Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 10   Do dołu

Autor Wątek: oczy 'inaczej'  (Przeczytany 27292 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
oczy 'inaczej'
« : 2005-03-14, 19:57 »
w tym dziale bo się to będzie tyczyć urody oczu jak i mojego zdrowia psychicznego  :lol:

stwierdziłam że mam strasznego fioła na punkcie oczu. uwielbiam patrzeć w oczy innym, w ostateczności i sobie. nie lubię z tego właśnie powodu, kiedy ktoś strasznbie maluje rzęsy i powieki, że nie można praktycznie tego oka zobaczyć. a moja pasja jest o tyle upierdliwa, że po pierwsze to już się przeradza chyba w obsesję, po drugie ludzie różnie to rozumieją. czasem np rozglądam się po lkasie, oczywiście po twarzach na konkretnej wysokości i spotykam wzrok kogoś, kto też się rozgląda, i potem albo dziwnie na mnie patrzy, albo sprawia wrażenie jakby bóg wie co sobie o mnie myślał. nie wiem czy jak patrze w oczy nauczycielom jak ich słucham, to czy oni nie odbierają tego jako 'zuchwalstwa' z mojej strony... kurde strasznie to zawiłe.  :lol:

tak strasznie lubię oglądac oczy. i to jeszcze chłopak którego bardzo lubię ma takie strasznie intrugujące oczy.. ma śliczny kolor i bardzo 'energetyczny' wzrok..i właśnie najgorsze jest to że waśnie jemu najczęściej przypadkowo patrzę w oczy jak się rozglądam, a on i tak ma mnie już za niezłą świrówę.. nie ma lekko. pewnie myśli ze chce mu coś zrobić  lol nie zdziwiłabym się ;)

a co wy sadzicie o patrzeniu w oczy ? lubicie oglądać oczy innych oi swoje, jak reagujecie jak kltoś wam patrzy w oczy, lub kiedy wasz wzrok przypadkowo spotyka sie z czyimś innym ? jestem bardzo ciekawa, ostatnio zastanawiałam się czy tylko ja mam takie odchyły :evil:
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #1 : 2005-03-14, 20:48 »
Nie lubię jak ktoś rozmawiając ze mną nie patrzy mi w oczy.A ja uwielbiam jak Ty patrzec na oczy innych :lol: znam kolor oczu wszystkich moich znajomych a sama mam oczy na które ludzie często zwracaja uwagę.Takie niby piwne,niby brązowe,coś jakby bursztynowe a dookoła mam szeroką obwódke niezidentyfikowanego koloru(ciemny zielony chyba :P ) :lol: Kolega mój ma np.jedno oko brązowe a drugie niebieskie :shock: jak husky :lol:  :lol:
Cytuj

 ma śliczny kolor i bardzo 'energetyczny' wzrok

tez znam takiego :P  :P  :P
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #2 : 2005-03-14, 21:32 »
moja koleżanka w ławki ma własnie takie oczy jak ty, tylko bez tej obwódki. ja tak do końca nie znam koloru moich oczu - raz są bardziej zielone, raz niebieskawe, ale najbardziej lubię jak się te kolory wymieszają, tzn jak tęczówka wygląda jakby była z niebieskich i zielonych ziarenek wymieszanych ze sobą. cudnie to wygląda. lubię też stawać tak przy lustrze, żeby odpowiednio zasłaniając i odsłaniając światło źrenica zmieniała wielkość.

ja nie lubię jak ktoś mi się patrzy w oczy z dwóch powodów. 1 nawetjak tego nie widzę, czuję że ten ktoś albo właśnie obserwuje moje oczy, albo dokładnie mi się przygląda. np będąc na pizzy cały czas miałam takie dziwne uczucie, a kiedy koleżanka powiedziala że taki chłopak z tyłu cały czas się na mnie gapi, zrobiła gały jak odpowiedziałam "wiem", nawet się nie oglądając; po 2 nie lubię tego bo kiedy z kolei ja chcę obejrzeć oczy tego kogoś, spotykam jego wzrok a nie zawsze tego chcę.

