Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Purina- znacie?  (Przeczytany 14724 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cathycash

  • Gość
Purina- znacie?
« Odpowiedź #30 : 2005-02-01, 19:50 »
heh, dobra myśl ;) zawsze możesz na mnie liczyć Ekoteczko  ;)
Zapisane

barbiegirl23

  • Gość
Purina- znacie?
« Odpowiedź #31 : 2005-02-08, 14:03 »
czy kotu wystarcza jezli dostaje tylko suche?bo do tej pory martwilam sie,ze mam w domu strasznego niejadka,ale widze,ze chyba wszystko z nia jest ok. moja kicia dostaje suche (tyle, zeby zawsze miala w misce - mysle, ze 50-70 gram dziennie) i oprocz tego jakies miecho; watrobke, surowe przemrozone, rybki, puszki. w tej chwili ma pol roku i to moj pierwszy kot, wiec nie wiem ile jej podawac, a nie chce zeby chodzila glodna  :roll:  hehe i tak w miskach pelno a ona mialczy i lasi sie jakby z tydzien jedzenia nie widziala. wiem, ze kazdego zwierzaka trzeba traktowac indywidualnie, ale przydala by mi sie jakas rozpiska pod tytulem: ile czego i jak czesto
Zapisane

mdp

  • Gość
Purina- znacie?
« Odpowiedź #32 : 2005-02-08, 14:13 »
Na każdej karmie suchej jest napisane, ile dziennie powinien jej zjadać kot ważący tyle i tyle.
Jeśli kot dostaje suche i mokre, to wiadomo, że będzie prosił o tuńczyka z puszki, nawet jeśli ma pełną michę suchego.
Ale z pewnością do życia - i to dobrego życia - wystarczy kotu dobre suche żarcie, czego dowodem jest moje kocie stado (z tego dwa tłuścioszki).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Purina- znacie?
« Odpowiedz #32 : 2005-02-08, 14:13 »

glorrria

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 415
  • moja MorrriA
    • WWW
Odp: Purina- znacie?
« Odpowiedź #33 : 2006-03-07, 23:38 »
Serio purina, to takie świństwo, które mozna porównać do kitekata? aLe chodzi tylko o Cat Chow, czy Purina Pro Plan też? Ja karmię moją małą własnie Pro Planem i planpowałam kupić duży worek (7,5 kilo za 100 zł, oczywiscie spod lady, bo w sklepie kosztuje ze dwa razy tyle)
Zapisane
PatiS Moria Carina i akwa

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Purina- znacie?
« Odpowiedź #34 : 2006-05-02, 18:40 »
Purina Pro Plan to dobra karma. Ja karmie Cat Chow... myslicie, ze to naprawde zla karma? I ile kosztuje kilo Pro Planu dla mlodych kotow? CC u mnie na wage 11 zl. Jeszcze tylko spytam co sadzicie o Whiskas Dentabits i Whiskas anti-Hairball. Tak, tak. Wiem, ze Whiskas to zla karma, ale nie wiem czy te przekaski tez sa takie zle...
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Purina- znacie?
« Odpowiedź #35 : 2006-05-03, 19:16 »
Moja maja nie chce jeśc puriny tez musiałam dac piwniczniakom ona je tylko 3 karmy  rc hills i od czasu do czasu jak nie ma nic innego to eukanube ale i tak nie je jej tak chetnie jak wpycha royalka ale nawet jak jej odwaze a jest głodna to idzie do miski obok i wpycha rc dla psów..............naszczęscie biega duzo i sie bawi i nie jest gruba...
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 25 zapytaniami.