Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 11 12 [13]   Do dołu

Autor Wątek: Galeria- same fotki :)  (Przeczytany 78819 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #360 : 2009-08-02, 21:33 »
Ue :) To super :)
Ja zostałam bez konia :/ i chyba zostanie mi kucyk 118 cm w kłębie :/
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #361 : 2009-08-06, 13:51 »
Jeszcze troche zdjęć Niacyny :)

wybory Miss Stajni Sportowej xD taki nasz pomysł dziwny. 2 miejsce ;)


na razie skaczemy tylko 70-80cm, potem sie zobaczy ;) nie chcemy za duzo od 3latki wymagac...



I na koniec pierwszy w historii jezdziectwa skok przez psa xD to byla chyba pierwsza jazda na niej, dopiero niedawno byla zajezdzona i skakala przez wszystko
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #362 : 2009-08-07, 12:27 »
powinnaś tej kobyle reke oddać a nie na wodzi sie podciągać, nie obraź sie ale skaczesz za słabo żeby skakać na koniu który dopiero sie uczy ;/ robisz półsiad jak na 150cm masz sztywne i przeprostowane plecy. konikowi to nie pomaga.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedz #362 : 2009-08-07, 12:27 »

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #363 : 2009-08-22, 16:26 »
Wiem, ze mam troche do poprawienia, ale widocznie jej to nie przeszkadza, bo chodzi coraz lepiej. Ta wiem, moj pólsiad jest straszny przy skoku xD nie moge tego wytępic ;P
Co do oddania ręki, to kobyła jest strasznie do przodu i jesli oddam jej zbyt duzo to po skoku pędzi jak powalona za przeproszeniem. Przyznaje, dopiero sie ucze, uczy sie koń, ale chyba nie jest az tak zle skoro dostalam ją do jazd. Ale dziekuje za opinie ;)
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #364 : 2009-08-22, 17:30 »
wiesz nigdy nie powinno byc tak by młodego konia uczył niedoświadczony jeździc, bardzo to potepiam bo później jest pełno koni na rynku popsutych. jeśłi koń po skoku przyspiesza to jest informacja dla jeźdzca ze cos jest nie tak. albo nie ma równowagi albo chce mieć przeszkode jak najszybciej za sobą co oznacza ze nie ma z tego przyjemności. jeśli pierwszy powod to należy za przeszkodą ustawić kawalett w odpowiedniej odległosci albo chociaż jednego drąga by konia tego oduczyc. koń do pewnego momentu bedzie robił "postepy" a później sie zniechęci do końca. Tobie sie wydaje ze jest coraz lepiej a koń coraz bardziej sie znieczula, to po zębach dostanie to po nerkach. ciesz sie ze masz tak wyrozumiałego wieszchowca. ale jak dla mnie to jest nieodpowiedzialne i głupie. właściciele powinni pomyśleć. zawsze powinno byc tak by doświadczony koń uczył młodego jeźdzca a doswiadczony jeździc młodego konia.
Zapisane

