Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Pomadki Nivea ;]  (Przeczytany 8091 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #30 : 2005-08-15, 10:16 »
nivea testuje i jest to faktem...
ale co kto uznaje... niektórzy wola udawać, ze skoro nie widza to nie ma...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #31 : 2005-08-16, 14:50 »
Pete, dla twojej wiadomości nie chowam głowy w piasek, tylko po prostu nie wiedziałam czy testuje czy też nie, jest dla mnie to ważne czy nie cierpiały zwierzaki po to, bym mogła sobie smarować usta mazidłem... Dla Ciebie może wiadomo, ale ja dociekałam wiele razy i na różnych stronach o markach które testują swoje produkty na zwierzętach było o Nivea różne zdanie: raz tak, a raz nie. I nie mów do mnie takim tonem, jakby los zwierząt mnie nie obchodził, proszę.
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #32 : 2005-08-16, 21:34 »
Ja ton twojej poprzedniej odpowiedz odebrałam jako z lekka protekcjonalny, "pete, nie nudź,o tym już rozmawialiśmy a teraz psujesz nam zabawę", dlatego odpowiedziałam może ostrzej niż było trzeba. cieszę się, że los zwierząt leży ci na sercu i mam nadzieję, że nie tylko tobie z osób wypowiadających się w tym wątku :)
Myslę, że czasem warto przy takich okazjach wspomnieć o wiwisekcji itp, bo nawet jeśli jedna osoba weźmie to sobie do serca, to i tak dobrze.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedz #32 : 2005-08-16, 21:34 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #33 : 2005-08-17, 10:50 »
Chciałam tylko zaznaczyć, że moje zdanie na temat Nivea nie opiera się na moich własnych przypuszczeniach, lecz na dość sporym temacie, to wszystko. Nie miałam zamiaru Cię obrazić. Teraz, kiedy już wiem, że Nivea testuje swoje produkty na zwierzętach, nie będę kupowała kosmetyków tej marki, chociaż to jedna z nielicznych na które nie jestem uczulona... Eh, trudno. Trzeba będzie znowu szukać odpowiedników i brać próbki z Apteki. Ale czego się nie robi dla zwierząt :)
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #34 : 2005-08-17, 11:04 »
Niewiedziałam nic o testowaniu na zwierzetach kosmetyków Nivea,ale i tak nigidy nie lubiłam tej firmy więc... :)
Zapisane

MaRcHeFfFkA

  • Gość
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #35 : 2006-05-12, 20:38 »
Nivea są spoko, ale na spierzchniętę, suche usta, nie nadają się. Ja najbardziej lubię Bebe, albo balsam Iwostin. One naprawdę pomagają:)
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #36 : 2006-05-13, 00:59 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-22, 20:46 autor ssgosiass »
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #37 : 2006-05-13, 12:19 »
Teraz mam tą nową, Hydro Care - super jest :) Tylko szkoda, że już nie robią jabłkowych :(

A powiedzcie, jak to z Wami jest... Wszysktie pomadki się Wam kończą, czy po prostu przeterminowują i je wyrzucacie? Bo ja używam naprawdę bardzo często używam pomadek i mam wrażenie, że prawie w ogóle ich nie ubywa O_o Za to moja kumpela ma jedną na miesiąc, bardzo szybko je 'wysmarowuje'. O_o Nie rozumiem tego... Oświećcie mnie, proszę ;]
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #38 : 2006-05-13, 12:36 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-22, 20:45 autor ssgosiass »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedz #38 : 2006-05-13, 12:36 »

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #39 : 2006-05-13, 14:17 »
ja sama niewiem na ile mi starczają :P Nie licze :P Ale zcasem to sobie siedze i tak bezwładnie się smaruje pomatką po ustach :P :lol:

aktualnie mam tą strawberry kiss i jescze ta jakąś perłową,ale jej żadko używam :D
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #40 : 2006-05-13, 18:52 »
Niveowe pomadki są całkiem niezłe.
Jednak odkąd zaczęłam zwracać uwagę na to, czy kosmetyki są testowane na zwierzętach [czyli od jakiś dwóch lat], odstawiłam całkiem wszystko z Nivei.
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #41 : 2006-05-13, 19:38 »
co do testowania kosmetyków na zwierzętach. Wczoraj sie dowiedziałam że WSZYSTKIE firmy testują swoje produkty na zwierzętach, a oznaczenia w stylu "nie testowane na zwietzętach" to zwykła ściemia. Nasza babka na pracowni chemii kosmetycznej powiedziała że każdy składnik kosmetyku jest testowany na zwierzakach i może cały kosmetyk (jako np krem)nie jest testowany to poszczególne jego składniki są :| I bądz mądry :|
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Nataila

