Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Morderca!!!  (Przeczytany 9376 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kacper

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 751
  • :)
Morderca!!!
« Odpowiedź #90 : 2004-10-16, 21:44 »
jeszcze nic. nie wiem nic nowego bo mnie długo nie było zawondy itp. ale jutro się dowiem!!!
Zapisane

Dona

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #91 : 2004-10-16, 22:34 »
no to czekamy na info...
Zapisane

Tika

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #92 : 2004-10-17, 22:12 »
No i co????????????
Zapisane

Forum Zwierzaki

Morderca!!!
« Odpowiedz #92 : 2004-10-17, 22:12 »

Yzalbe

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #93 : 2004-10-17, 22:58 »
Cytat: st.master
1. walnijcie go jakąś kłodą :walenie:
2. wytarzajcie go gdzieś na skwerku (najlepiej gdzie jest dużo psich eghymm...)
3. włuszcie go do kosza na śmieci i po kilkusekundach wyjmijcie
4. przyklejcie do niego karteczke z napisem "mój tata jest żulem, więc mu uciekłem. dajcie mi kawałek chleba. bóg zapłać" i i przywiążcie go do latarni.

no, można też zadzwonic na policjię, ale "kata" młody dłuuuuuuuuuuuuuugo nie zapomni... :killl:


A mnie sie to podoba :wink:  Chociaz dodalabym pare bolesniejszych punktow :roll:
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #94 : 2004-10-19, 15:47 »
Cytuj

st.master napisał(a):
1. walnijcie go jakąś kłodą  
2. wytarzajcie go gdzieś na skwerku (najlepiej gdzie jest dużo psich eghymm...)
3. włuszcie go do kosza na śmieci i po kilkusekundach wyjmijcie
4. przyklejcie do niego karteczke z napisem "mój tata jest żulem, więc mu uciekłem. dajcie mi kawałek chleba. bóg zapłać" i i przywiążcie go do latarni.

no, można też zadzwonic na policjię, ale "kata" młody dłuuuuuuuuuuuuuugo nie zapomni...

Tyle że może to dać owoce w przyszłości :roll: ... każdy jest inny... nie jest do końca powiedziane że przez manto przestanie to robić...może tego dłuugo nie zapomni ale moze to mieć też przeciwne skutki... wszystko trzeba wziąść pod uwage :]
Zapisane

st.master

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #95 : 2004-10-19, 20:14 »
Cytat: Yzalbe
A mnie sie to podoba :wink:  Chociaz dodalabym pare bolesniejszych punktow :roll:


a jakie? :mrblue:
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #96 : 2004-10-19, 20:39 »
Cytat: st.master
Cytat: Yzalbe
A mnie sie to podoba :wink:  Chociaz dodalabym pare bolesniejszych punktow :roll:


a jakie? :mrblue:


Tak jak wspomnialam na poczatku powieszenie za nogi na jakims drzewie..

Kacper, czy cos sie zmienilo?? Sa jakies postepy??
Zapisane

st.master

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #97 : 2004-10-19, 20:43 »
hmm tez niezle :wink: . nie sadzilem, ze sie tak znas na tego typu rzeczach...
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #98 : 2004-10-20, 00:14 »
Jesli chodzi o okrucienstwo w stosunku do okrutnych ludzi, to jestem baaaardzo okrutna :grr:  I mam juz za soba uswiadamianie bachorow z patologicznych rodzin, ze kot to nie zabawka :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Morderca!!!
« Odpowiedz #98 : 2004-10-20, 00:14 »

kocham_koty

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #99 : 2004-10-29, 13:48 »
a wiadomo już co się dzieje, było coś?? jak się skończyło??
Zapisane

PuchonKa

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #100 : 2004-10-30, 23:28 »
Cytat: Yzalbe
Jesli chodzi o okrucienstwo w stosunku do okrutnych ludzi, to jestem baaaardzo okrutna :grr:

Dobrze powiedziane ;)
Ja nigdy nie miałam żadnego incydentu z jakimiś pojebanymi bachorami, może z wyjątkiem kilku dzieciaków około półtora roku temu. Wyławiali kijanki ze stawu, a potem wsadzali je do butelki z wodą i chyba potrząsali, albo robili z nimi różne inne straszne rzeczy. Gówniarze byli strasznie pyskaci i nic sobie nie robili z próśb, gróźb, a w końcu i z wyzwisk (nawet jak przyczepili się do nich dorośli). W końcu gdzieś uciekli. Myślę, że gdyby to się zdarzyło teraz, to bym im nie darowała, po prostu rozszarpałabym ich na strzępy  :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Morderca!!!
« Odpowiedź #101 : 2004-10-31, 22:36 »
To okropne nóż się otwiera w kieszeni. :evill:  :grr:  :grr:
Zapisane
BC + koci podrostek

kocham_koty

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #102 : 2004-11-01, 18:57 »
jak już mówiłam, to ja gdybym wiedziała, że to ten co koty morduje to bym się na niego rzuciła z pazurami, ale tylko, gdyby to był szczyl małay ( :) ), a tak, jakby był starszy odemnie to bym zebrała grupkę qmpli i ...  :grr: wiadomo nie daruję :grr:
Zapisane

dracULA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1296
  • TaNiE wInO jEsT dObRe Bo JeSt DoBrE i TaNiE
    • WWW
Morderca!!!
« Odpowiedź #103 : 2004-11-05, 17:03 »
Cytat: PuchonKa
Dobrze powiedziane ;)
Ja nigdy nie miałam żadnego incydentu z jakimiś pojebanymi bachorami, może z wyjątkiem kilku dzieciaków około półtora roku temu. Wyławiali kijanki ze stawu, a potem wsadzali je do butelki z wodą i chyba potrząsali, albo robili z nimi różne inne straszne rzeczy. Gówniarze byli strasznie pyskaci i nic sobie nie robili z próśb, gróźb, a w końcu i z wyzwisk (nawet jak przyczepili się do nich dorośli). W końcu gdzieś uciekli. Myślę, że gdyby to się zdarzyło teraz, to bym im nie darowała, po prostu rozszarpałabym ich na strzępy  :grr:  :grr:  :grr:


Trzeba bylo ich do stawu wepchnac! :lol22:
Zapisane
T.U.S.K - Towarzystwo Ubespieczeniowe Szpitalnych Kaczek
TOKIO CIOTEL & HONGKONG MOTEL z theBillem na wokalu ;)

Yzalbe

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #104 : 2004-11-05, 17:24 »
Przestanmy juz wymyslac co bysmy takim zrobili, a skupmy sie na glownym watku: Kacper, czy cos sie ruszylo?? Blagam, nie daj za wygrana!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Morderca!!!
« Odpowiedz #104 : 2004-11-05, 17:24 »

Blanka

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #105 : 2004-11-05, 20:50 »
I pomyśleć że w Egipcie koty chroniło prawo - za zabicie kota groziła kara śmierci! Może to nie był taki zły pomysł....Nawet w średniowieczu, które uważane jest za "ciemne czas" koty były chronione obyczajem. Kto je zabił, okrywał się hańbą. ( na podstawie Edussek. serwis portalu interkalsa) I pomyśleć, że teraz się cofamy, tyle bezmyślności, tyle okrucieństwa...brak słów :(

*z ciekwostek to własnie wyczytałam, że Islam do dziś karze wiernym karmić bodaj jednego bezdomnego kota.
Zapisane

Hermi93:D

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #106 : 2004-11-06, 13:13 »
Matko jak to przeczytałam to chciało mi się płakać. Kocham wszystkie zwierzaczki!!! Nie tylko koty zresztą. Ja bym tego dzieciaka normalnie udusiła, ale może on nie wie co robi wogle.
Zapisane

kocham_koty

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #107 : 2004-11-07, 20:23 »
Cytuj

Nawet w średniowieczu, które uważane jest za "ciemne czas" koty były chronione obyczajem. Kto je zabił, okrywał się hańbą.

nie zgadzam sie z tym. w średniowieczu uważano koty za wcielenie diabła i zabijano w najbardziej okrutny sposób- topiono, palono na stosie, zrzucano z wiez kosciołów i.t.p. koty były symbolem czarownic, wiec je tępiono
Zapisane

Inia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 161
Morderca!!!
« Odpowiedź #108 : 2004-11-13, 19:41 »
Za to w egipcie było dobrze dla kotów. Każdy kto zabił kota to sam ginął czy miał jakąłś inną kare
Zapisane
Nobody knows who I really am,
I never felt this empty before
And if I ever need someone to come along
Who's gonna comfort me and keep me strong

aggattka

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #109 : 2004-11-14, 10:46 »
NA WIECZNĄ ODSIADKĘ DZIADA!!!!!!
Zapisane

Blanka

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #110 : 2004-11-15, 19:40 »
Cytat: kocham_koty
Cytuj

Nawet w średniowieczu, które uważane jest za "ciemne czas" koty były chronione obyczajem. Kto je zabił, okrywał się hańbą.

nie zgadzam sie z tym. w średniowieczu uważano koty za wcielenie diabła i zabijano w najbardziej okrutny sposób- topiono, palono na stosie, zrzucano z wiez kosciołów i.t.p. koty były symbolem czarownic, wiec je tępiono



"Na tle ówczesnej Europy pozytywnie wyróżniała się Polska. U nas nie stosowano takich praktyk. Przeciwnie, koty zajęły miejsca oswojonych łasiczek. Stały się domowymi ulubieńcami i były chronionie obyczajem. Kto je zabił, okrywał się hańbą-uśmiercanie zwierząt było zajęciem wyłącznie dla hycla."  :wink:
http://www.koty.gemapro.vip.alpha.pl/boskie.html
Zapisane

Forum Zwierzaki

Morderca!!!
« Odpowiedz #110 : 2004-11-15, 19:40 »

aggattka

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #111 : 2004-11-15, 20:51 »
Cytuj

w średniowieczu uważano koty za wcielenie diabła i zabijano w najbardziej okrutny sposób- topiono, palono na stosie, zrzucano z wiez kosciołów i.t.p. koty były symbolem czarownic, wiec je tępiono

Dokładnie. A kto ten okropny zwyczaj tępienia zaczął? Papież Innocenty VIII!!! Na chwałę Boga!!!

Ja nie wiem jak tak można. Czy ci ludzie byli aż tak głupi... Kiedyś w starożytności czcili koty, miały największe przywileje i luksusy. Podobno kiedyś król perski Kabryzes wykorzystał to w wojnie z Faraonem Psametychem III i kazał wszystkie znalezione koty przywiązywać do tarcz. Podziałało i Egipcjanie woleli się poddać niż je zranić.
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Morderca!!!
« Odpowiedź #112 : 2004-11-15, 22:18 »
Ludzie nie tylko byli głupi ale niestety nadal SĄ !! Męczą zwierzaki  :(
Zapisane
BC + koci podrostek
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 27 zapytaniami.