Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: ... Na sen....  (Przeczytany 12614 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
... Na sen....
« Odpowiedź #90 : 2003-12-30, 11:20 »
Thx Vitani :)
Nie pamiętam co mi się dzisiaj śniło... przed zaśnięciem próbowałam "ustawić" sobie sen, ale się nie udało :P
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #91 : 2003-12-30, 16:41 »
Ja też za szczęnięcych czasów próbowałam wieczorem " ustawiać " swoje sny, ale nigdy mi to nie wychodziło.:P
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Gerda

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #92 : 2003-12-30, 17:21 »
Oto mój sen z soboty na niedzielę :P:
sluchajcie bylam w ciazy, w 9 miechu, brzuch jak balonm, juz bylam w szpitalu, no i skurcze mialam co jakis czas, Kuba Wojewodzki tak stal pod sciana i jeszcze Langkamer,
no i ja musialam wybrac ktory jest ojcem dziecka, no i podchodze do Kuby no i caluje sie z kuba, ale mial fujjjj waskie usta, no ale sie z nim caluje, skonczylismy  on taki usmiechniety pewny siebie, ze tyo on jest ojcem, tak wiesz glupio sie usmiecha, jak to on zrestza  no i Langkamer taki zalamany, patrzy na mnie, to ja podchodze do niego i tez zaczynam go calowac ... usta mial smaczniejsze  no i tak sie calujemy i nie mozemy skonczyc, no wyszlo na to ze historyk jest ojcem dziecka  kubie zszedl usmiech z twarzy  no i potem zlapalam historyka  ze reke i powiedzialam zew musze isc na porodowke hehehehe no i poszlam  mowie ci a jaka to bambaryla \byla z tego brzucha  fujjjjjjjjjjjjjj  no i juz wchodze na to porodowke patrze a tam z okolo 15 lasek z takimi samymi brzychami, w moim wieku i z naszej szkoly, tylko z roznych klas juz wiesz wszystkie przygotowane w specjalnych koszulach dlugich , no i wszystkie musialysmy troche pocwiczyc, tam pare wygibnasow rozluzniajacych miesnie  no i potem mnie tak ten brzuch rozbolal, ze musiaalam usiasc, kolo kolezanki z eks klasy (Natalki Kowalskiej), no i ona pyta kim jhest ojciec (to nic ze brzuch mnie troszku bolal) no i ja zawstydzona szminka na nodze pisze ze Langkamer  no i ona z takim pytaniem : On  hehehehe No i sen niestety sie skonczyl na tym
Zapisane

Forum Zwierzaki

... Na sen....
« Odpowiedz #92 : 2003-12-30, 17:21 »

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #93 : 2003-12-30, 18:09 »
hehehe... a czy przynajmniej ten Langkamer jest przystojny?? :P
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

kareena

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #94 : 2003-12-30, 18:32 »
heh Gerda :lol:
Zapisane

Tafta

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #95 : 2003-12-30, 19:47 »
Mi się dzisiaj śnili Murzyni, tzn. że chodziłam z nimi do szkoły i były osobne toalety dla białych i kolorowych.
No i ja oczywiście chodziłam z kolorowymi.

boshe, co to za sen :lol:
Zapisane

filonjunior

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #96 : 2004-01-01, 04:22 »
A ja Wam powiem, że od pewnego czasu nic mi się nie sni, co mam robić, jestem chory na głowę???(znaczy wiem, że trochę jestem...)
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #97 : 2004-01-01, 16:54 »
mi się dzisiaj jakieś głupoty po sylwestrze śniły :P Jakieś powtarzające się sytuacje z imprezki, dialogi itp. I co chwile się budziłam
Zapisane

Zuzika

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #98 : 2004-01-01, 18:51 »
Mi sie nic nie śniło bo byłam tak padnięta po imprezce... Zresztą spać poszłam o 9 rano... i spałam do 12.... Dalej czuje sie jeszcze troche zaspana i zaraz ide spac dalej...
Zapisane

Forum Zwierzaki

... Na sen....
« Odpowiedz #98 : 2004-01-01, 18:51 »

Panterka ;]

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #99 : 2004-01-01, 19:54 »
taa zuziku, skad my to znamy...łaaa, dobra noc! :P
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #100 : 2004-01-02, 21:40 »
Dzisiaj nie pamiętam co mi się śniło, ale pamiętam sen który nie dawnomi się przyśnił.
 Śniło mi się, że gitara się ze mną żegna i spada w przepaść. Straszny był brzdęk, że aż się obudziłam. Z początku nie chciałam patrzeć w stronę gitar.. ( była nowa i stara) popatrzyłam na starą... uff.. cała.... nowa? ,.. też cała na szczęście. To było jeszcze pzred sylwestrem więc się przestraszyłam że może jakiś szampan upadł powodując ten hałas. Ufff.. całe szczęście. wszystkie są... W tej chwili byłam pewna że to lustro... ale jednak... nie... i kładę się z powrotem spać . Budzę się rano... I co ja widze??? W starej gitarze wszystkie struny, razem z tym co trzyma struny naprzeciw gryfu, poszły. Nie wiem jak to się stało. Ale prztynajmniej pożegnała się ze mkną przez sen....
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 24 zapytaniami.