Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: ... Na sen....  (Przeczytany 12613 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #30 : 2003-12-12, 22:44 »
Ja miałam sen że poszłam z pikusiem na wesele, upiliśmy się, On leżał na środku sali pijany, a ja grałam gościom na gitarze Babci blues.... :P
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Ax

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #31 : 2003-12-13, 09:23 »
Cytat: kasia
A mi ostatnio wrócil głupi.. nie wiem jak to określić. Każdej nocy śni mio siie jakiś moment z następnego dnia. A co najgorsze, to sie sprawdza....  :shock:

Wszystko ma swoje + i - ...jak Ci się śni moment z następnego dnia, to przynajmniej możesz się na to przygotować..
Zapisane

Ciapka

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #32 : 2003-12-13, 09:29 »
eee ja bym takich plusów to nie chiala..ja to sie boje tekich znów proloczych:P blech i ty dejavu i wsiskiego jakies to taki dziwne a jest a potem mi ludiz mówia zre w duchy nie wieza..
Zapisane

Forum Zwierzaki

... Na sen....
« Odpowiedz #32 : 2003-12-13, 09:29 »

Ax

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #33 : 2003-12-13, 09:39 »
Cytat: vitani
Ja miałam sen że poszłam z pikusiem na wesele, upiliśmy się, On leżał na środku sali pijany, a ja grałam gościom na gitarze Babci blues.... :P

Odlot :lol:
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #34 : 2003-12-13, 11:44 »
Oj tak tak .... :) A dzisiaj? mh....  pamietam tylko urywki... Leciałam nad lasem ( nie poszłam w ten dzień do szkoły ) i i dyrektor mnie gonił ( też leciał ... Hahaha.. Sny są czasem dziwne... :P
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Panterka ;]

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #35 : 2003-12-13, 11:47 »
a mojej Mamci snilo się dzis, że była Kosciuszką hehehehehe :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #36 : 2003-12-14, 14:29 »
:( dzisiejszego snu nie pamietam
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
... Na sen....
« Odpowiedź #37 : 2003-12-14, 20:34 »
Śniło mi się niedawno, że mój tata zabrał moją sunię na ruchliwą ulicę i tam spuścił ją ze smyczy. Ona biegała po jezdni jak szalona i przejechało ją auto. Leżała potem na chodniku na grzbiecie... nieżywa... puchata i taka czysta jak nigdy ;) Hehehe....
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #38 : 2003-12-15, 15:06 »
becia: świetny sen .:P
Nie często mi się śni że mój pies jest czysty ;)
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Forum Zwierzaki

... Na sen....
« Odpowiedz #38 : 2003-12-15, 15:06 »

Zuzika

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #39 : 2003-12-15, 17:18 »
a mi się śniło że po domu chodziło tysiace myszek (mam myszki ale tylko 11 a nie tysiace) były wszedzie i mama kazała mi je natychmiast łapac... :mrgreen:
Zapisane

Panterka ;]

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #40 : 2003-12-15, 17:21 »
a ja miałam strraszny sen...  :( lepiej nie wspominac  :(
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #41 : 2003-12-16, 18:35 »
Co mi sie śniło? hm.... że robiłam jakieś przyjecie, a zapomnialam posprzątać w pokoju... i takie tam duperele.....
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Panterka ;]

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #42 : 2003-12-16, 18:37 »
a ja mam jakies złe sny ostatnio  :( Czy to cos oznacza??
Zapisane

Zuzika

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #43 : 2003-12-17, 19:49 »
A mi własnie przypomniał się pewien sen który znił mi sie kilka nocy temu... Śniło mi się wtedy ze rozbiłysmy razem z vitani namiot na pewnym polu i przyszedł Kret i sapał tam po stronie vitani a nad ranem sesarz nas straszył... hehe... może rzeczywiscie w wakacje rozbijemy palanowany namiot ?? Ja tam mam chęć tylko co na to Vitani????
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #44 : 2003-12-17, 19:58 »
Zuzika!! Co toznaczy sapał?