nie lubię dosc prymitywnego stwierdzenia, że jak np rozmawiam z kimś o czymś dość poważnym czy coś, to ze jak patrze temun komuś w oczy to pewnie jest bardzo romantycznie. właśnie jeszcze boję się tego co może sobie o mnie nauczyciel pomyśleć, kiedy słucham go z większym lub mniejszym zaciekawieniem i patrzę muw oczy. czy przypadkiem nie uważa że jestem w jakiś sposób wulgarna :?: najgorzej jest jak mamy lekcje z facetem i nudzi mnie to. z nudów patrzęsię na jego oczy. jak mi się nudzi to nie mam zbyt skupionej miny, i wtedy patrząc mu chcąc nie chcąc w oczy, zapewne wyglądam jakbym się w nim zakochała alboco, lub snuła conajlmniej erotyczne fantazje z gościem w roli głównej :P zapomniałam dodać że potrafię się na tyle wyłączyć i zrelaksować, że ktoś gada o rzeczach śmiertelnie poważnych, a ja leje w ławce bo sobie akurat coś śmiesznego przypomnę / wymyśle  :lol:  boże ale ja ględzę :P sorki
Zapisane

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #2 : 2005-03-14, 21:32 »

kasia

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #3 : 2005-03-14, 21:39 »
Bardzo lubię patrzec w oczy i cenie sobie, jeśli ktoś ma odwagę to odwzjaemnić w czasie rozmowy.
Ale do patrzenia w oczy trzeba dojrzeć w pewnym sensie. Jak byłam młodsza, bardzo się tego bałam. Pamiętam, że umierałam za każdym razem, kiedy moja matematyczka na mnie patrzyła dłużej...
Potem pojawił się Profesor ze swoimi charakterystycznymi spojrzeniami, To dopiero była męka... Ale poznałam tajemnicę spojrzenia i potrafię teraz z niego wiele wyczytać. Pewna osoba już nawet się zorientowała i używa tego do komunikowania się ze mną w obecności osób postronnych  :lol:
Zapisane

Flaś

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #4 : 2005-03-14, 21:39 »
Ananasku nie jesteś sama :krzywy:
Ja też mam obsesję na punkcie oczu. Uwielbiam patrzeć ludziom w oczy jak z nimi rozmawiam, ale np. jak jakiś chłopak mi się podoba to jest ciężko, bo się robie czerwona :oops: :lol: To samo jest z nauczycielami.. tez zawsze patrze im w oczy. Jak słucham co ktoś do mnie mówi to nie potrafię patrzec np. w sufit bo wtedy odnoszę wrażenie, że ktoś to może odebrać jako nieszczerość. W oczkach zreszta mozna wyczytać wszystko co się chce, w końcu "Oczy są zwierciadłem duszy", no nie? :;d:
Co do malowania ocząt... Nienawidzę wprost jak ktoś ma nawalone cienia i tuszu... Obrzydliwe to jest! Ja sama lubię malować oczy, ale delikatnie tuszem i kredke na dolną powieką, tzw. naczyniówke. Ładnie to wygląda, naturalnie właściwie. A nie tak okropnie wulgarnie jak to ma w zwyczaju pół mojej szkoły :roll: :stupid:

Się rozpisałam :P
Zapisane

KaŚkerS

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #5 : 2005-03-14, 21:41 »
Ja nie lubie koloru swoich oczu :|
Sa ciemno brazowe wprost czarne :| fuuu
Zapisane

