Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: ... Na sen....  (Przeczytany 12611 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #60 : 2003-12-20, 17:34 »
A mi się snił jan maria rokita. Coś tam gadał o trzynastkach ale dokładnie nie wiem o co chodziło. Tyle że w moim śnie jakoś inaczej wyglądał. Nawet był ładny w przeciwieństwie do tego do tego, jak teraz wygląda.. :P
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

PoLi14

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #61 : 2003-12-20, 20:23 »
Mój sen był dość dziwny. Pewnej osobie powiedziałem tak, a ona się rozmyśliła. Nie będe wnikać w szczegóły.
Zapisane

Zuzika

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #62 : 2003-12-20, 22:27 »
Ja jak zwykle jadłam jabłka i jak zwykle porypany sen miałam... Uciekałam przed ciągnikiem który mnie goniła a pózniej zamieniła sie w psa, pobiegłam do Vitani u której właśnie był sylwester i Adrian tam był i obronił mnie przed tym psem :kochajacy: Nagle znalazłam sie w kwiaciarni którą okradałam... I mnie nakryli właściciele :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

... Na sen....
« Odpowiedz #62 : 2003-12-20, 22:27 »

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #63 : 2003-12-23, 16:56 »
A mi się śniło że porwali mnie kosmici...  A właściwie to ja ich porwałam bo tam był PoLi :lol: ... Nie było mu do twarzy w zielonym :P
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
... Na sen....
« Odpowiedź #64 : 2003-12-23, 17:32 »
Ostatnio przed snem zjadłam jabłuszko i miałam tak porypany sen, że szkoda gadać :P . Otóż śnilo mi się, że gonił mnie Święty Mikołaj. A jak mnie już dogonił to zamieniłam się w renifera i przywiązał mnie do sań.
Hehe dziwne mam te sny. Od koszmarów, po takie głupie głupoty :P
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #65 : 2003-12-23, 17:33 »
a wiecie............
mi się dzisiaj śniło, ze ehhh odkopałam grób mojego psa...... było tam dużo kości.............. jejku dlaczego mi się śnią takie rzeczy... potem nie mogłam już zasnąć bo ciągle myślałam o tym śnie i wogóle co to może znaczyć...... i cały ranek zdołowana przez to byłam...
Zapisane

kraksa

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #66 : 2003-12-23, 19:28 »
ja tam myślę tylko o tym żeby jak najdłużej spać... i śpie jak kamień... i nie chce mi się wstawać... i coś mi się śni.... tylko ,że NIE PAMIĘTAM CO!
Zapisane

navel

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #67 : 2003-12-23, 23:18 »
mi też się czesto snią takie kawałki z nastepnego dnia, ale takie króciutkie chwile , ale jak rano wstaje to niepamietam co mi się sniło i dopiero jak juz  jest ten dzien ktory mi sie snił i jak widzę tą scenkę co mi się śniła to sobie mysle "gdzieś juz to widziałam" i zdaję sobie sprawę że to mi sie sniło  :lol:

troche namotałam ale co tam  :lol:
Zapisane

emir

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #68 : 2003-12-23, 23:51 »
Cytat: navel
"gdzieś juz to widziałam"


znaczy się "deja vu"... też kiedyś tak czasami miałem - "przecież to już miało miejsce" :)

no a ostatnio to mi się nic nie śni - chyba z przepracowania  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

... Na sen....
« Odpowiedz #68 : 2003-12-23, 23:51 »

