Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Ściąć włosy  (Przeczytany 13432 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agata:)

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #30 : 2004-12-11, 08:28 »
I się obcięłam. Nie zrobiłam tego na bardzo krótko. Ale za to mam tak pocieniowane jak nigdy  :lol:  Jestem na TAK!!  :lol:
Zapisane

Apiska

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #31 : 2004-12-11, 08:31 »
Kiedyś absouletnie nie mogłam ściąć, włosów, ani za farbowac. Absolutkie. Ojciec był przeciwny. Ale wreszcie zebrałam się i poszłam do fryzjera i je śxięłam :D I to sporo :P A trraz niedawno jeszcze farbnęłam ;P I ojciec nie gadał nic złego, tylko podszedł i.." Fajnie wyglądasz" :P
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #32 : 2004-12-11, 12:16 »
Cytat: basieq
A ja mam pocieniowane włosy a wychodzą mi gdzies za ramiona :] Najfajniejsze są cieniowane włosy to jest cool :P

Ja tez tak mam  :wink:  Ale mam troche krotsze niz za ramiona. no tak do ramion ale zapuszczam, i sobie tak powiedzialam ze chce miec taka dlugosc jak do zapiecia od stanika  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ściąć włosy
« Odpowiedz #32 : 2004-12-11, 12:16 »

paolinka

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #33 : 2004-12-12, 16:33 »
Ja tez wczoraj bylam u fryzjera  :wink:
Mam krecone wlosy, mimo tego rowniez skusilam sie na cieniowanie  :wink:
Z efektow jestem zadowolona  :wink:  Teraz mam wlosy do ramion ;) I fajnie sie ukladaja  :wink:
 8)
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #34 : 2004-12-12, 19:15 »
Paolinka tez mam kręcone. Ścinane były do ramion, ale z racji ich natury sa krótsze ;)
Zapisane

paolinka

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #35 : 2004-12-12, 21:46 »
Dokladnie  :wink:  Hehe troszke tak dziwnie w kitku wyglada (malo!!) ale jestem bardzo zadowolona ;)
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #36 : 2004-12-13, 14:20 »
U mnie nie ma szans, zeby bylo malo, bo sa geste jak nie wiem co ;)
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Ściąć włosy
« Odpowiedź #37 : 2004-12-13, 15:01 »
a ja mam gdzies takie do pasa... i jakos nie mam odwagi ich obciac :]... wiec chyba zostawie i poczekam az mi sie calkowicie znudzą :)
Zapisane

paolinka

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #38 : 2004-12-13, 15:20 »
A dzisiaj jeden kolega w klasie uznal, ze mam afro  :peace:  :lol:
Ahh ci faceci, nie znaja sie  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ściąć włosy
« Odpowiedz #38 : 2004-12-13, 15:20 »

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Ściąć włosy
« Odpowiedź #39 : 2004-12-13, 16:33 »
A ja obcięłam włoski wczoraj (a miałam nie robic tego przed studniówką :P )i nie żałuję. Może obcięłam niewiele ale dla mnie to i tak dużo :P
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Ściąć włosy
« Odpowiedź #40 : 2004-12-13, 17:45 »
ja byłam niedawno u fryzjera i zmieniłam sie totalnie :) Mam grzywkę, włoski postopniowane tak jak miałam. Oczywiście czarne. Teraz je hoduje żeby były dłuuuuugie bo kocham długie włoski :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Cathycash

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #41 : 2004-12-13, 18:07 »
Ja muszę się wybrać. Właściwie to zbieram sięod miesiaca i nie mogę dojśc ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #42 : 2004-12-14, 20:22 »
ja uwielbiam moje wlosy! 8)  uwielbiam eksperymentowac.
Zmieniam fryzury srednio co pol roku :P ale za ot jestem wierna mojego kofanej grzyweczce ;) ale ona tez czesto sie zmienia ;)

Obecnie mam krotkie wlosy,tak do brody,przedzialek na boku oczywiscie bez wystrzepienia koncowek i wystopniowania z tylu nigdzie bym nie wyszla  :P
ale juz planuje jeszcze bardziej je skrocic bo troche odrosly i mnie denerwuja ;)
o wiele wygodniej czuje sie w krotkich wlosach  :wink:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #43 : 2004-12-20, 09:17 »
niedawno zrobilam sobie grzywke, chyba wyglada ok, ale teraz musze sobie zafarbowac wlosy albo porobic pasemka, zeby nie bylo widac odrostow :P pozdro
Zapisane

k_lap

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #44 : 2004-12-20, 09:18 »
Hmmm, ja juz dawno obcielam swoje wloski (po maturze), jak czytam ten temat to tak sobie wspominam  :o . Mialam wlosy za posladki, a scielam mniej wiecej do polowy uszu  :o .
Moje najblizsze kolezanki pobiegly ze mna do fryzjera, bo musialy zobaczyc ten szok (zawsze widzialy mnie w dlugich wlosach), ale najlepsze bylo to, ze jak fryzjerka obcinala mi warkocza to wszystkie zamknely oczy... Wiec i tak nie widzialy...  :lol:
Ale powiem, ze lepiej i wygodniej jest z krotkimi wlosami (przynajmniej dla mnie)... Jak przypomne sobie to rozczesywanie...  :(  Na szczescie mam juz to z glowy :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ściąć włosy
« Odpowiedz #44 : 2004-12-20, 09:18 »

