Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: nie no...  (Przeczytany 5667 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olc!a

  • Gość
nie no...
« : 2004-08-06, 15:55 »
http://info.onet.pl/1,15,11,7063811,21066861,1137412,0,forum.html

Poczytajcie sobie wypowiedzi tych ludzi... Uprzedzam - tylko dla tych o mocnych nerwach.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
nie no...
« Odpowiedź #1 : 2004-08-06, 15:59 »
mnie już sie nie chce dyskutować na tego typu tematy.  :grr:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
nie no...
« Odpowiedź #2 : 2004-08-06, 16:55 »
Myślałam że się posikam ze śmiechu  :lol:  :lol: , Ci ludzi mają nie po kolei w głowie
Zapisane

Forum Zwierzaki

nie no...
« Odpowiedz #2 : 2004-08-06, 16:55 »

Myszoskoczka

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #3 : 2004-08-09, 17:04 »
dajcie spokoj, mozna oszalec. Moga mi powiedziec zamiast wypominac, to jak ja mam uniesc kupe mojego psa która wazy wiecej niz ja?!

Pooieram przedmowce maja nie pokolej w lowie :D
Zapisane

olc!a

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #4 : 2004-08-10, 00:31 »
Włąściciele psów sprzątaliby po pupilach, gdyby była taka możliwość, tj gdyby specjalne szufelki i woreczki było ogólnodostępne i gdyby było TO gdzie wyrzucić... Bo przepraszam bardzo, ale ja 1) nie będę szukać po całej Polsce akcesoriów do sprzątania po psie 2) nie będę chodzić na specery ze swoim psem z koszem na śmieci na plecach
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
nie no...
« Odpowiedź #5 : 2004-08-10, 12:05 »
Cytat: olc!a

1) nie będę szukać po całej Polsce akcesoriów do sprzątania po psie

A nawet jeśli znajdziesz to ceny tych akcesoriów są oszłamiające. Za taką cenę to ja wolałabym kupić psu zabawkę,a do sprzątania można użyć zwykły woreczek.
Cytat: olc!a

2) nie będę chodzić na specery ze swoim psem z koszem na śmieci na plecach

Masz rację. Miasta nic nie robią,a pretensje są do psiarzy. A jeśli jest gdzieś kosz na psie kupki to ludzie wrzucają tam swoje śmieci jak do zwykłego kosza.
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
nie no...
« Odpowiedź #6 : 2004-08-10, 12:20 »
Cytuj

2) nie będę chodzić na specery ze swoim psem z koszem na śmieci na plecach

Ale się uśmialam, dobre  :lol:  :lol:  :lol:  Ale święta racja  :D  W jakimś tam mieście w Polsce (nie pamiętam w którym) jeździ coś w rodzaju patrolu porządkowgo  :wink:  Wyglada to tak że facet jedzie na motorze z "odkurzaczem" i wciąga wszystkie odchody. Wszedzie powinni zrobic cos takiego...
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
nie no...
« Odpowiedź #7 : 2004-08-10, 13:03 »
Fajnie... nie można zostawić, nie można wyżucić do śmieci to zakazane (chrońmy śmietniska)... trzeba wziąść do domu do własnego kosza... skąd trafi na śmietnik...da...

 
"i jeszcze jedno kiedy tzw. milośnicy psów zrozumieją, że nie każdy ma ochotę żeby obwąchiwał go piesek, lizał po rękach, brudził ubrania."
 
~hycel, 2004-08-05 07:23

Heh, jak idzie człek i widzę że mój piesio do niego podchodzi to go trzymam i nie pozwalam. Już prędzej ludzi sami podchodzą do mojego psa, przyznają się do niego jako "ciocie" czy pytają czy mogą się przywitać...
Zapisane

Myszoskoczka

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #8 : 2004-08-10, 13:14 »
tak :roll:  my tez nie mamy ochoty zeby nasze psy lizaly ich po rękach, to taka obraza :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

nie no...
« Odpowiedz #8 : 2004-08-10, 13:14 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
nie no...
« Odpowiedź #9 : 2004-08-31, 15:03 »
"a ty jak zjesz cukiereczka to papierek do smieci .wyrzucasz? Nie sadze....Przeciez jestes blondynka.A jak zwymiotujesz na ulicy to biegniesz do sklepu po sciere i pucujesz chodnik? Nie sadze... " :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: To powinno pójść raczej do działu "humor" :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: Świetne :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


>>tylko, ze jest roznica pomiedzy wejsciem w papierek po chipsach a wejsciem w psie odchody    ~Wioletta
      
>>Kobieto. A dlaczego ty po trawie chodzisz. Nie wiesz ze zielen sie szanuje. Raczej papierki bardziej zaszkodza srodowisku niz odchodu bo odchodu sa troche bardziej naturalne i szybciej sie rozkładaja.        mwil1



>>Powiem jedno "im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham swojego psa"            ~krystek



