Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 38   Do dołu

Autor Wątek: Ogólna dyskusja na temat gier :)  (Przeczytany 161298 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #150 : 2008-05-20, 22:59 »
Cytuj
na dodatek gościu który mi kompa składał ( swoją drogą wziął za to ponad 300 zł ... :roll: ) nie miał jeszcze do czynienia ani z taką płytą główną,ani z dwurdzeniowym prockiem i miał problemy ze złożeniem kompa ...

buehehehe :P to pod tym wzgledem mialam lepiej - osobnik, ktory skladal mojego kompa dostal tylko dwie wiadomosci - do 3000zl. do gier. :P no i mam teraz calkiem, calkiem sprzecik czterordzeniowy :P gosc wybral sie ze mna na gielde, starczylo mi nawet na kupienie (wreszcie) orginalnej windy i paru rzeczy, ktorych nie planowalam, poskladal mi wszystko do kupy poinstalowal wszystko, dorzucil pare darmowych programow (w sumie jakies 4 giga niezlych roznosci - od antywira, przez zapore po programiki graficzne, wszystkie aktualizacje do windy itp...) zebym ich po necie szukac nie musiala i nie wzial za to grosza :P

Co do zmian kompa itp. - moj poprzedni byl czasem ulepszany - czasem oznacza, ze przed nastaniem czasow radeona 9600pro dzialalam na geforce2mx....wiec aktualny komp - ktory co jak co, ale mozna stwierdzic ze jest pomedzy "dobry" a "bardzo dobry" starczy mi na nastepne kilka ladnych lat....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #151 : 2008-05-20, 23:21 »
Czterordzeniowy procek...kurde,w przypadku AMD cztery rdzenie są słabo dostępne i nie tak dobre,jak dwurdzeniowce - swoją drogą to słyszałem,że lepiej zainwestować w grafikę niż w procka bo można mieć świetną grafikę i przeciętnego procka i grać,ale już odwrotnie nie.
Co do kompa,to ja mam dwa systemy operacyjne - XP i na osobnej partycji Vistę - przy starcie kompa wybieram sobie który system odpalić. :P

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #152 : 2008-05-21, 09:09 »
Czterordzeniowy procek...kurde,w przypadku AMD cztery rdzenie są słabo dostępne i nie tak dobre,jak dwurdzeniowce - swoją drogą to słyszałem,że lepiej zainwestować w grafikę niż w procka bo można mieć świetną grafikę i przeciętnego procka i grać,ale już odwrotnie nie.
Co do kompa,to ja mam dwa systemy operacyjne - XP i na osobnej partycji Vistę - przy starcie kompa wybieram sobie który system odpalić. :P

hehe - cztreordzeniowy intela to ja mam :P Co do inwestowania - teoretycznie moglaym zainwestowac w lespza grafike - ale w takiej sytuacji juz calkiem niedlugo musialabym znow procka zmnieniac  - a tak zarowno procek, jak i plyta glowna na troche mi wystarcza. Poza tym gdy skladany byl moj komp, grafika ktora mam kosztowala 500zl (w przyblizeniu) zas lepsze byly kwestia kilku ladnych stow wiecej. No i w razie czego grafike druga moge sobie dokupic.

A jesli chodzi o systemy - na "vista" reaguje alergicznie :P - dlatego miedzy innymi zainwestowalam w plytke windy - w razie czego, gdybym miala zmieniac kompa nie majac informatyka pod reka nie bede skazana na viste :P

lisie - takie pytanko - czesto zamawiasz/les gry z gram.pl ? zdarzylo ci sie zamawiac cos czego nie bylo?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #152 : 2008-05-21, 09:09 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #153 : 2008-05-21, 13:11 »
Hmmm...na gram.pl zamówiłem trzy gry: Heroes of Might and Magic 5 "," Gothic 3 " i " Wiedźmin ",w każdym przypadku gry jeszcze nie było - były to tzw.pre ordery ( Wiedźmina zamówiłem na pół roku przed premierą ).

