Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Czy można mieszać suchą karmę?  (Przeczytany 7727 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

futrzaki

  • Gość
Czy można mieszać suchą karmę?
« : 2005-11-29, 22:09 »
Witam :)
Mam 1,5 kocurka niedawno został wykastrowany. Mam też pytanie związane z suchą karmą dla niego.
Glucik bardzo lubi suchą karmę Friskas innej nie chce jeść. Po kastracji próbowałam dawać mu karmę Royal Canin lub Iams no i kot zjadł je, ale dopiero jak wymieszałam z Friskasem. Czy można dawać kotu wymieszaną karmę przez cały czas?
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Czy można mieszać suchą karmę?
« Odpowiedź #1 : 2005-11-30, 07:34 »
w sumie lepiej jest nie mieszać , jeśli na poczatkiu nie chce royala, to mieszaj, ale stopniowo dawaj coraz mniej friskies...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

futrzaki

  • Gość
Odp: Czy można mieszać suchą karmę?
« Odpowiedź #2 : 2005-11-30, 11:49 »
Dziękuję bardzo za poradę :) spróbuję w ten sposób
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czy można mieszać suchą karmę?
« Odpowiedz #2 : 2005-11-30, 11:49 »

Karka

  • Gość
Odp: Czy można mieszać suchą karmę?
« Odpowiedź #3 : 2005-12-01, 12:08 »
Oczywiście że lepiej mieszać jeżeli jest to sposób na przestawienie kota na inną karmę.
Ja też tak chciałam zrobić jak Maja była mała.Nie cierpiała tej karmy dla kociąt.Na szczęście obyło się bez bo tą dla dorosłych bardzo polubiła.Teraz tylko mieszam rodzaje oczywiście z RC
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Czy można mieszać suchą karmę?
« Odpowiedź #4 : 2005-12-02, 20:22 »
chyba...
unikaj fast foodów zarówno dla siebie jak i dla zwierzaków. a friskias to własnie taki fast food... a jak chcesz karmić zwierzaka soją to sa specjalne wegetariańskie karmy... weta nie znam i nie bede oceniać, ale ja stawiam na jakość więc moja kicia je Purinę i RC :)

a KK&co często ładują uzalezniacze, więc nic dziwnego,z ę potem kicia nie chce nic innego...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Czy można mieszać suchą karmę?
« Odpowiedź #5 : 2005-12-02, 20:38 »
Nie polecam używania karmy sojowej - kot jest typowym mięsożerca i taka karma dla kota nie bedzie zdrowa...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 24 zapytaniami.