Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zamroczenia  (Przeczytany 3744 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Zamroczenia
« : 2005-03-30, 20:31 »
Od pół roku mam coś takiego, że kiedy szybko wstanę to robi mi się biao przed oczami, nic nie widzę...czasem jest gorzej że nie jestem w stanie nic powiedzieć i upadam. Kiedyś na szkolnej wycieczce rowerowej przydażyło mi sie coś takiego...do tego doszło mrowienie w rękach. Innym razem na działce rodziców dostałam tego "zamroczenia" i mimo iż nic nie widziałam to szłam dalej! Totalnie straciłam kontrolę na sobą i wkońcu zatrzymałam się leżąc juz na schodach. Czy Wam też się zdarza coś takiego?
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Zamroczenia
« Odpowiedź #1 : 2005-03-30, 20:38 »
był już niedawno taki temat. poszukaj  ;)
Zapisane

Ellen

  • Gość
Zamroczenia
« Odpowiedź #2 : 2005-03-30, 20:38 »
Codziennie. Kilka razy po podaniu roznych lekow tak mi sie zrobilo, ze przez kilkanascie minut nic nie widzialam i nie slyszalam, czarno przed oczami i "gwiazdki" migajace plus kolatanie serca, mrowienie w calym ciele i skurcze miesni :roll: Po tym bylam biala jak sciana i zimna jak trup. To podobno wynika z tego, ze przez pewien czas jest zaburzone dochodzenie krwi do mozgu i nastepuje niedotlenienie. A tak na boku to ja od paru miesiecy mam bez przerwy, 24 godziny na dobe piszczenie w uszach i kolorowe mroczki przed oczami i zaden lekarz nie wie od czego to :roll: Ale juz przywyklam i nie zwracam uwagi.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zamroczenia
« Odpowiedz #2 : 2005-03-30, 20:38 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Zamroczenia
« Odpowiedź #3 : 2005-03-30, 20:57 »
Ja jak nieraz wstanę ale tylko gdy nagle, to robi mi się czarno przed oczami, nic nie widzę przez ok 5 min. Muszę usiąść choćby na podłodze i odczekać. Do tego czuje jak mi krew "opada" z głowy. Podejrzewam że to właśnie przez to że głowę miałam za nisko i troszkę za duzo krwi poszło ;) Ale po 5 min jest ok.
Chociaż może to być przez moją wadę wzroku. (podejrzenie jaskry...)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Zamroczenia
« Odpowiedź #4 : 2005-03-30, 21:03 »
a ja bym radzila przebadac sobie krew :roll:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Zamroczenia
« Odpowiedź #5 : 2005-03-30, 21:04 »
a ja bym radziła poszukać tematu, bo tam kilka osób udzieliło rad i nie ma sensu powtarzać :)

nawet ułatwię zadanie :)
http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?t=16420
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Zamroczenia
« Odpowiedź #6 : 2005-04-15, 16:58 »
Ja jak wstaję to mi się kręci w głowie...
Zapisane

Apiska

  • Gość
Zamroczenia
« Odpowiedź #7 : 2005-04-15, 17:05 »
Również mam ciemno przed oczami z rana, dlatego nigdy nie wstaje gwałtownie. Czekam chwilkę z zamknietymi oczami i dopiero sie podnosze.
Zapisane

Agysz

  • Gość
Zamroczenia
« Odpowiedź #8 : 2005-04-15, 22:56 »
Ja miałam to samo,ale jeszcze gorzej..Dość,że głowa mnie bolała jak się nagle podnosiłam z łożka to jeszcze mam tak,ze czasem idąc "kuje" mnie coś z tyłu głowy :( Robi mi się ciemno pzed oczami i wszystko mi sie miesza...Raz tak mnie bolało,że się przewróciłam...Nie wiem od czego się to dzieje...ale teraz widzę,ze nie ja mam taki problem ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zamroczenia
« Odpowiedz #8 : 2005-04-15, 22:56 »

