Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Wegetarianizm, weganizm no i miesozerstwo !  (Przeczytany 4916 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cathycash

  • Gość
Wegetarianizm, weganizm no i miesozerstwo !
« Odpowiedź #60 : 2004-12-28, 16:45 »
No wiecie... inny sposób by nie  zadziałał, pozatym gdy pomyślałam, ze to co mam teraz w ustach jest ciałem świnki, ginącej w męczarniach... powrócił widok krwi, wnętrznosci i ten straszny odór zepsutego ciała... cała rzeźnia... po prostu zwróciłam to co miałam w ustach i resztę treści żołądkowej....

Mięso mi smakowało i pewnie nadal by tak było, gdybym nie wiedziała jak się je pozyskuje...

Próbowałam wszelkich sposobów. Krzyki, błagania, w końcu puszczałam filmy z rzeźni i wrzeszczałam na cały dom "smaczenego"... takie tam.. dużo nie pomogło.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Wegetarianizm, weganizm no i miesozerstwo !
« Odpowiedź #61 : 2004-12-29, 12:17 »
no to i ja sie pochwale. nie jem mięsa od 12 roku życia (czyli lat już 12) jajek zaś od roku a córa moja od urodzenia jest jaroszką (jada ryby, jaja i nabiał) a decyzje podejmie sama jak będzie starsza, bo na razie ma 3 lata. :tak:
mięsożerców raczę takimi obiadami, że zaczynają żałować... nawet mąż ograniczył spożycie zwierząt(do ryb i drobiu raz na tydzień) a jak go poznałam nie mógł żyć bez mięsa.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

zakla

  • Gość
Wegetarianizm, weganizm no i miesozerstwo !
« Odpowiedź #62 : 2004-12-29, 12:24 »
wegetarianka od miesiaca:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wegetarianizm, weganizm no i miesozerstwo !
« Odpowiedz #62 : 2004-12-29, 12:24 »

k_lap

  • Gość
Wegetarianizm, weganizm no i miesozerstwo !
« Odpowiedź #63 : 2004-12-29, 15:56 »
Jadam mieso, ale nie ma go w moim tygodniowym menu zbyt wiele. Raz na jakis czas mam ochote zjesc troche miesa, ale czesto zastepuje je innymi potrawami. Nie dlatego, ze chce byc wegetarianka, ale dlatego ze tak lubie jesc... malo miesa, wiecej warzyw i nnych posilkow obchodzacych sie bez miesa.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 23 zapytaniami.