Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16   Do dołu

Autor Wątek: Na jakim kierunku uczycie się, albo chcecie się uczyć w przyszłości??  (Przeczytany 97044 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
przenieść zawsze się mozna nawet po 1. klasie..
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Ale mowisz o LO czy wyższych szkolach ? ;p
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Zołza

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 64
  • Nie licz na nic.
Jasne, z pewnością do szkoły, technikum ekonomicznego, do którego żeby się przenieść musisz zdać materiał z dwóch semestrów tego roku, w którym się przepisujesz. Ja bym podziękowała. ;)
Zapisane
Dziewczyny z tyłkiem jak mój, nie gadają z facetami z gębą jak twoja. ;@

Forum Zwierzaki

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
W ogole przenoszenie to dziekowac ;p
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
A ja własnie to robie wracam do tech wet i zaliczam we wrześniu cały materiał z całego roku, dla chcącego nic trudnego sory ;]
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Zołza

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 64
  • Nie licz na nic.
*Myśli jak to by było zdawać samemu cały materiał ze statystyki i rachunkowości, nie liczą dziewiętnastu innych przedmiotów* Nieee, u mnie by było trudno, zwłaszcza, że rachunkowość prosta nie jest ^^
Zapisane
Dziewczyny z tyłkiem jak mój, nie gadają z facetami z gębą jak twoja. ;@

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Sud powodzenia xD Ja to itak bym się nie pchala tego zaliczać ;P Ani w tym,ani w zeszlym roku xD Poczekam do męczarni za rok ;P
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
dzięĸuję, spedziłam tylko prawie całe wakacje .. miesiąc szkoły na nauce.. i praktykach na uzupełnienie ;)
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
A ty teraz do 2 kl idziesz ?
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Forum Zwierzaki

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
A n oto racja masz szanse ;) Ja nawet jakbym w zeszlym roku chciala to by nic z tego nei blyo,bo wtedy blisko wro nie bylo, ale cóż ;P "Lubi" się to co się ma xD ne ma wyjscia ;P

Bylam dzisiaj na stajni i cos poszla gadka o mature studia itd
D- Daga, J- Ja
D: A gdzie Ty idziesz pozniej
J: Tam gdzie Klaudia
D: Weterynaria ?!
J: Yhy
D: To Ty durna i głupia jesteś jak tam idziesz
Ja dumnym głosem: Wiem ;>

Ostatnio moja mama mi mowila jak rozmawiala w pracy z jakąś stażystką czy coś ze stomatologii, a jej kolega konczyl med wet tzn nie konczyl, jest po I roku. Stwierdzenie mojej mamy:
"Moja córka jest głupia,że tam idzie, ale co zrobić " xD
Bjutiful xD
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
czy ktoś w tym roku zaczyna studiować weterynarię we wrocławiu?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
nie ja, ja jak db pojdzie to w przyszlym xD kkaassiiaa a Ty zaczynasz? ;>
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Nie, ale mój znajomy :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Uhuhu prosdze o kontakty w rocnzikach wyższych hihi ! xd
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Forum Zwierzaki

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Ehe i dupa sZr**a ... koniec z bycia wetem dr med wet ..di end .... chyba mam alergie na zwierzaki i heh.. nie dobrze plus od tego gronkowiec to juz w ogole boszko xd ... wiec stwierdzilam ide na dietetyke do poznania i pozniej robie tech weteryanryjnego i o ! :P a czy bede pozniej pracowac jako wet nie wiem ale papier bedzie xd
i wilk syty i owca cala.
PSzt.
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
hm ;] a ja spełniłam swoje marzenia - oczywiście jeszcze w gimnazjum marzylam o czym innym - o byciu weterynarzem :P , ale ktoś mi to delikatnie wyperswadował.. Dzisiaj bylam na pierwszych zajęciach z architektury wnętrz - jest po prostu przebosko xD - sporo wymagają, ale cała kadra profesorów i doktorów jest do rany przyłóż :) - życzę wam takich , oooj życzę :)
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

siemaszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 346
  • WMW i końca nie widać... :/
Ehe i dupa sZr**a ... koniec z bycia wetem dr med wet ..di end .... chyba mam alergie na zwierzaki i heh..