Nicka

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #45 : 2004-12-21, 11:05 »
Jest do tego taki super programik VIRTUAL LOOK... polecam, zkoluj go jakos i tam sprawdz;) :wink:
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #46 : 2004-12-21, 11:16 »
a ja mam dłuuuugie blodn włosy, a kiedyś ścięłam je tak króciutko, ale niezabbardzo mi sie podobały, potem jak chciałam je spowrotem zapuścić to jak szogun wyglądałam :lol:
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Ściąć włosy
« Odpowiedź #47 : 2004-12-22, 20:12 »
ja ściełam włosy rok temu i do tej pory mi nie odrosły. Dawniej rosły mi włosy bardzo szybko, a teraz stoją w miejscu. Może macie jakieś sposoby na szybsze rośnięcie włosów. Chciałabym znów mieć długie włosy.  :roll:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

pacuszka7

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #48 : 2004-12-22, 21:09 »
jak to ni odrosły  :shock:
Zapisane

Nicka

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #49 : 2004-12-24, 20:58 »
Oj nie strasz mnie, bo też ostatnio ścięłam... gdyby mi nie odrosły... :grr: nie przezyłabym tego. ale jakto, zupelnie nie urosły? czy poprostu wolniej odrastają.....? :roll:
Zapisane

Essey

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #50 : 2004-12-24, 21:08 »
Właściwie to ja się zbieram ze ścinaniem od sierpnia :lol:  :lol: aktualnie to mam włosy do łopatek. Chciałabym zmienić fryzurę ale nie mam pomysłu na jaką. Grzywka na moich włosach nie ma racji bytu bo kręcą mi sie i robi mi się "siano". Strasznie mnie wkurzają moje włosy. Jakby się chociaż całe kręciły :grr: a nie tak że kręci się tylko zapuszczana grzywka i kawałek za nią a reszta włosów prosta (ewentualnie małe fale się czasem robią) :grr: w dodatku mam już 5-6 centymetrów odrostów :lol: i okropnie dużo włosów, straszną "szopę" mam po każdym myziu. W ogóle moja fryzura to totalna klapa :lol:  :lol: spinam ją ciągle w "kucyka" ciągle jedną i tą samą gumką i zapuszczaną gerzywkę spinam spinkami. Męczę się później cały dzień z poprawianiem tego wszystkiego :P  :lol: RATUJCIE!!!!! Jak sie obciąć i co z tym w ogóle zrobić :lol: Jak chcecie to wyszukam parę fotek i pokażę tą klapę ( :P oj, nie radzę bo można się wystraszyć :P )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ściąć włosy
« Odpowiedz #50 : 2004-12-24, 21:08 »

aleb

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #51 : 2004-12-25, 12:05 »
Ja do fryzjera pojde wiosną, bo na zime nie warto mi się obcinać  :P
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #52 : 2004-12-26, 21:52 »
Moja przyjaciolka obciela sie identycznie jak ja  :grr:  jak tu nie zabic  :grr:
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Ściąć włosy
« Odpowiedź #53 : 2004-12-26, 21:57 »
kkaassiiaa ja też chce mieć długie włosy  :cry:  A mam tylko takie do końca szyi. Wszystko przez fryzjerke: miałam włoski do ramion, poszłam podciąć tylko zniszczone końcówki a ona mnie opacholiła tak że....
Podobno szampon z czarnej rzepy przyspiesza porost ? Ktoś coś wie? Ja chce miec włosy dłuuuuugie :)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Ściąć włosy
« Odpowiedź #54 : 2004-12-27, 10:59 »
Ja miałam włosy do pasa, ściełam je do ramiom i raz podciełam, bo się żle układały. Od tego czasu urosły mi jakieś 2-3 cm. Chciałabym znowu mieć długie włosy, sprubuję tej rzepy  :roll: , może coś pomoże.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Kamaq

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #55 : 2004-12-27, 11:05 »
z rzepy jest dobre, tylko, jak dla mnie, śmierdzi  :roll:  :roll:
Zapisane

Amarae

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #56 : 2004-12-27, 11:07 »
Mój brat używał, bleh :? Daje może jakieś efekty, ale śmierdzi niemiłosiernie, przynajmniej dla mnie ;)
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Ściąć włosy
« Odpowiedź #57 : 2004-12-27, 11:20 »
Ale śmierdzi tylko jak się myje, a potem to już chyba nie... mam nadzieję  :lol:
Ja chce mieć długie włosy !

A tak propo:tekst mojej kumpeli:

,,Jak byłam mała to miałam włosy do dupy"  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ściąć włosy
« Odpowiedz #57 : 2004-12-27, 11:20 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Ściąć włosy
« Odpowiedź #58 : 2004-12-27, 11:20 »
Zawsze można wywietrzyć  :P  lub jakichś perfumów użyć.  :lol:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Ściąć włosy
« Odpowiedź #59 : 2004-12-28, 13:42 »
Znalazłam fajne maseczki do włosów i twarzy, jedna jest na porost włosów, ale śmieszna taka.
Nalewka na wzmocnienie i porost włosów (na skore glowy):
2 łyżki liści rozmarynu lekarskiego, 2 łyżki utartego korzenia łopianu, 2 łyżki pokrzywy, zalać butelką czystej wódki, odstawić na 5 dni w ciemne miejsce. Po odcedzeniu stosować do nacierania i masowania skóry głowy.

Ciekawe czy będzie wódą śmierdziało  :lol:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 27 zapytaniami.