Flaś

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #6 : 2005-03-14, 21:44 »
A ja mam takie dziwne... Raz są niebiesko szare a raz .. zielone :Oo:
Szok normalnie... Ale lubię je :wink:
Zapisane

kasia

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #7 : 2005-03-14, 21:44 »
Cytat: KaŚkerS
Ja nie lubie koloru swoich oczu :|
Sa ciemno brazowe wprost czarne :| fuuu

nie narzekaj. Moje są bez koloru, ale w dowodzie, po długich konsultacjach wpisano mi 'szare'.
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #8 : 2005-03-14, 21:56 »
Uwielbiam patrzec innym w oczy, zwlaszcza osobom plci meskiej :P zwlaszcza jezeli maja ladny kolor :D :kocham:
ja mam nieladne- niebiesko szare  :roll:
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #8 : 2005-03-14, 21:56 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #9 : 2005-03-14, 22:08 »
Ojjj to podstawa :) Człowieka można nawet osądzić po oczach... jeśli patrzy prosto w oczy, to jest prawdomówny i raczej odważny, jeśli ma błysk w oku to znaczy, że nie jest się osobą obojętna dla tego kogoś, jeśli ucieka wzrokiem to albo jest bardzo nieśmiałą osobą, a bo coś ukrywa... Nie mogłabym nie patrzeć w oczy innej osobie
Zapisane

kasia

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #10 : 2005-03-14, 22:29 »
Oj, oczy mówią znacznie więcej ;).
I najczęściej sami nie zdajemy sobie sprawy z tego, co przez nie przekazujemy innym. Sama się o tym przekonałam kilkakrotnie. Raz usłyszałam nawet "Co się dzieje? Niby się śmiejesz, ale twoje oczy płaczą." Nie dało się udawać, że wszystko jest w porządku.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #11 : 2005-03-14, 23:11 »
kiedy z kimś rozmawiam, a szczególnie gdy słucham, to patrze w oczy. niesety mam przy tym również spora koncentracje i wiele ludzi peszy się lub rozprasza... czasem by móc rozmawiac z drugim człowiekiem musze wręcz zajmować sie czymś innym, bo nie mogą słowa wydobyc, gdy na nich patrzę...
a w oczy uwielbiam patrzeć,  to bardzo wiele mówi o człowieku :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

ssgosiass

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #12 : 2005-03-14, 23:11 »
a mi sie podobaja moje oczka :P Sa takie ładne, niebieski :) :P Nie moge malowac sobie tuszem bo mam alergie jakas i rycze, swedzi mnie :lol: , ale za to biore troszke jasno brazowego lub niebieskiego cienia :) chyba ładnie to wyglada bo nie nawalam tyle   :wink:  heh... Oczy duzo mowia:) to prawda :P
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #13 : 2005-03-15, 09:14 »
ja uwielbiam patrzeć wszystkim w oczka :]...  i w sumie lubie jak mi ktoś w  nie patrzy :)
Zapisane

xara

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #14 : 2005-03-15, 13:16 »
oczy to pierwsza rzecz, na którą zwracam uwagę u drugiego człowieka
są fascynujące, bardzo wiele mówią o właścicielu,
są piękne, każde - małe, duże, brązowe, zielone, niebieskie czy szare, takie jak moje  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #14 : 2005-03-15, 13:16 »

Ax

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #15 : 2005-03-15, 14:12 »
Taak :wink: Nie noszę wręcz, jak z kimś ozmawiam, a on sie patrzy w bok, czy gdzieś indziej.. pokażcie fotki swoich oczek :)
to moje: [tylko kurcze włosc jest kolo oka, ale trudnp] http://img183.exs.cx/img183/4339/monika23cd.jpg
Zapisane

kasia

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #16 : 2005-03-15, 15:57 »
Cytat: pao
kiedy z kimś rozmawiam, a szczególnie gdy słucham, to patrze w oczy. niesety mam przy tym również spora koncentracje i wiele ludzi peszy się lub rozprasza... czasem by móc rozmawiac z drugim człowiekiem musze wręcz zajmować sie czymś innym, bo nie mogą słowa wydobyc, gdy na nich patrzę...