olc!a

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #69 : 2003-12-24, 00:00 »
Buahahahaha co mi się dziś przydarzyło :lol: :lol: :lol: Muszę Wam opowiedzieć :lol: :lol:
Powiem jak to wyglądało z mojej strony :)
Usłyszałam pukanie do drzwi. Nie chciało mi się wstawać, więc czekałam aż ten ktoś sobie pójdzie. Tylko że on cały czas pukał. Po jakimś czasie zaczął 'walić' w drzwi i coś tam krzyczeć. Wsłuchałam się... To była moja mama! Wrzeszczała, że mam ją szybko wpuścić, bo inaczej spóźni się do pracy. Półprzytomna wstałam i pobiegłam otworzyć. Juz trzymałam za klamkę, gdy mama spytała się mnie, co robię. Stała obok mnie i patrzyła na mnie jak na idiotkę :) Zdziwiona zapytałam, jak weszła do domu, przecież drzwi były zamknięte na klucz. Odpowiedziała, że cały czas jest w domu, nie wychodziła. Wzruszyłam ramionami, pomyślałam, że musiało mi się to przyśnić i wróciłam do łóżka.
A naprawdę (jak łatwo się domyślić) chyba przyśniło mi się, że ktoś puka do drzwi... Sen był tak przekonywujący, że poszłam otworzyć :lol: :lol: :lol: Musiałam nieźle wyglądać :lol: :lol: :lol:
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #70 : 2003-12-24, 10:43 »
olc!a uważaj bo jak zaczniesz lunatykując opuszczać pokój to krzywde możesz sobie zrobić.... :P lepiej zamykaj drzwi na kluczi dobrze go schowaj
Zapisane

olc!a

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #71 : 2003-12-24, 11:04 »
:lol: no ładnie, gadam przez sen, zaczynam lunatykować :lol:
Zapisane

navel

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #72 : 2003-12-24, 11:06 »
Cytat: olc!a
Wzruszyłam ramionami, pomyślałam, że musiało mi się to przyśnić i wróciłam do łóżka.
A naprawdę (jak łatwo się domyślić) chyba przyśniło mi się, że ktoś puka do drzwi... Sen był tak przekonywujący, że poszłam otworzyć :lol: :lol: :lol: Musiałam nieźle wyglądać :lol: :lol: :lol:


 :lol:  :lol:  :lol: buhahahahahaha,  nieżle to musiało wygladać  :lol:  :lol:  :lol:

 
Cytat: olc!a
no ładnie, gadam przez sen, zaczynam lunatykować


moja kolezanka raz lunatykując wyszła z mieszkania(mieszkała w bloku) i poszła do sąsiadów, tak walila w drzwi ze jej sąsiadka otworzyla, a ona jakby nigdy nic weszła do nich do domu i położyła się na kanapie i poszła spać  :lol:

ja tez kiedys lunatykowałam jak miałam 7 lat, ale raz to było tak ze jak kot rzuciłam się na plecak lezacy obok łózka  :lol:   :lol:  :lol: jakby to był mój wróg i potem go wziełam i rzuciłam nim o sciane  :lol:  :lol:  :lol:  to wszystko widział mój brat i pokładał się ze smiechu a ja potem normalnie poszłąm dalej spać  :lol:  :lol:  :lol:  i rano się o wszystkim dowiedziałam :lol:

mam jeszcze kilka przygód z lunatykowaniem  :lol:  ..
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #73 : 2003-12-26, 21:51 »
hehehehe no to wspóldomownicy mają z wami niezły ubaw :lol:
Mi się dzisiaj śniło że musieliśmy jeszcze raz robić tocholerne przedstawienie na mikolajki i Pikuś był śnieżynką!! hahahah :P Potem go śledziłam i myślałam że on mi spiewa piosenkę Jeśli TylkoChcesz . Potem się obudziłam i leciała tasama piosenka...
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Tafta

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #74 : 2003-12-27, 03:06 »
mi się ostatnio śniły chomiki :lol:

w ogóle cały dzień mnie 'prześladowały' :lol:
Idę z kumpelą ulicą, ona mówi, że fajny położyli chodnik, a ja oczywiście zrozumiałam chomik :lol:
Potem stałyśmy przed księgarnią, patrzę na witrynę, a tam... nie uwierzycie... 'Chomik domowy' :lol:

Czy ktoś wie co to może znaczyć? :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

... Na sen....
« Odpowiedz #74 : 2003-12-27, 03:06 »

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #75 : 2003-12-27, 12:58 »
To znaczy żebyś uważała na nie.... mogą cię porwać :P i pewnego dnia możesz się obudzic w chomikolandii.. :P
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
... Na sen....
« Odpowiedź #76 : 2003-12-27, 13:24 »
Mojej siostrze kiedyś śnił się mój pierwszy chomik z siekaczami na 20 cm ;) Chciał mnie zagryźć :lol:
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Tafta

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #77 : 2003-12-27, 13:28 »
o kurde, no to nieciekawie  
Zapisane

