Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Studio piercingu  (Przeczytany 2911 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AnUSiA

  • Gość
Studio piercingu
« : 2004-11-04, 19:50 »
Czy wie ktoś gdzie w okolicy katowic jest jakieś dobre/tanie salony kolczykowania?Chodzi mi dokładnie o pępek i język.Z góry dzieki
Zapisane

Flaś

  • Gość
Studio piercingu
« Odpowiedź #1 : 2004-11-04, 21:56 »
"dobre i tanie" <= dziewczyno nie radziłabym ... W takich sytuacjach lepiej zapłacić więcej i mieć pewność, że wszystko będzie dobrze.  8)
Zapisane

Apiska

  • Gość
Studio piercingu
« Odpowiedź #2 : 2004-11-04, 22:05 »
Cytat: FlashQ
"dobre i tanie" <= dziewczyno nie radziłabym ... W takich sytuacjach lepiej zapłacić więcej i mieć pewność, że wszystko będzie dobrze.  8)


Potwierdzam :!!!:  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Studio piercingu
« Odpowiedz #2 : 2004-11-04, 22:05 »

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Studio piercingu
« Odpowiedź #3 : 2004-11-04, 22:11 »
hmm z tego co ja wiem te cony wszyedzie sa takie same i nie znajdziesz nigdzi taniej ew. moze byc to roznica 10 zł ale zawsze jest to w granicach 100 zł tanij bym nie radzila.
W katowicach w centrum jest takie fajne studio. Nie robiłam tam nic ale wydaje sie ok. Znajduje sie koło teatru. Na pierwszym pietrze.

Swoja droga masz 16 lat i w zadnym profesjonalnym miejscu nie przbija ci bez zgody rodzicow. Ja ostatnio podpisywalam oswiadczenie do ktorego trzeba było wpisac nr. dowodu osobistego.
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

AnUSiA

  • Gość
Studio piercingu
« Odpowiedź #4 : 2004-11-04, 22:14 »
miałam na myśli to że są czasami bardzo drogie i felerne i odwrotnie.
Czy na kolczyk w jezyku potrzebuje pisemną zgode rodzica Lub jakiej kolwiek osoby pełnoletniej??Ma ktos jakas fajna strone z kolczykami do jęzora i pępka?
Zapisane

Apiska

  • Gość
Studio piercingu
« Odpowiedź #5 : 2004-11-04, 22:19 »
Poszukaj w wyszukiwarce :)
Zapisane

Flaś

  • Gość
Studio piercingu
« Odpowiedź #6 : 2004-11-04, 22:20 »
www.wildcat.pl :kocham: Bardzo fajna www :wink:
Wszystkie kolczyki w innym miejscu niż uszy wymagają pisemnej zgody prawnego opiekuna ( rodziców, czy rodziny zastępczej itd. ). W niektórych salonach nawet na uszy chcą pozwolenie no ale... :roll:
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Studio piercingu
« Odpowiedź #7 : 2004-11-05, 13:38 »
otrzebujesz zgode rodzicow. ale skoro sie juz zgodza to ja ci radze isc do studia ktore sobie wybiezesz i zamowic kolczyka z katalogu bo w katalogach sa najlepsze. inna sprawa to taka ze na poczatek bedziesz miec zwyklego kolczyka, bo musi byc on lekki jezeli chodzi o pepek, dopiero jak sie zagoi mozesz zmienic na jakis bajer.  jezyku najpierw musi byc bardzo dlugo kolczyk bo jezyk bardzo puchnie, dopiero jak sie zagoi zmienia sie na jakis normalny i fajny.
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Studio piercingu
« Odpowiedź #8 : 2004-11-05, 15:47 »
Lepiej na tej stronie nie wchodź  w dział o zagrozeniach zwiazanych z przebijaniem :P
Jak juz zostało wspomnienae, nie warto tanio, zreszta wlasciwie wszedzie ceny sa podobne. No i zgoda oczywiscie Ci potrzebna ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Studio piercingu
« Odpowiedz #8 : 2004-11-05, 15:47 »

Agata:)

  • Gość
Studio piercingu
« Odpowiedź #9 : 2004-11-05, 18:43 »
W Sosnowcu jest spox zaklad.. Robia tam tez dready, tatuaze i wogole. Tylko nazwy zapoomnialam :) Ale wiem, ze sie wchodzi w brame na glownej ulicy
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Studio piercingu
« Odpowiedź #10 : 2004-11-05, 23:05 »
Tak, najlepiej iść do jakiegoś sprawdzonego salonu... Koleśowi jakiś znajomy robił kolczyka w języku, i cały w jego okolicach opuchł bo wdało się zakażenie :shock: (ciekawe czy nie coś więcej...). Delikatna sprawa...
Zapisane

AnUSiA

  • Gość
Studio piercingu
« Odpowiedź #11 : 2004-11-05, 23:33 »
Z tym żeby mama poszła ze mną to bedzie źle... :? Bo mam pozwolenie,ale pod warunkiem że mama nie bedzie miała nic z tym wspólnego.
A słyszał ktoś może o Alma tatto?salon nie daleko ul.wolności w chorzowie.Może
jakieś kometarze?
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Studio piercingu
« Odpowiedź #12 : 2004-11-06, 01:04 »
Ja na ten temat akurat nic powiedziec nie mogę.
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Flaś

