Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Jaka jest u was moda w szkole?  (Przeczytany 12103 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #90 : 2005-02-17, 16:31 »
a może ja jestem zacofana lae co to FILOFAUN??
Naprawdę nie wiem bo u mie w szkole tylko karteczki i karteczki (kawałek kartkio z nadrukiem:|)
U mnie w szkole mofne są bardzo NIKE ... (moje buty z nike już dawno się rozpadły..=__= moce to one nie są..) U mnie moda na sport.. i naa zbieranie plakatów i pocztówek teeż

Nataila

  • Gość
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #91 : 2005-02-17, 16:43 »
Co to filofun?
Zajrzyj sobie tu: http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?t=15062 albo tu: www.filofun.pl :wink: .
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #92 : 2005-02-17, 17:00 »
u nas często widzi się to co mnie najbardziej denerwuje- poodstawiane, wymalowane lasencje ubrane w modne ciuszki... wogóle tak troszkę dziwnie jest... no i ogólna pogoń za 'miłościami', coraz to nowsze komórki. zwłaszcza komórki. ja mam Nokię 5110, z płaską baterią od innego modelu żweby się z kieszeni mieściła :P wymalowana farbkamido szkła, niebieszka obudowa i jest ok, wazne ze smski da się pisac, nie płacę za to dużo kasy i o to mi chodzi... niektórzy to caly czas zmieniają na nowsze modele...

muszę się pochwalić, że ze sportem u nas bardzo dobrze, głónie o pływaniemi chodzi. sztafety chłopców i dziewczyn dostały się we wtorek na kolejny szczebel - rejonowy  :wink:  niestety albo ktoś uprawia sport u nas bardzo dobrze, albo wcale :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedz #92 : 2005-02-17, 17:00 »
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 23 zapytaniami.