Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 11 12 [13] 14   Do dołu

Autor Wątek: Wywoływanie duchów  (Przeczytany 88446 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #360 : 2008-06-17, 10:25 »
No ja też ale tak to troszkę dziwnie jest
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #361 : 2008-06-17, 15:43 »
Duchów nigdy nie wywoływałam, bo cykor jestem. Tak samo jak wierzę w UFO (taaakk... za dużo Stargate XD Asgardczycy po mnie przylecą!!!), ale nie w wersji "małe zielone ludziki z wielkimi, czarnymi gałam i jajowatą głową" tylko w prawdziwe życie pozaziemskie, w końcu wszechświat jest ogromny.

Pamiętam, jak byłam młodsza (może 7-8 lat) specjalnie z kumplami chodziłam po starych kortach tenisowych, obok mojej szkoły, by ducha zobaczyć, bo tam podobno jakiś psychol zabił swoje kilkuletnie dziecko i zakopał. Ogólnie interesuje się duchami i różnymi nadprzyrodzonymi zjawiskami.

Dobra... A teraz nie zajrze przez trzy godziny do lodówki, by nie znaleźć tam przypadkiem pociętego na kawałki ciała.
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

korba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #362 : 2008-07-08, 18:54 »
No dobrze, po przeczytaniu tego tematu chciałabym Was zapytać o kilka rzeczy :) Wybaczcie, że nie do końca odwołam sie do tematu :)
Ostatnio zaczęły mnie interesować te tematy czyli telekineza, telepatia itd itp.
Niestety nie rozumiem niektórych informacji zamieszczonych np. w wikipedii itp.
Np. Co to są te byty?
W jaki sposób je rozpoznajecie, że to jest coś takiego a nie innego?
Odwołując się do tematu:
Czy kiedyś ktoś z Was miał takie hmm dziwne uczucie że ktoś mówi do Was (słyszycie jego głos) a odwracacie sie i nikogo nie ma?
Albo co najdziwniejszy tylko Wy słyszycie ten głos, który nie chce sie odczepić i mówi Wam co macie teraz, w tej chwili zrobić?
Co to takiego jest?
Prosiłabym o szybką odpowiedz :)
Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #362 : 2008-07-08, 18:54 »

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #363 : 2008-07-08, 22:03 »
Che che... nie mam pojęcia ale dzisiaj w nocy idę sobie do kuchni coś się napić i w pewnym momęcie ktoś zaczął krzyczeć przerazliwie i głośno, zaraz pogoniłem do brata który całą noc spędzał na nowej grze komputerowej ,spytać się czy też to słyszał a on o niczym nie wie i nic nie słyszał a rodzice smacznie spią... co to mogło być (mam teraz niezłego stracha)
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #364 : 2008-07-08, 22:06 »
przesłyszenie ? @___@
"mroczna" atmosfera potęguje takie rzeczy ;)
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

korba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #365 : 2008-07-08, 22:56 »
Wątpie czy to było przesłyszenie. . .
Wyobraźcie sobie taką sytuacje: siedzicie w wygodnym fotelu i czytacie książkę, podchodzi do Was ktoś (tata, mama, siostra, brat itp) i szepcze Wam coś do ucha ;)
Tylko że u mnie nie był to nikt z rodziny. . .Nikogo nie było. . . A słyszysz że to coś do Ciebie przemawia. . .
Pomyślałam na początku że to tylko wyobraźnia (lubię czytać i oglądać horrory) ale to było zbyt. . .realne?
Może zaczynam wariować ;)
pozdrawiam!
Zapisane

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #366 : 2008-07-08, 23:14 »
Bardzo mozliwe korba:D wkońcu jesteśmy tylko ludźmi;p
Zapisane

korba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #367 : 2008-07-08, 23:16 »
No ładnie to podsumowałeś! :D
Powracając do poprzednich pytań :) Czy ktoś mi wyjaśni co tą są te 'byty'?
ponownie: pozdrawiam! :D
Zapisane