Hmmm...a po co zmieniać procka przy lepszej grafice? - jeśli jest mocny to i przy lepszej grafie pociągnie - jeden mój znajomy kupił niedawno kompa,zapłacił 2500 zł,ma dwurdzeniowego Intela za ok.500 zł i Geforce 8800GT za 700 zł ( teraz już ok.500 zł ) - ja zastanawiałem się nad lepszym prockiem,zamiast Athlon64 x2 4200+ - 6000+ i nowy,mocniejszy wentylator na procka,ale dowiedziałem się że wymiana procka aż tak wiele nie pomoże i się wstrzymałem.
Kłopot to ja mam z obudową - ma ona tylko jeden,mały wentylator z tyłu i nie da sie go wymienić gdyż nie ma otworów na większy ( trzeba by wiercić otwór w obudowie ) - obecnie porządne obudowy mają po trzy wentylatory,a ja muszę mieć otwarty bok bo karta grafiki bardzo mi sie zapycha kurzem raz na dwa,trzy miesiące...
Vista...wizualnie jest super,ale do grania to sie jeszcze nie nadaje - przynajmniej w nowości,bo gry z 2006 roku i niektóre z 2007 śmigają świetnie - fajny jest nowy WMP i IE7,ale to można mieć pod XP,jeśli sie ma oryginał...
Jedyną niezastąpioną nowością Visty jest Direkx 10 .

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #154 : 2008-05-21, 13:21 »
po to, ze skladalam kopma od zera i mialam scisly limit gotowki :P To moze kiedys, kiedys bede miala viste na jakiejs osobnej partycji (miejsca mam pod dostatkiem - 500giga :P ) ale jak na razie nie chce mi sie meczyc :P a w niewiadomo jakie nowosci nie bede jeszcze dluuugo grac ( bo mnie najzwyczajniej w swiecie na owe nowosci nie stac...)

Co do gram.pl - widzisz - moj problem polega na tym, ze naklad tej wersji obliviona, ktora bym chciala zostal wyczerpany - i zastanawiam sie czy wogole jeszcze ta wersja bedzie dostepna... jesli nie trza bedzie mi poczekac az to za 99 zl. stanieje... (niby moglabym kupic samego obliviona, bez dodatkow za 4 dychy - ale to sie za chiny nie oplaca...)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #155 : 2008-05-21, 13:57 »
Aha - cóż,ja tej wersji z gram.pl w ogóle nie widziałem ... dziś będę w empiku i prawdopodobnie w mediamarkt,więc mogę sie rozejżeć jakie wersje Obliviona są dostępne - może ta jest gdzieś w sprzedaży.
Ja kupiłem wersję premierową - jest mapa,poradnik,encyklopedia - te obecne wersje są ubogie,mam tez jeden dodatek,drugiego sie nie opłaca na razie kupować oddzielnie ( kosztuje ok.50 zł i jest to zbiór płatnych modów z oryginalnej strony i jedna dłuższa przygoda ).
500 GB - szczerze mówiąc,to mnie sie już udało tę ilość prawie całkowicie zapchać ... :lol:
U mnie wygląda to tak:

Mimo że na gry jest osobna partycja,to walają sie one jeszcze na trzech innych ... :lol:

Jeżeli Lubisz RTSy i RPGi,to polecam jeszcze " SpellForce 2 " - to bardzo udany mix RTS/RPG - są misje typowe dla Rts ( zbierasz surowce,budujesz bazę,tworzysz armię i tłuczesz wrogów ),przy czym masz swojego bohatera/awatara i drużynę,których rozwijasz,zbierasz mnóstwo przedmiotów,uczysz sie nowych czarów i umiejętności - są tez misje typowe dla RPG,gdzie kierujesz tylko swoją drużyna i wykonujesz questy.
Same questy są tez dosyć ciekawe - mnie rozwalił ten,gdy musiałem czegoś szukać,a całe miasteczko sie ze mnie nabijało,ze dałem sie zrobić w konia i szukam nie istniejącej rzeczy ... :lol:
Aha - gra ma jeszcze jeden fajny patent:  jak chcesz,możesz poprzez przytrzymanie kółka myszki zmienić widok z izometrycznego na zza pleców bohatera - wtedy sterujesz WSADem.:P
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=4762
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=7960
Dodatek jest jeszcze bardziej RPGowy.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #156 : 2008-05-21, 14:54 »
RZUT IZOMETRYCZNY GORA :p  a tak serio - na razie oblivion i jade empire - potem beda plany co do nastepnych gier :P

