Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Narty czy snowboard?  (Przeczytany 3534 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

navel

  • Gość
Narty czy snowboard?
« : 2003-11-12, 18:28 »
no właśnie,zbliża się zima więc chyba możemy sobie zrobić "zimową ankietę" :) co wolicie narty czy snowboard? napewno każdy ma inne zdanie-głosujcie!!!
Zapisane

Emilka

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #1 : 2003-11-12, 18:36 »
ja nie jezdze ani na nartach ani na snowboardzie...ale za to regularnie co zime jezdze na lyzwach :)
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #2 : 2003-11-12, 18:55 »
ja KOCHAM narty, to mój ulubiony sport, ale nigdy nie próbowałam na snowboardzie, jakoś mnie nie ciągnie... Jeszcze dwa i pół miesiąca i bedzie szzzzzzzzzuuuummm na stoku :) nie moge się doczekać ferii.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Narty czy snowboard?
« Odpowiedz #2 : 2003-11-12, 18:55 »

Tonks

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #3 : 2003-11-12, 19:21 »
Ja wszystko tamtej zimy uczyłam się na snowbordzie i jest spoko !!!
Narty też i łyżwy też lubie
Zapisane

kareena

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #4 : 2003-11-12, 19:33 »
lubie narty, ale niestety b.rzadko mam okazje na nich jeździć. łyżwy tez ok ;)
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #5 : 2003-11-12, 19:51 »
sanki, sanki, sanki, sanki :mrgreen:
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #6 : 2003-11-12, 20:34 »
Ja tam nie lubię ani nart, ani snowboardu, łyżew itd. Po prostu nie cierpię sportu ;) Jestem okrooopnym leeenieeemm... :)
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Mlody

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #7 : 2003-11-12, 21:33 »
A ja jezdze na lyzwach, super sprawa ;)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #8 : 2003-11-12, 22:07 »
ehh... sanki, choć już na nie nie wychodzę, jeździłam z naszą panią i klasą na stoki, ale jakoś nie miałam hm ochoty? zapału? do nauki na nartach, żałuję...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Narty czy snowboard?
« Odpowiedz #8 : 2003-11-12, 22:07 »

awangarda

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #9 : 2003-11-12, 22:21 »
ja jezdze na nartach ale w tym roku chce sie nauczyc jezdzic na snowboardzie bo juz mam go 4 lata a ani razu na nim niejezdzilam :p a  ijeszcze chce skiring czy jak to sie tam pisze... tylko niewiem kto mnie pociagnia :P
Zapisane

Mami

  • *
  • Wiadomości: 185
    • WWW
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #10 : 2003-11-13, 04:11 »
Zdecydowanie snowboard. :)

Jezdze od trzech lat, i jestem zachwycona :)
Zapisane
Nie boje sie obietnic
Nie lekam sie zazdrosci
Nie dbam o nagrody
Kpie z przyzwoitosci

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #11 : 2003-11-13, 08:25 »
przed operacja narty, a teraz niestety nie moge  :cry:  :cry:  ale za to lyzwy przez caly rok :) gram w hokeja i jezdze czasami tak sobie na slizgawkach :) chyba, ze odmroza lodowisko od 15 czerwca do 12 sierpnia to wtedy pomykam na rolkach... tylko ewentualne upadki wtedy bardziej bola... :lol:
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Tiggy

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #12 : 2003-11-13, 12:10 »
Nie no ja na nartkach kocham jezdzic, ulubiony sport :) Jezdze od 6. roku zycia, a w tym roku marzy mi sie francja ... no, wlochy moga tez byc, bo tansze ;)

A na snowboardzie sprobuje chyba w tym roku (o ile gdzies wyjade, wszystko zalezy od mojego piesia, ktora byc moze zostanie mamusia, i wtedy ferii nie bedzie) :)
Zapisane

KAMILO

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #13 : 2003-11-13, 14:28 »
uwielbiam jeździć na nartach... :roll: na snowboardzie jeszcze niejeździłem no ale może tej zimy...
Zapisane

Gopi

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #14 : 2003-11-13, 15:45 »
A ja nie umiem ani na nartach, ani na snowboardzie, ani na łyżwach :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Narty czy snowboard?
« Odpowiedz #14 : 2003-11-13, 15:45 »

Wiedźma

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #15 : 2003-11-13, 16:46 »
Jak bylam mala, to jezdzilam na nartach, teraz nie jezdze i mnie do tego nie ciagnie. Do snowboardu tez, a lodu sie boje, wiec lyzwy odpadaja ;) Tak wiec w rachube wchodza tylko sanki.
Ale tak w ogole, to niecierpie zimy, bo jestem zmarzluch, do tego mozna buty przemoczyc, a ziemia twarda lub slisko i utrudnia to jazde konna.
Zapisane