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #365 : 2009-08-22, 17:32 »
a swoja drogą to wszystko mówi za siebie jak koń jest świerzo zajeżdzony a juz sie na nim skacze to to bedzie koń emeryt w wieku 10 lat. ktoś nawet nie zna systemu prawidłowego szkolenia koni. przez pierwszy rok powinno sie jeździc z koniem płasko i trenować równowage pod jeźdzcem. na drugi rok dopiero cavaletti. polecam książke "podstawowe szkolenie młodych koni" R. Klimke
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #366 : 2009-08-24, 00:28 »
Dokładnie, kon jeszcze nie rozróznia pomocy a tu juz na skoki? Matko kochana.
Znam pare takich młodych i 'elektrycznych' koni które bardzo szybko zaczeły skakac (i bardzo dobrze skakały) robiły mega postepy az nastąpił mega kryzys z którego wychodzenie trwało długie miesiące.
Kon pedzi po przeszkodzie to co, trzeba go mocniej trzymac (zniechecając do skakania tym sposobem, blokując prace grzbietu i naturalny baskil, zaburzając równowage) ?! A moze szarpac sie z nim zaraz po bo przeciez pędzic nie moze..
Ja sugerowałabym raczej pójscie w drugim kierunku czyli jak juz pisała Mroczna prace ujezdzeniową, spokojną i zrównoważoną.
Domyslam sie ze skoro dostałas tego konia to raczej nie chcesz z tego rezygnowac, ale chyba nikt Cie nie zmusza do skakania prawda?(jesli tak to ja bym wiała z takiej stajni). Zastanów sie tak powaznie, nie lepiej miec konia na którym sie przyjemnie jezdzi, który reaguje na pomoce  z którym nie musisz sie szarpac? Który jest na tyle ujezdzony i dorosły ze jest gotowy zeby zacząc skoki? To ze są szybko postepy to nie znaczy ze są trwałe. Masz male doswiadczenie, pewnie nie pracowałas z młodymi konmi na dłuzsza mete wiec nie wiesz co jest -po- tym wszystkim. Jakie są kryzysy, jakie problemy z kontaktem, z akeptacja wedzidła, z wklesłym grzbietem itd duzo by wymieniac.
Jesli koniecznie chcesz nadal na niej jezdzi to na miłosc Boską odpusc biednej kobyłce skoki, zajmij sie jazdą po płaskim, porządną, sumienną, nie na skróty, bo tylko taka jazda zaowocuje. Poczytaj na forach, jezdzij z delikatniejsza reka, zeby juz wybrac mniejsze zło. Jesli koniecznie chcesz ujezdzac młodego konia. I fotka  z galopu- juz widac ze ten kon bedzie (i pewnie juz ma) problemy z kontaktem. Ona nawet nie jest przygotowana do ganaszowania a tu jest az przeganaszowana. Widac jak masz całe rece i dłonie ściśniete i napiete wiec nie chce wiedziec ile tam kg na tych rekach..
Przemysl to.
« Ostatnia zmiana: 2009-08-24, 15:48 autor Newada »
Zapisane

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #367 : 2009-08-24, 11:51 »
w sumie co z tego ze ze koń sie ganaszuje jak biegnie z wklęsłym kręgosłupem, sztywno i ucieka spod jeźdzca. mysłe ze jej pędzenie wiaze sie z zólem sztywnego i napietego grzbietu. pozatym po kobule na pierwszym zdjeciu to widać ze jeszcze sie nie rozwinęła do końca zobacz gdzie kończy sie jej zad a gdzie kłąb i jaka jest pustka mniędzy tymi dwoma punktami. to mówi samo za siebie ;/
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #368 : 2009-08-25, 12:33 »
Ja to wszystko wiem, po prostu jest to zwykla szkolka jezdziecka, a nie jakis mega wypasiony klub sportowy czy cos. Ja jestem tylko pionkiem, robie co mi każą. A kocham konie i nie moge zrezygnowac z jazd w tej stajni, bo kolejna najblizsza jest 30 km stad i niestety nie mam mozliwosci dojazdu.
Tak to jest, wydaje mi sie, ze jest ok bo nikt nie zwraca uwagi na moje bledy niestety, bo jazdy sa zwykle po ok 3-4 osoby. Macie racje dziewczyny, ale to nie moja wina ze tak uczą.
Jak dobrze pojdzie to moze w przyszlym roku bede miala wlasnego konia i zaczne wszystko od początku
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Forum Zwierzaki

Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedz #368 : 2009-08-25, 12:33 »

