Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: Już pożegnania nadszedł czas...  (Przeczytany 19942 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #60 : 2005-06-24, 09:59 »
smutno :(
no, ale mamy klasowe forum, bedziemy robic zloty i spotkanka.. bedziemy prawda?

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #61 : 2005-06-24, 10:08 »
Ja wczoraj miałam zakończenie 3 klas gimnazjum :( Było smutno, wprawdzie wszyscy starali się jako tako trzymać, nawet nauczycielom było przykro... Jak zobaczyłam moją matematyczkę to się zryczałam cała jak debil (przez 3 lata siedziałam w pierwszej ławce przy biurku). Szkoda mi, że się rozstajemy. Wkońcu dużo nas łączyło - chodziłam do jeden klasy z osobami, z którymi znałam się 9 lat :( Przywyczaiłam się do nich i do naszych klasowych wygłupów. Nawet na apelu wyczytali moją klasę jako największych kawalarzy i jajcarzy i za przykład podali podłożenie naszej wychowawczyni szpilki na krzesełko :lol:

Niby umówilismy się za tydzień na klasowe ognisko, ale to już nie będzie to samo... Mam nadzieję, że w liceum trafię na fajną klasę.
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #62 : 2005-06-24, 10:25 »
a ja sie ciesze ze sa wakacje chociaz pewnie bedzie nudno ale u mnie w szkole i nauczyciele i uczniowie sa glupi , za rok mam zakonczenie gimnazjum ale wtedy tez nie bedzie mi smutno bo beznadziejnie u mnie w budzie jest
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedz #62 : 2005-06-24, 10:25 »

Asiulek

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #63 : 2005-06-24, 10:33 »
U mnie dzisiaj przyszliśmy po swiadectwo.
Popłakałam się, nasza wychowawczyni prawie też

Jako nie wyobrazam sobie tego że własnie dziś skończył się okres 9 lat spędzonych z moją kochaną klasą.
Dopeiro teraz zaczynam doceniac to co miedzy nami bvyło, co razem przeszliśmy.
Koniec gimnazjum ...kiedy to minęło ? Sama nie wiem. Wiem jedno... nigdy nie zapomne tego co tutaj przeżyłam...
Zapisane

paolinka

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #64 : 2005-06-24, 11:14 »
Ja tak samo.... Ci ludzie wiele dla mnie znacza... i nie ma mowy, ze o nich zapomne! Nigdy!!!!
Dzisiaj idziemy na wspolna impreze  :) kocham ich wszystkich......................
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #65 : 2005-06-24, 11:18 »
Ja zobaczę się z moja klasą w prawie pełnym składzie (oprócz dwóch osób), ale smutno mi z powodu zwolnienia mojej wychowawczyni :( :(
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #66 : 2005-06-24, 11:23 »
u mnie było nudno....
Jakieś nagrody na sali... w klasie chyba z 8 minut siedzieliśmy.... potem tylko "cześć"  i tyle.... :| a z reszta potej klasie nie mam czego oczekiwać...
Zapisane

Asiulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 486
  • Jai Guru Deva Om
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #67 : 2005-06-24, 11:31 »
U mnie też puścili "Koniec" ... :( Smutno mi strasznie, ale płakać nie dałam rady i... już raczej nie dam ;) 6 lat z tymi głupkami było po prostu świetne : ) Mimo wielu afer , kłótni itp. ;) Już po ceremonii , w klasie, dostaliśmy koszulki z naszym zdjęciem klasowym i każdy się podpisywał : ) cute^^ Cholera, nawet nie powinno mi być przykro, bo większa częśc mojej klasy idzie do tego samego gimnazjum co ja ... ale to już nie to samo ;/
A za 3 lata znowu rozstanie z klasą ... Dlaczego nie załapałam się na 8- klasową podstawówkę i 4-klasowe liceum , eh ? :P
Zapisane
Words Are Flowing Out Like Endless Rain Into A Paper Cup
They Slither Wildly As They Slip Away AcrossTheUniverse

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #68 : 2005-06-24, 11:59 »
Ja na szczęście skończyłam dopiero 1 klasę gimnazjum. Nie wiem co to będzie za 2 lata. Staram się nie poryczeć, ale wątpię, że wytrzymam... :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedz #68 : 2005-06-24, 11:59 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #69 : 2005-06-24, 12:45 »
No i już po.... Płakali i płaczą nadal prawie wszyscy, nawet chłopcy :cry: Zresztą , boję się iść do gimnazjum ... :cry: ... O rany :cry:
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #70 : 2005-06-24, 14:47 »
Wreszcie! Koniec. Ja jestem happy :) Nie będę musiała widywac tego palanta, którym jest mój wychowawca :;d:

