Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????  (Przeczytany 18869 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #30 : 2003-12-11, 18:41 »
No ja bym się nigdy w takim kimś nie bujnęła. Mialiśmy w klasie chlopaka, ktory wlasnie byl gruby, smierdzial, ciągle  lazil w tych samych ciuchach. Nikt gfo nie lubił. Na koniec byl zagrozony z 6 przedmiotow. I to w 5 klasie! :O Wyobrazacie sobie?! I zdał! No wiecie, w podstawowce... Ale był tak głupi, że go wywalili ze szkoły. :D Już go nie mamy ;) Wagarował... Wogole głupi... Cała szkoła go zna, zapyajcie kogoś z mojej szkoly czy zna K.R. to powie na 100%, ze tak! Prawie codziennie łaził do dyrektora, pedagoga i ciągle się z kimś bił i przezywał. A co najdziwniejsze, jego dwa lata starsza siostra Magda była geniuszką ze średnią powyżej 5!!! Czy to nie dzine? I ubierała się normalnie, super osóbka!
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #31 : 2003-12-11, 18:49 »
Oj Guni Gunia... kiedys bedziesz miala inne poglady.... ze wagaruje - rzecz normalna...  kazdy to robi... ze chodzi w jednym ciuchu hmm... no facet nie ma takiego zachamowania do siebie - no zle ale coz....hmm... pomysl nie mial zadnych znajomych , qmpli??? Ja akurat znam wiele osob ktore sa zagrozone z roznych przedmiotow i to oni jakos najbardziej mnie przyciagaja!!! Czy tobie by sie chcialo isc do szkoly na np. kacu...? ;)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #32 : 2003-12-11, 18:51 »
gunia ty bys na takeigo nie spojrzała a dla mnie to ideał!..:)) jescz zby był mily kochany w miare intyligteny i pchnacy..:) i to wrzysko musi byc oldschollwy fajnie jak nie zdał fajnie jak jest starszy fajnie jak go e szkoly wyzucili..mnie sie to podoba..tobie nie i luz bardzo dozbe ze tak jest ....ale  nie zrouzmiem nigdy jak moze sie komus podbac facet ktory sie nie myje i smierdzi..
a ja naprwde duzo zrozumiem..zrozuimiem jak sie komus podba kujon z wielkimi okularami..koles w ruzwcyh getrach w swaterku z jelonkiem..facet od angola.. :P jakis grubasek..koleznka z ławki:P no ale nie koels ktry smierdzi..no aole jak widac i tak sie dzieje:P :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedz #32 : 2003-12-11, 18:51 »

Tiggy

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #33 : 2003-12-11, 19:11 »
:D oj, widze- lubi sie, lubi niegrzecznych chlopcow :lol: ;) Ale nie smierdzacych... choc wiecie, kazdy moze miec jakies klopoty... :roll: np. w domu, albo ze zdrowiem...
Zapisane

Zuzika

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #34 : 2003-12-11, 20:27 »
W moim przypadku to nie było tak ze "Ten smierdzi więc się w nim nie zakocham" Ja poprostu się zakochałam.... :serce:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #35 : 2003-12-11, 22:18 »
Ja wiem jak to jest... to jest jak z narkotykiem:
najpierw jest cudownie, ale potem sie spostrzegasz ze to nie ten, ze on nie jest ladny, jak ty moglas cos doi niego czuc, ale uz nie ma wykretow, juz za pozno bo sie zaduzylas... ah :)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #36 : 2003-12-12, 07:29 »
hyh no..dlatgeo ja nigdy nie mówie kto mi sie podba dopuki na 100% sie nie upewnie ze sie kwafikuje:)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #37 : 2003-12-12, 07:42 »
Mi to naprafde wszystko zwisa i siem potrafie zakoffac w kazdym :D Nie no tylko zeby nie smierdzial.... pff
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #38 : 2003-12-12, 14:14 »
Ale kurcze, Wy czytajcie co piszę! No, może źle się wysłowiłam, ale ten K.R. śmierdział! Wyobrazacie sobie, ze ciągle łazi brudny, w śmierdzącym sweterku, obleśny taki, z przetłuszczonymi wlosami nie mytymi chyba od roku? No nie wiem... Ja mam swoje poglądy i się nie zakocham w takim, jak opisalam wczesniej. A K.R.... oblesny, trzeba stwierdzic... no sorry, ale inaczej sie nie da... Nie miał pzyjaciol, nikogo. Smierdział! I to, co wczesniej napisalam... ;p ehh...
Zapisane

Forum Zwierzaki

On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedz #38 : 2003-12-12, 14:14 »

Tiggy

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #39 : 2003-12-12, 14:47 »
Hmm, no ja rozumiem :) chlopak powinien dbac o siebie (wedlug mnie, moze sie myle :D ) Wiec ja bym nie chciala smierdzacego.. :roll:
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #40 : 2003-12-12, 16:03 »
Ech, nie wiem, czy to jest odpowiedni obiekt uczuć dla Twojej kolesi. Nie wiem, wybij jej koniecznie to z głowy, wyciągaj na impry i poznawaj ją z innymi!! Musi sobie kogoś znaleźć porządnego!!
Zapisane