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #368 : 2008-07-09, 07:54 »
Nie jestem pewien ale chyba istota - istnienie
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #368 : 2008-07-09, 07:54 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #369 : 2008-07-09, 11:54 »
co to mogło być (mam teraz niezłego stracha)
Może kogoś napadli na ulicy, może pijany się darł... Normalka :P

Cytat: Korba
Może zaczynam wariować
Nooo, mozliwe... :P

A na temat bytów najlepiej wypowiedziłaby się Pao, pamiętam, pisała kiedyś, że widziała byt, przechodzacy przez jezdnię. Na pewno nie tylko ten widziała, ale akurat ten opis czytałam i pamiętam. Tylko Pao jest zajęta i rzadko bywa, niestety...
Ja nigdy nic dziwnego nie widziałam, nie słyszałam i w ogóle myslę, że nic takiego nie ma... Pewnie się mylę ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #370 : 2008-07-09, 13:52 »
E nie wydaje mi się zeby to pijany, bo ja mieszkam zdala od cywilizacji , bardzo daleko od drogi - het het na wsi;P
Zapisane

korba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #371 : 2008-07-09, 21:52 »
oo. . . Ciekawe ja tesh mieszkam na wsi ^^
Może to jest spowodowane tym że mieszkam obok bagien (a wiele historii slyszałam. . . wiecie. . .ludzie wchodzą i nie wychodzą takie hmm pierdoły?) i wyobraźnia zaczyna działać ;)
Ale niestety dzisiaj też słyszałam ten tajemniczy szept. . .

Ciekawi mnie czy te byty 'wybierają' komu sie pokaża. . .Czy może mają jakieś wobec tej osoby zamiary itd. . Jak myślicie?

Pozdrawiam;)
Zapisane

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #372 : 2008-07-09, 21:57 »
Weź mi o tym nie gadaj i tak sie cykam tego krzyku...
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #373 : 2008-07-10, 00:37 »
A co to, na wsi pijanych nie ma? Jeśli nie, to zazdroszczę... U mnie stale ktoś się drze na ulicy :roll:

Korba, a co ten szept Ci szepcze? ;) Jeśli to nie tajemnica... :P
Zapisane
IBDG Wrocław

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #374 : 2008-07-10, 08:42 »
korba, byty z tego co pamiętam może każdy zobaczyć - kto potrafi
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #374 : 2008-07-10, 08:42 »

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #375 : 2008-07-10, 08:44 »
Ale kurde co to ą te byty!!??
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #376 : 2008-07-10, 08:48 »
Nie jestem pewna, ale może to duchy ludzi, którzy zmarli i z jakichś powodów nie mogą całkowicie odejść z naszego świata, bo np. ktoś bliski zbyt mocno przeżywa ich smierć... Albo pozostawili jakieś niezałatwione sprawy... Tak to chyba wygląda ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

korba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #377 : 2008-07-10, 15:11 »
Rozumienie pojęcia bytu różni się w zależności od tradycji filozoficznej, ale ogólnie można powiedzieć, że wyróżnia się byt w sensie dystrybutywnym (czyli każde coś, co istnieje w jakikolwiek sposób - por. przedmiot) i byt w sensie kolektywnym (czyli zbiór wszystkiego, co jest).

Jeżeli uznamy tożsamość między wyrażeniem "byt" a wyrażeniem "to, co istnieje w jakikolwiek sposób", wtedy możemy wyróżnić dwa aspekty bytu:

esencjalny (istotę) - "to, co"
egzystencjalny (istnienie) - "istnieje"
Specyfika rozumienia pojęcia bytu zależy od tego, jak pojmujemy poszczególne fragmenty pojecia, czyli cząstki znaczeniowe "to", "co" i "istnieje". Jeśli podzielimy rozumienie pojęcia bytu ze względu na to, co znaczy cząstka "to", czyli na zakres pojęcia bytu, wtedy wyróżniamy:

byt w sensie dystrybutywnym ("to" to konkretny przedmiot)
byt w sensie kolektywnym ("to" to zbiór tych przedmiotów)
byt jako wszystko ("to" wskazuje na bliżej nieokreśloną wszystkość)

tak jest przynajmniej napisane w wikipedii :)


