4 razy śniła mi sie Alysz XD
twierdzisz, że nachodzę cię w snach? XD

btw, opowiadałaś mi tylko o 2 razach, opowiesz mi o pozostałych, coo? x]
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #299 : 2007-08-09, 17:49 »
Ostatnio miałam sen (to brzmi, jakbym była prorokiem :P).
Byłam w Czernej, czyli tam, gdzie spędziliśmy z rodzicami 5 dni. Staliśmy sobie z tatą przed jakimś przystankiem autobusowym i zobaczyliśmy naszego brata, który wracał z kolegami z Pragi, gdzie grał na mistrzostwach brydżowych (najlepsze było to, że Kuba - mój brat - grał na mistrzostwach nie w Pradze, a w Belgii. A Praga dlatego, że mój inny brat rozważał ostatnio możliwość przeniesienia się do Pragi, gdzie podobno przenoszą firmę, w której pracuje... :P). Mój tata poszedł z nim. Po chwili wrócił i powiedział, czy chcę iść do Pragi. A więc poszliśmy z tatą do Pragi, gdzie było dużo różnych śmiesznych budynków z wysokimi wieżami... Spotkaliśmy tam Kubę. Nagle mój tata zniknął, a mój brat zapytał:
-Podoba ci się Francja?
-Ale przecież jesteśmy w Pradze!
-Nie, jesteśmy we Francji.
Potem poszliśmy z bratem do kościoła, gdzie za kratami oglądaliśmy Harrego Pottera i Zakon Feniksa - w realnym świecie Kuba właśnie obiecał mi, że zabierze mnie na HP do kina. :P I HP leciał po polsku, chociaż rzekomo mieliśmy być we Francji... :P
Dziwny sen, nie?
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.151 sekund z 28 zapytaniami.