a wlasnie mam pytanko - mowiles, ze grales w g3 na kodzie- caly czas? Bo ja wlasnie sie uparlam, zeby smoka ubic bez kodow :P gdybysmoze wiedzial jak? :P (pod cape dun sa roooozlegle jaskinie - w tych jaskiniach na samiuskim dole siedza dwa smoki - jednego ubilam strzalam, ale do drugego niestety podejsc musze...)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #157 : 2008-05-21, 15:08 »
Hmmm...ja dość dawno nie grałem w G3 i chyba tych smoków nawet nie widziałem ... :lol:
Jakieś smokopodobne stwory ubiłem przepływając z pustyni Varant na normalny,lesisty ląd - z kodami ( a właściwie z jednym na nieśmiertelność ) grałem od pewnego czasu,gdy wkurzyłem się,że byle co mnie może zabić nieważne na jakim poziomie jest moja postać ...
W Obliviona też gram z takim kodem,ale tu tylko dlatego,że znika wtedy limit ciężaru i można dźwigać tyle rzeczy,ile się chce.:P
O - w Two World ubiłem smoka stojąc w jednym miejscu i tłukąc go bez przerwy ... :lol:

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #158 : 2008-05-21, 15:21 »
Ty, patrz - udalo sie i z drugiego sitko zrobic :P Strzal - ucieczka zygzkiem, ze kulki ognia nie omijaly i w koncu gdy przestal mnie gonic bylam w idealnej pozycji by zmarnowac pare strzal :P  on sam byl zyt glupi by ominac pewna kolumne i wejsc na kladke po mnie :P
No coz - jaskinia jest dokladnie pod cape dun - zaraz po wejsciu do wiochy jestzejscie w dol - w strone plazy, a w pewnym momencie zaczyna sie jaskinia - pare goblinow i dwa pelzacze to jedyne z czym musialam walczyc oko w oko - a i tak moglam je pojedynczo wywabiac :P procz tego w jaskini znalazlam jeszcze jakies 8 goblinow, kolejne 2 pelzacze, w sumie 5 ogrow i te dwa smoki - wszystko zdjete za pomoca strzal  :P

co do goda w oblivionie - w morrowindzie bylo tak, ze od pewnego poziomu (25 w podstawce 35 w dodatkach) watpie by bylo widac kod na niesmiertelnosc ze wzgledu na to ze jest sie wtedy juz niepokonanym :P - w oblivionie tez tak jest?   (bo nawet lubie gdy od pewnego momentu jestem "bogiem" - w kazdym razie w przypadku gier "otwartych" takich jak morrowind itp.)

Cytuj
O - w Two World ubiłem smoka stojąc w jednym miejscu i tłukąc go bez przerwy ... :lol:

to tak jak czarnego trolla w g2 :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #158 : 2008-05-21, 15:21 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #159 : 2008-05-21, 15:42 »
Cytuj
co do goda w oblivionie - w morrowindzie bylo tak, ze od pewnego poziomu (25 w podstawce 35 w dodatkach) watpie by bylo widac kod na niesmiertelnosc ze wzgledu na to ze jest sie wtedy juz niepokonanym :P - w oblivionie tez tak jest?   (bo nawet lubie gdy od pewnego momentu jestem "bogiem" - w kazdym razie w przypadku gier "otwartych" takich jak morrowind itp.)

Ja jeszcze nie dociągnąłem do tego poziomu ( dawno nie grałem ) - w Oblivionie jest tak,że awans następuje podczas snu,czyli trzeba być w jakiejś gospodzie i wynająć pokój na noc - jest też tak,ze im częściej się czegoś używa,np.topora,miecz,tarczy to zdobywa się większą biegłość w danym orężu.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #160 : 2008-05-21, 16:05 »
Cytuj
Ja jeszcze nie dociągnąłem do tego poziomu ( dawno nie grałem ) - w Oblivionie jest tak,że awans następuje podczas snu,czyli trzeba być w jakiejś gospodzie i wynająć pokój na noc - jest też tak,ze im częściej się czegoś używa,np.topora,miecz,tarczy to zdobywa się większą biegłość w danym orężu.