Co do tego co lub kto do mnie szepcze to nie jest sprzęt ;P Czujesz że ktoś za Tobą stoi i ci zaczyna szeptać. . .
Okropne uczucie, nie życze nikomu takiego hmm przeżycia. . .
Zapisane

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #378 : 2008-07-10, 15:35 »
Kurde, nie no mamy tematy na tym forum;P
Zapisane

korba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #379 : 2008-07-11, 21:53 »
No wiesz ;)
Czasami takie tematy muszą być ;)
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #380 : 2008-07-13, 19:40 »
Korba, a co ten szept Ci szepcze? ;) Jeśli to nie tajemnica... :P
Jakieś sprośne rzeczy pewno!

Często tak mam zn. jeśli chodzi o te szepty. I obwiniam o to moją drogą K., która się do mnie przyczepiła i coraz częściej ją widze. Znajoma powiedziała, że to może być jakaś zbłąkana dusza i, że skoro ją widzę, to powinnam z nią porozmawiać..
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #380 : 2008-07-13, 19:40 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #381 : 2008-07-13, 21:01 »
Ja niestety (?), albo naszczęście nie miałam takiego czegoś realnego...
Jedynie jak sobie coś ubzduram...lub wmówie.
Czasami nawet swojego cienia się boję :lol22:
Zapisane
Podpis bez przekazu.

korba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #382 : 2008-07-17, 00:50 »
Szepty ustały ;)

Chyba wiem dlaczego tak mnie hmm nękały :)
Ale nikomu nie życze by coś takiego przeżył ;)
Zapisane

kiniar

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #383 : 2008-11-20, 14:22 »
Może zacznę od tego ,że mam na imię Kinga.Ja osobiście wierzę w duchy i życie pozagrobowe.W mojej rodzinie istniały jakieś niesamowite prawidłowości.Moja babcia ze snów wie co się będzie dziać w najbliższym czasie.Ja nigdy nie miałam takiej umiejętności, jednak kiedyś,jak byłam mała wydawało mi się, że widziałam mojego dziadka, który zmarł gdy moja mama miała 7 lat.Tłumaczyłam to sobie dziecięcą wyobraźnią, jednak niedawno nastąpiły zdarzenia ,które utwierdziły mnie w tym ,iż duchy istnieją.Opiszę to tak.Moja druga babcia ,która nie żyje od 9 lat mnie uratowała.Na początku myślałam, że to jakiś omam, jednak kiedy opowiedziałam o tym tacie(to była jego mama) uwierzyłam.Babunia powiedziała mi o pewnych rzeczach ,o których wiedział tylko tato.Kiedy mu to powtórzyłam popłakał się(a on nigdy nie płacze).Myślę ,że nasi bliscy czuwają nad nami z za grobu.
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #384 : 2009-07-06, 18:52 »
Tak pozatym to tu też trochę cicho, może ktoś z obecnych użytkowników widział ducha i takie tam?
O popiszcie sobie, ja poczytam. (:
Zapisane
Podpis bez przekazu.

