Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 14   Do dołu

Autor Wątek: My a nasze Emblematy  (Przeczytany 41527 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Saba

  • Gość
My a nasze Emblematy
« : 2002-11-03, 14:03 »
Tak sobie myślę - kojarzymy się nawzajem (tu na forum) nie tylko po ksywkach, ale również po emblematach. Może nawet mamy o sobie jakieś wyobrażenia tyczące się wyglądu i charakteru (nie każdy oglądał zdjęcia użytkowników zamieszczone na forum).
No więc jak to jest? Macie jakieś skojarzenia czy nie zwracacie uwagi np na emblematy i nie łączycie ich z danym użytkownikiem? Bo ja np skojarzenia mam :wink:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #1 : 2002-11-03, 14:06 »
Zacznę od tego co teraz zauwazyłam ;).. Saba 4 gwiazdka wyskoczyla no to amsz juz gwiazdozbior :)... Ja bardzo kojarze po emblematach, proponuje zebys sobie Saba zmieniła, bo tak dlugo go masz ;).. Daj wolne tej babce, weź sobie kociaki ;)
Zapisane

myszka

  • Gość
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #2 : 2002-11-03, 14:07 »
O tak, ja kojarzę ludzi po emblematach i bardzo mnie denerwuje jak emblemat co chwilę się zmienia, albo jak dwie osoby mają taki sam... a co do wyobrażeń...  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

My a nasze Emblematy
« Odpowiedz #2 : 2002-11-03, 14:07 »

myszka

  • Gość
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #3 : 2002-11-03, 14:11 »
Nie zgadzam się, ja wolę, żeby każdy miał swój charakterystyczny emblemat, zmienianie co chwilę, żeby się popisać, jest dziecinne... A Sabci tak pasuje Dobrominka poza tym  :wink:  :idea:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #4 : 2002-11-03, 14:11 »
Myszka, ile już razy sie na mnie wkorzylas? A ja wlasnie mialam ochote sobie zmienic ;)) Ale za to cały czas sobie zmieniam emblematy z jednej seri ;)
Zapisane

Saba

  • Gość
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #5 : 2002-11-03, 14:11 »
Cytat: Magdaland
proponuje zebys sobie Saba zmieniła, bo tak dlugo go masz ;).. Daj wolne tej babce, weź sobie kociaki ;)

hmmm... ale czemu? Ja nie lubie emblematów zmieniać i lubie być kojarzona z Dobrominą.
Emblemat to moje drugie ja.  :wink:
Zapisane

milka004

  • Gość
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #6 : 2002-11-03, 14:14 »
Ja tez zawsze kojarze po emblematach, czasem nawet nie patrze na podpis tylko na emblemat, no i ja tez nie lubie jak ktos zmienia, a jak juz maja taki sam to... No ja tez nawet czesto zmieniam ale zawsze bede miala szylki wiec chyba mnie poznacie :wink:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #7 : 2002-11-03, 14:27 »
Cytat: Saba
Cytat: Magdaland
proponuje zebys sobie Saba zmieniła, bo tak dlugo go masz ;).. Daj wolne tej babce, weź sobie kociaki ;)

hmmm... ale czemu? Ja nie lubie emblematów zmieniać i lubie być kojarzona z Dobrominą.
Emblemat to moje drugie ja.  :wink:


saba, tez masz taką minę i stukasz na forum z tym badylem? ;)
Zapisane

Saba

  • Gość
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #8 : 2002-11-03, 14:29 »
Ha! właśnie o takie wrażenie mi chodziło - okropna mina, okropna baba (pewnie wszyscy tak mnie tu kojarzą). Ten badyl to miotła - Dobromina pomiata nią swoim mężem.  :wink:  8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

My a nasze Emblematy
« Odpowiedz #8 : 2002-11-03, 14:29 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #9 : 2002-11-03, 14:39 »
Cytat: Saba
Ha! właśnie o takie wrażenie mi chodziło - okropna mina, okropna baba (pewnie wszyscy tak mnie tu kojarzą). Ten badyl to miotła - Dobromina pomiata nią swoim mężem.  :wink:  8)


Już wiemy czego sie po Tobie mozemy spodziewać ;)  :roll:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #10 : 2002-11-03, 14:41 »
A ja tam lubię swojego tygrysia. Mam go od początku i nie chcę zmieniać  ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

milka004

  • Gość
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #11 : 2002-11-03, 14:45 »
No i bardzo dobrze, ale chyba mi wybaczycie zmiane raz na jakis czas, bo mi tak strasznie sie te szylki podobaja :oops:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #12 : 2002-11-03, 14:48 »
A mi sprawia przyjemność zmienianie emblematów  :oops:
Zapisane

milka004

  • Gość
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #13 : 2002-11-03, 14:53 »
Magda chyba wszyscy to wiedza ;) i widza :)
Zapisane

