Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????  (Przeczytany 5341 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malpkaw

  • Gość
nasze koty to niezłe agenciki jak coś wymyśla to głowa mała.Jak wiadomo kazdy kot ma cos na koncie ?? mój kot ma tgo wiele ostatnio mialaczał na fierane bo myslał ze tam mucha jest albo była plama na sciane i zaczoł ja lizać dziwak ?? a wasz kot co zrobił głupiego ????
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #1 : 2004-08-21, 14:53 »
Ja mam bardzo krótko kota i nie zauważyłam, żadnych takich jego zachowań. No może poza tym, że jak się czegoś przestraszy (np. mojego psa) to ucieka na drzewo, tylko że nie na szczyt drzewa, ale zawiśnie na wysokości ok. 20cm nad niemią i myśli że już jest bezpieczny. (naiwny) :lol:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

iwa

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #2 : 2004-08-21, 15:57 »
moja mania skoczyła z fotela na lampe :? a lampa ma taką papierową kulę :? poza tym to moje koty cały czas robią buju buju na firankach.a maciek kiedyś wisiał na oknie :wink: nic strasznego,tylko wleciał mi do pokoju,jak myłam okno,którego wogóle normalnie nie otwieram i nie ma tam zabezpieczenia żadnego.maciek dyndał na oknie.pupka mu tylko sterczała. :lol:
czasami któryś wylatuje na klatke,jak sie drzwi otwiera,a tak poza tym to są kochane :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedz #2 : 2004-08-21, 15:57 »

Eli

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #3 : 2004-08-21, 16:17 »
Ja Olimpa też mam od kilku dni (w poniedziałek będzie tydzień) i jedyna dziwna rzecz którą zauważyłam, to to że bawi się... biletami autobusowymi :]
Ale kartki kawałek, takiej pomietej nie ruszy :] tylko bilet autobusowy :]
Zapisane

malpkaw

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #4 : 2004-08-21, 19:18 »
no mój uwielbia drabine bo moja jest taka nietypowa bo strasznie wysoka specjalna do kamienic i jak był mały i nieraz teraz mu sie zdarza ze jak wejdzie to zejsc nie moze konczyło sie zawsze upadkiem (nie tragicznym 0 obejmował dziwna taktyke zchodzenia :)) :wink:
Zapisane

siersciuch

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #5 : 2004-08-21, 21:26 »
Sobota chcialam dluzej pospac, otwieram oczy patrze a kicia buja sie nad moja glowa na baldachimie i ma z tego niezly ubaw  ;)
Zapisane

malpkaw

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #6 : 2004-08-21, 22:31 »
mój na szczęscie nie skacze po lampach i po baldachimie ma za cieżki tyłek  :wink:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #7 : 2004-08-21, 22:48 »
W sumie mogę wymienić 2 najgłupsze rzeczy jakie popełnił mój kot:
a) wyskoczyła z balkonu(mieszkam na 3 piętrze). Raczej specjalnie,bo nawet jakby się poślizgnęła na kafelkach to nie ma jak dołem "wylecieć" :roll: . Nic jej się na szczęście nie stało, chłopak mojej siostry znalazł ją na dole w krzakach całą roztrzęsioną...
b) kiedyś ktoś 'wspaniały' zamknął balkon i nie zauważył,że Sonia jest na balkonie. Kotka próbowała przeskoczyć przez LEKKO uchylone okno. Zaklinowała się,ale na szczęście ją wyjeliśmy...
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #8 : 2004-08-22, 10:29 »
czasem się zdarzy coś Garfisi,ale naj naj najgłupsze to było to jak wywaliła 2 lata temu choinkę Bożonarodzeniową :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedz #8 : 2004-08-22, 10:29 »

Eli

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #9 : 2004-08-22, 11:38 »
sylwka :lol: hehehehehe to mi coś przypomniało :lol:
Rok temu poszłam po Wigilii na Wigilie mojego chłopaka. Mieli kota od jakiegoś miesiąca może. Kotek malutki i troche sie bał. Schował się w pewnym momencie za choinką. No to mama mojego chłopaka poleciła mi, żeby ją wyjeła...
To ja, sprytnie, razem z kotem, przewróciłam choinke :lol: :lol:
Drzewko wylądowao na stole, czubek choinki w śledziach  i była to przewodnia myśl reszty świąt  :lol:  tego chyba nie zapomne, Kitka też nie  :lol:
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #10 : 2004-08-22, 14:56 »
uuu to wesoło :lol:  :lol: no u mnie,aż tak bardzo nie było do śmiechu,bo wszystko się potukło :grr:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #11 : 2004-08-22, 15:16 »
Eli-jak Ty tego dokonałaś? :) Skoczyłaś na to drzewko,czy jak? ;)  :lol:
Zapisane