Mam tak z moją grupą. Boją się, jak na nie patrzę... Musze czasami po suficie się porozglądać, żeby coś powiediząły w  ogóle  :lol:
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #17 : 2005-03-15, 16:11 »
lubię patrzeć w oczy także 'onym', bo oczy 'onych' zazwyczaj są wymalowane, albo nie dają się w siebie wpatrzeć. tylko nie wiem czy oni lubią jak się im w oczy patrzy tak bez głębszego sensu, tzn rozumiem ze pewnie lubią jak ich dziewczyna tak robi i wogóle, ale czy 'takie o' ich niedrażni :?: ja tam sie na 'nich' nie znam więc może jakiś on niech się wypowie  :wink:  ;)
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #18 : 2005-03-15, 16:26 »
Hmm ... Lubię patrzec ludziom w oczy , ale gdy ktoś mi każe (np. mama mówi " Patrz w oczy , jak z kimś rozmawiasz , bo inaczej myślą , ze masz ich gdzieś ! " ) , to juz mi się odechciewa . Szczególnie lubię oczy czysto brązowe . Np. moje albo B.  :)
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #19 : 2005-03-15, 16:35 »
ja tez lubie patrzec w oczy... szczególnie u mojej mamy :P ja mam niebieskie oczęta ;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Nataila

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #20 : 2005-03-15, 16:42 »
Ja też mam lekkiego bzika na punkcie oczu. Zawsze jak z kimś rozmawiam, to muszę patrzeć tej osobie w oczy. W oczach można wiele wyczytać - potrzenie w oczy jest bardzo przydatne :;d: . Tylko co do patrzenia w oczy nauczycielom... też mam wrażenie, że oni pomyślą, że jestem jakaś zuchwała albo coś. W podstawówce miałam takiego nauczyciela, który zawsze patrzył mi w oczy jak coś mówił. Nie wiem czemu akurat mi, ale to pewnie dlatego, że cała klasa spała na jego lekcjach(religia), a praktycznie tylko ja uważałam. W każdym razie jakoś tak nieswojo się czułam, nie wiem dlaczego.  

Cytat: Ananas
najgorzej jest jak mamy lekcje z facetem i nudzi mnie to. z nudów patrzęsię na jego oczy. jak mi się nudzi to nie mam zbyt skupionej miny, i wtedy patrząc mu chcąc nie chcąc w oczy, zapewne wyglądam jakbym się w nim zakochała


To ciekawe jak ja wyglądam, jak patrzę na mojego anglistę. Co on o mnie myśli jak ja tak się gapię mu w oczy :lol: . Mam nadzieję, że nie bierze mnie za wariatkę. Cóż, po tym jak wysłałam mu (z koleżankami) walentynkę, to nic nie wiadomo :P .
Ale co ja poradzę, że on ma takie ładne oczy? Śliczny kolor - taki ciemny brąz. Moja pani od matmy też ma bardzo ładne oczy - niesamowicie duże, w ładnym niebieskim kolorze.
Bardzo lubię patrzeć w moje oczy. Mam jasno zielone z nieco ciemniejszą zieloną obwódką i pomarańczowymi plamkami przy źrenicy. Tylko ostatnio sobie ubzdurałam, że mam jedno oko mniejsze a drugie większe :P .

Dopisane:
Zapomniałam jeszcze napisać, jakiego fioła ma moja wychowawczyni. Jej ulubiony tekst to "patrzcie na mnie!". Ona chyba skanuje nasze myśli, tak intensywnie się wpatruje :lol: .
Zapisane

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #20 : 2005-03-15, 16:42 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #21 : 2005-03-15, 18:15 »
ja też nie lubię wymuszonego patrzenia, ale jak nie chcę tej osobie patrzeć w oczy, ale nie chcę żeby sobie pomyślała że ją olewam patrzę przynajmniej na jej twarz lub okolice  ;)

wogóle często daje różne dziwne sygnały, które byłyby zrozumiałe gdyby nie fakt że najczęściej najbardziej mi zależy w sytuacjach krytycznych, i bardzo ważne żeby osoba której to dotyczy / ten kto niepowinien się nie kapnął. niestety właśnie wtedy najmniej osób umie / chce je zrozumieć. a szkoda, bo wiele rzeczy mogłoby sie potoczyć inaczej.

