Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: śmieszne sytuacje  (Przeczytany 1211 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niaania

  • Gość
śmieszne sytuacje
« : 2005-05-27, 12:47 »
Tu opisujcie wszystko to, co wasze ptaki wyprawiają w domu śmiesznego.
Zapisane

Ćwir

  • Gość
Odp: śmieszne sytuacje
« Odpowiedź #1 : 2005-05-27, 18:51 »
Hej :)

Co prawda nie mam ptaszka w domu, wolę mieć je na wolności :), ale na początku maja br. miałem i mam śmieszną sytuacje. Czwartego maja udało mi się uratować piskle wróbla przed wygłodniałym kotem i zimnym, bardzo mocnym, całonocnym deszczem. Sporo pracy trzeba było włożyć w pilnowanie na podwórku ptaszka w deszczu, okupiłem to przeziębieniem :P Ptaszek żyje do dziś dnia i często go widuję :) Od wszystkich wróbelków z osiedla, w ramach podziękowań, codziennie mam obesrany cały dach samochodu, bo wróbelki sobie na relingach siadają i robią kupki :lol22: Ze mnie zaś sąsiedzi się śmieją, że to jedyny samochód z tak gównianym dachem :)

Może to kogoś nie śmieszyć, ale ja przez to mam kupe śmiechu i wcale mi to nie przeszkadza :) Codziennie z rana mam gimnastyke, by umyć dach samochodu... a to duży samochód :lol22: Cóż, ptaszki chyba stwierdziły, że troche ruchu mi się przyda...

Pozdrawiam serdecznie :)

Ćwir
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: śmieszne sytuacje
« Odpowiedź #2 : 2005-05-28, 00:24 »
w domciu nie mam, ale mam "na balkonie" 2 gnazda- po jednej stronie jaskółki, po drugiej wróble..nie mam zamiaru niszczyc gniazd - nic to ze musze po nich sprzatac , przynajmiej komary nie wlatuja do mieszkania.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: śmieszne sytuacje
« Odpowiedz #2 : 2005-05-28, 00:24 »

Ćwir

  • Gość
Odp: śmieszne sytuacje
« Odpowiedź #3 : 2005-05-28, 12:01 »
jednym słowem oszczędzasz na mucholepie :lol22:
Zapisane

Kacper

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 751
  • :)
Odp: śmieszne sytuacje
« Odpowiedź #4 : 2005-05-28, 14:36 »
smieszna sytuacja to jak mój nimfek był u babci jak byłem na wakacjach. Przyjechałem z wakacji po Płomyczka on zaczoł się wydzierać gwizdać naśladować domofon z domu, Djuna(owczarek niemiecki) się wkurzyła podeszła do klatki  zaszkeła  na niego dwa razy uciszył się pies odchodził ,a Płomyk znów wiksa różne dzwięki. Hehe cwaniaczek.
Znim jest zawsze wiksa.
Jak widzisz że siedzi grzecznie na klatca to znaczy że coś już zrobił albo mysli co zrobić :)
ostatnio przegryzł kabel od suchawek :lol:
A wczoraj udawał że patrzy na pilze w antyramie, pomyślałęm jest spokój cos go zaciekawiło
wyszedłem na chwile się napić.On już był w klatce potem wieczorem patrze koło antyramy,tapeta wydziobana.
Ehh co ja z tym cudem mam :)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: śmieszne sytuacje
« Odpowiedź #5 : 2005-06-05, 13:17 »
Mój papug nie za dobrze lata i często musi awaryjnie lądawać. Już się tak wycwanił, że zawsze miękko lądyje na moim łóżku lub na łóżku psa. Nie przeszkadza mu nawet to, że pies tam akurat śpi. Bardzo często pies musi się wynieść ze swojego legowiska bo akurat papuga tam zrobiła sobie lądowisko.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 23 zapytaniami.