Panterka: sny się śnią na odwrót.. więc nie przejmuj się....

Ja: Śniło mi się że Paweł się ze mną przywitał.. Podał dłoń i .. nie chcial jej puscić.... ale podobnie bylo dzisiaj na przerwie.... ( ale nie podal mi ręki :()
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Forum Zwierzaki

... Na sen....
« Odpowiedz #44 : 2003-12-17, 19:58 »

kareena

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #45 : 2003-12-18, 08:41 »
A mi sie snilo ze caly komp mi zaatakowal jakis wirus :P i ze xeite powiedzial na to ze daje kompowi najwyzej 10 sekund zanim mi wybuchnie :shock:  ;)
Zapisane

Panterka ;]

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #46 : 2003-12-18, 15:23 »
Dziekuję , To dobrze Vitani  :)
Zapisane

Zuzika

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #47 : 2003-12-18, 17:52 »
Ja jak zwykle miałam jakis porypany sen że sama nie wiem o co w nim chodziło... Ale to pewnie dlatego że zjadłam jabłko przed snem... ;)
Zapisane

olc!a

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #48 : 2003-12-18, 18:11 »
Cytat: kareena
A mi sie snilo ze caly komp mi zaatakowal jakis wirus :P i ze xeite powiedzial na to ze daje kompowi najwyzej 10 sekund zanim mi wybuchnie :shock:  ;)

:lol: :lol: :lol:
Świetny sen :wink:
Zapisane

kasia

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #49 : 2003-12-18, 19:58 »
Cytat: kareena
A mi sie snilo ze caly komp mi zaatakowal jakis wirus :P i ze xeite powiedzial na to ze daje kompowi najwyzej 10 sekund zanim mi wybuchnie :shock:  ;)


hmmm....a ciekawe skąd xeite to wiedział.... czyżby maczał palce w zaghładzie Twojego komputera?  :lol:

A to świadczy o jednym: masz koszmary senne z Xeite w roli czarnego charakteru (znowu ta ciemna strona...  :lol:  :lol: )
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #50 : 2003-12-18, 20:17 »
Boże !!! Ale miałam zboczony sen!!!! Nie wiem czy mam o nim pisać, aby nie urazić Zuzikowej godności.. :lol:  
.. Ja siedziałam przy komputerze ( prawdoodobnie miałam doła) przyszła Zuzika, aby mnie pocieszyć, potem przyszedł jakiś nieznamjomy który twierdził, że jest moim zawsze pamietającym kolegom ( w śnie wydawało mi się że go znam ). Przyszedł w koszuli ale bez spodni.. :lol: (miał strasznie owłosione nogi ) Zdjął gacie.... oczywiście spoza koszuli nie było widać... no wiecie co... :lol: położył się w łóżku i chyba czekał aż ktoś jego " pocieszy " :lol: niestety.... Ja pisałam posta na zwierzakach, a zuzika.... w końcu ona poszla do niego... Nie wiem co się tam działo, ale tak byłam zajęta pisaniem jakiegoś opowiadania, że nawet nie zerknęłam co się tam dzieje... :lol:   ................... tylko Zuzika, nie obrażaj się........ to był tylko sen..... :lol:

Powinnam chyba mniej siedzieć przy komputerze..... wiele ciekawych rzeczy mnie omija... :lol:
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Forum Zwierzaki