  • Gość
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #42 : 2006-05-13, 22:05 »
Czyli NIC się nie da zrobić?
Poza robieniem sobie kremów w domu? :P
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #43 : 2006-05-13, 23:04 »
To niezupełnie tak. Niektóre składniki kremów i innych kosmetyków są używane w kosmetyce od lat, i one były z pewnością testowane na zwierzetach, powiedzmy w latach 70-tych czy 80tych. No i teraz, są odpowiedzialne firmy, które opierają się na tamtych testach i są takie, ktore całkiem niepotrzebnie testują dany składnik ponownie, mimo że kiedyś został już przetestowany na zwierzetach. Druga rzecz - nowe komponenty, które w odpowiedzialnej firmie zostają przetestowane na np. hodowlach komórkowych, a w takiej której wisi opinia publiczna - na zwierzetach. Jak najbardziej istnieją firmy kosmetyczne cruelty free, czyli wolne od okrucieństwa, ktore nie testują na zwierzętach nie tylko gotowych produktów (teraz przepisy Unii Europejskiej i tak tego zabraniają), ale i poszczególnych ich składników. Tu jest lista w przybliżeniu, nie mogę znaleźć odpowiedniego linku : http://www.ok.jawsieci.pl/
http://www.ok.3bird.net/
« Ostatnia zmiana: 2006-05-15, 16:14 autor pete_spider »
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #44 : 2006-05-13, 23:33 »
Obecnie mam pomadke Milk&Honey, boska jest :D

Co do testowania, niestety nie zwracam na to uwagi. Ale chyba zaczne, chociaz to, bo wege nie bede...
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedz #44 : 2006-05-13, 23:33 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #45 : 2006-05-14, 10:16 »
Kurcze!
Jeszcze sprawdzałam,czy nie jest testowane, i było,że nie :(
A mam tą truskawkową... Oddam ją komuś :|
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #46 : 2006-05-14, 11:07 »
Mam jedna. Nie bede juz kupowac rzeczy z Nivea, ale pomadke wykorzystam. W koncu chodzi o kupno, nie uzytkowanie.
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #47 : 2006-05-14, 11:38 »
W koncu chodzi o kupno, nie uzytkowanie.
Dla mnie to nie jest tak..
A wegetarianin nie je mięsa, czy tylko go nie kupuje ?
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #48 : 2006-05-14, 11:56 »
Karletka, wegeterianin nie je mięsa, a weganie nie jedzą też produktów pochodzenia zwierzęcego np. jajek .
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #49 : 2006-05-14, 12:10 »
Karletka, skoro już masz tę pomadkę, zużyj ją. Stało się, kupiłaś i trudno. Zwierzakom nic nie pomoże, jeśli ją oddasz.
Zapisane
IBDG Wrocław

thrilly

  • Gość
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #50 : 2006-05-14, 13:26 »
ale problemy... gdyby się nic nie testowało na zwierzętach to nie mielibyśmy chyba żadnych kosmetyków.. zresztą teraz większość jest bez freonów i nie testowana więc w czym problem..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedz #50 : 2006-05-14, 13:26 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #51 : 2006-05-14, 15:06 »
Karletka, wegeterianin nie je mięsa, a weganie nie jedzą też produktów pochodzenia zwierzęcego np. jajek .
chyba nie zrozumiałaś o co mi chodziło :P
Thrilly no problemy problemy, sama mówisz że większosć jest nietestowana, więc czemu aj mam używać tych testowanych, skoro mogę mieć nietestowaną?
IBDG za późno, oddałam siostrze :P ale i tak mi nie smakowała :P [pomadka, nie siostra]
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #52 : 2006-05-14, 15:47 »
Karletko, to zalezy juz od czlowieka. Ty nie bedziesz uzywac, ale kupilas. Ja kupilam i uzywam, ale obie przestajemy ;) Chodzi o to samo w koncu :)
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Pomadki Nivea ;]
« Odpowiedź #53 : 2006-05-14, 17:40 »
Nigdy nie miałam pomatek z Nivei.... Więc nie wiem jakie są tylko wąchałam....
Jakoś nie miałam potzeby kupowac bo zawsze jakiś błyszczyk sie przybłakał do mnie :P:P
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 26 zapytaniami.