dalej czekamy na opinię jakiegoś onego, lub najlepiej kilku onych !  :)
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #22 : 2005-03-15, 18:31 »
Ja mam takie zwykłe, brązowe, prawie czarne... Nie podobają mi się  ;)
Kasia: wiem, że o wiele więcej ;) to były tylko przykłady... Nie lubię jak ktoś nie patrzy na mnie jak do niego mówię, jest to dla mnie pewien rodzaj lekceważenia, niechęci do mojej osoby...
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #23 : 2005-03-15, 18:46 »
ja tam bym chciala mieć takie bardzo ciemne oczy.... co nie znaczy że ja moich nmie lubię  ;)
Zapisane

aleb

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #24 : 2005-03-15, 19:13 »
Ja uwielbiam ludziom patrzeć w oczy, a szczególnie na niebieskie (lub zielone)  :D

Co do koloru oczu, to mam zielone  ;) i bardzo mi sie podobają  :)
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #25 : 2005-03-15, 19:32 »
Ja tez uwielbiam patrzeć ludziom w oczy...Poprostu nie umiem z kimś rozmawiać i nie koncentrowac sie na oczach rozmówcy
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #26 : 2005-03-15, 19:33 »
No to ja się wybiję: nie zwracam uwagi na oczy, nic mi one nie mówią, zawsze są takie same, zwykły... narząd człowieka...nie lubię też jak ktoś patrzy mi się w oczy, denerwuje mnie to.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #27 : 2005-03-15, 19:38 »
Cytuj

Ja też mam obsesję na punkcie oczu. Uwielbiam patrzeć ludziom w oczy jak z nimi rozmawiam, ale np. jak jakiś chłopak mi się podoba to jest ciężko, bo się robie czerwona   To samo jest z nauczycielami.. tez zawsze patrze im w oczy. Jak słucham co ktoś do mnie mówi to nie potrafię patrzec np. w sufit bo wtedy odnoszę wrażenie, że ktoś to może odebrać jako nieszczerość. W oczkach zreszta mozna wyczytać wszystko co się chce, w końcu "Oczy są zwierciadłem duszy", no nie?  
Co do malowania ocząt... Nienawidzę wprost jak ktoś ma nawalone cienia i tuszu... Obrzydliwe to jest! Ja sama lubię malować oczy, ale delikatnie tuszem i kredke na dolną powieką, tzw. naczyniówke. Ładnie to wygląda, naturalnie właściwie. A nie tak okropnie wulgarnie jak to ma w zwyczaju pół mojej szkoły  



..chcialam napisac niemal to samo :P

Cytuj

A ja mam takie dziwne... Raz są niebiesko szare a raz .. zielone  



Ja tez !! Raz mam piwne, raz zielone a raz z niebieską obwódką :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #27 : 2005-03-15, 19:38 »

golden

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #28 : 2005-03-15, 19:57 »
Ja sam też kocham patrzeć się w oczy :) Ale to dla mnie zgubne... Sam mam błekitne, jak to nazwała moja siostra LAZUROWE ( :lol: ) oczy... Nie znosze ich :P Jak ktos przy rozmowie popatrzy prosto na moje tęczówki, to temat rozmowy się urywa, a dana osoba zaczyna mówić o moich oczach... I nie ma czegoś takiego, że barwa oczu zmienia mi się pod wpływem światła - zawsze, podkreslam zawsze, są takie niebieskie... Jedynie z wąską zielonkawą obwódką wokół źrenicy ;) Nauczycielki w szkole mówią, że mam dziewczęce oczy :lol: duże, wyraźna barwa, długie gęste rzęsy... :lol:

A sam najbardziej lubię się lampić właśnie w jasne oczy. Swoich nie lubię, ale zieloną barwą wręcz można mnie zahipnotyzować :P Nie lubię ciemnych oczu, mało z nich mozna wyczytać...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #29 : 2005-03-15, 20:24 »
Cytuj

Nie lubię ciemnych oczu, mało z nich mozna wyczytać...

mozna wszystko wyczytać i kolor nie ma tu nic do rzeczy... po prostu jasne bardziej Ci sie podobaja i tyle
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)
Strony: [1] 2 3 ... 10   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 27 zapytaniami.