Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Idol  (Przeczytany 3663 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Idol
« : 2003-12-27, 21:55 »
Jak myślicie kto wygra w Polskim Idolu? Araczej kogo najbardziej lubicie ;)
Mi się wydaje, że wygra Monika. Ale zwatpiłam jak odszedł Paweł :/. No, a na marginesie w World Idolu Ala dała okropny występ i Kuba Wojewódzki nieźle się popisał głupotą..
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Idol
« Odpowiedź #1 : 2003-12-27, 22:02 »
mi to wisi, kariery wielkiej i tak pewnie nikt nie zrobi... a osobiście to nie podoba mi się ani Brodka, ani Kęsy.

Wg mnie Ala bardzo ładnie zaśpiewała na światowym idolu, niepotrzebnie tylko potem zaczęła wreszczeć na Wojewódzkiego i mówić mu że go nie znosi :P. Wojewódzki zachowywał się śmiesznie, i czasami rzeczywiście głupio. Myślę, że on z Alą miał jakaś "umowę" że zrobią z tego programu... pośmiewisko ;), show. I wyszło im.
Zapisane

awangarda

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #2 : 2003-12-27, 22:39 »
eee mi sie wszyscy tak srednio podobaja nic szczegolnego te brodka chyba najleszza..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Idol
« Odpowiedz #2 : 2003-12-27, 22:39 »

hexe

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #3 : 2003-12-27, 22:54 »
prawde piszac nie widzialam ani jedego odcinka z tej edycji jakos brak mi na to czasu wiec odpowiedz nr 3:)
Zapisane

Ax

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #4 : 2003-12-28, 10:14 »
Jest mi to obojętne, więc zaznaczyłam ostatnią odpowiedź
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #5 : 2003-12-28, 10:34 »
Cytat: hexe
prawde piszac nie widzialam ani jedego odcinka z tej edycji jakos brak mi na to czasu wiec odpowiedz nr 3:)


Ja podobnie... ale siwatowegi Idola ogladalam... i mysle ze Ala wypadla calkiem niezle ;)
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #6 : 2003-12-28, 13:13 »
wisi mi.. tego Kęsy nie polubiłam, a Brodki też nie specjalnie.
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #7 : 2003-12-28, 13:34 »
Mi to wszystko jedno :P Nie ogladalam tego idola, no, chyba ze czasem rano jakies powtorki z nudow.
A idol swiatowy- Ala moze i nie najgorzej... ale jakos nie dotarla do mnie :P Wygladala (moim zdaniem) niezbyt przekonywujaco, szczegolnie gdy w pewnym momencie tak obrzydliwie wyszczerzyla zeby :D Choc na tle tych wszystkich panstw... no powiedzmy, ze nie tak zle. Choc dla mnie poziom ogolnie nie byl bardzo wysoki. Will Young z piosenka Doorsow wyszedl... :? no comments. Ciekawa jestem jakby Morrison zareagowal slyszac jego wersje :lol:
Zapisane

kasia

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #8 : 2003-12-28, 15:07 »
Ja też jakoś Idola nie oglądam... Nie mam czasu  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Idol
« Odpowiedz #8 : 2003-12-28, 15:07 »

Arwen

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #9 : 2003-12-28, 15:12 »
Oczywiście, że Kuba Kęsy !!! :mrgreen:
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #10 : 2003-12-28, 16:25 »
Hehe  :lol: ja też ostatnią odp. zaznaczyłam :P
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #11 : 2003-12-28, 16:38 »
nie oglądam Idola bo nie lubie :P:P
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #12 : 2003-12-28, 21:56 »
Cytat: hexe
prawde piszac nie widzialam ani jedego odcinka z tej edycji jakos brak mi na to czasu wiec odpowiedz nr 3:)

Ja dokladnie tak samo  :wink:
Zapisane

kareena

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #13 : 2003-12-28, 22:10 »
wisi mi ten idol :P
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Idol
« Odpowiedź #14 : 2003-12-28, 22:24 »
Mnie też wisi Idol ;)
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Forum Zwierzaki

Idol
« Odpowiedz #14 : 2003-12-28, 22:24 »

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Idol
« Odpowiedź #15 : 2003-12-29, 07:36 »
wisi i jeszcze sobie powiewa...  :lol:
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Gopi