Chociaż wiem, ze trudno Wam pewnie było się pożegnac ze swoją klasą :;d: Jak był bal na koniec 6-stych klas, jak zwykle wygłupialiśmy się, bawiliśmy, a inne klasy łaziły jak smutasy... teraz ja poszłam do gimn. nr 2 a cała reszta do 1. Ale jak widuję ich to tylko "cześć" "siema" i koniec gadki... nie to co kiedyś.
Zapisane

aleb

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #71 : 2005-06-24, 16:41 »
A ja nie jestem happy :( Już nigdy nie bede widziała tej mojej szalonej i w dodatku bardzo zgranej klasy w jednej salce :( i nawet wychowawczyni, która zawsze stawała w naszej obronie :cry: No ale mówi się trudno...
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #72 : 2005-06-24, 20:28 »
:cry: o 17 spotkaliśmy sie po raz ostatni w pełnym składzie :( miałam nie ryczeć, ryczałam z resztą jak 3/4 klasy :cry: było tak uroczyście najpierw na sali, częśc artystyczna, polonez... :( a potem w klasie, na sali nie ryczałam (z resztą ciężko by mi było w chórze płakać i śpiewać ;) ) ale w klasie jak zaczęła mówić nasza pani a potem przyszła się jeszcze z nami pożegnać moja ukochana pani od polskiego to się rozryczałam :cry: wiem, że chociaż prawie wszyscy idziemy do tego samego gima to jednak już nie będzie tak samo i chociaż uważam że ta klasa nie była najlepszą pod względem zgrania sie ze sobą to jednak przeżyliśmy ze sobą te 3 lata a z niektórymi nawet 6.. :( razem chodziliśmy na wycieczki, śmialiśmy sie, płakaliśmy i wogóle.. :cry: nie sądziłam że będzie mi aż tak żal odchodzić :(
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #73 : 2005-06-24, 20:38 »
Skończyłam 1 klasę gimnazjum i teraz już żyć beż moich kochanych ludzików nie mogę to co będzie za 2 latka? :( z tą klasą zżyłam się 100 razy bardziej (z resztą co ja porównuję) niż z klasą z podstawówki eh.. :( na szczęście jeszcze przed nami 2 super latka, a te wakacje będziemy spędzać we wspólnym gronie :)
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #74 : 2005-06-24, 20:45 »
Łeh :) u nas nikt nie płaksiał, wychowawca sie śmiał, to my z nim i było fajnie :) trochę żałuję, ale chyba bardziej cieszę się z tego, że już wakacje :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Forum Zwierzaki

Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedz #74 : 2005-06-24, 20:45 »

ssgosiass

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #75 : 2005-06-24, 20:47 »
A u nas normalke :P
I tak spotkamy się po wakacjach, możliwe że bez dwóch osob ( i dobrze :? )...
Nie płaczcie dziewczyny :* bedze dobrze :tuli:
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #76 : 2005-06-24, 21:56 »
Talut nie chce tych głupich wakacji!! Mogę oddać wszystko, tylko nie moją najukochańszą klasę na świecie :cry: ! Byliśmy najbardziej zgraną i zżytą grupą ludzi w szkole :(...Nie! Na Ziemi! W kosmosie! Wszędzie! :( I już kurde tęsknię za wszystkimi! :cry: Nawet za tym durnym mezopłazem...on jednak dodawał naszej klasie tego charakterystycznego "czegoś"...Na akademii wzruszyłam się trzy razy :(, czyli kiedy...:
1) Dyrka mówiła o Dominie, który jest moim wspaniałym kumplem, że przyszedł do nas mimo swojej kontuzji (zerwał mięsień razem z kawałkiem kości :/) i nasza klasa zaczęła bić brawa specjalnie dla niego... :(
2) Dominika, z którą wariowałam na balu szóstoklasistów, dostawała jako jedyna z całej szkoły medal S. Jachowicza (nasz patron ) i dyra mówiła, że była wzorem ucznia dla wszystkich, łącznikiem między uczniami a nauczycielami, wyjątkową osobą, niezwykle zaangażowaną w życie szkoły i pracowitą i również dostała morze braw, niektórzy nawet wstawali z miejsc Połowa klasy się wzruszyła, w tym ja... :cry:
3) Podczas przemówienia dyry o wszystkim co przeżyliśmy w tej szkole, czyli pierwsze smutki, radości, sukcesy, porażki, przyjaźnie (wtedy pomyślałam o mojej przyjaciółce ze Stargardu Szczecińskiego, którą znam od urodzenia) i miłości (spojrzenie na Domina i Kubę, czyli moich dwóch ukochanych z przeszłości)
Potem w klasach wychowawczyni powiedziała kilka pięknych słów, niesamowicie dla nas miłych, które podziałały na każdego. Conajmniej połowa klasy rozpłakała się na całość :(. Ja rzuciłam się w ramiona mojej przyjaciółki Marty, z którą znam się 9 lat, od 1 klasy przedszkola :(...Teraz obydwie mamy całe mokre szkolne kamizelki od naszych łez. Nie wierzę, że teraz będziemy musiały się rozstać :cry: :( :( Jak tak sobie myślę, że rozstałam się z tymi ludźmi na zawsze to automatycznie mam całe oczy zaszklone :(. Teraz jak patrzę na zdjęcia klasowe z 6 i 1 klasy to łzy lecą mi cały czas po policzkach :cry: ...ja nie wytrzymam bez mojej kochanej, walniętej klasy! TO NIE MOŻE BYĆ PRAWDA! MY SIĘ NIE ROZSTALIŚMY, PRAWDA? :cry: :cry: :cry:
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #77 : 2005-06-24, 22:20 »
Dziewczynki  :tuli: pamietam moje zakończenie 6 klasy tez było smutno wszyscy ryczeli nawet chór śpiewał i płakał kiedy śpiewali "Ogniska już dogasa blask", a mi było cholernie smutno ale oczywiście Alek debil potafi płakać tylko wtedy kiedy jest wściekła :P. Nie umiałam płakać! Wszyscy ryczeli a ja jedna nie :lol: a było mi cholernie smutno...