  • Gość
Studio piercingu
« Odpowiedź #13 : 2004-11-06, 15:39 »
Napisz do Blachy - jego gg: 3873608 :wink:
Koleś jest piercerem i na prawde się zna. popytaj go o co tam chcesz a na 100% Ci odpowie 8)
Zapisane

AnUSiA

  • Gość
Studio piercingu
« Odpowiedź #14 : 2004-11-06, 16:19 »
thx wszystkim;)Alma tattoo nie ma chyba swojej strony bo nie umie znaleźć.
Byłam tam się pytać kolczyk w języku kosztuje 120zł.Jest to cena przebicia kolczyka z materiału(nie pamiętam nazwy)co robią zastawki do serca i kolczyka krutszego wraz z zmaną.Zapomniałam się spytać jak to bedzie z podpisem mojej mamy.Nie można tego jakoś przez telefon albo jechać tam po te pismo i żeby przywieź do domu te pismo żeby mama podpisała?Bo moja mama raczej nie pojedzie ze mną-wogóle żadko wychodzi z domu :(  :(  :( Jeszcze pojade do Bytomia się popytać o ceny.Jak myślicie o co warto się jeszcze spytać.Dzwoniłam  też do studia w którym dwójka moich znajomych miała robione.Koszt to 90zł z dwóma kolczykami i z znieczuleniem.Pozwolenie rodziców nie jest wymagane
Zapisane

Forum Zwierzaki

Studio piercingu
« Odpowiedz #14 : 2004-11-06, 16:19 »

Flaś

  • Gość
Studio piercingu
« Odpowiedź #15 : 2004-11-08, 19:03 »
Moim zdaniem wybieraj sprawdzone studia. Tak jest chyba najlepiej. I koniecznie dowiedz sie z jakiego materiału są kolczyki - to bardzo wazne!
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Studio piercingu
« Odpowiedź #16 : 2004-11-10, 14:30 »
AnUSiA, bardzo odradzam znieczulenie - szczególnie do języka. To nie boli (jedno z najmniej unerwionych miejsc) a bezpieczniej jednak bez znieczulenia.
Ah, co do tworzywa - kolczyk powinien być z tytanu (to najlepiej), ew. stal chirurgiczna. Zwykłe, najnormalniejsze kolczyki - bez fluoro i innych tego typu bajerów :)

aaa, no i co do mamy - mama musi jechać, niestety.
Co do studia za 90 zł i bez zgody - coś mi sie tu nie podoba ;)
PeeS. Kolczyk minimalnie dł. 18 mm, mniejszego nie daj sobie założyć, w ogóle od razu przed przekłuciem pytaj o materiał kolczyka i jego rozmiar. Po tym i sposobie przekłuwania poznasz czy studio jest profesjonalne. Jeśli cokolwiek Ci sie nie spodoba - przerwij zabieg.
Zapisane

AnUSiA

  • Gość
Studio piercingu
« Odpowiedź #17 : 2004-11-13, 15:59 »
no to tak....Kolec w ozorku już mam od środy."Znieczulany"był tylko kremem.Już mnie nie boli tylko troche puchnie wieczorem(ale ja tak mam zawsze-nawet z głupim katarem-nasila się wieczorem).Płaciłam 80zł z dwóma kolczykami.Może jak pojade zmienić kolczyk zrobie sobie w pępku?! :P  :lol:  :lol:
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Studio piercingu
« Odpowiedź #18 : 2004-11-13, 16:52 »
no to gratulacje!!!
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Studio piercingu
« Odpowiedź #19 : 2004-11-13, 20:20 »
Anusia- no to opowiadaj :P bo ja mam zamiar sobie zrobic ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Lalaith

  • Gość
Studio piercingu
« Odpowiedź #20 : 2004-11-13, 21:16 »
Anusiu, z tytanu? ;) Trzeba było zgodę rodziców? Rozmiar..? :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Studio piercingu
« Odpowiedz #20 : 2004-11-13, 21:16 »

AnUSiA

  • Gość
Studio piercingu
« Odpowiedź #21 : 2004-11-15, 15:18 »
Zgody trza nie było.Z Tytanu,a rozmiar podawał ale byłam tak przejęta że nie pamiętam.

Najpierw jak przyszłam to zapytał czy chce kolczyk z diamęcikiem czy zwykłą kulkę ja chciałam zwykła potem włożył kolczyki do tej maszyny dezynfekującej i kazał pokremować język z dwóch stron maścia.Ozor zdrętwiał.Przyniusł kolczyki igłe jednorazówke i szczypce.Kazał pokremować jeszcze raz język i usiąść-dobrze oprzeć głowe.Złapał język i przekuł.Samo przekucie nie bolało tylko dwa dni miałam później problemy z jedzieniem żyłam praktycznie na samych kiślach.No i oczywiście bez mleka,jogórtów itp. Teraz mam już 5 dzień i już prawie nie boli,jem już wszystko jak leci :lol:  :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 26 zapytaniami.