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #16 : 2003-12-29, 17:01 »
Oglądałam poprzednie dwie edycje, ale teraz co za duzo to nie zdrowo i nic mnie to nie obchodzi ;)
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Idol
« Odpowiedź #17 : 2003-12-29, 18:02 »
Zaznaczyłam pierwszą odpowiedź. Powiem, że go polubiłam. A co do tej M.Brodki to zaczyna mi działać na centralny układ nerwowy :lol: . Wszyscy jurorzy ogłosili ją Idolem, jest przez nich wypromowana. Nawet jak zaśpiewa źle, to oni i tak ją pochwalą, powiedzą, że wszystko jest ok.
I jaka tu sprawiedliwośc :?:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Idol
« Odpowiedź #18 : 2003-12-29, 18:08 »
Cytat: cholka
A co do tej M.Brodki to zaczyna mi działać na centralny układ nerwowy :lol: . Wszyscy jurorzy ogłosili ją Idolem, jest przez nich wypromowana. Nawet jak zaśpiewa źle, to oni i tak ją pochwalą, powiedzą, że wszystko jest ok.
I jaka tu sprawiedliwośc :?:


dokładnie :? :roll:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #19 : 2003-12-29, 18:15 »
Kuba Kęsy!!!!!! A Brodki nie lubię... Zgadzam się z Cholką. I dodam, że ona przez to wszystko już uważa się za wielką gwiazdę... :roll:

Moim zdaniem Ala zaśpiewała beznadziejnie... Pokazała się od najgorszej strony... :roll:
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Idol
« Odpowiedź #20 : 2003-12-29, 18:22 »
Cytat: olc!a
I dodam, że ona przez to wszystko już uważa się za wielką gwiazdę... :roll:

Oglądałam program ten niedzielny. Pokazywali "idolowiczów" w swoim rodzinnym mieście. Jej mina i zachowanie po prostu mnie rozbraja. Zachowuje się jak jakaś gwiazda  :lol:

Cytat: olc!a
Moim zdaniem Ala zaśpiewała beznadziejnie... Pokazała się od najgorszej strony... :roll:

Dokładnie. Zgadzam się z Tobą. Poza tym ta konfrontacja z Kubą W. wyszła jeszcze gorzej niż beznadziejnie. Zachowywała się jak dla mnie.... jak niewychowana smarkula  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Idol
« Odpowiedz #20 : 2003-12-29, 18:22 »

myszka

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #21 : 2003-12-29, 18:54 »
Nie oglądam Idola, nie oglądałam i oglądać nie będę, uważam ten program i kreowanych w nim ludzi za ucieleśnienie sztuczności i zaprzeczenie prawdziwego znaczenia słowa "idol" - tak więc mi to "wisi" ;)
Zapisane

olc!a

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #22 : 2003-12-29, 19:28 »
Aha i jeszcze coś - mój faworyt (Paweł Kowalczyk) odpadł... a tak chciałam żeby rywalizował w finale z moim drugim faworytem - Kubą. A tak Kuba będzie musiał walczyć z Brodką :(
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Idol
« Odpowiedź #23 : 2003-12-29, 21:27 »
a mnei to tam nie obchodzi :) a widzieliscie swiatowego jak wojewodzki po wystzkich jechał
Zapisane
To piekło nie raj :)

awia

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #24 : 2003-12-30, 15:32 »
Kuba jest bardzo ciekawa osoba,powinien wygrac,a rodki po prostu nie lubie.
wojewodzkiego lubie BARDZo,choc na poczatku jak zaczal mowic osamoobronie,beger i wlaeie troszke sie czulam zazenowana,to potem juz powrocil ten kuba ktorego lubi.
alicji j.nie znosze,powinien wygrac ten co spiewal piosenke nirvany(niech mu ktos zgoli ta ochydna bródke,prosze :) )
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Idol
« Odpowiedź #25 : 2003-12-30, 17:19 »
eh a mi sie podbal kuba na swiatowym ale nei lubialm go wczesniej
Zapisane
To piekło nie raj :)

iwa

  • Gość
Idol
« Odpowiedź #26 : 2003-12-30, 19:28 »
A JA WOGÓLE NIE OGLĄDAM IDOLA:) WIDZIAŁAM FRAGMENTY Z WORLD IODLA:) :shock: NORMALNIE TRAGEDIA! ŻE WOJEWÓDZKI GADA TAKIE GŁUPOTY TO ROZUMIEM, ALE ŻE ALA ZNIŻYLA SIĘ DO JEGO POZIOMU??? PO CO ROBILI TĄ WOJNĘ NA SŁOWA???? POZA TYM ALI NIE PASUJE WIZERUNEK JAKI SOBIE STWORZYŁA- SAM LUB NIE:) TROCHE ZA BARDZO WYSKOCZYŁA Z WIEKIEM, KTÓRY NIE PASUJE DO JEJ OSOBY:)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 27 zapytaniami.