A dzisiejsze zakończenie roku... nie będę widziała się z tymi mułkami dwa miesiące, a i tak nie mogliśmy sie rozstać... :P tzn. dziewczyny, bo chłopacy poszli zaraz po odebraniu świadectw :| - to tacy debile :P a do mom ukochanym nauczycielkom to sie rzucałam na szyje i sie przytulałam ;) smutno mi było bardzo jak sie dowiedziałam ze moja naj naj najkochańsza pani bibliotekarka odchodzi na emeryturę :( :cry:  mam nadzieję ze kituje i ze za rok znów się zobaczymy i całą godzinę lekcyjną pogadamy o psach i kotach ;) i jeszcze mi było smutno jak moja kochana Paulinka płakała bo ma poprawkę w sierpniu z polskiego  :( ALE ONA ZDA! MUSI ZDAĆ :( :( :( :(
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

kasia

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #78 : 2005-06-25, 08:11 »
No to było zakończenie, dwie godziny trwało to oficjalne, w Ogroddach. Później poszczeólne klasy się żegnały indywidualnie z wychowawcami. Ale z tej częwsci juz uciekłam ;) Stwierdziłam ,że mam ciekawsze rzeczy do roboty :)
Zapisane

*Antek*

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #79 : 2005-06-25, 09:08 »
ja jestem dopiero pierwszy rok z moja nowa klasa bo to 1 gim, ale i tak nie moge sie pogodzic z tym ze nie bede ich widzec przez dwa tygodnie :( powiem wam tez ze tesknie za nauczycielami tymi ktorzy przez ten roku byli zawsze ze mna, a szczegolnie bede tesknic za wychowawczynia.....co prawda powiedziala ze moge ja odwiedzac i tylko to podrzymoje mnie na duchu ze przezyje te 2 miesiace ;) ale i tak mi jest smutno.... :(
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #80 : 2006-04-22, 14:03 »
odświeżam topic, bo w końcu ten temat znów zaczyna być aktualny... :(  moja klasa nie jest ani zgrana, ani fajna ale za te pomysły i teksty można dać sobie rękę uciąć.. szkoda, że potem pewnie nie bedziemyt sie nawet do siebie odzywać na ulicy... smutne, tak rzucić sięw zupełnie nowych ludzi i nie wiadomo, czy oni będą też tacy sami.. u mnie jako w jedynej klasie normalne jest supergłośne wciąganie powietrza lub gardłowe piszczenie, machanie rękami, strzelanie z ucha jako wyraz dezaprobaty.. :( głupio to wygląda,ale tak w naszej społeczności się jutrwaliło i szczerze mówiąc fajne to jest a znając życie to w liceum tak nie będzie :( niewiem jak wytrzymam zakończenie :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedz #80 : 2006-04-22, 14:03 »

Princessa

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #81 : 2006-04-22, 14:17 »
ja tez mam obawy...moja klasa chodz jest podobno pod wzgledem zachowania najgorsza w szkole to jestesmy tak zgrani i tak fajna klasa ze az mi zal doope sciska jak trza bedzie sie rozstac....
buuu wprawdzie mamy jeszcze rok przed tym ale jak teraz w 2 klasie juz sie tego boje to co dopiero potem? i jeszcze jest jedna klasa z ktora tworzymy taka 'calosc' 2b (ja 2a).... :( :( nie chce o tym myslec co bedzie jak kazdy pojdzie do innego liceum, swoja droga i tam juz mozliwe ze nie bedzie tak milo.
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #82 : 2006-04-22, 14:21 »
a ja byłem bardzo happy jak opuszczałem tych idiotów z mojej klasy :P nareszcie miałem spokój z tymi których nie lubiłem, a tych z którymi się kumplowałem, to i tak spotykałem siię z nimi poza budą, więc żadna strata.