Zorba

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #78 : 2003-12-27, 15:18 »
A mi się kiedyś śniło że byłam w jakiejs komnacie zamkowej czy czymś w tym rodzaju i z kimś rozmawiałam że ja potrafie sie z tego snu się obudzić to ta postać powiedziała żebym to zrobiła to ja ise rzeczywiście obudziłam(byłam na jawie) a potem powiedziała (postać) żebym teraz spróbowała sie obudzić to wtedy już nie mogłam...dziwaczne :?
Albo kiedyś mi się śniło że jak byłam mała miałam z 5 lat byłam w takiej białej sukni i takim moim kapelusiku.Widizałam siebie tak jakby na wprost .Stałam i wkoło mnie było niebieskie tło.Podbiegłam w stado gołębi i jednego złapałam a on mnie uszczypną dziobem i go puscilam a on pofrunoł...też dziwne ja ten sen pamiętam już dobre z  7 latek
Ostatnio mi ise śniło że chodziłam w szerokich spodniach(takie jak noszą skejci) i nikt na mnie nie zwracał uwagi że mam szerokie spodnie hehe sny sa prorocze:)
Mojemu chłopakowi natomiast sie śniło że jego tato się zabił on się (mój chłopak) zasztyletował a ja popełniłam samobujstwo bo on umarł...niezłe no nie?
Ale to nie wszystko mojej mamie sie śniło że chodziła po jakimś ośrodku .Natomias w życiu rzeczywistym kilka tygodni potem zosatała zaprowadzona do ośdodka gdzie miala pracować.Gdy po nim chodziła miała wrażenie że go zna potem się domysliła że się jej śnił..niezłe no nie??? :D
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #79 : 2003-12-28, 12:12 »
Mi się śniło że z gołą dupą chodziłam po Zakrzówku, i że ukradłam perfumy za 6 000 zl, i że jadłam kabanosa.... a i jeszcze że chciałam kupić na mikołajki coś dla pawla...
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Zuzika

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #80 : 2003-12-28, 12:30 »
:)) spoko sen vitani... mi się śniło... ups... zapomniaąłm... ale jeszcze rano pamiętałam ale że pokój mam jasny to szybko wyleciało z głowy... :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

... Na sen....
« Odpowiedz #80 : 2003-12-28, 12:30 »

Tafta

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #81 : 2003-12-28, 15:58 »
ma ktoś może sennik i może mi sprawdzić te chomiki :?:
ciekawość mnie zżera :lol:
Zapisane

Zuzika

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #82 : 2003-12-28, 17:49 »
Tafto wpisz sobie na wyszukiwarce i znajdzie, już tak kiedys robiłam :mrgreen:
Zapisane

Tafta

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #83 : 2003-12-28, 18:07 »
sprawdziłam:

"Chomik - Przez oszczędzanie dojdziesz do dobrobytu."

Całkiem mi się ta wersja podoba :lol:
Zapisane

Panterka ;]

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #84 : 2003-12-29, 11:59 »
ajajajaj, ale dziwny sen mialam..... :(
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #85 : 2003-12-29, 17:57 »
Mi się śniło, że już kompletnie zidiociałam... :/
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Panterka ;]

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #86 : 2003-12-29, 19:43 »
:shock: hehehe, ciekawe dlaczego vitani? :P
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
... Na sen....
« Odpowiedź #87 : 2003-12-29, 19:45 »
Dzisiaj miałam kilka snów... dzieje się tak wam czasem?
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Forum Zwierzaki

... Na sen....
« Odpowiedz #87 : 2003-12-29, 19:45 »

kareena

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #88 : 2003-12-29, 20:51 »
vitani :lol:

a ja miałam niedawno dziwny i makabryczny sen...

otóż katalogowałam sobie rozkładajace sie zwłoki :P noo otwierałam wszystkie trumny po kolei i zapisywałam wszystkie szczegóły dotyczące stanu zwłok.. :roll: ehh ja i ta moja wyobraźnia :P
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #89 : 2003-12-29, 21:03 »
No co??? Różne mamy sny... :lol: czasem nie takie jak chcemy :lol:

P. S. Becia, śliczny Emblemat
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 28 zapytaniami.