>>masz racje, raz sama widzialam, jak na pewnym trawniku jakas starsza pani (kosmitka, jak boga kocham!) wydlubywala za pomoca torebko-szufelki z calej masy psich gowien kupke swojego ratlerka. odeszla z kupka ...              ~wlascicielka kota


O ludzie, boki zrywam, świetne to :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Roxette

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #10 : 2004-08-31, 16:03 »
Najlepsze jest to,że te tematy rozpoczęły się od odchodów psich a skończyły na higienie jamy ustnej :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Najbardziej podoba mi się wypowiedż Krystka :brawo: Ukłony dla niego :wink:  :wink:  :wink:
Zapisane

halina

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #11 : 2004-08-31, 21:07 »
żałosne......... no prostu tyle tylko mozńa powedziec......
Zapisane

Arwen

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #12 : 2004-08-31, 22:33 »
popieram Halinę...

Bez komentarza w ogole...Brak mi slow... :roll:
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
nie no...
« Odpowiedź #13 : 2004-09-01, 00:41 »
no nie przesadzajcie łopatki i woreczki nie sa za takie drogie ale i tak nie mam zamiaru szukac po osiedlu koszy na odchody
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Dalmafreciak

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #14 : 2004-09-01, 15:04 »
Ta dyskusja jest żałosna, a później schodzi na... zęby :? :roll: Co zęby i odchodzy psie mają wspólnego? :?
Co do mojego sprzątania po psach.
Jak moja sunia robi w takim miejscu w jakim nie powinna, sprzątam (oczywiście nie siusiu, bo niby jak ;)), ale w woreczek foliowy, nie kupiłam żadnych specjalnych urządzeń.
Ja już mam dosyć zwracania mi uwagi przez mądre babcie, że tu (wg. nich właściwie wszędzie...) mój pies nie może się załatwiać. A teksty są typu "zamiast do swojej dzielnicy chodzić to przychodzimy smrodzić jej pod nos" (to o wszystkich 'psiarzach') :lol: A było to w miejscu oddalonym o 10 min. drogi od mojego domu i oczywiście w mojej dzielnicy.
Albo zwykłe uwagi "Nie może pani pójść gdzie indziej?' :shock: Ciekawe gdzie :roll:
No, ale nie ma rady, trzeba tego słuchać, ja zbywam to milczeniem, albo odpowiadam 'proszę pani, ja sprzątam po swoim psie' :roll: i buzia musi jej się zamknąć ;)

Dalma :roll: :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

nie no...
« Odpowiedz #14 : 2004-09-01, 15:04 »

Alii

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #15 : 2004-09-01, 17:42 »
U mnie na osiedlu nikt nie sprząta po psach, ani nikt tego nie wymaga, chociaż przyznam sie, ze ja po swoim sprzatałam dopuki były u nas na osiedlu specjalne torebki, teraz ich niestety nigdzie nie ma nawet w sklepie zoologicznym.  :(
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
nie no...
« Odpowiedź #16 : 2004-09-12, 16:09 »
Cytat: Dalmafreciak
Co zęby i odchodzy psie mają wspólnego? :?


Jak się pośliźniesz na gówienku, możesz stracić zęby!  :lol:
Alii, zwykły woreczek wystarczy, zawsze mam taki w torebce, na wypadek, gdyby nie udało mi się odciągnąć w ustronne miejsce sposobiącego się do kupki psiaka.
Zapisane
IBDG Wrocław

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
nie no...
« Odpowiedź #17 : 2004-09-14, 11:47 »
taa u nas na koszach na smieci pisze "tylko w opakowaniach papierowych"
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Kira

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #18 : 2004-09-24, 23:54 »
:) "wymiana "zdań na niskim poziomie :lol:
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
nie no...
« Odpowiedź #19 : 2004-10-15, 18:52 »
u mnie jak sie wchodzi do parku to jest tabliczka :
"Prosiemy o sprzątanie po swoich psach i wyrzucanie odchodów do specjalnych pojemników"

Przeszłam cały park (a jest on duzy) i zadnego pojemnika nie znalazłam  :grr:  

A co do tej wymiany zdań na "wysokim" poziomie  to powiem tylko jedno : tragiczne, ci ludzie sa tak głupi, ze poprostu brak słówn  na ich głupote...
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
nie no...
« Odpowiedź #20 : 2004-10-15, 19:57 »
A dziecko nie sika czasem na trawnik jak mu sie sikac chce albo kupe :?

Forum Zwierzaki

nie no...
« Odpowiedz #20 : 2004-10-15, 19:57 »

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
nie no...
« Odpowiedź #21 : 2004-10-16, 09:52 »
no a do mnie na podwórko psy z innych osiedli sie schodzą załatwiać potrzeby fizjologiczne :? jak do kibla .. podwórko mam nieogrodzone i już nie wiem jak je odganiać :? już się tam nie ma gdzie ruszyć żeby nie wleźć w kupe psią :grr: pewnie zrobimy ogrodzenie :P
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

olc!a

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #22 : 2004-10-16, 10:11 »
Jak nieogrodzone to nic dziwnego.
Psu nie wytłumaczysz, że tu może się załatwić, a 30cm dalej to już nie.
Trzeba ogrodzić i będzie po problemie :roll:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #23 : 2004-10-17, 12:35 »
Ja nie sprzątam i nie mam zamiaru, dopuki nie będzie specjalnych pojemników...

