Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Sadełko  (Przeczytany 1585 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Sadełko
« : 2005-09-06, 17:32 »
No i kolejny temacik na temat odchudzania ... Na brzuszku mam troszkę sadełka ale mnie to nie przeszkadza i jest całkiem w miarę płaski .... gozej z moim zadkiem ! Mam taki wielki tyłek i uda, że chodzę jedynie w długich spodniach, bo w krórtkich wyglądam zalośnie ! Mam pytanie ... Czy ktoś zna jakieś fajne ćwiczenia, na zmniejszenie rozmiaru ud i zadka ??? :P Z góry THX
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Agata:)

  • Gość
Odp: Sadełko
« Odpowiedź #1 : 2005-09-06, 19:32 »
Ciesz się z dużych bioder bo łatwiej Ci będzie dzieci rodzić ;)
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Sadełko
« Odpowiedź #2 : 2005-09-06, 21:20 »
ale one nie są duże z powodu kości tylko nadmiaru tłuszczu ! I to nawet nie w biodrach tylko pośladkach i udach !
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Sadełko
« Odpowiedz #2 : 2005-09-06, 21:20 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Sadełko
« Odpowiedź #3 : 2005-09-07, 13:52 »
dory powinnaś się cieszyć, kobiece kształty są znacznie powabniejsze i kuszące niż takie patyczaki na których ubrania wiszą jak na wieszaku ;)

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Sadełko
« Odpowiedź #4 : 2005-09-07, 14:58 »
taaa ... Ino bez przesady ... wydaje mi się że nawet fatty nie ma większego bmi ;) i wcale nie chcę być patyczakiem .... Ja chce się pokazać na basenie !
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Sadełko
« Odpowiedź #5 : 2005-09-07, 15:08 »
Ja mam małe biodra, nie chcę dzieci więc chyba natura dobrze mnie obdarzyła :lol:
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Sadełko
« Odpowiedź #6 : 2005-09-07, 16:04 »
ja też nie chce :lol:
No ale cóż, przydało by się coś na zmniejszenie ud, no wiecie, by tego sadła tam nie było. Wiecie, tak normalnie. A nie mić wileki tyłek i uda!
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Odp: Sadełko
« Odpowiedź #7 : 2005-09-10, 21:55 »
dolaczam sie - zna ktos cwiczenia na uda?
Zapisane

Leloo

  • Gość
Odp: Sadełko
« Odpowiedź #8 : 2005-09-10, 22:32 »
ja tez mam sadelko:P i jakso mi to tez nie pszeszkadza ale jaj ma takie pozadne hehe;d
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Sadełko
« Odpowiedz #8 : 2005-09-10, 22:32 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Sadełko
« Odpowiedź #9 : 2005-09-10, 22:36 »
... wydaje mi się że nawet fatty nie ma większego bmi

a tu byś się zdziwiła :lol: mój zad i udziska są monstrualne, ale reszta też "puchata" ..
no i prawidłowo, bo bije wszelkie rekordy w konsumpcji :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Qnia

  • Gość
Odp: Sadełko
« Odpowiedź #10 : 2005-09-11, 12:03 »
wiecie co ja tez mam ten problem!!!
Tez bym sie chciala pokazac na basenie!!!!! :help:
Zapisane

irmina

  • Gość
Odp: Sadełko
« Odpowiedź #11 : 2005-09-13, 14:01 »
Ojj ludzie, martwicie się, że nie możecie się pokazać na basenie, bo macie uda za puszyste... A ja się nie pokażę na basenie, bo mi wszystkie kosci widac.
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Sadełko
« Odpowiedź #12 : 2005-09-13, 21:01 »
a ja ku swemu przerazeniu stwierdziłam że po wakacjach...cała jestem bardziej otłuszczona niż kiedykolwiek w ostatnich czasach !! makabra... ja z basenem to az takiego dużego problemu nie mam, bo kupiłąm sobie ostatnio strój który całkiem fajnie leży, brzuszysko szczelnie zakrywa, a i to co należy podkreśli  :mrgreen: więc nie jest źle, a i tak na basenie jak jestem to tylko pływam i pływam aż do znużenia, więc nie widać ud, a tyle co przy wyjściu i skoku to mi zwisa, bo się wolę skupić nad tym żeby  mi dobrze poszło lub żeby zająć dobry prysznic :P ale mimo wszystko aż takie zapasy energetyczne nie są mi potrzebne, i coś z tym trezeba by było zrobić...
Zapisane