Gerda

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #41 : 2003-12-12, 16:58 »
heh chłopak powinien być ambitny, heh powinien wyglądać schludnie, obojętnie jaka subkultura, w ogóle powinien być bardzo fajny pod względem charakteru :P
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #42 : 2003-12-12, 18:40 »
Mnie tam  jasne ze bardziej ciagna takie skeyciki udawajace dresa ;) Ale oczywiscie ciuchy zmieniac by mogl przynajmniej co tydzien i wloski myc.... heh ale milosc bywa naprawde slepa! Ja na szczescie mam towarzycho ktore dba o siebie i az milo zalozyc nieraz bluze swojego chlopaka :D
Zapisane

Ciapka

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #43 : 2003-12-12, 19:20 »
heh a muj to tak dba bo dba ale mogly lepiej pachniec:))
hyh bo ja to luuybie zpaach mezczyzny:Pto osatnio w tkaim sie zkaochlam bo piknie pachniał..i do tego był taki subetelny mily..delkitany..
nie miał duzo kasy nie mial fjanych ciuchow..nie byl ladny...
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #44 : 2003-12-12, 19:22 »
Tu chodzi o CHARAKTER. Może być biedny, jak mysz kościelna, ale powinien być conajmniej odpowieadający naszym gustom i już :-)
Zapisane

Forum Zwierzaki

On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedz #44 : 2003-12-12, 19:22 »

Ciapka

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #45 : 2003-12-12, 19:27 »
no wiem ze ja sie zakochłam w jekgo vcharketrze..ale gdyby nie zpach to bym moze nie chial tka go poznac..
hyh a koles jets nesmaowity... taki..nie zdlą pare lat pije cpa .takie bloker ogolnie..a jets taki..dleiktnay czuly.. no portu ideał..
Zapisane

awangarda

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #46 : 2003-12-12, 19:30 »
ee ja chodze z kolesiem co niezdal 2 lata i ma kuratora hyhy...
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #47 : 2003-12-12, 19:31 »
Och, Ciapka, Ciapka, przeraża mnie twoje myślenie...:?
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #48 : 2003-12-12, 19:34 »
.. A niektorzy są fajni, ładni... ale niestety śmierdzą... I jak im to powiedzieć prosto w twarz?
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Ciapka

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #49 : 2003-12-12, 19:34 »
eee tam msylenie..ja nie mysle ja zyje tka jka mi sie podba zyje chwila..moje zycie jets  hercorowe oldchoolowe szeschizowane..
moj fectet jest o 5 lat starszy odemnie:) hyh ale mam andizje uda mi sie go zdardiz z tym co wyzej pisalam
ale moj były poprzdi to byl dooopietro zioomal..
 tamten te niezdwal tamtan to jusz wooogooolee.. taki cpun ale ładny tkai bogaty i pikenie rysoował..i lądnie ubrany..ma najłdsz kuurtke na swiecie..ale nie sznuje lasek...to jets jego minus..heh
Zapisane

awangarda

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #50 : 2003-12-12, 19:38 »
eee a moj to tylko temaciki:P nawet fety niewciaga:P teroetycznie grzeczne dziecko z niego hyhy
Zapisane

Forum Zwierzaki

On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedz #50 : 2003-12-12, 19:38 »

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #51 : 2003-12-12, 19:43 »
Jeśli on ją kocha to jest ok..
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Ciapka

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #52 : 2003-12-12, 19:43 »
ee  moj eks to hyba here se darowal..
bo feta to tak tam..oprzyziemna..
hyh..
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #53 : 2003-12-13, 11:53 »
co? Jakja usłyszałam że muj kochany pali to się prawie załamałam.....
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

iwa

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #54 : 2004-02-26, 22:54 »
mi się wydaje,że to zawsze inaczej jest z tą różnicą wieku...inaczej się odbiera różnice lat jak ktoś ma 10 i 15, a inaczej jak ma 30 i 35 :wink: ale i tak wydaje mi się że w takim młodym wieku różnica 4 lat to już jest dużo,3 też w sumie.ale jak ktoś pasuje do siebie i się dogaduje to lata się nie liczą,tylko jak tu się dogadać ;)
Zapisane

kasia

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #55 : 2004-02-27, 09:23 »
Róznica 3 lat to jeszcze mało...
Gorzej jest, kiedy ta róznica wynosi 10 lat. To dwa zupełnie rózne swiaty...  :roll:
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #56 : 2004-02-27, 10:01 »
A z jakiej rodziny pochodzi ta dziewczyna? Moze wystepuje jakas patologia w niej?
  Często osoby z rodzin takich mają problemy z oceną swoich związków z otoczeniem. Ale to temat nie na rozmowe w necie :)
Zapisane

myszka

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #57 : 2004-02-27, 17:04 »
Cytat: kasia
Róznica 3 lat to jeszcze mało...
Gorzej jest, kiedy ta róznica wynosi 10 lat. To dwa zupełnie rózne swiaty...  :roll:


Kasiu, mój TŻ ma prawie 10 lat więcej niż ja :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedz #57 : 2004-02-27, 17:04 »

carragan

  • Gość
On starszy o 3 lata - Czy to dobry chłopak ????
« Odpowiedź #58 : 2004-02-27, 17:45 »
Cytat: myszka
Cytat: kasia
Róznica 3 lat to jeszcze mało...
Gorzej jest, kiedy ta róznica wynosi 10 lat. To dwa zupełnie rózne swiaty...  :roll:


Kasiu, mój TŻ ma prawie 10 lat więcej niż ja :wink:


bo nie tylko wiek sie liczy....:roll: :wink:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 27 zapytaniami.