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #369 : 2009-08-25, 23:28 »
No w tym momencie, po tej dyskusji i po słowach z Twojej strony "ja to wszystko wiem" radziłabym sie zastanowić w takim razie nad definicją "kocham konie" :/
A ze jestes pionkiem to bym dyskutowała mimo ze nie znam stajni i sytuacji, ale jestes po pierwsze człowiekiem i masz wolną wole i jesli nie chcesz rezygnowac z jezdzenia tej kobyły to chociaz to zmodyfikuj. Nie jestes zatrudniona na etat wiec masz cos do powiedzenia (zresztą nawet gdybys była to bys miała cos o powiedzenia, kawestia podejscia). łatwiej jest przymykac oko i zamiatac krzywdy tego konia pod dywan ale to sie odbije i na jego zdrowiu i psychice.
Poza tym dziwna ta szkółka skoro niedoswiadczeni jezdzcy zajezdzają młode, do tego elektryczne konie i jeszcze na nich skaczą- za wczesnie i od zera(sory za okreslenie niedoswiadczona, ale taka prawda, ja np. jezdze ok. 7 lat jezdziłam duzo prywatnych koni, pare sportowych, pare młodych w mimo to nadal nie uwazam sie za doswiadczona. I moja "szkołka" nigdy nie była w takim wydaniu.. ). Tobie sie wydaje ze robisz postepy, ale tak na parwde nabierasz złego podjescia do jezdziectwa moim zdaniem. Zrozum ze zawsze masz cos do powiedzenia, kwestia tylko tego czy chcesz to powiedziec. łatwiej jest myslec ze jestes pionkiem. Trudno sie postawic, wiem. Tymbardziej przekonywac kogos starszego zeby konia jezdzic - delikatniej, wolniej, mniej na siłe. Bo przeciez w stajni wiedzą lepiej. Jezdzisz ją sama? Czy nie daj Boze ona juz chodzi na jazdy rekreacyjne... i nie daj Boze skacze pod przypadkowymi ludźmi? :O   Jesli tak to juz załamuje rece w tym momencie.
To nie jest atak na Ciebie, po prostu zastanów sie czy zrobiłas wszystko zeby ten kon lepiej sie "wdrażał" w jezdziectwo, mniej bolesnie i mniej szkodliwie dla psychiki. I czasem dla "kochania koni" trzeba poswiecic własne zachcianki np. skoki w tym przypadku.
Co do mówienia swojego zdania. Byłam kiedys na obozie. Duza, porzadna stajnia. Rekreacja i obóz denne. Dali mi konia kulejącego. Miałam wtedy moze ze 13 lat. Było kilku instr na hali. Mówie kon kuleje. Zero reakcji. Krzycze kon kuleje nie bede na nim jezdzic. Główna pani instr powiedziała zebym nie dyskutowała i jechała dalej, ze jej przejdzie. Zatrzymałam sie i powiedziałam ze nie mam zamiaru jezdzic na biednym kulawym koniu i ze własnie planuje zsiasc i odprowadzic ją do stajni. Na co pani instruktor sie nieziemsko zdziwiła ale zgodziła sie. Kon miał wolne przez cały tydzien, chodził na padoki, nie poszedł na zadna jazde zanim noga była zupełnie zdrowa. Da sie? A tez mogłam zamknąc oczy i udawac ze nie czuje ze cos jest nie tak. Tymbardziej ze oni wiedzieli o wszystkim tylko nie chcieli tego brac pod uwage ze kon powinien byc wykluczony z jazd. Kulawizna nie była duza. Ale była i to wystarczy.
Twoja jazda Twoja sprawa mnie tylko konia szkoda, tymbardziej ze pewnie zapowiadał sie neizle.
P.S. A do tej stajni 30 km od nie ma jakiegos PKS-ubusa czy cus?
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #370 : 2009-08-26, 17:32 »
No wlasnie nie ma autobusu tam... i to mnie martwi. Zreszta czy ja wiem czy ta stajnia jest lepsza... Na niej jezdze ja i jeszcze jedna dziewczyna, ktora jezdzi praktycznie od dziecka, a ma 18 lat. Głownie to pod nia skacze. Wiem, ze jestem poczatkujaca, 2 lata jazdy to niewiele, ale pani instruktor powiedziala, ze mam ja wziac i po pierwszej jezdzie stwierdzila, ze nam dobrze idzie wiec jezdze na niej do teraz. Wbrew pozorom jazd nie ma jakichs mega ciezkich, sa to zwykle rekreacyjne jazdy, klus, troche galopu no i te skoki, nie na kazdej zreszta jezdzie. Jak juz mowilam, dopiero sie ucze, nie wiem wszystkiego na temat koni. Takze pogadam z instruktorka i powiem, zeby miala lzejsze jazdy.
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #371 : 2009-09-20, 19:29 »
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #372 : 2009-10-24, 15:23 »
Łiiii jakie smyki fajne  :D :D
Boze, ja to jestem stara a glupia, tak potwornie tesknie za konmi ....  ;(
pare moich wspomnien z wakacji. ostatnich wspomnien z konmi