Eli

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #12 : 2004-08-22, 15:58 »
Sama nie wiem jak to zrobiłam  :lol:  trzeba mieć talent :D chyba szturchnełam drzewko od tyłu i poleciało :D
Zapisane

malpkaw

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #13 : 2004-08-22, 17:38 »
no mój tez jest taki zdolny rok temy zwalił drzewko bo bąmbkami zaczoł sie bawic choinka była świerza wiec cała donica z piachem sie rozpypała :))))
Zapisane

Sal

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #14 : 2004-08-23, 08:19 »
Najnowszy najgłupszy wyczyn jednego z moich kotów do kąpiele żwirkowe Dyzia.  :roll:  W wyszorowanej kuwecie, ze świeżym żwirkiem.
Najciekawsze jest to, że jest to małe plastikowe pudełko dla Ptysia (ma 7 tyg. i dorosłe kuwesty sa dla niego za duże). Mieści sie w tym pudełku akurat połowa Dyzia.  ;) Kombinuje strasznie, jakby wleźć całym cielskiem. Zagarnia żwirek pod siebie i tarza się w nim.
Jakbym nagrała i wysłała do "Śmiechu warte" - nagroda gwarantowana.  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedz #14 : 2004-08-23, 08:19 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #15 : 2004-08-23, 16:55 »
Mój kot odkrył, że mrugam. Leżę sobie a on się przygląda, zauważy moje oczy i zaczyna się skradać. Gdy jest bardzo blisko zamykam oczy. Po chwili otwieram jedno oko i widzę jak kociak wybija się do skoku. Szybko zamykam oczy i tylko czuję jego pazurki.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Blanka

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #16 : 2004-08-23, 18:17 »
"nie zrobił...ale robi" cały czas  :lol:
mam drugą kuwetę, taką wyjazdową, która z reguły stoi na szafie no i Azja oczywiście upodobał sobie spanie w tej zapasowej kuwecie  :lol: Oczywiście jest umyta itp, ale wygląda to prześmiesznie.
Zapisane

malpkaw

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #17 : 2004-08-23, 21:12 »
mój kot jak odkurzacz to na niego psycze a co najlepsze jak sobie stoi ładnie na poryzau to potrafi do nie podejsc i psyczec na niego jak nie odkurza i pacac go łapą  :wink:
Zapisane

weronika

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #18 : 2004-08-25, 18:10 »
"malpkaw" napisala:no mój tez jest taki zdolny rok temy zwalił drzewko bo bąmbkami zaczoł sie bawic choinka była świerza wiec cała donica z piachem sie rozpypała :))))
malpko, ja po  rok temu mialam swieta bez choinki , bo moj lobuziak nie pozwolil na to. podczas gdy corka go zabawiala , ja ubralam slicznie choinke,ale  Oskar gdy ja zobaczyl taka fajna i kolorowa ,oszalal ze szczescia! Z tego szczescia wskoczyl od razu na sam czubek i zrzucil cale drzewko, powybieralam mniej zniszczone zabawki , oraz nietlukace sie bombki , bo raczej takie tylko pozostaly po tej kociej zabawie,probowalam ubrac drzewko ponownie , ale nawet mowy o tym nie bylo:-)))Oskar nie pozwolil :lol:
Zapisane

malpkaw

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #19 : 2004-08-25, 18:21 »
hehe no w tym roku juz nie bede miała drzewka  :wink:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #20 : 2004-08-25, 22:13 »
Dobrze,ze moja kota jest już starsza i nie ma ochoty skakać na bożonarodzeniowe drzewka :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedz #20 : 2004-08-25, 22:13 »

Maxim

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #21 : 2004-08-25, 22:45 »
Najgłupszy wyczyn mojego kota to przejście, podczas kiedy ja zajęta byłam pucowaniem okien, po parapecie zewnętrznym ( dla uspokojenia dodam ,że mieszkam na parterze) wzdłuż bloku i wejście do pierwszego napotkanego otwartego okna sąsiadów. Więc ja biegem do sąsiadów, walę do drzwi :lol: , tłumaczę zdezorientowanej sąsiadce o co mi chodzi, razem wpadamy do pokoju, w którym powinien być kot i co widzimy.......koniuszek Maxowego ogona, kot postanowił wrócić do domu tą samą drogą , którą przyszedł :lol:
Zapisane

malpkaw

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #22 : 2004-08-26, 07:09 »
ja mieszkam na 4 piętrze wiec mój by sie nie odwazył :wink:  jeken kłopot z głowy
Zapisane