iwa

  • Gość
Odp: Sadełko
« Odpowiedź #13 : 2005-09-14, 12:06 »
 :jupi: no można trochę poćwiczyć :;p:
znam kilka ćwiczeń- skutecznych na udka i zadek, jak się ćwiczy dokładnie i w miarę regularnie;)
nie umiem tak super opisywać,ale mam nadzieję,że załapiecie;)

1. stoimy prosto i robimy przysiady, w pozycji "przysiadu"- czyli tak jakbyśmy chcieli usiąść na niewidzialnym krześle, trzeba troszkę się zatrzymać, powtarzamy tak 10 razy, potem inne ćwiczenie
2. stoimy prosto i trzymamy się np. oparcia krzesła,albo czegoś tam,co na wysokości biustu ;)
machamy raz prawą, raz lewą nóżką na boki- tak, jakby wskazówka zegara, przed sobą:)
po 15 razy każda nóżka
3. robimy pozycje na kotka- tak jak byśmy mieli zrobić koci grzbiet,więc łapki na podłodze,nóżki też- i podnosimy do góry nóżke- ciągniemy ją trochę- nie jeden ruch w góre, tylko tak dociągamy, potem druga nóżka, a potem podnosimy nózke na boki tak, jakby piesek siusiał


mogę zrobić rysunki, albo fotki;)
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Sadełko
« Odpowiedź #14 : 2005-09-14, 12:49 »
hihi :P zaczynam od dzisiaj ;p  szczególnie że mam powód (tylko dla wtajemnicznych a niewtajemniczeni mogą poczytać bloga ) iwa daj fotki bo nie kpw tego 2  :?
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Sadełko
« Odpowiedz #14 : 2005-09-14, 12:49 »

iwa

  • Gość
Odp: Sadełko
« Odpowiedź #15 : 2005-09-14, 13:36 »


mam nadzieję,że jasno teraz;) trzymasz się czegoś przed sobą, żeby się nie wywalić-krzesło,szafka. i machasz jedną nóżką przed sobą- takie wachadełko robisz na boki.
Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Odp: Sadełko
« Odpowiedź #16 : 2005-09-14, 19:55 »
Kiedyś czytałam że na uda, łydki i tyłek dobrze robi chodzenie po schodach. Trochę normalnie a trochę co 2 schodki :) Spala się wtedy duzo kalori (podczas wchodzenia po schodach przez godzine chyba ok. 900 :D) raz zaczęłam chodzić bez rozgrzewki i potem mialam takie zawkasy że chodzić nie umialam nie mówiąc już o zejściu ze schodów :( (a mieszkam w domku jednorodzinnym więc to było nieuniknione...)
Zapisane

iwa

  • Gość
Odp: Sadełko
« Odpowiedź #17 : 2005-09-14, 22:04 »
można robić zwykłe rowerki na leżąco, albo nożyce. a przede wszystkim- nie jeść za dużo!!! i bardzo ważne- pić dużo wody. czasami to, co nam się wydaje tłuszczykiem, to spuchnięcie z nadmiaru wody, która się zatrzymała w naszym organizmie :roll:
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Sadełko
« Odpowiedź #18 : 2005-09-28, 14:14 »
ja tez mam za duzo sadelka, szczegulnie w udach, ale sie tym nie przejmuje. oczywiscie po wakacjach jestem na diecie, staram sie cwiczyc (ale z nadwyrezonym stawem biodrowym nie da sie cwiczyc). chcialabym schudnac jakies 5 - 7 kg, ale bez przesady, bez glodzenia sie i wykonywania meczacych cwiczen.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 26 zapytaniami.