Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????  (Przeczytany 18868 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasia14

  • Gość
Moja kumela z klasy . Tez kasia zakochala sie w chlopaku ktory chodzi ze nami do klasy. Nie zdał 3 razy. Nie wiem jak ona sie mogla w nim bujnac?
On jest ochydny, nie myje wlosow, nie zmienia ubrania capi od niego na kilometr. On ja olewa. Zas ona pokaleczyla sie igla i napisala jego imicjaly. Na szczescie Wybiłam jej go z głowy. Ale to  nic ona ma za to mysli samobojcze !!! Tego już jej z głowy nie wybije .Trudno. Ale sami powiedzcie Czy zakochac sie w chłopaku taki jak ten w którymm zakochała sie moja koleżanka to nie przesada? Sami ocencie !!!!
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #1 : 2003-12-10, 15:28 »
Wiesz, ten kto się zakocha nie widzi ani brzydoty ani glupoty, wiem ,ze to troche glupio brzmi, ale milosc oslepia! Wedlkug ciebie on moze byc ohydny, ale nie pomyslalas co ona czuje!
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #2 : 2003-12-10, 15:40 »
Mi tesz na początku kolezanki wybijaly jednego chlopaka z glowy. A to że brzydki, a to że głupi... że garba ma.... Ale ja go kocham i naszczęście one to zrozumiały i teraz patrzą na tego chlopaka z innej strony... Miłości się nie da wybrać..Niestety...
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Forum Zwierzaki

On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedz #2 : 2003-12-10, 15:40 »

Trinity...

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #3 : 2003-12-10, 15:53 »
A ja ciągle solo - jak mówią słowa piosenki :( :( :(
Zapisane

Panterka ;]

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #4 : 2003-12-10, 15:58 »
Cóż... zgadzam sie , że miłośc oslepia  :)  Ale tak jest naprawde
Zapisane

kasia

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #5 : 2003-12-10, 16:35 »
Miłość oślepia...

Ale ja uwielbiam być ślepa  :lol:   :wink:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #6 : 2003-12-10, 16:48 »
No tak, miłość nie wybiera... Ja miałam kiedyś rok starszego chłopaka. Byl fajowy, a moje przyjaciółki ciągle się mnie czepiały, że jest głupi i mnie nie wart. I na koniec tak się okazało... Miały rację, a ja ich nie słuchałam. Znaczy był fajny, ale potem się zachował... No... nie najlepiej... Nie martw sie qmpelką, przejdzie jej :) SAMO jej przejdzie!
Zapisane

awangarda

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #7 : 2003-12-10, 18:21 »
phhy jakie glupie... powiem tylko tyle twoje kolezanka jest popier####### bo co za idijotka sobie ryje inicjaly...a o myslach samobujczych sobie gada tak tylko... mysli samobujcze maja ludzie z gleboka depresja stanami lekowymi i innymi chorobami... niemowie tu o pseudo depresji ktora polega glownie na mowieniu "mam dola" czy cos w tym stylu...
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #8 : 2003-12-10, 19:19 »
Kasia-ja oślepłam i byłam ślepa już od dwóch lat, aż do dzisiaj... dzisiaj ujrzałam co naprawdę znaczy miłośc, pozostała jeszcze niepewność ale jakoś mi przejdzie... no, mam nadzieje ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedz #8 : 2003-12-10, 19:19 »

Zuzika

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #9 : 2003-12-10, 19:24 »
O tak miłość jest slepa... Moja znajoma po kilku latach zycia ze swoim meżem dopiero teraz zauważyła że on ma piegi... Albo ja zakochałam się w kompletnym buraku, nie wiem jak mogłam to zrobić, ja go nie chce kochać ale jakoś nie moge się od tego uwolnić... Serce nie sługa.. :serce:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #10 : 2003-12-10, 19:28 »
Podobnie jest z moją przyjaciółką-chodzi z chłopakiem, ktory nie traktuje jej poważnie, szczerze rozmawiają praktycznie tlyko przez smsy, bo kiedy ona chce z nim poważnie porozmawiać to on zawsze jej unika, a kiedy dochodzi do rozmowy to kłócą się... Wczesniej bylo zupelnie inaczej, teraz cos sie zmienilo i ona jest zazdrosna o Niego a On o nią i gówno wychodzi...
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #11 : 2003-12-10, 19:29 »
Buraku??? No no Zuzika... Nie mów tak o nim.. Po prostu Ruda się wzieła za niego. Gdybyś ty nieco wcześniej dawala mu jednoznaczne znaki ze go kochasz to kto wie co by dzisiaj bylo?
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Ciapka

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #12 : 2003-12-10, 19:40 »
ze o 3 lata to dobrz.e...ze nie zdal to  w pozo..ale ze glowy nie mije smierdiz to jsuz nie dobze.. wiec niehc se lepiej go wybije..bo co jak co ale jak smeirdzi..ech dkla mnet ojakc hlopak ladnei pahcnie to ma u mnei jsuz duuuze szansea  jak sie meirdzi i sie nie moje to zerowe.na wyglda to rozumiem zeby nie patrzec ...no ale bez przesady..hyh a  lepiej niehc ona og s ema w glowei i niech se do niego zarwie i z nim bedzie..ale niehc sie nei zabija..
Zapisane

Zuzika

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #13 : 2003-12-10, 19:48 »
A tak do vitani: Po pierwsze on z ruda zerwał i z tego co słyszałam to mówił do łukasza czy by przypadkiem ja nie chciał z nim chodzic czy coś w tym stylu. Poprostu on jest burakiem i tyle... co tu więcej mówić nie bede tego ukrywać..
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #14 : 2003-12-10, 19:53 »
To ja już sama nie wiem.... Ale jak to mówią kobieta zmienną jest. Sama tesz czasem bywam....
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Forum Zwierzaki

