Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????  (Przeczytany 5337 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eli

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #30 : 2004-08-27, 12:43 »
HEhhehe ja miałam jeszcze taką sytuacje, nie wiem czy to smieszne, ale ...
Koło monitora, na biurku stoi klatka z myszą. Olimp bardzo lubi ''bawić'' się ze Spajkiem..  Potrafi siedzieć godzinami koło klatki i sie gapić, nawet jak Spajk śpi :) Najlepsze jest to jak mysz gryzie go po łapkach przez kratki, bo to taki diabełek mały..
Ale nie o tym ;)
Na przeciwko biurka z kompem stoi łóżko...
Zdażyło się to tylko po razie... bo wiecej już nie próbował..
Zawsze, zeby dostac sie do klatki, to wskakuje mi na kolana i wchodzi na biurko. Ale że jest mały, a ja odsuwam na noc krzesło od biurka, to ma problemy (teraz opracował chodzenie po parapecie :D) Pierwsze co spróbował, to doskoczyć na biurko z ziemi... hehehe, nie wyszło mu, nie doskoczył :D
A drugie, to skoczyć z łóżka na biurko.. Też mu sie nie udało, nie doskoczył :D Bardzo sie wystraszyłam bo myślałam ze mu sie cos stało a on zaczął biegać jak szalony po pokoju i sie bawić :) Śmiesznie to wyglądało :)
Zapisane

Tofifi

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #31 : 2004-08-27, 15:35 »
Z ostatnich głupot mijej kici to zdarzyło jej się, bedąc na dzialeczce na smyczy, biegac i polować na osą.Niestety role szybko sie zmienily , bo to kot uciekał przed osą.
Z codziennych wariacji to normą jest to, że traktuje mnie jak kota.Wdrapuje mi sie na kark jak siedzie na krzesle czy fotelu i wylizuje mi wlosy, podgryzujac , szarpiąc jakby  mnie myła.Po czym robi to na zmianę ze swoja toaletą.
Normalka to tez nieplanowane kompiele podczas śliskich spacerów na krawędzi wanny  wypełnionej wodą z piana.Nie zniechęca to jej jednak  do ponownych prób tego rodzaju
Zapisane

Eli

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #32 : 2004-08-28, 11:50 »
Najgłupsza rzecz jaką zrobił Olimo? Heh, chyba najlepiej na świecie potrafi udawać biednego, zagłodzonego kotka ...
Kiedy ktoś jest w kuchni, to nie obejdzie się bez miałczenia kota, który jest TAAAAK STRAAAASZNIE GŁOOOOODNY ...... niewazne ze jadł 5 minut temu ... muusi przecież wyzebrać troche jedzenia :D
i dobrze mu to wychodzi bo zawsze ktoś się zlituje i da mu troche jeść .....
Zapisane

Forum Zwierzaki

najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedz #32 : 2004-08-28, 11:50 »

Maxim

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #33 : 2004-08-29, 11:07 »
Inne wygłupy mojego kota to skakanie nagle na ścianę na wysokość około 1,5 metra. Może coś się mu wydaje ,że tam widzi , bo ja nigdy nic tam nie dostrzegam  :bezsilny:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #34 : 2004-09-11, 13:56 »
Odświeżam temat bo mogę dodać parę wygłupów mojego kota. Sonia niedawno kiedy siedziałam przy kompie usiadła na biurku, nad którym jest szafka na której stori kwiatek. Zaczeła szybko machac ogonkiem. Wiedziałam,że chodzi o kwiata ale o co dokłądniej? :?:  :bezsilny:  Po chwili wszystko było jasne. Sonia skoczyła na kwiatka( :) ) i dgyby nie półka, która wisi obok i na którą spadł kwiatek musiałabym zbierać ziemię ;) I tak dwa razy.
Trochę później sytuacja powtórzyła się ale Sonia nie skoczyła na kwiatka,tylko na ręcznik który wisiaj w kuchni. Udało jej się zwalić go 2 razy, potem go tak mocno przymocowałam,że dalsze wysiłki były bez sensu ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #35 : 2004-09-11, 14:25 »
ekhm najglupsza rzecz w wykonaniu Szkaradki to lapanie niewidzialnych okruszkow na podlodze ;) kladzie sie na boku wysuwa jedna lape do przodu (plasko przylega do ziemi) zaczyna nia machac tak  jakby chciala cos przesunac, tylnimi nogami sie odpycha i tak sie slizga po calym mieszkaniu przesuwajac to cos ;)
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #36 : 2004-09-11, 19:49 »
Hehe dzisiaj na balkonie jak zbierałam pranie to Sonia weszła na ziemniaki i tak się przymierzała jakby chciała...sikać! :shock: Wygoniłam ją.Za chwilę patrze...To samo,tylko ze na kartonie z kafelkami! Dostala ze skapetki ;)
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #37 : 2004-09-11, 19:53 »
*Mój kotek przeszedł po parapecie do sąsiadki
i szukałam go 3godz....
*Schował się dp pralki
*Spał w kwiatach na balkonie

To wg mnie  najgłupsze rzeczy jakie mójkotek zrobił
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Mysza89