Saba

  • Gość
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #14 : 2002-11-03, 14:54 »
Cytat: Myszka.xww
A ja tam lubię swojego tygrysia. Mam go od początku i nie chcę zmieniać  ;)

Ja np przez tego tygrysa miałam i po trosze mam nadal pewne skojarzenia z tobą :roll: Np Zemat przez ten jego Emblemat i fakt, że jest moderatorem kojarzy mi się ze strasznie poważnym, dumnym facetem.
A jeśli chodzi o zmienianie to mi to nie przeszkadza, styl w jakim 'często zmieniający' utrzymują swoje emblematy też coś o nich mówi.
Milka004 - a czemu masz 004? jesli zerkniesz w moim profilu na moje ID w Yahoo i MSNie zrozumiesz czemu pytam  8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

My a nasze Emblematy
« Odpowiedz #14 : 2002-11-03, 14:54 »

milka004

  • Gość
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #15 : 2002-11-03, 15:00 »
A no jakos tak wyszlo. Najpierw wszyscy przezywali mnie mila no i tak mialam w necie no ale prawie wszedze tan nik byl zajety wiec milka no ale to tez bylo zajete, potem bylo milkaryba od mojego znaku zodiaku no ale potem zmienilam na milka004 nie wiem czemu tak jakos palce wtedy poszly po klawiaturze i tak zostalo :wink:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #16 : 2002-11-03, 15:08 »
Cytat: Saba
Ja np przez tego tygrysa miałam i po trosze mam nadal pewne skojarzenia z tobą :roll:


Tiaaa  :?:  :?:  To ja poproszę o wyjaśnienie na priva, bo nie wiem, czy się oburzyć, czy ucieszyć  :lol:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Saba

  • Gość
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #17 : 2002-11-03, 15:59 »
Cytat: Myszka.xww
nie wiem, czy się oburzyć, czy ucieszyć  :lol:  :lol:

Na pewno nie oburzyć! No wiesz co! Wyjaśnie jak znajde odpowiednie słowa (ja dzisiaj niepiśmienna...)

Cytat: Saba
Np Zemat przez ten jego Emblemat i fakt, że jest moderatorem kojarzy mi się ze strasznie poważnym, dumnym facetem.

Od razu wyjaśniam, żeby się potem Zemat nie zdenerwował: to są jak najbardziej pozytywne określenia! Dumny w sensie pewny siebie (w dobrym sensie). Ufff... udało mi się zanim Zemat to przeczytał (mam nadzieje...)  :?:
Zapisane

_Gosia_

  • Gość
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #18 : 2002-11-03, 16:44 »
Popieram obie myszki (czego raczej nie robię  :P )

Są fora, gdzie użytkownik po wybraniu avatarka, graficzki (nie cierpie słowa emblemat) ma blokowaną możliwość zmiany a graficzka jest usuwana ze zbioru.

Saba, Halloween się przecież już skończył  :?  :)

papatki wszystkim emblematom. Ja mam zawsze i to na wszystkich forach ten sam - mojego Zazusia1 któremu 4 raz paliłam już świeczkę  :(
Zapisane

Saba

  • Gość
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #19 : 2002-11-03, 16:53 »
Cytat: _Gosia_
Saba, Halloween się przecież już skończył  :?  :)

 :?:  :?:  :?:  :?:

Cytat: _Gosia_
papatki wszystkim emblematom. Ja mam zawsze i to na wszystkich forach ten sam - mojego Zazusia1 któremu 4 raz paliłam już świeczkę  :(

Też zawsze używam tego samego. Nawet w windowsie mam profil oznaczony tym emblemacikiem  :wink:  A propos co jest złego w słowie 'emblemat' ? Przynajmniej wszyscy wiedzą o co chodzi (avatarka nie każdy rozumie)
Zapisane

_Gosia_

  • Gość
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #20 : 2002-11-03, 17:14 »
Cytat: Saba
Cytat: _Gosia_
Saba, Halloween się przecież już skończył  :?  :)

 :?:  :?:  :?:  :?:


Miałam na myśli straszenie dzieci. Sorki jak Cię uraziłam  :D

Cytat: Saba
A propos co jest złego w słowie 'emblemat' ? Przynajmniej wszyscy wiedzą o co chodzi (avatarka nie każdy rozumie)