Sal

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #23 : 2004-08-26, 08:14 »
Inne głupie wyczyny moich kotów to:
- zamknięcie kumpla w szafce w kuchni (przez pacnięcie łapą w drzwiczki szafki, w której siedział drugi kot),
- wielokrotne zwalenie stojaka z bluszczem (co się kwiatek podźwignie po upadku, pada po raz kolejny  ;) ),
- wyłączanie telewizora poprzez zaplątanie się w kable i ich wyciągnięcie z gniazdka (zawsze wtedy, gdy pan ogląda film  ;) ),

Inne wyczyny zdarzają się sporadycznie (w/w - cyklicznie  ;) ). Jak sobie coś jeszcze przypomnę, to dopisze.
Zapisane

halina

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #24 : 2004-08-26, 10:09 »
Moja matylda ogólnie jest dziwna  :P  ale ostatnio  to zauważyła u mnie w pokoju ćmę na ścianie. No i siedziała u mnei na poduszce i polowała na nią:) Potem (gdzies po ok. 5 minutach) ta ćma odleciała no i musiałam ją matyldzie pokazywać. Mój Mądry kocio oczywiście ją złapał. Tyle że potem w nocy coś ją opętało i rzucala sie na mojej poduszce i przez nastepnych kilka wieczorów czatowała na tej słynnej już poduszce:) ;)
Zapisane

Blackall

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #25 : 2004-08-26, 10:30 »
mniej wiecej godz temu Mala skoczyla z okna (ok. 4 metry..) Puszek ma to opanowane, ale sie juz powstrzymuje
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #26 : 2004-08-26, 18:50 »
Daisy chyba już czterokrotnie skąpała się w klozecie :roll:  i kilka razy w wannie :roll:  W ty raz sama wskoczyła, bo polowała na nogi swojego pańcia :lol:
Ciekawe są też w jej wykonaniu "serenady do niedostępnej muchy" :lol:  a jeszcze ciekawsze jest to jak TZ za tą muchą dla niej biega :lol:  No i nieustannie atakuje psa, czasami tak ją gryzie, że Viga aż piszczy.
Jak mi się przypomni coś wybitnie głupiego w jej wykonaniu, albo coś zrobi to napiszę, w tej chwili ogląda TV ;)
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #27 : 2004-08-26, 19:25 »
O własnie przypomniały mi się jeszcze dwie głupie rzeczy jakich dokonał mój kot :)
-(mieszkam na 3 pietrze)przeszła przez balkon na balkon sąsiadów. To było rano, wszyscy w pżamach ogladali tam TV a facia wyleciała z gazetą na Sonię :grr:
-Zblizała się wigilia i w wannie były 2 karpie. Własnie się zastanawialiśmy kto ma zabić...Odpowiedź przyszła sama :) Sonbia w końcu nie wytrzymała i wskoczyła do wanny :lol: Jedną rybę zabiła, drugą "drasnęła" :roll:
A i jeszcze jedno:
-Raz wskoczyła...do akwarium z rybkami! Na szczęście żądnej się nic nie stało,ale Sonia była cała przemoczona no i wkurzona, bo tzreba było suszyć ją suszarką. :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedz #27 : 2004-08-26, 19:25 »

malpkaw

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #28 : 2004-08-26, 20:30 »
hehe no wanna to super sprawa moja kicia jak wpadła do wanny to nie mogła wyjsc a moja mam nie słyszła bo była w 2 pokoju wchodzi do łazienkia tam kicia która walczy zzywiołe
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #29 : 2004-08-27, 11:27 »
Moja krowka raz chciala przeskoczyc z materaca na szafe ale przy tym nieszczesliwym skoku popchnela materac a on spadl na dwa otwarte drzwi od szafy i polamal je  :shock: I jeszcze jedno,jak chomik borysek byl na wybiegu zastawilam otwarta klatke...chcialam wlozyc boryska spowrotem a krowka wlazla do klatki boryska i nie mogla wyjsc! hehehe  :lol:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.123 sekund z 28 zapytaniami.