On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedz #14 : 2003-12-10, 19:53 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #15 : 2003-12-10, 19:56 »
Mnie ostatnio zmieniła zmiana otoczenia  :lol:
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #16 : 2003-12-10, 20:39 »
Ale rzeczywiście.... dobry chlopak to  zadbany chlopak..... Zapach w szczegulności. Na szczęście muj obecny jest dopięty na ostatni guzik... chociaż w głowie to troche inaczej u niego wygląda...
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Zuzika

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #17 : 2003-12-10, 20:41 »
Vitani masz chłopaka i nawet mi nie powiedziałaś?? Jak mogłaś... :P :P :P
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #18 : 2003-12-10, 20:46 »
No pewnie!!! Już jutro...  yyy  poprosze go o chodzenie..... no przeciesz to jest blachostka!
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

AgaŚ

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #19 : 2003-12-10, 21:15 »
Tak... milosc nie wybiera :) Czemu oceniacie go tak od razu! Moze w tym chodzacym nieuku i smierdzielu jest cos.... co przyciaga!!! A te 3 lata to zadne problem! Ja chodze z chlopakiem, ktory wedlug mnie jest najladniejszy z wszystkich , których znam i wogole uwodzi mnie swoim samym zachowaniem , a inne mowia ze to zwyczajny chlopak z dzikimi pomyslami.... maja co do niego takie mieszane uczucia.... A mi w glowie zawrocil na maksa :D
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #20 : 2003-12-10, 21:49 »
Zgadzam się z Tarą, dla każdego każdy jest inny.
Zapisane

Forum Zwierzaki

On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedz #20 : 2003-12-10, 21:49 »

Ciapka

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #21 : 2003-12-11, 07:23 »
heh a hja jetsemz  20 latkiem..mam 15:) moja koelznka ma 13..jets z 24 latkiem..lata to tam..
ja treas chialam zarywac o tekiego goscia..nienajlpeije ubranego... nie z abaogateo..nie za ladnego..ale w tak bogatymn ładnym i dobze  ubranym wnetrzem ze porazka....ale do tego pachnial chłopak i byl czysty!! wrzysko mozna no ale niie  brudasa..
Zapisane

szampan0

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #22 : 2003-12-11, 09:09 »
Ludzie, nie liczy sięwygląd czy pieniądze. Liczy się wiedza! A jeśli ten chłopak oblał 3 razy to lepiej wybij go sobie z głowy
P@ps!
Zapisane

Ciapka

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #23 : 2003-12-11, 12:11 »
eee tam ze 3 razy nie zdal to wcel niz ancyz ze jets glupi..moze to oznaczac ale ni musi..wiedza nie jest wazna...sama nic nie wiem i dobze mi z tym...najgorsze ze smierdzi..i sie nie myje to bardzo zle stawdzy o ludziach..bleech
Zapisane

Tafta

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #24 : 2003-12-11, 12:37 »
Cytat: Ciapka
ze o 3 lata to dobrz.e...ze nie zdal to  w pozo..ale ze glowy nie mije smierdiz to jsuz nie dobze..


[...]najgorsze ze smierdzi..i sie nie myje to bardzo zle stawdzy o ludziach..bleech

święta racja Ciapka :lol:
Zapisane

mangushia

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #25 : 2003-12-11, 13:29 »
Cytat: szampan0
Ludzie, nie liczy sięwygląd czy pieniądze. Liczy się wiedza! A jeśli ten chłopak oblał 3 razy to lepiej wybij go sobie z głowy


Nie liczy się wiedza, liczy się osobowość i to czy nam z tym kimś dobrze.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #26 : 2003-12-11, 14:24 »
No wiecie, ja wszystko rozumiem, ale nie zgadzma się trochę z Wami. Chłopak musi być ułożony, dobrze się uczyć, przynajmniej w miarę dobrze, bo jak napisze mi "koham cie rzabció" to ja korkuję... :/ Musi być inteligentny, dbać o siebie, ubierac sie fajnie albo przynajmniej w miarę fajnie i pod zadnym pozorem nie śmierdzieć. A co do takiego, co nie zdal 3 lata to ja bym nawet na takiego nie spojrzała. Chłopak musi być pod kazdym wzgędem fajny i pożądny. I ważne, by miał w sobie TO COŚ za co by mi się podobał ;)  No i ważne, by był dobrze wychowany.
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #27 : 2003-12-11, 15:07 »
Oj, tak serce nie sługa....
A co do tego chłopaka. To wybór Twojej koleżanki. Nic nie zmienisz, musisz się z tym pogodzić. Każdy przecież  ma swój gust.
Zapisane

Forum Zwierzaki

On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedz #27 : 2003-12-11, 15:07 »

SKR

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #28 : 2003-12-11, 15:14 »
ja tez z tych wszystkich wypoiedzi najbardziej sie zgadzam z ciapką. Nie wyobrazam sobie chlopaka ktory smierdzi!!!!!! am jeszce do tego brodne wlosy :/:/:/ Miejmy nadzieje ze przejdzie tej twjej kolezance bo inaczej to nie wiem ;/
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #29 : 2003-12-11, 18:22 »
A ja sobie nie wyobrazam ze jakas dziewczyna mogla sie w kims takim zakochac-Kasiu, czy moze to jest twoja niechec do niego?
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 27 zapytaniami.