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #16 : 2003-11-13, 19:41 »
Zima jest moją ulubioną porą roku - ubóstwaim takze wszelkie sporty zimowe - jednak na 1 miejscu są właśnie narty i snowboard ..  ;)  Na nartach jeżdże od kiedy miałam 3 latka, a na desce bede jeździć 2 rok - mam kijowo, bo moja decha nie jest wyczynowa tylko zjazdowa, więc nie da siem jeździć "dwoma końcami" tylko jednym  :P  :lol:  ;)  Tak więc ,żeby jechać w przeciwną stronę trzeba zrobic obrót o 180 :):):) Hie hie ... nie powiem, żeby mi to wychodziło, ale i tak lubiem jeździć na desce ... ;)
Zapisane
GG 1056033

Tiggy

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #17 : 2003-11-13, 20:58 »
Zapomnialam dodac, ze na lyzwach sie uczylam rok temu jezdzic, ale boje sie na stawie jezdzic, bo lod czasem niemilo trzeszczy :D wole na feriach udac sie na lodowisko, albo pojechac w weekend do stolicy pod PKiN i tam jest bezplatne lodowisko :) W dodatku mozna kogos poznac ... choc teraz chyba sie mnie to nie dotyczy,kiedys to mozna sie bylo wybrac na "łowy" :lol: :lol:
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #18 : 2003-11-13, 21:07 »
Ja jeżdżę na nartkach od 10 latek i jestem zachwycona. Nie umiem się zabardzo poruszać na łyżwach. Szkoda mi tylko, że na mój ulubiony sport mogę poświęcić tylko kilka dni w roku :?
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #19 : 2003-11-14, 13:26 »
Ja tam wole sanki, bo nigdy nie jeździłam na nartach albo łyżwach a tym bardziej na snowboardzie :). U mnie akurat jest zarąbiście bo najbardziej lubie ringo a w ringo gramy duuzo razy
 A w zime :) Dupoloty PoV3® 4EvE®
Zapisane

Biały Orzel

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #20 : 2003-11-14, 19:44 »
Hej!
Narty i sanki :wink: Najlepsza zabawa jest jak się jedzie z wysokiej stromej góry i się zatrzymać nie można. I się w takim pędzie gdzieś w krzaki wjeżdża :lol: A na snowboardzie jeszcze nie jeździłam  :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Narty czy snowboard?
« Odpowiedz #20 : 2003-11-14, 19:44 »

AgaŚ

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #21 : 2003-11-15, 08:56 »
Ja gdy skonczylam 6 lat zaczelam jezdzic na nartach.....  no i mi sie teraz znnudzily..... Snowboard gooooooora :) Jezdze od 2 lat... tylko wiecie to sa moze 2 tyg w roku... wiec za dobrze mi to jeszcze nie wychodzi ale spox :D
Zapisane

kareena

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #22 : 2003-11-15, 16:30 »
Cytat: Biały Orzel
Hej!
Narty i sanki :wink: Najlepsza zabawa jest jak się jedzie z wysokiej stromej góry i się zatrzymać nie można. I się w takim pędzie gdzieś w krzaki wjeżdża :lol:


ojj tak... :P ja gdy nie umiałam jeszcze hamować nartami to przyrąbałam z impetem w takiego kolesia :oops: zwaliłam go z nóg :P
Zapisane

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #23 : 2003-11-15, 18:45 »
Hie hie ... ja kiedyś zostałą `zwalona z nóg` przez takiego chłopaka - ja snowboardzie jechał - nawet łądny był :P:P:P
Zapisane
GG 1056033

kraksa

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #24 : 2003-11-21, 17:19 »
Kocham jeździć na nartach, i chyba jakoś nawet mi to wychodzi moje psiapsióły ostatnio zaczęłą jarać deska, na początku mnie to nie kręciło, ale ostatnio zmieniłam zdanie ! Kiedy tylko wyleczę kolana zaczynam się uczyć jazdy na desce!
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #25 : 2003-11-21, 17:27 »
Uwielbiam jeździć na nartach i łyżwach. W tym roku chciałabym skusić się na naukę jazdy na snowboardzie. Zobaczymy, jak to będzie.
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #26 : 2003-11-21, 18:30 »
Cytat: cholka
Uwielbiam jeździć na nartach i łyżwach. W tym roku chciałabym skusić się na naukę jazdy na snowboardzie. Zobaczymy, jak to będzie.


Polecam - snowboard to swietna sprawa, a podstawy sa naprawdde prosciutkie.... potem tylko doskonalic ...i zaszalec na stoku :D
Zapisane

Iwona

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #27 : 2003-11-23, 09:40 »
łyżwy :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Narty czy snowboard?
« Odpowiedz #27 : 2003-11-23, 09:40 »

Asia Evenstar

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #28 : 2003-12-04, 20:22 »
a widzicie, jednak narty górą :)
Zapisane

forcia13

  • Gość
Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #29 : 2004-12-04, 10:39 »
ja lubię narty i łyżwy, a zaznaczyłam narty :)
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 28 zapytaniami.