Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Diane35  (Przeczytany 4567 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Diane35
« Odpowiedź #30 : 2005-01-24, 21:08 »
Coś w tym musi być, bo mnie wtedy nieziemsko ciągnie do jedzenia czekolady i zamiast słodyczy właśnie kupuje sobie ten magnez i chętka na czekoladę przechodzi.
Dobry jest też Aspargin to potas z magnezem. Mi to zaleciła kiedyś lekarka na wzmocnienie.
Czytam to co piszecie o tabletkach i aż strach brać ;)
Ja już 3 razy podchodziłam do tematu, zawsze robiłam badania i raz juz miałam wykupione tabletki, ale strach przed chemią jest u mnie taki że nie zdecydowałam się.
Zapisane
BC + koci podrostek

Apiska

  • Gość
Diane35
« Odpowiedź #31 : 2005-01-25, 08:58 »
/AAaaa rozumiem :P
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
Diane35
« Odpowiedź #32 : 2005-01-26, 19:24 »
Ja bym ci polecała Minulet,ma małą zawartość hormonów.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Diane35
« Odpowiedz #32 : 2005-01-26, 19:24 »

Meggy

  • Gość
Diane35
« Odpowiedź #33 : 2005-01-31, 18:32 »
Jakieś 10 lat temu zażywałam Minulet i też byłam zadowolona.... :) Jednak zanim zdecydowałam się na dziecko,a odstawieniem tabletek minął rok,by organizm się "odtruł" i potem z dzieckiem nie było problemow.... :)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Diane35
« Odpowiedź #34 : 2005-01-31, 22:04 »
Cytuj

Ja bym ci polecała Minulet,ma małą zawartość hormonów.

Sa pigulki z jeszcze nizsza zawartoscia (Logest, Harmonet), ale wszystko musi indywidualnie dobrac lekarz, a czasem niestety trzeba przetestowac kilka, zanim sie dobierze odpowiednie...
Zapisane

AnUSiA

  • Gość
Diane35
« Odpowiedź #35 : 2005-03-04, 13:29 »
Mam pytanko....Biore te Diane już 5 mieś. Ale teraz od dwuch tygodni nie miałam ich bo lekarki nie było.Czy moge je zacząć już czy musze czekać na 1-szy dzień miesiączki(a dokładnie to już  jedną tabletkę wziełam bo zapomniałam że się zaczyna brać od 1-szego dnia okresu)Czy jeżeli będe brała taraz regularnie do końca opakowania 7dni przerwy i następne opakowanie bedzie ich skuteczność taka jak normalnie.Po jakim czasie od opisanej powyżej sytłacji moge kochać się bezpiecznie??Wziełam wczoraj o 22 wezme dzisiaj w sobote i w niedziele ide do chłopaka wiadomo po co,tabletki bede juz brała do końca opakowania o 22.czy w niedziele moge kochać się już bez piecznie.Zalezy mi na tym bo chłopak wyjeżdza do Azji i nie bedzie go prawdopodobnie przez 2 mieś.a prezerwatyw nie używamy bo nie jesteśmy do nich przekonani
Zapisane

myszka

  • Gość
Diane35
« Odpowiedź #36 : 2005-03-04, 13:34 »
Nie, nie możesz. W tym cyklu jeszcze nie masz ochrony. Jak nie chcesz dzidziusia, to niestety, prezerwatywa, albo zero seksu.
Zapisane

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: Diane35
« Odpowiedź #37 : 2005-05-04, 09:50 »
ja zażywam Cilest i jest wszystko super
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 25 zapytaniami.