zalatuje morrowindem ze az strach :P ale mi sie to podoba :P

chiba zagram sobie znow w morrowinda - albo raczej - bee kontynuowac to co zaczelam - czyli 90% questow wykonanych, jakies 2k sily (jak ja lubie spaczenie :P ) i likantropia :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #161 : 2008-05-21, 16:25 »
Pfffff.....nie da sie uruchomić Obliviona z płyty z dodatkiem,a podstawkę pożyczyłem...byłem pewien,ze tak sie da ... :roll:

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #162 : 2008-05-21, 16:40 »
ja dawno, dawno temu przestalam pozyczac gry - po tym jak kilkakrotnie wrocily do mnie tak porysowane, ze nadawaly sie tylko do przyklejenia na szafce...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #163 : 2008-05-21, 16:49 »
Ja w ogóle wystrzegam sie pożyczania,a w szczególności oryginalnych filmów na DVD bo już parę wróciło do mnie w stanie nieużywalności ...
Ech,kusi mnie Age of Conan,ale gra jest po Angielsku,co jeszcze by się dało przeboleć gdyby nie to,ze jest to płatna sieciówka - ok.50 zł miesięcznie ... :roll:
Nieee,dziękuje...
Na dodatek żeby grac komfortowo,trzeba mieć bardzo silna grafikę i 4 GB RAM na pokładzie ...

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #164 : 2008-05-21, 17:02 »
Cytuj
Ja w ogóle wystrzegam sie pożyczania,a w szczególności oryginalnych filmów na DVD bo już parę wróciło do mnie w stanie nieużywalności ...

no to tak jak u mnie... ehhh... ze ludzie nie potrafia zaopiekowac sie odpowiednio plyta... ja nawet mojej siostrze z pokoju obok nie pozyczam - bo gdy siostra plyte z napedu wymie to rzuci ja gdzies - "oczywiscie" etkieta do gory, tak,ze potem plyta wyglada tragicznie...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #164 : 2008-05-21, 17:02 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #165 : 2008-05-21, 18:20 »
Ja pożyczyłem raz SW Mroczne Widmo sąsiadce i okazało się,ze płytę dorwały małe dzieci...film nie nadawał sie już do użytku ...  :roll:  na szczęście,oddali mi kasę.

Byłem w empiku - Obliviona nawet nie ma tam co kupować: wersja 3 pudełka sklejone razem - 130 zł - wersja " game of the year ",tez 130 zł ...  :x
Conan - dzisiaj wyszedł - cena w empiku - 120 zł - 30 dni darmowego grania - 4GB RAM żeby płynnie pograć ...  :x :x
To pierwsza gra z takimi wymaganiami ( pewnie dlatego,ze to MMO/cRPG ) - słyszałem,że komp ( a przynajmniej system operacyjny ) nie jest w stanie wykorzystać więcej niż 2,5 GB RAM ...

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #166 : 2008-05-21, 18:51 »
Cytuj
Byłem w empiku - Obliviona nawet nie ma tam co kupować: wersja 3 pudełka sklejone razem - 130 zł - wersja " game of the year ",tez 130 zł ...  :x

wirtualna gotowka GORA :P

Co do mmocrpg - ostatnuio sie zbieram zeby zainstalowac lineage 2 - o ile plyte znajde :lol:

kurde... nie mam tak naprawde w co grac... nic mnie nie ciagne, g3 mnie najzwyczajniej w swiecie nudzi - nawet jak wlacze goda i lece mordujac wszystko jak leci...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #167 : 2008-05-21, 19:34 »
Lineage 2 nie podoba mi sie,za bardzo - już wole Guild Wars - a właśnie,jak tam ten darmowy 10 dniowy klient,który kiedyś wysłałem?.
Byłem w MediaMarkt - miałem fuksa,bo tata mnie zawiózł,inaczej by nie zdążył do kina - ale nie miałem czasu się rozejżeć za Oblivionem,wziąłem tylko soundtrack do nowego Indiany Jonesa i do kasy.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #168 : 2008-05-22, 23:12 »
Nic tak dobrze nie robi na dola i paskudny humor jak zakupy - chocby przez net... kupilam jakis wynalazek o tytule "infernal", procz tego "jade empire" i zlota edycje morrowinda...

