Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Do dołu

Autor Wątek: oczy 'inaczej'  (Przeczytany 27396 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ellen

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #90 : 2005-03-21, 13:33 »
Co do patrzenia w oczy to mialam ostatnio taki przypadek - na lekcje wych. przylazl jakis wykladowca gadac o studiach, pracy itp. no i tak sie jakos spojrzal mi w oczy, a ze ja tez mam fiola na tym punkcie, a koles mial takie dziwne te slepia, to tez sie zaczelam gapic :P No i przepadlo, facet caly czas zwracal sie do mnie, a ja nie moglam oderwac wzroku i tak sie wgapialismy jak sroka w gnat, az sie wszyscy zaczeli nam dziwnie przygladac :lol: Wreszcie jak sie odwrocil, to poszlam za przykladem reszty klasy i do konca lekji wbijalam wzrok w lawke :roll:
Zapisane

golden

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #91 : 2005-03-21, 16:25 »
Cytat: golden(ka)
Golden ma oczyska jak na teges tym filmie... "Władca pierścieni" czy tak jakoś (bo ja tego nie lubię :P) i ten aktor co ma takie wieeeeelkie niebieskie oczyska  :lol: (chyba takie co Golden :chytry: )

o, dokładnie takie jak E.Wood :;d: ktoś już kiedyś porównał moje oczy do jego, zapomniałem o tym :krzywy:

Ja mam może mniej wytrzeszczone :lol: Oto pan Wood:
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #92 : 2005-03-21, 16:42 »
nietypowe, ale sliczne  :;d:
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #92 : 2005-03-21, 16:42 »

whiper

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #93 : 2005-03-21, 17:34 »
Maciek, ja Cię nie chcę nigdy spotkać :P
Zapisane

golden

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #94 : 2005-03-21, 17:50 »
Cytat: whiper
Maciek, ja Cię nie chcę nigdy spotkać :P

mam trzymać za słowo? :;d:
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #95 : 2005-03-21, 17:59 »
Ja też lubię patrzeć innym w oczy :) Najbardziej interesujące dla mnie są oczy baaardzo ciemne, a także tajemnicze i 'zbuntowane'. Lubię, kiedy ktoś ma duże źrenice :)
Czasem, kiedy na lekcji jakiś nauczyciel wykłada, rozglądam się po klasie i patrzę, co robią inni. Zdecydowana większość wlepia wzrok w podłogę, w czasie gdy ja głęboko doszukuję się bliżej nieokreślonej prawdy w oczach nauczyciela ;)
Swego czasu w mojej szkole był pewien chłopak, którego oczy wywarły na mnie największe wrażenie w całym moim życiu. Były takie niezwykłe. Kolor piwny. Kryła się w nich taka głębia, taka przestrzeń, której końca nie mogłam zobaczyć... po prostu utopić się szło i rozpłynąć jednocześnie  :wink: A potem zaczęła się pewna obsesja na punkcie jego oczu :o
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Qaś

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #96 : 2005-03-22, 15:35 »
Ja mam wielkie oczyska :P
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #97 : 2005-03-22, 17:16 »
a ja mysle że ten Wood ma po prostu kolorowe soczewki :roll: nie dośc ze kolor ma nienaturalny to jeszcze ten wytrzeszcz.  :roll:
Zapisane

golden

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #98 : 2005-03-22, 19:59 »
ja kolor mam niemal identyczny, ale kto wie, może i soczewki ma :P nie nam dane wiedzieć to na 100% :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #98 : 2005-03-22, 19:59 »

k_lap

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #99 : 2005-03-22, 20:12 »
Jeśli ktoś w rozmowie ze mną nie patrzy mi w oczy, tylko błądzi gdzieś wzrokiem po ścianach czy otoczeniu to odnoszę wrażenie, że jest w jakimś sensie nie w porządlu do mnie (ma coś na sumieniu) lub po prostu jest to osoba fałszywa, np. kłamie. Oczywiście nie można uogólniać, ale raczej zawsze mi się to sprawdzało...
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #100 : 2005-03-22, 20:17 »
golden - to ja się nie dziwien ze niektórych już sama barwa potrafi wystraszyć :P

z tym kłamaniem to nie do końca tak jest, ja umiem bardzo przekunująco kłamać patrząć  prosto w oczy rozmówcy, i nie sa ta kłamstewka w stylu "ładnie dziś wyglądam ? -bardzo fajnie"...
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #101 : 2005-03-22, 20:28 »
Ja zamiast uciekac to bym sie gapila na takie niebieskie oczy :P
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

thrilly

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #102 : 2005-03-24, 12:33 »
hahahahah moje oćka obiecalam i jest haha wolalabym miec niebieskie no ale cuuus

Zapisane

Cieciorka

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #103 : 2005-03-25, 01:15 »
Ja często się bawię w autobusie :P i patrzę się ludziom w oczy, ale tak bez przerwy i sprawdzam, czy ktoś oderwie wzrok. Raz tylko ktoś odwzajemnił spojrzenie to wtedy ja już nie wytrzymałam  :mrgreen:
Zapisane