Nieładnie brzmi, a avatarek - dodaję zawsze graficzka, ale to kwestia gustu.
W każdym razie na forum gdzie wolno było używać wyłącznie graficzki z preinstalowanych których było 60 a użytkowników 250, gdzie z konieczności kilku miało ten sam nieraz się pomyliłam, bo najpierw patrzę na graficzkę a czasem wcale nie na ksywkę i doszło do śmiesznych sytuacji jak odpisywałam nie tej osobie.
Pozdroofka, Gosia
Zapisane

Forum Zwierzaki

My a nasze Emblematy
« Odpowiedz #20 : 2002-11-03, 17:14 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #21 : 2002-11-03, 17:21 »
Majusek, dlatego byłam nieco skrzywiona gdy chciałeś takie kociaki jak ja mam miec jako emblemat :)
Zapisane

Saba

  • Gość
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #22 : 2002-11-03, 17:22 »
Cytat: _Gosia_
Miałam na myśli straszenie dzieci. Sorki jak Cię uraziłam  :D

Nie uraziłaś, tylko nie załapałam o co chodzi  8)

Cytat: _Gosia_
Nieładnie brzmi, a avatarek - dodaję zawsze graficzka, ale to kwestia gustu.

Kwestia gustu, a poza tym jest to słowo bardziej polsko-brzmiące (emblemat). Sama wiesz, że obecnie słownictwo związane z komputerami, internetem jestem bardzo "zangielszczone" - trudno się dziwić, ale warto korzystać jeśli się zabłąka jakiś porządny polski odpowiednik.
Rzeczywiście to fajne, że emblemaciki (avatarki) były blokowane (jak to opisałaś), ale pewnie wiele osób denerwowało to, że nie mogą sobie ich zmienić.
 :? Doceniajmy to co mamy!!! Znam forum, na którym użytkownicy jako sygntury dają olbrzymie zdjęcia - wygląda to strasznie. Forum jest mało przejrzyste, a tematy rozciągają się przez to na kilkadziesiąt stron (rekord to chyba około 130). Okropność  :grr:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #23 : 2002-11-03, 17:26 »
Nie lubie gdy sa dwa przesówaki na dole i po prawej stronie  :grr:
Zapisane

myszka

  • Gość
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #24 : 2002-11-03, 17:44 »
PrzesUwaki Magdaland jeżeli już...  :lol:
Zapisane

_Gosia_

  • Gość
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #25 : 2002-11-03, 17:45 »
Supcio, że się nie gniewasz. Swoją drogą fajna "czarownica"  :wink:

Wielkość zależy wyłącznie od admina jak forum ustawi. Ja dopuszczam 64x64 a więc jeszcze mniej niż tutaj. Całkiem wystarcza. Wyjątkowo jak ktoś bardzo prosi, to zainstaluję mu większy i to raczej na szerokość jak na wysokość. Masz rację. Wiadomość ma 1 linijkę a zajmuje ekran.

Magda, co to są przesuwaki - paski przewijania???. Po prawej musi być!!!
Zapisane

Saba

  • Gość
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #26 : 2002-11-03, 17:58 »
Cytat: _Gosia_
Wielkość zależy wyłącznie od admina jak forum ustawi

I właśnie w tym rzecz - nie rozumiem, jak można dopuścić do sytuacji gdy wielkości emblematów czy sygnatur nikt nie kontroluje. Robi się straszny bajzel i trudno czasem się tekstu w takich postach doszukać :lol:  O śledzeniu wątku już nie wspomne - staje sie to co najmniej niewygodne!
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #27 : 2002-11-03, 18:13 »
Cytat: _Gosia_

Magda, co to są przesuwaki - paski przewijania???. Po prawej musi być!!!


Wiem, że po prawej, ale gdy już widze po prawej i na dole to jest wkurzajace (chyba jeszcze coś z tego zostało na mojej stronie...)


Data wysłania: 2002-11-03, 18:10
Cytat: myszka
PrzesUwaki Magdaland jeżeli już...  :lol:


Kurcze bele fix-morele myślałam że już wyszłam z takich błędów...  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

My a nasze Emblematy
« Odpowiedz #27 : 2002-11-03, 18:13 »

_Gosia_

  • Gość
My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #28 : 2002-11-03, 18:15 »
Supcio, że się zgadzamy, papatki lecę na moje forum. Właśnie jedna papużka zaczęła gadać. Trzeba to
Zapisane

zolly

  • Gość
Re: My a nasze Emblematy
« Odpowiedź #29 : 2002-11-04, 14:24 »
Cytat: Saba
Może nawet mamy o sobie jakieś wyobrażenia tyczące się wyglądu


no to znaczy że mój wygląd kojaży Ci się z koniem :?:  :shock:   :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 14   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 27 zapytaniami.