Od 1 września u mnei chodzą "Patrole" pilnujące czy piec ma smycz i kaganiec...
Normalnie mi oczy z orbit mało nei wyszły jak usłyszałam ze mam mojemu jajnikowi założyć kaganiec... i to jeszcze metalowy, dla lepszej ochroni (gówno prawda..).
Przecież ona by nawet głowy z ziemi nie podniosła  :roll:
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
nie no...
« Odpowiedź #24 : 2004-10-17, 12:40 »
U mnie nikt nie sprzata wiec po co ja mam!!!!!Dokladnie cathy bede sprzatać jak będa specjalne pojemniki!!!

raz na innnym siedlu taka babka zbierałą psie odchody to byś widziała jak się ludzie śmiali i wołali zbiera odchody :?

Enola

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #25 : 2004-10-21, 15:02 »
Chciałam tylko zauważyć że PSIA KUPA jest jak najbardziej ekologiczna i w ogóle nie zanieczyszcza środowiska czego nie można powiedzieć o PLASTYKOWYM WORECZKU. Co do woreczków papierowych to nie zamierzam przykładać ręki do WYCINANIA DRZEW PO TO ABY SPRZĄTNĄĆ E K O L O G I C Z N Ą KUPĘ MOJEGO PSA. Bardziej społeczeństwu szkodzą niewychowane bachory, które jak jedzą czipsy to papierek zamiast do kosza to na trawnik wyrzucają. To samo z plastykowymi butelkami, które rozkładają się ponad 100 lat a kupa jak jest ciepło rokłada się w parę dni. Poza tym mój pies robi kupy na trawniku, a jak powrzechnie widomo  NIE WOLNO DEPTAĆ TRAWNIKÓW więc nikt nie wdepnie, prawda? A jak czyjeś dziecko weźmie do ręki kupę, to problem mamusi, że go nie pilnuje i nie nauczyła, że nie wolno niczego z ziemi podnosic.
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
nie no...
« Odpowiedź #26 : 2004-10-21, 17:25 »
Mój piesek może sobie za przeproszeniem srać do woli na własnym podwórku   :lol:

Też mi się wydaje, że bardziej zanieczyszcz się środowisko tymi woreczkami i innymi paskudztwami.
Jakby w każdym mieście było wyznaczone miejsce specjalnie do wyprowadzania zwierząt to niebyło by tego problemu. Można by tam zatrudnić ludzi do sprzątania w ramach akcji zmniejszania bezrobocia  :wink:
Zapisane

Enola

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #27 : 2004-10-21, 17:49 »
Moj pies takze sobie robi na podworku a kupy moja babcia zakopuje w ogrodku aby uzyznialy glebe i kwiatki lepiej rosly.  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

nie no...
« Odpowiedz #27 : 2004-10-21, 17:49 »

Essey

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #28 : 2004-10-21, 19:15 »
U nas to niby w klatkach wiszą jakieśtam kartki że trzeba sprzątac po psach, mają mieć kagańce itp. a itak wszyscy plują na tą kartkę i mają to w d...za przeproszeniem. Zresztą tą kartkę już dawno ktoś zerwał i wyrzucił do śmieci :lol: Fakt że nie jest za miłe kiedy uśmiechnięty pan idzie sobie a za nim leci olbrzymi pies typu wilczór i skacze na ludzi :P a facet to ma gdzieś :roll:  :roll: nieraz się tak zdarzało...no bo trudno żebym ja się bała wyjść z domu bo może mnie coś zagryźć :roll:  a co do sprzątania to wyobrażacie sobie jakby to wyglądąło jakby ktoś nagle wyjął worek i zaczął zbierać kupy swojego psa :lol:  :lol: śmiechu warte :lol: buahahahahahaha  :lol:  :lol:
Zapisane

Tika

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #29 : 2004-10-22, 09:13 »
Cytuj

a co do sprzątania to wyobrażacie sobie jakby to wyglądąło jakby ktoś nagle wyjął worek i zaczął zbierać kupy swojego psa   śmiechu warte  buahahahahahaha  

Ja mam kota i nie jest dla mnie żadnym problemem sprzątanie jego kuwety. Dlatego Essey nie wydaje mi się również dziwne sprzątanie kup swojego psa.
Innym tematem jest to, że jak na razie pojawił się przepis i nic więcej. Co z tego, że sprzątniesz jak jest zakaz wyrzucania odchodów do koszy, a specjalnych pojemników brak - to jest dopiero bezsens!!!!
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 28 zapytaniami.