Qaś

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #104 : 2005-03-25, 12:32 »
Jak ktos kłamie rozszerzaja mu sie nozdrza :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #104 : 2005-03-25, 12:32 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #105 : 2005-03-25, 12:51 »
A co do oczu... i ich okolic... To co myślicie o wyskubywaniu brwi? <-- to do dziewczyn raczej... No, chyba, ze jakiś pan też sobie wyskubuje brwi... :lol:
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #106 : 2005-03-25, 12:53 »
ja czasami tez tak robię, że np. idę ulica i ludziom, ktorzy mnei mijaja, albo jak jade autobusem, stoję w kolejce gdzieś czy coś to zagląam w oczy. I czasami ktos tez wtedy mi patrzy w oczy, ale większość ucieka wzorkiem :P
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #107 : 2005-03-25, 13:29 »
Cytuj

To co myślicie o wyskubywaniu brwi? <-- to do dziewczyn raczej...

to zależy jak bardzo... jesli ktoś ma naturalnie gęste brwi i robi z nich paskudne kreseczki to nie podoba mi sie to... ale jeśli chodzi o wyskubanie kilku włosów by naturalna linia była bardziej wyraźna to jak najbardziej. dzięki temu spojrzenie jest bardziej wyraziste :)
a co do panów, to skubanie tez im sie przydaje, ale to o którym pisałam jako drugim. naprawde efekt niesamowity i spojrzenie powala :) tylko, że panowie bilą sie bólu i wymiękają po kilku włoskach...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

thrilly

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #108 : 2005-03-25, 15:06 »
Cytat: gunia
To co myślicie o wyskubywaniu brwi?


Dziewczyna o wiele ładniej wygląda,kiedy jej łuk brwiowy jest wyraźny, ale nie należy przesadzać i robić z nich poziomą kreskę o grubości 1 mm. Co do chłopaków, heh, no niebardzo mi się to u nich podoba ale jak kto woli  :wink:
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #109 : 2005-03-25, 17:33 »
Cytuj

 To co myślicie o wyskubywaniu brwi?


jak najbardziej... Tak zreszta jak pisały Pao i Thrilly- tylko trochę, tak aby, łuk brwi był bardziej wyraźny itd. A czasami na ulicach spotykam dziewczyny, które mają wyrwane brwi, tak, że ich grubość równa sie grubości jednego włoska. Takie coś srednio wyglada :roll:
A co do panów- uhmm nawet ciekawie wygląda, jak mają 'wyskubane' brwi  :wink:
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #110 : 2005-03-25, 19:31 »
Niezbyt podobają mi się wyskubane brwi. Oczy są wtedy takie mniej wyraziste. I zawsze, kiedy widzę gdzieś jakąś dziewczynę z cieniutką kreską nad okiem zamiast brwi to sobie myślę: "O rany!.... " :roll:
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #110 : 2005-03-25, 19:31 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #111 : 2005-03-25, 20:18 »
Cytuj

Niezbyt podobają mi się wyskubane brwi.

to zależy jak bardzo wyskubane... jeśli jest to regulacja naturalnej linii to podkreśla to oczy  ale taka cieńka linia o której piszesz to straszne...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #112 : 2005-03-25, 21:17 »
Cytuj
Lubię, kiedy ktoś ma duże źrenice

Ja mam bardzo duze ;]
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Tiggy

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #113 : 2005-03-25, 21:26 »
Wyskubane- TAK, ale tak, zeby wygladalo to naturalnie.. ;) Tu sie chyba zgadzamy prawie wszyscy  :wink:
A u facetow? Moj ma takie, jakby mial wyskubane  :lol:
Nie lubie za to, jak chlopak/mezczyzna ma zrosniete brwi...  :roll:
Zapisane

Apiska

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #114 : 2005-03-26, 07:47 »
O fuuuu zarośnięte, bleehh....Albo jak facetowi zza koszuli na plecach wystają włosy, łeeehh.
Zapisane

Nataila

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #115 : 2005-03-26, 10:40 »
Wyskubane mogą być, tylko żeby naturalnie wyglądały, a nie cieniutka kreseczka.

Cytat: Qaś
Jak ktos kłamie rozszerzaja mu sie nozdrza


Qaś, czytałaś może Pamiętnik Księżniczki? :chytry:
Zapisane

golden

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #117 : 2005-03-28, 16:40 »
zielona soczewka wymiata :hyh: ogolnie fajne masz oczka :P Ellen
Zapisane

Forum Zwierzaki

oczy 'inaczej'
« Odpowiedz #117 : 2005-03-28, 16:40 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #118 : 2005-03-28, 21:50 »
wg moich sprytnych obliczeń ( :lol: ) czylijak wnioskuję kiedyś też nadejdzie ten koment kiedy kupie sobie kontaktówki, i jeśli rodzice się zgodzą ( czyli dopiero po 18 jak juz nie będę mieli nic do tego :P) to pewnie będą miały jkaiś fajny kolorek  :wink:  a mi się jeszcze podobają takie które wogóle jakby kształt oka zmianiają, na np. krzyżyk  :wink:
Zapisane

Emilka

  • Gość
oczy 'inaczej'
« Odpowiedź #119 : 2005-03-28, 21:57 »
ja kiedys mialam taka dziwna sytuacje,poznalam nowego kolege patrzac na niego gdy rozmawialismy nie zwracalam na nic uwagi oprocz oczu, mial tak niesamowite oczy ze nie zapamietalam w ogole jego twarzy, tylko  te oczy....

ah  :wink:

a jezeli chodzi o moje oczy to wydaje mi sie ze sa zupelnie bez wyrazu..jakiegokolwiek  :wink:  sa poprostu nijakie,nawet ciezko jest okreslic kolor szaro-zielone, szaro-niebiesko-zielone...ciezko stwierdzic
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.132 sekund z 27 zapytaniami.