Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: YVES ROCHER POLECAM  (Przeczytany 2227 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
YVES ROCHER POLECAM
« : 2004-10-02, 19:57 »
"W trosce o zdrowie ludzkie, a także o ochronę środowiska naturalnego, w firmie Yves Rocher stosuje się testy „in vitro”, które wykonuje się na proteinach roślinnych, na hodowlach tkankowych, na komórkach bakteryjnych i na drożdżach, oraz testy „in vivo” na ochotnikach. Bada się zarówno gotowe kosmetyki, jak i substancje wyjściowe, służące do ich produkcji, dostępne w handlu. "

napisali na stronie ze w 1989 roku zaprzestali testow na zwierzetach, jako pierwsza firma kosmetyczna w Polsce.

poza tym ja naprawde dlugo juz korzystam z ich kosmetykow i jestem bardzo zadowolona : szczegolnie z lakierow, ktore sie baardzo dlugo trzymaja i przeroznych owocowych kosmetykow. polecam, do tego sa czeste promocje i w sumie jest niedrogo  :D
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
YVES ROCHER POLECAM
« Odpowiedź #1 : 2004-10-02, 20:51 »
Nom :) Ja w tym sklepie nic nie kupowalam ale strasznie uwielbiam taki perfum w trójkatnej buteleczce i jakąs zazwe chińską ma (cos w rodzaju feng shui :D:D)..
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
YVES ROCHER POLECAM
« Odpowiedź #2 : 2004-10-02, 22:06 »
chyba chodzi o iria czy jak to sie pisze :P używam w sumie tylko tych kosmetyków. Z ręką na sercu polecam pudry. Są świetne. Błyszczyki, maseczki, tusze do rzęs. Wszystko jest wysokiej jakości. Produkt na którym tylko sie zawiodłam to perfumy w kremie, które bardziej można nazwać perfurami w kostkach :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

YVES ROCHER POLECAM
« Odpowiedz #2 : 2004-10-02, 22:06 »

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
YVES ROCHER POLECAM
« Odpowiedź #3 : 2004-10-03, 07:59 »
http://www.yvesrocher.com.pl

jak ktos sobie chce poogladac :)
Zapisane

myszka

  • Gość
YVES ROCHER POLECAM
« Odpowiedź #4 : 2004-10-03, 10:07 »
Używam, szczególnie lubię serię Plaisirs Nature (czyli te owocowe perfumki i żele, obłędne). Wadą jest to, że YR wycofuje niektóre dobre produkty, mieli taki super tonik do ciała, od trzech lat już nie można go dostać...
Agnes, a ja myślę, że Magdzie chodziło o Ming Shu (Yria nie jest w trójkątnej butelce - ale też jest fajna).
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
YVES ROCHER POLECAM
« Odpowiedź #5 : 2004-10-03, 12:12 »
O wlasnie Myszko, o to mi chdozilo :)) piekny zapach. owocowe też sa super ;) tak sobie mysle czy za pieniadze z urodzinek sobie czegos nie sprawic ;) Za to nie podobają mi sie bambusowe perfumy.. bo sa takie hmm.. suche ;)..
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
YVES ROCHER POLECAM
« Odpowiedź #6 : 2004-10-03, 20:34 »
tak samo było z pewnymi perfumami myszko nie pamiętam jak sie nazywały. Ale pomimo że były piękne to je wycofali :( ale i tak zawsze coś mozna sobie wybrac ;)

iria to pierwsze perfumy które mi wpadły do łba :P bomoja mama ich używa ;) hmmm już dawno nie oglądałam ich katalogu ani nie zachodziłam do sklepu ;) musze naciągnąć na coś mame ;)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
YVES ROCHER POLECAM
« Odpowiedź #7 : 2004-10-04, 12:40 »
Strasznie lubię kosmetyki z tej firmy ; wprost uwielbiam mleczko-płyn do kąpieli o zapachu kokosowym i perfumy (+dezodornat) o zapachu bzu...  :D
Zapisane

Sal

  • Gość
Re: YVES ROCHER POLECAM
« Odpowiedź #8 : 2004-10-06, 08:47 »
Cytat: cassandra
napisali na stronie ze w 1989 roku zaprzestali testow na zwierzetach, jako pierwsza firma kosmetyczna w Polsce.


Hm... tylko, że to firma francuska...

Mnie na kolana nie rzucili.  ;) Nie mam ulubionego kosmetyku tej firmy, a korzystałam z wielu. Niektóre mają nawet złe.
Faktycznie żele pod prysznic mają piękne zapachy...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Re: YVES ROCHER POLECAM
« Odpowiedz #8 : 2004-10-06, 08:47 »

myszka

  • Gość
YVES ROCHER POLECAM
« Odpowiedź #9 : 2004-10-06, 10:23 »
Kolorówkę mają taką sobie, natomiast produkty do pielęgnacji ciała mi osobiście odpowiadają :)
Zapisane

kasia

  • Gość
YVES ROCHER POLECAM
« Odpowiedź #10 : 2004-10-06, 14:24 »
Też czasami używam ich kosmetyków, ale jeśli chodzi o kosmetyki do makijażu... niezbyt dobre.
Podobaja mi się perfumy, żele i kremy do rąk (arnica).
Zapisane

Pleiades

  • Gość
YVES ROCHER POLECAM
« Odpowiedź #11 : 2004-10-14, 16:13 »
Ja kocham ze serii Plaisir Nature perfumy o zapachu jeżyn i w sumie to jedyny kosmetyk, który u nich kupuję (zresztą najukochańszy zapach ze wszystkich :) )..   Poza tym dałam im kiedys mój adres, przy okazji jak dostawałam kartę stałego klienta ( z której i tak nie skorzystałam ) i teraz zawalają mnie ulotkami promocyjnymi, co mnie trochę denerwuje...
Ale tak poza tym do Yves Rocher nic nie mam :D
Zapisane

Tiggy

  • Gość
YVES ROCHER POLECAM
« Odpowiedź #12 : 2004-10-14, 18:45 »
Cytuj

Ja kocham ze serii Plaisir Nature perfumy o zapachu jeżyn

A ja uwielbiam całą serię "truskawek", a może to są poziomki?? Mmm zapach cudny ;) Choć nie wiem czy bym się skusiła na perfumy owocowe ;)
Zapisane

Willie

  • Gość
Lubię...
« Odpowiedź #13 : 2004-11-01, 18:30 »
Ja też lubię tan sklep, ale nie kupuję zbyt często, muszę pochwalić perfumy -jak się spryskam to ten zapach od razu poprawia mi humorek!
Zapisane

aga...

  • Gość
YVES ROCHER POLECAM
« Odpowiedź #14 : 2004-11-06, 11:53 »
ja kupuje tam dosc czesto,najbardziej podobaja mi sie perfumy kwiatowe.hmm pieknie pachna. :) a poza tym fajne sa balsamy do ust,szczegolnie waniliowe..mniam :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

YVES ROCHER POLECAM
« Odpowiedz #14 : 2004-11-06, 11:53 »

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
YVES ROCHER POLECAM
« Odpowiedź #15 : 2004-11-06, 13:17 »
Ostatnio moja mama kupila szampon i "zel" do kapieli z tej firmy ...zapach kokosowy :kocham: Jestem bardzo zadowolona :D
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

whiper

  • Gość
YVES ROCHER POLECAM
« Odpowiedź #16 : 2004-11-06, 14:53 »
Używam wielu kosmetyków tej firmy od dawna... nawet nie wiedziałam, że zaprzestali już tak dawno testów na zwierzętach, fajnie ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 26 zapytaniami.