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Zamroczenia
« Odpowiedź #9 : 2005-04-16, 12:27 »
No rzeczywiście musze iśc przebadać krew bo wczoraj znowu miałam zamroczenie i spadłam ze schodów...ale bnic mi się nie stało.
Zapisane

Agysz

  • Gość
Zamroczenia
« Odpowiedź #10 : 2005-04-17, 12:47 »
Ariva No to pędz jak najszybciej to lekarza!! Jak będziesz cos wiedziała to daj znać,bo ja też mam takie objawy..
Zapisane

Apiska

  • Gość
Odp: Zamroczenia
« Odpowiedź #11 : 2005-04-23, 17:32 »
Ja mam często w ciągu dnia kłucia z tyłu głowy, jak by mi kto igły wbijał ;/
Zapisane

Arwen

  • Gość
Odp: Zamroczenia
« Odpowiedź #12 : 2005-04-23, 17:55 »
Eh, ja tez częto mam zawroty głowy i "ciemność" przed oczami...Przyzwyczaiłam się. Nie wiem dokładnie dlaczego, jest kilka mozliwosci.
Zapisane

Bonsai

  • Gość
Odp: Zamroczenia
« Odpowiedź #13 : 2005-04-23, 19:47 »
JA tez tak mam... I to często.. Ale przyzwyczailam sie do tego na tyle, ze chwilke to przetrzymam, to znika a ja ide sobie dalej :) Po co sobie zawracac glowe drobnostkami ;)
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Zamroczenia
« Odpowiedź #14 : 2005-04-23, 21:26 »
U lekarza jeszcze nie byłsm.

Mi się wydaje że zawroty głowy mają się do dojrzewania.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zamroczenia
« Odpowiedz #14 : 2005-04-23, 21:26 »

Agysz

  • Gość
Odp: Zamroczenia
« Odpowiedź #15 : 2005-04-23, 22:32 »
Apiska ja mam dokładnie to samo :( i nie wie co to może być :( ja juz kilka razy się przewróciłam z tego powodu..
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zamroczenia
« Odpowiedź #16 : 2005-04-24, 12:04 »
Mi się wydaje że zawroty głowy mają się do dojrzewania.

To prawda. Słyszałam o dziewczynie, której zdarzało się zemdleć kilka razy dziennie.
Zapisane
IBDG Wrocław

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Zamroczenia
« Odpowiedź #17 : 2005-04-24, 15:47 »
Nasz organizm w czasie dojrzewania może trochę nie nadążać...np. w czasie wzrostu czasami możemy mieć niedotlenienie lub cos w tym stylu. Czasem słyszy się o zawałach serca u ucziów, którzy zabardzo wysilali sie na wfie.
Zapisane

Auriedicy_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 239
Odp: Zamroczenia
« Odpowiedź #18 : 2005-04-24, 16:18 »
Ja mam coś takie, że jak wstanę to mam takie mroczki, ale to zaledwie na jakieś 5 sekund i stopniowo wszystko wraca do normy. Nie raz mi się obraz rozmazuje gdy długo jestem przy kompie...
Zapisane
...

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Zamroczenia
« Odpowiedź #19 : 2005-04-24, 20:21 »
Ja jeszcze zaobserwowałam, że kręci mi sie w głowie jak siedze w wannie w które jest dośc ciepła woda. Wtedy robi mi się duszno i mi jest niedobrze :|
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: Zamroczenia
« Odpowiedź #20 : 2005-04-24, 21:54 »
Te zamroczenia to może być hipotomia/hipotonia ( ;) ) . Ale nie jest to choroba. Zaleca się dużo ruchu i naprzemienny prysznic - raz zimny, raz ciepły, jeśli nie całego ciała, to samych podudzi.
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Forum Zwierzaki

Odp: Zamroczenia
« Odpowiedz #20 : 2005-04-24, 21:54 »

Agysz

  • Gość
Odp: Zamroczenia
« Odpowiedź #21 : 2005-04-24, 22:00 »
o będe musiala wypróować ;) może mi coś pomoże... dzieki za rade..napewno się przyda..i nie tylko mnie jak i innym :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 27 zapytaniami.