Szczerze mówiąc, to alergia nie jest przeszkodą w skończeniu wety, przynajmniej w Olsztynie... Jeden z moich prowadzących ma alergię na sierść, a codziennie grzebie ze studentami w psie... Poza tym pełno tu alergików różnej maści, a na piątym roku jest dziewczyna, która mdlała na każdych zajęciach z chirurgii. :P
Zapisane
"Błędem w sztuce lekarskiej jest stawać na drodze lecącego kału"

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
okazalo sie,ze nie mam alergi sasasa i skladma papieruchy na wet i dietetyke tylko,ze alergie gdyby byla w polaczeni uz innymi popierdulami moimi oj to cieko by bylo ;p

ale jest guT.
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Ja jeszcze troche czasu mam ale przydałoby się ostatecznie zdecydować ;/ . Myślę o politologii bądź psychologii. Chyba moje marzenie lat dziecinnych specjalnie dużo sensu nie ma, (śpiew operowy!) a przynajmniej wszyscy chcą mnie od tej myśli odwieść. :<
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Ja się zdecydowałam na turystykę i rekreację w Łodzi, ale mam jeszcze rok ;)
Chociaż moją pasją jest taniec..;D
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Forum Zwierzaki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
A ja planujących  i tych którzy zaplanowali i wykonali zapytam? Co Was skłania/skłoniło do składania papierów na dany kierunek? Zainteresowania? A może tego brak tylko podobają Wam sie dalsze perspektywy po ukończeniu danego kierunku? Albo jakaś inna kalkulacja?


Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
ja w sumie wiecznie niezdecydowana, ale obecnie skłaniam się ku architekturze (nie wiem jeszcze czy architektura czy urbanistyka).. czemu? cóż, rysunek to moja pasja od dziecka, matematyka to druga miłość, ich połączenie wydaje się jasne.. oczywiście podobają mi się też perspektywy i swego rodzaju prestiż tego zawodu, pewnie wpływ na moją decyzję miał/ma też fakt, że wszyscy w mojej rodzinie skończyli/studiują kierunki budowlane, znam ten świat praktycznie od zawsze. ;)

edit: no, o ile mi nie odwali i nie pójdę faktycznie do wojska.. ale to mało prawdopodobne, za daleko do domu. :P
Zapisane

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
A mi po prostu socjologia podpasowała pod maturę :P
No i warto mieć chociaż teoretyczną jako taką wiedzę o 'społeczeństwie'... ;)
Na "główny" kierunek się nie dostałam /etnolingwistyka/ a o ASP mogłam pomarzyć.

Co można robić po socjologii? Raczej nic konkretnego; zawodu socjologa nie ma, ale absolwentów ponoć można znaleźć na przeróżnych stanowiskach. Pożyjemy, zobaczymy.
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
a ja juz po studiach jestem trzy lata po prawie i administracji.
Ps Zorlis socjologie skonczyla moja kuzynka na Jagielonce i teraz mieszka we Fracncji wiec wiesz wszystko przed Toba...
powodzenia Wam zycze :wink:
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
I co ja mam zrobić. oO"
Liczyłam sobie średnią - 3,80 :/
Gdybym wiedziała żę w tym roku będą najgorsze oceny w moim życiu, to bym w życiu podań do dwóch LO nie dała. XD"A trzecią szkołę dałam do technikum weterynaryjnego, ale jak tam się  też nie dostanę ? ;x
Poszłabym do zawodówy, gdyby nie była zawodówą...
w sumie tam tylko fajne technik spedytor jest. Ale ta szkoła najgorsza w mieście jest. ._.''
W sumie nie wiem co chcę robić w przyszłości.
Boję się wyników z testu.
eh.
Przynajmniej (mam nadzieje) rodzice się nie dowiedzą, hm, a może będą coś podejrzewać?
Ale kto by im pokazał takie świadectwo, no właśnie? XD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
ppx, nie przezywaj całej średniej, bo do poszczególnych klas liczą się tylko pojedyńcze przedmioty :P może testami nadgonisz... zalezy jaki profil :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Na łamach forum zobowiązuję się, że składam marne me papiery na kierunków kilka(kulturoznawstwo, socjologia, kilka innych), w nadziei, że któryś machnie ręką i stwierdzi "No dobra, niech jej będzie".
Ponadto uroczyście zobowiązuję się- WYTRZYMAĆ na danym kierunku, mimo różnych dolegliwości psycho-fizycznych będących reakcjami mojego organizmu na stres i nową sytuację.

Proszę pamiętać o moim przyrzeczeniu i kopnąć mnie w zad jak zacznę biadolić.

Amen.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
w lo wybrałam oczywiście bio-chem-gegr, ale co dalej? nie mam pojęcia. chciałabym coś ze zwierzętami ale jeśli nie jako zawód to chociaż mieć tyle czasu by wolontariat w schronie, gdyby nie polska to bym sie zainteresowała w zoo, w oceanarium ale u nas w kraju praca ogranicza się do karmienia zwierząt, no chyba że coś się zmieni...

Fatty powodzenia :P
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Fatty, o kulturoznawstwie napisane było w gazecie, iż jest to jeden z najmniej przydatnych kierunków ;P Mam tam kumpelę z liceum i narzeka na ogromne ilości materiałów do czytania. Socjologia z kolei to kierunek baaardzo luźny, i chyba praktyczniejszy. Choć nie raz mam wrażenie, że mówimy o rzeczach oczywistych dla każdego w nieco mniej zrozumiałych słowach, i tyle. ;)
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 28 zapytaniami.