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #38 : 2004-09-11, 20:07 »
1. Moją kocicę strasznie siągnie za okno... W końcu udało jej się przespacerować po parapecie, ale kiedy zobaczyła ten piękny widok z czwartego piętra to przylgnęła do ściany i miauczała :)
2. Kiedy przyszła do mnie "koleżanka", kot stanął przed drzwiami, wyprężył się, zasyczał i poleciał za kanapę. Nie wychodziła zza niej przez dobre sześć godzin, a jak ktoś przeszedł obok to po prostu była furia :-D
Zapisane

Forum Zwierzaki

najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedz #38 : 2004-09-11, 20:07 »

Honhard

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #39 : 2004-09-11, 20:38 »
Mój kot jak lezy mi na glowie i jak sie zgasi swiatlo to zaczyna pazurkami bawic sie moimi wlosami ;) a jak zaswiece swiatlo, to przestaje :) wygląda to strasznie śmiesznie :D
Zapisane

Kira

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #40 : 2004-09-12, 00:23 »
spadała z parapetu z malej wysokosci :o
 boi sie wlasnego odbicoa w szafie :lol:
krolisia angorka lezy plackiem na podlodze i jej nie widac  a kicia idze  krolis wyskakuje kotka sie  puszy i ucieka do tylu... :lol:
i to co jej sie za czesto zdaza wychdzi na klatke by przywitac osobe ktora idzie schodzi jedno pol pietro drugie polpitro po czym wraca ale nie wchodzi to gory dwa pol pitra tylko jedno i laduje  w pioniepod drzwiami nazych sąsiadow  ptem ocywisczie koncert  czemu drzwi sie nie otwieraja  kotka głupieje  azw koncu wchde ja patrze zabieram kot a zszokowanego i ona wparowuje do mieszkania i tradycyjnie mialknieciem wita sie jak by nigdynic... :lol:
Zapisane

AleksandraAlicja

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #41 : 2004-09-12, 19:46 »
A według mojej Koteczki to można zegarek ustawiać- nie wiem, jak ona to robi, ale punkt o 5.25  (w nocy) przynosi żywą mysz, po czym ją morduje u nas w pokoju...
Kiedyś w nocy śniło mi się, że Koteczka konsumowała mysz na mojej poduszce. Rano się budzę, a koło mnie leży ogonek i dwie łapki... Brr!
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #42 : 2004-09-12, 20:45 »
Tak samo moja kota kiedyś przyniosła na wsi mojej mamie do łóżka martwą myszkę... :)
Zapisane

danuta

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #43 : 2004-09-13, 00:04 »
Może to trochę niesmaczne co napiszę ,ale przez wiele lat obcuję ze zwierzakami i tem przypadek chociaż niesmaczny ale mnie i zadziwił i rozbawił.Otóż po kilku dniach od pojawienia się nowego kota mój 5 miesięczny ToTo ( rezydent) przykleił qpę do ściany.Wiedziłam,że to jego sprawka,bo i wielkość i wysokość "płaskorzeźby"się zgadzała.Tylko nie wiem jak sobie z przyklejeniem tak fachowo poradził,bo futerko w wiadomym miejscu miał czyściutkie. :o Dobrze,że takie natchnienie artystyczne miał tylko raz.
Zapisane

@ZUZIA@

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #44 : 2004-09-18, 20:54 »
Kiedys mialam kota ktory sam otwierał sobie drzwi! Skakała na klamke (ktora była dosc wysoko) i otwierał se drzwi :)  A nie wiem czy ktos słyszal o kocie, ktory sie załatwiał na ubikacji i na dodatek jeszcze spuszczał wode!!! Widziałam to w Smiechu Warte :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedz #44 : 2004-09-18, 20:54 »

weronika

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #45 : 2004-09-19, 11:39 »
Cytat: @ZUZIA@
Kiedys mialam kota ktory sam otwierał sobie drzwi! Skakała na klamke (ktora była dosc wysoko) i otwierał se drzwi :

Sal , to tak jak twoj! Moj lobuz tego nie potrafi.Siada pod drzwiami i czeka az ktos mu otworzy :)
Zapisane

Olka1992

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #46 : 2004-09-19, 15:49 »
Najgłupsza rzecz? Pyza kiedyś w zabawie zaczepiała pazurami zasłonę no i po prostu pazu jej się w nią zaplątał i tak wisiała. Od razu oczywiście podniosła raban i mieliśmy akcję ratunkową.
Zapisane

@ZUZIA@

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #47 : 2004-09-19, 20:11 »
Moj kot jeszcze kiedys wlazl na sam czubek drzewa a potem nie potrafił z niego zejsc! Strasznie miauczał biedulek :(  Nie było nikogo kto mogł go zciągnąc. Mama juz chciala zwodzic po pomoc, ale jak spadł nam jak z nieba moj kuzyn i zciągnął kociaka :)
Zapisane

Sal

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #48 : 2004-09-20, 08:56 »
Cytat: weronika
Cytat: @ZUZIA@
Kiedys mialam kota ktory sam otwierał sobie drzwi! Skakała na klamke (ktora była dosc wysoko) i otwierał se drzwi :