miłośniczka zwierząt

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 58
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #385 : 2009-08-01, 10:16 »
ja rok temu widziałam co prawda nie ducha ale coś dziwnego
Zapisane
xD

miłośniczka zwierząt

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 58
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #386 : 2009-08-01, 10:45 »
Moja kol. Marta ma jednorodzinny domek. Na parterze mieszkają jej dziadkowie a ona z rodzicami na górze.Ale nie o to chodzi!Byłyśmy w jej pokoju i grałyśmy w monopol, kiedy przyszła jej mama i powiedziała że idą na zakupy czy gdzieś tam. ZAMKNĘŁA OKNO  wyszli. Dostałyśmy ostrej głupawki i latałyśmy po całym piętrze zgaszając i zapalając światła. po kwadransie nam się znudziło i chciałyśmy się napić.Był problem. Swiatło było zgaszone a ja(tylko mnie nie wyśmiejcie;P) bałam się ciemności.
Chciałam zgrywać odważniachę i powiedziałam że żaden problem.
Idę... i idę... i NAGLE!!! Widzę oczy, jakieś 15 cm. średnicy bz zierenic zielono żółte...i takie głośne sapanie... to zaczęło się do mnie zbliżać...
Coś we mnie nie wytrzymało... Zaczęłam WRZESZCZEĆ i uciekłam do salonu gdzie na dywanie klęczała moja koleżanka przerażona ściskjąc swojego posokowca... Teraz ty!- rzuiłam jej...To samo...krzyk i siuuuu... do salonu. Ona też to widziała... tyle że pod oknem które było...
                             OTWARTE!!!!!!!!
Zapisane
xD

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #387 : 2009-08-02, 11:37 »
Cytuj
A na temat bytów najlepiej wypowiedziłaby się Pao, pamiętam, pisała kiedyś, że widziała byt, przechodzacy przez jezdnię. Na pewno nie tylko ten widziała, ale akurat ten opis czytałam i pamiętam. Tylko Pao jest zajęta i rzadko bywa, niestety...

no dobra, pao jest i pao się dokopała do tego tematu ;)

Cytuj
Ciekawi mnie czy te byty 'wybierają' komu sie pokaża. . .Czy może mają jakieś wobec tej osoby zamiary itd. . Jak myślicie?
nie wybierają. nie maja planów. oni po prostu są i żyją i jest ich pełnowokół nas i różnych i częśto sami o sobie wzajemnie nie wiedzą. oczywiscie sa i takie co owe plany, zamiary itp maja, ale tu już kłąniająie intencje człowieka + karma+ konkretne celowe działania człowieka a nie intencje bytu.

Cytuj
Nie jestem pewna, ale może to duchy ludzi, którzy zmarli i z jakichś powodów nie mogą całkowicie odejść z naszego świata, bo np. ktoś bliski zbyt mocno przeżywa ich smierć... Albo pozostawili jakieś niezałatwione sprawy... Tak to chyba wygląda

nie tylko. byt to również nieumarli, istoty z innych wymiarów/światów to energie istot, i ogólnie wszystko to, o czym czytaliście w horrorach, ksiazkach fantasy itp, ino nieco bardziej normalne ;)

osobiście widzę byty i to różnego rodzaju, tak samo jak aurę, załamania energii, zakrzywienia czasów itp. i niezależnie jak dziwnie i niesamowicie by to dla was nie wygladało/brzmiało nie ma w tym nic dziwnego a rzeczywistość, nawet tak fantastyczna jak ja ją postrzegam, jest naprawdę normalna :)

no ale nie piszę wiecej bo i temat ustał :)

miłośniczka - nie panikuj :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #387 : 2009-08-02, 11:37 »

miłośniczka zwierząt

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 58
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #388 : 2009-08-04, 12:14 »
Nie panikuję  :D Chciałam oddać grozę sytuacji :P
Zapisane
xD

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #389 : 2009-08-05, 10:25 »
zatem ci nie wyszło.

a bytów nie ma co się bać, choć rzeczywiście, czasem można poczuć się nieswojo ;)  ostatnio mój kolega odblokował widzenie jednego z poziomów i efekt taki, iż odkrył, że przez jego mieszkanie a precyzyjniej sypialnie, przebiegają trzy szlaki astralne i ma nieumarłych w domu. można dziwnie się czuć przy zasypianiu jak się widzi nieumarłych ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.13 sekund z 27 zapytaniami.