Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 19   Do dołu

Autor Wątek: sny-najzwyklejsze i inne  (Przeczytany 84969 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #300 : 2007-08-09, 21:46 »
twierdzisz, że nachodzę cię w snach? XD

btw, opowiadałaś mi tylko o 2 razach, opowiesz mi o pozostałych, coo? x]
a o których razach Ci opowiadałam?xD
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Jaśka

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #301 : 2007-08-11, 11:58 »
hahaha śnil mi sie taki koles z 1 forum, zee biegal z moja kolezanka po lace :hahaha: a potem śnil mi sie 2 z tego samego forum, ze stalam 2 metry on niego ale mialam mikrofon w rece, on tez i "gadalismy przez skype" :lol: o ja do niego, ze ma fajny glos i ze jestem zaskoczona bo myslalam, ze ma 40 lat :P < swoja drofga niezly byl w tym snie ^^ ).
A potem snilo mi sie ze jadlam lody wloskie, i ze :lol: bylam z klasa gdzies tam i ktos robil foty iii jak pozniej je ogladam a tu na jednej focie kumpela i kumpel z klasy w tle, niechcacy pstryknieci> w dwuznacznej sytuacji :lol:

mam dziwne sny :stupid:
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #302 : 2007-08-11, 18:19 »
Ja też mam dziwne sny...
Ostatnio miewam takie o tematyce homoseksualnej :lol:
Na przykład na początku tygodnia śniło mi się, że takich dwóch chłopaków z naszej szkoły (w tym jeden który mi się podoba xD) szło sobie korytarzem, trzymając się za rączki.
A tej nocy śniło mi się, że ja i Mysz szłyśmy po ulicy i trzymałyśmy się za rączki. :lol:
Raz śniło mi się też, że taka dziewczyna z mojej klasy (noo, koleżanką jej nie nazwę) chciała ze mną chodzić, ale ja się nie zgodziłam, wręcz zaczęłam wrzeć ze złości, że nie zamierzam z nią być xD
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #302 : 2007-08-11, 18:19 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #303 : 2007-08-12, 19:45 »
Śniło mi się,że umiem latać :hmmm: Rozkładałam ramiona, i fruuuu przez planty,klucząc między ludźmi leciałam do sklepu. Sen był dosyć wyrazisty- czułam opór powietrza i to,że jeszcze kiepsko panuję nad "skrzydłami" ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #304 : 2007-08-12, 19:55 »
Fatt -  to coś w rodzaju LD(a może i OOBE  :mysli:) chyba ^^
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #305 : 2007-08-12, 20:04 »
sny o lataniu są powszechne (jedne z najczęściej spotykanych) i niekoniecznie muszą być odmiennym stanem świadomości.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #306 : 2007-08-12, 20:09 »
Fatt -  to coś w rodzaju LD(a może i OOBE  :mysli:) chyba ^^
nie. Ot taki sobie wyrazisty sen, bo ani nie miałam na nic wpływu,ani świadomości o tym,że śnię nie miałam. Z ciała też nie wychodziłam :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #307 : 2007-08-12, 20:13 »
a ^^ do napisania tego wyżej skłoniło mnie to :
Sen był dosyć wyrazisty- czułam opór powietrza i to,że jeszcze kiepsko panuję nad "skrzydłami" ;)

ale ja to w sumie się nie znam,tylko trochę o tym czytałam ;) tak więc...
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #308 : 2007-08-12, 20:19 »
a mnie sie snilo, ze mieszkalam tutaj, z rodzina- ale.. Ojcem i Mama :O siostra tez byla ;) i byl tu On, a ja do niego mowie- poczekaj ide zaraz do lekarza, to pojdziesz ze mna spotkamy sie. a on czekal czekal, a Mama chyba cos podejrzewala bo mowi ze pojdzie ze mna... wyszlysmy inna strona, a on tam czekal i czekal :( hihi ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #308 : 2007-08-12, 20:19 »

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #309 : 2007-08-14, 23:20 »
Lubię czuć coś we śnie - jak Fatty powietrze, ja czułam np wodę i uczucie jazdy na koniu ;)

Ostatnio śniło mi się coś bardzo nieprzyjemnego... Mój tata spuszczał sobie krew z żyły za pomocą kroplówki do takiego wielkiego wiadra bo chciał umrzeć. Ta krew była czerwona ale zarazem przezroczysta. Po jakimś czasie zrobił się tak strasznie chudy i wyssany. Mama wywiozła go (jeździ na wózku) na podwórko i umarł... :(
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Jaśka