Sal , to tak jak twoj! Moj lobuz tego nie potrafi.Siada pod drzwiami i czeka az ktos mu otworzy :)


Miło mi, że Dyzio jest już na forum tak dobrze znany  :lol: .
Faktycznie jest specjalistą od skoku na klamkę - otworzy wszystko! Jak się skapował, że drzwi np. do warsztatu czy kotłowni są zamknięte na klucz, miauczy pokazując lapą klucz.  :shock:
Niech no mi ktoś powie, że zwierzaki nie są inteligentne  :nono:

--------------------

Najnowsza głupia rzecz w wykonania Dyzia i mojej mamy  ;) : chuśtanie się w torbie na zakupy.
Kot włazi do torby, a pani chuśta.  :lol: Kot jest szczęsliwy.  :shock:


--------------------

O tym "wyczynie" też chcę wam napisać: Ptyś skąpał się w kibelku. :roll: Ale sie biedak przestaszył!
Żeby go wykąpać potrzebna była mi pomoc męża, tak się zaciekle bronił.  ;)
Zapisane

AniaJ

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #49 : 2004-09-23, 16:42 »
Mój kocurek odkryl, że żwirek świetnie nadaje się do zabawy. Wskakuje do kuwety i te kamyczki się ruszają, więc natychmiast zaczyna na nie polować, czym wprawia w ruch kolejne i kolejne i tak może polować dlugo na te żwirki. Jak mu się znudzi to wykopuje żwirek na podlogę, a gdy usiluję zamiatać, rzuca się na na zmiotkę :P
Zapisane

@ZUZIA@

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #50 : 2004-09-24, 20:24 »
Skoro mowa o Zwirku to przypomniala mi sie jedna rzecz, ze jak moj kotek byl jeszcze maly to podjadal sobie zwirek! Musialam go pilnowac zeby go nie jadl bo jeszcze by sie biedak zatrul. Od tego momentu nazywamy go Zwirek :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedz #50 : 2004-09-24, 20:24 »

weronika

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #51 : 2004-09-24, 21:38 »
Cytat: Sal


O tym "wyczynie" też chcę wam napisać: Ptyś skąpał się w kibelku. :roll: Ale sie biedak przestaszył!
Żeby go wykąpać potrzebna była mi pomoc męża, tak się zaciekle bronił.  ;)

Moj kocina tez nie znosi sie kapac, kiedys zrzucil  mi perfumy , ktore sie potlukly , kotek pachnial niesamowicie ,strasznie sie balam , zeby tylko nie zdazyl sie polizac , zlapalam go i przy pomocy corki urzadzilysmy mu kapiel. Darl sie niesamowicie , sasiadka z dolu darla sie jeszcze glosniej krzyczac , ze juz cisza nocna,szok :lol: Na szczescie jak najdelikatniej sie dalo kocine jakos w koncu  wymylam . Jak tylko pomysle , ze przeciez mogl zrzucic te perfumy , gdy nikogo nie bylo w domu, to az mnie , brrr , ciarki przechodza, wszystkie kosmetyki poznikaly z polek :)
Zapisane

Kira

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #52 : 2004-09-24, 22:19 »
:) Moja kicia tez   skąpala sie w kibelku i do wanyy   nie  pelnej tylko mokrej skoczyła ;)  i raban podniosla ale teraz juz takich numerów nie robi tylko upominasie o obciecie pazurków :)
Zapisane

malpkaw

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #53 : 2004-09-25, 10:11 »
no mój lubi siedzieć w wannie wchodze sobie do łazienki a on siedzi sobie w wannie i obserwuje jak woda kapie z kranu ostatnio wszedł bo bardzo duzego worka i sie przestraszył i zmykła przez cały dom ale mielismy ubaw z niego
Zapisane

Sal

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #54 : 2004-09-27, 13:48 »
A Dyzio nauczył sie otwierać lodówkę... :?  ;)
Zapisane

atusia

  • Gość
najgłupsza rzecz która zrobił twój kot ?????
« Odpowiedź #55 : 2004-09-27, 14:02 »
To ja Wam coś opiszę.
Mój kocurek syjamski rok temu połknął igłę krawiecką wraz z nawleczoną nitką  :roll:  Bawił się drugim końcem czyli nitką, gryzł gryzł, aż w końcu połknął.Za późno zauważyłam i jak podbiegłam widziałam już tylko srebrny koniuszek igły...niestety nie udało mi się wyciągnąć mu z pyszczka tej nieszczęsnej igły..
Co dalej, a więc trochę paniki, telefon do weterynarza i porada od niego "czekać co będzie dalej..." Była szansa,że igła nie utknęła gdzieś po drodze, bo kotek pił i jadł...Na drugi dzień wieczorem po "opróżnieniu" nieszczęsna igła wraz z nitką została znaleziona w jego "kupce"...Ja i mój kotek mielismy sporo szczęścia...i już nigdy nie zostawiam na wierzchu żadnych ostrych przedmiotów, a w szczególności igieł.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 28 zapytaniami.