Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pierwszy raz w życiu mam kota  (Przeczytany 1461 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nutek91

  • *
  • Wiadomości: 2
Pierwszy raz w życiu mam kota
« : 2020-08-28, 00:52 »
Witam wszystkich miłośników zwierząt.
Od 3 godzin mam u siebie w mieszkaniu kota a mieszkam w bloku na 1 piętrze.
W jaki sposób stałem się posiadaczem kocura o imieniu Nutek ?
Pijany osiedlowy dres chciał go udusić.... ja mu uratowałem życie ale mniejsza z tym.
Kotek jest mały ale nie wiem ile ma dokładnie na pewno nie więcej niż 4 miesiące.
Proszę Was o pomoc ponieważ do tej pory miałem tylko pieski ostatni mój zwierzak pudel miniaturowy jakoś wcześniej nie lubiłem specjalnie kotów ale w tym się zakochałem już. Kocur jest spokojny nie niszczy nic.
Ale szybko muszę ogarnąć jak się nim zajmować.
Pierwsza kwestia jest taka ,że nie mam kuwety... muszę jutro kupić czy za kuwetę może robić miednica ?
Kolejna rzecz to jaką karmę dla niego kupic ? Coś nie bardzo drogiego ale zdrowego...
Kociakowi chciałbym też coś gotować bo u mnie w domu gotuje sie zupy na mięsie i czy taki kot może jeść mięso ? Moje psy zawsze uwielbiały mięso z zupy.
Jak nauczyć kociaka czystości czyli tego aby załatwiał się do kuwety ?
Czy kociaka mogę wypuszczać na dwór jak będzie większy ? Mieszkam na 1 piętrze więc mógłby niby przez balkon schodzić... Ale nie chce aby mu się cokolwiek stało..

Proszę Was o napisanie wszystkiego co powinienem wiedzieć o opiece nad kotkiem :)
Dzisiaj idę z nim też do weterynarza wiadomo musi go zbadać.

Pozdrawiam !
Zapisane

nutek91

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Pierwszy raz w życiu mam kota
« Odpowiedź #1 : 2020-08-28, 16:07 »
Kolejne pytanie... Kot na razie ma ok. 3 miesięcy w jakim wieku trzeba go wysterylizować aby nie zaznaczal moczem terytorium tj. do kiedy mam czas ?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 26 zapytaniami.