Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Przedłużanie włosów  (Przeczytany 1530 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agatra

  • Gość
Przedłużanie włosów
« : 2004-10-07, 22:29 »
Chciałam się kogoś poradzić bo na forum znajduje sie kilkoro specjalistów :P co sądzicie o przedłużaniu włosów?? Bo ja osobiście mam zamiar przedłużyc sobie taki jeden kosmyczek z tyłu głowy zeby móc robić sobie takiego warkoczyka...i czy nie orientujecie się w cenach??
Zapisane

Zorba

  • Gość
Przedłużanie włosów
« Odpowiedź #1 : 2004-10-07, 22:47 »
przedluzanie wlosow specjalista nie jestem ale jak keidys ogladalam program z udzialem tego ekm on wisniewskigo to ta mandaryne se lwosy przedluzala.to dawali jej CZYJSĆ wlsoy ten zabieg trwal ponoc baardzo dlugo..
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Przedłużanie włosów
« Odpowiedź #2 : 2004-10-08, 14:07 »
Tak, bierze się czyjeś włosy i jakoś się ja przyklleja, czy co? :/ Ale słyszałam też, że to jest nietrwałe, po jakimś czasie się niszczy. Poza tym okrutnie drogie. Choć nie wiem czy tak jest na pewno, dawno słyszałam te informacje i mogę mieć zaburzenia pamięci :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przedłużanie włosów
« Odpowiedz #2 : 2004-10-08, 14:07 »

Wiedźma

  • Gość
Przedłużanie włosów
« Odpowiedź #3 : 2004-10-08, 14:42 »
No zabieg trwa dlugo i jest piekielnie drogi, chociaz jedno pasemko na pewno wyjdzie mniej ;) Najlepiej spytaj sie od razu w salonie fryzjerskim, ktory sie tym zajmuje.
Zapisane

Agatra

  • Gość
Przedłużanie włosów
« Odpowiedź #4 : 2004-10-10, 15:07 »
gdzies w internecie obijo mi się o oczy że jedno takie małe pasemko wychodzi ok.5 zł...jeżeli chce sobie zrobić tylko jeden kosmyk to wychodzi tanio :Pale w przeliczeniu na całą głowę..hmmm...to całkiem sporo :P

dzięki za odp <cmok>
Zapisane

Hermi93:D

  • Gość
Przedłużanie włosów
« Odpowiedź #5 : 2004-11-10, 21:21 »
ja się na tym nie znam pomogłabym Ci ale niestety
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 23 zapytaniami.