Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: utrata świadomości.......  (Przeczytany 2689 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zimoludka

  • Gość
utrata świadomości.......
« Odpowiedź #30 : 2005-02-20, 00:58 »
Ja jak na razie zemdlałam tylko raz. Było to w tramwaju w czerwcu- czyli wiadomo, przyjemny zapaszek sie unosi  :lol:  Po prostu było mi niedobrze bo wcześniej zjadłam jogurt, którego nie lubie :P i dosłownie 10 metrów przed końcem pętli czarno przed oczami  i obudziłam się pare minut później jak mnie lali wodą ludzie :P
Ogólnie jest to uczucie niemiłe, z pewnością. U mnie przyczyna jest taka, że ogólnie mam słaby organizm. Ale to u mnie chyba rodzinne bo mama i siostra często mdlały :P
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
utrata świadomości.......
« Odpowiedź #31 : 2005-02-22, 18:44 »
Ja całkowicie zemdlałam raz, kilka razy zdążyłam odpowiednio zareagować.
Zemdlałam u weta.  :oops:  Psa miałam na stole uśpionego do badania, wet go bada, a ja robie sie coraz słabsza. (pamiętam to bardzo dobrze) Zamknęłam oczy - myślałam że mi przejdzia, po chwili otwieram oczy - prawie leżę na psie. Podniosłam się, ale nadal się bardzo źle czuję, więc powiedziałam, że mi sie w głowie kręci.  :roll:  Moja mama w ostatniej chwili mnie złapała, a dalej już nic nie pamietałam. Ocknełam się za ok. 10 minut.
Często mi się kręci w głowie, strasznie sie czuję, ale na ogół zareaguje odpowiednio (otworzę okno, położę się) i jakos mi przechodzi.
Lekarze nie wiedzą dlaczego tak się dzieje.  :?  Najgorzej jek tak się dzieje, gdy jestem poza domem.  :(
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Qaś

  • Gość
utrata świadomości.......
« Odpowiedź #32 : 2005-03-01, 14:41 »
Ja rano jak wstaje to tylko " widze ciemność " tak to wszystko  wnormie :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

utrata świadomości.......
« Odpowiedz #32 : 2005-03-01, 14:41 »

Dalmafreciak

  • Gość
utrata świadomości.......
« Odpowiedź #33 : 2005-03-04, 18:46 »
Słabo to mi było wielokrotnie, ale całkowicie nie straciłam przytomności nigdy. :) Raz było bardzo, bardzo blisko, bo po bardzo intensywnym wysiłku (szybkie, długie bieganie... :roll:)
było mi niedobrze i do tego stopnia ciemno przed oczami, że nie widziałam praktycznie nic, ale usiadłam na chwilę i wszystko mi przeszło. :)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 23 zapytaniami.