Zapisane

Elektrowa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #373 : 2010-01-21, 18:00 »
No dobra jak mi się uda to dodam  :lol:
Póki co to Siwy konik to Elektra(patrz dół)
Całusek ;*

A tu (patrz dół) jade na Vigorze eee stare czasy ;d

A tu (patrz dół :) ) Wszystkie koniki ze stajni w której się uczę. ;P

A nie wiem czy się dodało ;)
Zapisane
Nie więdnij mój jedyny kwiecie...
Elektra <3

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #374 : 2010-02-09, 22:14 »
A więc ruszę trochę naszą galerie ;)
Przedstawiam wszem i wobec Pana Subaru 2009 (zwanego żukiem gnojakiem, czubkiem, Subarewskim, Subarczewskim i innymi takimi)
Mały ma skonczone 7 miesięcy, zdj z poniedziałku.



Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedz #374 : 2010-02-09, 22:14 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #375 : 2010-03-31, 23:02 »
Ależ ten nastolatek ma piękne kolorki :D
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #376 : 2010-07-15, 21:27 »
1 urodziny Pana Subaru (7.07.2010)





I takie o
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #377 : 2010-07-16, 07:58 »
Super torcik, a konisko cudnej urody :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #378 : 2010-07-30, 17:11 »
No piękny jest ;) to jego zamierzasz kupić Dunia?
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

sebluc

  • *
  • Wiadomości: 7
    • WWW
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #379 : 2010-08-26, 09:31 »
To ja też się dołączę :) Fotki z łódzkiej stadniny: http://www.mmlodz.pl/8926/2010/5/4/jezdzic-kazdy-moze-foto?category=magazyn
Zapisane

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #380 : 2010-08-30, 12:30 »
Tak, jak dobrze pójdzie w przyszłym tygodniu startujemy.
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedz #380 : 2010-08-30, 12:30 »

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #381 : 2010-09-01, 15:28 »
O super informuj na bierzaco, massz jakies akutualne fotki twojego mezczyzny?
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #382 : 2010-09-04, 21:48 »
Subaru raczej nie będzie, ale będzie inny koń. Jak będę mieć potwierdzone info i wpłaconą zaliczkę dam info.
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #383 : 2010-09-06, 09:55 »
Potwierdzam na 100 %.
Nie kupuję Subaru, powód jest bardzo prosty:
boję się, że Subaru będzie miał więcej problemów zdrowotnych niż mi się wydaje. Z resztą cena jego jest za wysoka. Dużo za wysoka.
Kupuję ogiera Anapon Scarto z hodowli kucy walijskich sekcji B Anapon.

Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #384 : 2010-11-22, 21:47 »
to juz sto pro decyzja? widze ze lubujesz sie  kucach?:)
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #385 : 2010-11-26, 08:48 »
Scarto jest już mój od 3ch miesięcy  :wink:
Są góry i pagórki, ale zrobiliśmy postępy i ćwiczymy się dalej.
W każdym razie mój kucyk uczy mnie wielkiej cierpliwości  :wink: bo przecież on nigdy nie wie o co mi chodzi, a ja nie dobra zła Pani wymagam od niego różnych dziwnych rzeczy   :hmmm:
Ale kocham małego szkraba i z czasem powinno być coraz lepiej  :kocham:
w dniu przyjazdu

jeszcze w starej stajni ..

kucynek

teraz stajnia zmieniona, zdjęć kulturnych brak ;p
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

anita909

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6
Odp: Galeria- same fotki :)
« Odpowiedź #386 : 2013-08-17, 11:26 »
Jestem miłosniczkom koni uwielbiam konie ale niemoge ich mieć kocham konie małe i duże
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 [13]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 31 zapytaniami.