... Na sen....
« Odpowiedz #50 : 2003-12-18, 20:17 »

olc!a

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #51 : 2003-12-19, 15:53 »
Mi się śniła dziś jakaś mała dziewczynka (z 7 lat miała). Mieszkała z babcią, ale babcia umarła i dziewczynka trafiła do jakiejś babki. Ta babka strasznie ją biła, nie dawała jej jeść i jeszcze kazała jej sprzątać codziennie cały dom... A w nocy i jak wychodziła z domu, zamykała małą w klatce (!)... Ta dziewczynka cały czas tak strasznie płakała...
:cry: :cry: :cry:
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
... Na sen....
« Odpowiedź #52 : 2003-12-19, 16:06 »
Cytat: olc!a
Mi się śniła dziś jakaś mała dziewczynka (z 7 lat miała). Mieszkała z babcią, ale babcia umarła i dziewczynka trafiła do jakiejś babki. Ta babka strasznie ją biła, nie dawała jej jeść i jeszcze kazała jej sprzątać codziennie cały dom... A w nocy i jak wychodziła z domu, zamykała małą w klatce (!)... Ta dziewczynka cały czas tak strasznie płakała...
:cry: :cry: :cry:

Olc!a, kiedyś był podobny film. Nie pamiętam go dokładnie. Jednak pamiętam, że był o dziewczynce i jej matce, ktora zawsze zamykała ja w pokoju :shock: . Nigdy nie pozwoliła jej z tamtąd wyjść :shock:
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #53 : 2003-12-19, 16:09 »
ja miałam ostatnio bardzo ciekawy sen.... hmm ciekawe czy mi sie spełni........ A pozatym dziś w nocy śniło mi sie że sie z kims biłam... Nie pamiętam z kim, ale wydawało mi się, że znam tego gościa tylko ze snu.... to był jakiś facet.. hm... fajnie jest sie bić w snach.... normalnie MATRIX
Zapisane

Zuzika

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #54 : 2003-12-19, 16:32 »
No dobrze vitani nie obrażam się... Mi też się wtedy z tym Michałem troche zboczone sniło ale całej prawdy nie wijawiłam... Poprostu wy tam sobie leżeliście odwróceni do siebie a ja zostałam sama jak palec :cry: ale później sesarzyk przyszedł :P :P nas straszyć i już nie czułam się tak samotna :P :P :P
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #55 : 2003-12-19, 16:58 »
No no Zuzika.... Z nim raźniej nie? :lol::P
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Panterka ;]

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #56 : 2003-12-19, 17:16 »
hmm, ja nie pamiętam co mi się śniło :( ale przynajmniej nie było koszmarów hehe  :)  :)
Zapisane

kareena

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #57 : 2003-12-19, 18:45 »
Cytat: kasia
[..]

hmmm....a ciekawe skąd xeite to wiedział.... czyżby maczał palce w zaghładzie Twojego komputera?  :lol:

A to świadczy o jednym: masz koszmary senne z Xeite w roli czarnego charakteru (znowu ta ciemna strona...  :lol:  :lol: )



nieee  :lol:  tylko ja zauwazylam w tym snie dziwne zachowanie mojego kompa i zapytyalam go na gg jak se z tym poradzic ;) i jego werdykt byl mniej wiecej taki "twemu kompowi nic juz nie pomoze" :P i jak mowilam jescze dodal ze wybuchnie nie dalej jak za te 10 sekund :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

... Na sen....
« Odpowiedz #57 : 2003-12-19, 18:45 »

Ax

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #58 : 2003-12-19, 19:08 »
Cytat: kareena
[..]




nieee  :lol:  tylko ja zauwazylam w tym snie dziwne zachowanie mojego kompa i zapytyalam go na gg jak se z tym poradzic ;) i jego werdykt byl mniej wiecej taki "twemu kompowi nic juz nie pomoze" :P i jak mowilam jescze dodal ze wybuchnie nie dalej jak za te 10 sekund :P

i wybuchł? :P
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
... Na sen....
« Odpowiedź #59 : 2003-12-19, 20:38 »
Miałam taki piękny sen :) Chłopak, który mi się podoba przyszedł do mnie do domu i siedział na krześle, co ś tam gadał ale nie wiem co ;)
W sumie śnił mi się już 5 razy :)
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 28 zapytaniami.