a i z racji paskudnegohumoru pomyslalam sobie,z e polaze sobie w swiecie gothica na godzie, zeby zobaczyc jakie nowe stworzzonka spotkam na pustyni itp. - i sie zawiodlam... malo tego - pustynia jest tak potwornie monotonna, ze nawet popielne ziemie w morrowindzie maja w sobie wiecej zycia...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #169 : 2008-05-24, 13:40 »
O," Infernal " jest fajny,ładna grafa,ciekawy pomysł ale ja sobie nie poradziłem z pierwszym większym bosem...
Kurdę,fajnie wygląda ten Conan i mam na niego coraz większą ochotę ... ale tylko 30 dni grania i abonament - na dodatek nie wiadomo,czy mi ruszy ...
http://pl.youtube.com/watch?v=jpUUfJcM4RM
http://pl.youtube.com/watch?v=LBXfMg43XQk&feature=related
Oooo .... 30 GB wolnego miejsca na dysku .....  :shock:
Słyszałem,że niektórzy robią bezpłatne serwery na których można sobie grać - może do ubiegłorocznej MMO " The Lord of the Rings online " takie serwery są,bo ta gra jest dość tania.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #170 : 2008-05-24, 14:25 »
Cytuj
O," Infernal " jest fajny,ładna grafa,ciekawy pomysł ale ja sobie nie poradziłem z pierwszym większym bosem...

wez mnie nie zalamuj - bo zaczne zalowac ze kupilam juz zanim zaczne grac :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #170 : 2008-05-24, 14:25 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #171 : 2008-05-24, 14:46 »
... :lol: Nie załamuję Cię - po prostu ze mnie jest dosyć słaby gracz ...  :oops:
Kurdę,ale mnie ten Conan,męczy ...

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #172 : 2008-05-24, 14:53 »
a ze mnie to nie? jak ja nawet w piaskach czasu tatusia nie zdolalam zamordowac?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #173 : 2008-05-24, 15:07 »
... Ja w Piaski Czasu grałem z kolegą - na klawiaturze nie wychodziły mi wspinaczki i skoki,tylko walka jako tako mi szła ...
Dopiero w kolejne części dało się grać na padzie.
" Infernal " jest fajnie zrobiony,jak na Polską grę,fajne są moce i to właśnie używanie tych mocy w pierwszej poważnej walce mi nie wychodziło - potem,miałem problem z samą grą,której nie dało się uruchomić ( nie dało sie wczytać zapisu gry ).

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #174 : 2008-05-24, 15:09 »
mi wlasnie w POP wspinaczki i skoki wychodza, a walka nie :P Co do bledow przy zapisach - nauczylam sie juz, ze co i raz trza robic kopie zapasowe...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #175 : 2008-05-24, 15:17 »
Hmmm...czy jak w G3 wytłukę wszystkich orków w mieście zamiast zdobywać u nich reputację,to przy ciele wodza znajdę ognisty puchar,czy dostanę go tylko za reputację u orków w tym mieście? ...

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #176 : 2008-05-24, 15:22 »
Nie mam zielonego pojecia - staram sie wszystko robic "po dobroci" nie narazajac sie na razie zadnej ze stron. Jak juz zrobie wszystko co sie da bez narazania sie zrobie savea i wezme sie za wyrzynanie - i nie bede musiala wszystkiego po raz kolejny przechodzic, zeby stanac po stronie innych...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #177 : 2008-05-24, 15:38 »
Chodzi o to,że ja mam jakiś błąd i nie da się ukończyć questa na lojalność dla orków,a tylko po osiągnięciu pewnego poziomu lojalności można porozmawiać z władca orków i spróbować wydębić od niego ten puchar ...
Ja nawet po zainstalowaniu nowego patha nie mam zamiaru grać od nowa żeby sprawdzić jego działanie,bo ja już jestem gdzieś za połową gry...

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #177 : 2008-05-24, 15:38 »

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #178 : 2008-05-24, 21:34 »
A wyy ciągle o G3...? Pora na zmianę.... ja tam gram ostatnio w Toca Race Driver 2.... i całkiem nieźle mi idzie :D
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #179 : 2008-05-24, 21:48 »
ja czekam na infernal i jade empire :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 38   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 28 zapytaniami.