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #310 : 2007-08-14, 23:37 »
Śniło mi się,że umiem latać :hmmm: Rozkładałam ramiona, i fruuuu przez planty,klucząc między ludźmi leciałam do sklepu. Sen był dosyć wyrazisty- czułam opór powietrza i to,że jeszcze kiepsko panuję nad "skrzydłami" ;)
Jak bylam mala to mi sie czesto śnilo, ze latam- bardzo to lubilam ;) ale juz mi sie od wielu lat nie snilo.
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #311 : 2007-08-15, 11:04 »
Ostatnio śniło mi się coś bardzo nieprzyjemnego... Mój tata spuszczał sobie krew z żyły za pomocą kroplówki do takiego wielkiego wiadra bo chciał umrzeć. Ta krew była czerwona ale zarazem przezroczysta. Po jakimś czasie zrobił się tak strasznie chudy i wyssany. Mama wywiozła go (jeździ na wózku) na podwórko i umarł... :(

Straszny musiał być ten sen... :tuli: Dobrze, że to tylko sen.

Mnie ostatnio wkurzać zaczęło, że budzę się i zapominam moje sny xP Ale dzisiaj śniło mi się coś w stylu, że byłyśmy z koleżankami gdzieś tam i gadałyśmy o Nim, i nie wiem, czy mi się jakieś szympansy nie sniły... xD
Zapisane
Why so serious?

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #312 : 2007-08-17, 17:36 »
Wczoraj śniło mi się, że spotkałam Kostkę i Riv xDD
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Retriva

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #313 : 2007-08-17, 17:36 »
a mnie to juz nie?! osz Ty ;( xD
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #314 : 2007-08-17, 17:44 »
Ja przez długi czas nie śniłam, ale ostatnio mam dziwne i straszne sny związane z ludźmi, przez których moje życie jest koszmarem.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #314 : 2007-08-17, 17:44 »

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #315 : 2007-08-24, 20:00 »
Ostatnio śniło mi się, że moja mama wyprowadzała na spacer na smyczy taaakiego wielkiego żelkowego misia xD
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #316 : 2007-08-24, 20:19 »
A ja miałam ostatnio sen, że umiałam czarować. :P Tzn. umiałam przenosić przedmioty za pomocą wzroku. :P
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Retriva

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #317 : 2007-08-24, 21:17 »
a jamialam dziwny sen. najpierw szlam po Londynie w parku z tym kolesiem ktory chcial sie ze mna spotkac do wiadomych celów, miziajac sie z  nim w miejscach... ekhem no wiecie jakich oO'' pozniej szlismy sobi eprzytuleni (wiedzialam ze mam chlopaka i ze ten chlopak jest w Polsce) i szla moja siostra z jej aktualnym bylym (ale w snie szla  z nim za reke) i nas widziala i sie usmiechnela... Pozniej nagle znalazlam sie w Polsce, bylam ja, moja Mama i sasiedzi. I przyszla moja kumpela, mowiac, ze idzie na Regalowisko. a ja pytam Mamy czy ma 40zl na bilet, Mama powiedziala, ze tylko 39 oO'' ja pytam czemu, a Mama, ze musiala zaplacic za jakies ulotki (ulotki o Jej chorobie). A mi sie nagle na placz zebralo, bo nie dosc ze nie miala pieniazkow, to ja wiedzialam (i kazdy wiedzial oprocz Mamy) ze ona niedlugo umrze. A pozniej zobaczylismy... lecącego bażanta, który cały się świecił. i pozniej on zaczal pic wode z pobliskiej kaluzy wydajac fajne dzwieki, takie.... jak... skrzypce? ehh :/
Zapisane

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #318 : 2007-08-25, 18:02 »
o.O mi się dziś śniło, że kupowałam bilet do zoo dla mojego 23-letniego brata xD
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #319 : 2007-08-27, 20:19 »
Niedawno miałam straszny sen. Jechałam gdzieś samochodem, ale były jakieś objazdy i nie umiałam trafić. W końcu wyjechałam na właściwą drogę, ale nie zauważyłam, ze z boku jedzie samochód. Zajechałam mu drogę, a on próbując mnie ominąć stracił panowanie nad samochodem i wyjądował w rowie. Bardzo sie przejełam, co sie stało. potem widziałam jak wyciągają tamten samochód z rowu i jak pasażer leżał martwy. :(
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #320 : 2007-08-28, 01:51 »
Sennik Wypadek samochodowy

ostrzeżenie dla śniącego, który być może, w niewłaściwy sposób kieruje swoim życiem

Mi się ostatnio śnił kruk no i wykrakałem. ;)
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #320 : 2007-08-28, 01:51 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #321 : 2007-08-28, 13:55 »
A mnie się śniło że jakiś pies zagryzł mojego królika :/ :/
Zapisane
Podpis bez przekazu.

