Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ptasia grypa  (Przeczytany 1487 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maxxxo

  • Gość
Ptasia grypa
« : 2006-03-15, 18:19 »
słyszałem że nie mażzna pic wody z kranu ponieważ panuje ptasia grypa.A czy tak woda po odstaniu szkodzi np. bojownikowi?? pomóżcie ja nie mam filtra-a jeśli chodzi o niego to kupuje filtr gąbkawy wraz z brzęczykiem,ale nadal boje sie że będzie rybke wciągał.... :|
Zapisane

PorannaRosa

  • Gość
Odp: Ptasia grypa
« Odpowiedź #1 : 2006-03-16, 15:49 »
A gdzie takie info słyszałeś?
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Ptasia grypa
« Odpowiedź #2 : 2006-03-17, 22:25 »
eh... ludzie, co by filtr pomógł? jak by była woda skazona wirusem i wirus byłby przenoszony przez ryby to by było odrzu widać, ryby by padaly jak ręką rusz. Ja sie naprawde dziwie temu wsyzskiemu, ludzie teraz wpadają na różne pomysły aby ostrzec drugich i te pomysly nadodatek są jakieś nierozsądne i nic znaczące, pzrecież woda przechodzi przez filtry, oczyszcalnie. ja juznic nie rozumiem, to juz chyba 6 temat o ptasiej grypie i nic z tego nie wynika, bo choroba była, jest i będzie.. :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ptasia grypa
« Odpowiedz #2 : 2006-03-17, 22:25 »

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Ptasia grypa
« Odpowiedź #3 : 2006-03-18, 14:13 »
A ja się pytam : CZEMU W PRAWIE KAŻDYM DZIALE MUSI BYĆ WĄTEK O PTASIEJ GRYPIE??? :P

Luudzie kochanii...
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ptasia grypa
« Odpowiedź #4 : 2006-03-18, 15:14 »
zaczyna mnie to już denerwowac...

1. żeby zarazić się bakteria, wirusem, czy czymkolwiek to potrzebna jest ODPOWIEDNIA ilość danego zarazka.
2.  PTASIA grypa nie ma szans zaatakować ryby - jeśli by mogła to wszelkie ryby byłyby od daiwn dawna historią.
3. A od kiedy pije się surową wodę z kranu? Smakuje chlor?, bo jesli ktoś ma DOBRĄ wode, to taka woda nie pochodzi z kanalizacji a ze STUDNI GłEBINOWYCH, do których zarazki NIE dotrą.
4. filtr nie jest po to by ryba nie zarażała się czymś, filtr jest po to by ryba nie pływała we własnych odchodach.
5. do tych ktorzy boja sie ptasiej grypy - nie jedzcie kurczakow bo ptasia grypa, nie jezdzcie wolowiny bo bse, nie jedzcie wieprzowiny bo pomor, nie jedzcie zadnych owocow bo ptaki srają jak latają i takie goowno może spaść na owoc a potem was zarazic, nie jedzcie warzyw "z ziemi" bo tezec... nie pijcie wody bo to, bo to tamto bo (...) - wniosek - po kiego jeszcze zyc, skoro mozna sie zarazic dowolnie wybrana zaraza na kazdym kroku....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 25 zapytaniami.