a jeśli chodzi o gim, to będzie dla mnie lekka strata, bo co prawda ja i cała moja najlepsza paczka idziemy do tego samego ogólniaka, ale niestety oni idą na inne profile niż ja :( ale co tam, będziemy się widywać na przerwach ;p nie bedzie tak zle :)
Zapisane

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #83 : 2006-04-22, 14:37 »
mi jest już teraz smutno  :( chociaż nie jesteśmy zgraną klasą to wszystkie nasze wygłupy na lekcjach i wycieczkach zapamiętam do końca życia  :VoV:
z jednymi chodze już 9 lat do jednej klasy :) bo z podstawówki zrobili gima i tam więszkość została :)
duużo nowych do nas doszło w 1 gim.. przez te 3 lata 3 osoby od nas odeszły, jeden przeniósł sie do Niemczech, drugi przeniósł sie do innej klasy a jeden nie zdał i jest teraz w 2 gim..
ale zapamiętam te wszystkie twarze :) i nasze wygłupy.. (heh mamy w szkolę opinię najgorszej klasy  :lol:) do LO większość udaje sie do innych szkół.. ale mam nadzieje że chociaż z połową będę miała kontakt :)
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #84 : 2006-04-22, 14:46 »
ja nie płakałam na pożegnaniach. Klasy zarówno w podstawówce, gimnazjum jak i LO miałam niezbyt udane :| Cieszyłam się że odchodze, LO wyszukałam na końcu miasta żeby tylko nie trafić na ludzi z gimnazjum. Mam tylko przyjaciółkę od pierwszej klasy podstawówki i cały czas utrzymuję z nia kontakt. Klasę z podstawówki chyba wspominam najlepiej ;)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #85 : 2006-04-22, 15:19 »
Dwa lata temu żegnalam sie z podstawowka. Przyznam, płakalam, wydawało mi sie, ze trudno bedzie sie rozstac. Mimo to, powiem, ze w gimnazjum jest 100 razy lepiej :) Ludzie sa duzo bardziej dorosli, bardziej mozna pogadac. Za rok to dopiero odczuje strate... Bedzie mi brakowac tych wspolnych spacerow z kolegami(przyjaciołmi) i psami nawet po 5 godzin. Teraz dużo bardziej sie przyjaznie z ludzmi z klasy, praktycznie to codziennie gdzies razem idziemy :) Mozemy liczyc na siebie :)
Mimo to, wierze, ze ta przyjazn przetrwa  po wyjsciu z gimnazjum, a w liceum bedzie jeszcze lepiej :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

thrilly

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #86 : 2006-04-22, 18:59 »
w sumie ludzie z podstawówki byli u mnie bardziej dojrzali niż ci z gima :P jedynie czego się boję w lo to buractwa i zamuły... i tego że nikt nic nie będzie mówić i w ogóle... :(
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #87 : 2006-04-22, 19:28 »
a ja marze o pojsciu do gimnazjum juz. procz 1 osoby. jeszcze rok!
Zapisane
-

Forum Zwierzaki

Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedz #87 : 2006-04-22, 19:28 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #88 : 2006-04-22, 21:07 »
jak miałam zakończenie podstawówki to... dostałam anginy :lol: nie poszłam na megadługi i nudny apel z równie dennąprzemową naszego burmistrza, nie musiałam  się "wzruszać" na siłę, z powodu rozstania z polonistką, nie musiałam patrzeć na naszą placzącą wychowawczynię... ale też nie poszłam na klasowe ognisko po południu, które ponoć bło nawet spoko, i wogóle byłam tego dnia jakoś nieprzytomna... cały dzień w łóżlku, ze zlepionym i zaschniętym gardłem i halucynacjami :lol: fajne zakończenie roku szkolnego :P
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #89 : 2006-04-22, 21:17 »
Oj, jak zaczęłam was czytać, to aż mi łezki w oczach stanęły jak sobie przypomniałam moje pożegnanie z ludkami z podstwaówy... też postanowiłam sobie nie płakać, a potem jak wszyscy zaczęliśmy sobie mówić 'paa... do zobaczenia', to normalnie nikt nie wytrzymał.... wszyscy sobie obiecaliśmy spotkanie klasą w najbliższym czasie i nic z tego nie wyszło... a szkoda
No i jeszcze sie poryczłam jak moja polonistka mnie prawie zadusiła w przytulaniu i też sie poryczała... to sobie razem popłakałyśmy ;)

Teraz w sumie po roku juz sie bardzo przywiązałam do mojej klasy z gimka... fajnie ze jeszcze 2 lata z nimi ;)
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.139 sekund z 28 zapytaniami.