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #322 : 2007-08-28, 17:34 »
Boże ,ile ja dzisiaj mialam snów O.o nie lubię aż tak,bo się budzę zmęczona.
Te,które jako-tako pamiętam:
1.Przyjechała do mnie Malka i dała mi taki futerał na aparat w kształcie serca ,w hawajskie kwiaty. ja powiedziałam,ze bardzo jej dziękuję,co prawda mam już taki jeden,ale kwadratowy.i coś tam jeszcze było,ale nie pamiętam O.o :lol:

2.Byłam z kimś(mam wrażenie,że z z tąd xD) w moim mieście, na' kwadratach',następnie poszłam do jakiegoś sklepu,który naprawdę nie istnieje i oglądałam trampki i strasznie mi sie podobały takie conversy zielone w jakieś coś tam xD i później ten ktoś po mnie przylazł i gdzieś tam poleźlismy :P

3.Był pierwszy dzień szkoły. Nie zrobiłam pr.dom z matematyki i chciałam spisać od kogoś,później nagle jakby szkoła przeniosła się na jakiś lodowiec :lol: były takie góry i doliny obsniezone xP i usiłowałam to spisywać stojąc na takiej górze ale nagle jaką akcję ewakuacyjną zarządzili i bo okazało się,że jedna strona tej góry sie topi czy coś O.o :lol:

4.Byłam w ciąży i kąpałam się w wannie z moim psem O__o I później urodziłam kilka takich owłosionych potworków. Fu.

5.Czytałam coś( w tym śnie) o jakichś 'tajemniczych kotach",nie pamiętam.Wyszłam z mojego bloku,poszłam za nastepny i tam zaczeły mnie gonić takie jakieś dwa zmutowane czarne koty :|
I biegłam z powrotem pod mój blok i tam zabiegł mi droge ten kot i zaczął 'rodzić' mnóstwo takich kurzych jajek :lol: I te jajka (już bez skorupek) zbiły się w taką wieeeeeeeeelką falującą kulę i chciały mnie zaatakować,i się obudziłam :lol:

Po tych dwóch ostatnich snach sie obudziłam,cała spocona i wystraszona O_o
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #323 : 2007-08-28, 18:13 »
Cytuj
1.Przyjechała do mnie Malka i dała mi taki futerał na aparat w kształcie serca ,w hawajskie kwiaty. ja powiedziałam,ze bardzo jej dziękuję,co prawda mam już taki jeden,ale kwadratowy.i coś tam jeszcze było,ale nie pamiętam O.o Laughing
że ja? :lol:
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #324 : 2007-08-28, 18:29 »
Cytuj
4.Byłam w ciąży i kąpałam się w wannie z moim psem O__o I później urodziłam kilka takich owłosionych potworków. Fu.
w tym momencie padlam :co-jest:
Zapisane

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #325 : 2007-08-28, 19:23 »
że ja? :lol:
że Ty :lol:


Jejku,jak ja to teraz czytam to..Ej,ja mam jakąś senną schizofrenie czy co xP?
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #326 : 2007-08-28, 21:11 »
Sennik Wypadek samochodowy

ostrzeżenie dla śniącego, który być może, w niewłaściwy sposób kieruje swoim życiem

całkowicie do mnie pasuje :P Czas inaczej pokierować swoim życiem. :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #327 : 2007-08-28, 22:47 »


Po tych dwóch ostatnich snach sie obudziłam,cała spocona i wystraszona O_o
Nie dziwię ci się jak ja mam takie sny to mam dziwny humor :P
Z tymi jajkami to śmianie :P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #327 : 2007-08-28, 22:47 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #328 : 2007-09-02, 09:03 »
Pamkiętam tylko dwa szczegóły z mojego dzisiejszego snu...
Jeden, że byłam z Martą w Empiku chyba i były w nim trampki O.o i ona powiedziała "O, a wiesz, że niedługo będą trampki całe w kratę tutaj, takie jak ma boski?**"

**boski - chłopak, który jej się podoba xD

Drugi, że gdzieś byłam i podskoczyłam do jakiejś znajomej i wzięłam bucha z jej papierosa, a potem sobie przypomniałam, że miałam nie palić i zaczęłam kaszleć, bo przypomniałam sobie jeszcze o zakładzie z Martą.

Dziwne. Zwłaszcza drugie :P
Zapisane
Why so serious?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #329 : 2007-09-08, 07:30 »
Całą noc się rzucałam i budziłam co chwilę, bo śniło mi się,że mam do zmetkowania i wyłożenia(a serio mam :P) górę towaru, ale metkuję,metkuję i te metki znikają,próbuję dociec przyczyn  a tu wchodzi urząd skarbowy i zasypuje mnie mandatami :hmmm: :P

A kilka dni wcześniej śniłam,że kopcę papierosy- sen znów był tak wyrazisty,że nawet tuż po przebudzeniu dym w gardle czułam ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 19   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 29 zapytaniami.